ایالاتی که کارفرمایان را از درخواست سابقه حقوق منع می کند


مدیران استخدام، بخش‌های منابع انسانی و هر کسی که مسئول استخدام است باید از درخواست‌های سابقه حقوق و ممنوعیت آن درخواست‌هایی که ممکن است در مناطق شما وجود داشته باشد آگاه باشند.

چرا می خواهید سابقه حقوق و دستمزد یک نامزد را درخواست کنید؟ برای چندین دهه، این یک رویه رایج در بین مشاغل و مدیران استخدام بود. با پرسیدن حقوق یک نامزد جدید در مشاغل قبلی خود، می توانید این اطلاعات را هنگام مذاکره در نظر بگیرید.

برای برخی، هدف از درخواست سابقه حقوق و دستمزد این است که به شما این امکان را می دهد که بر اساس غرامت گذشته آنها در مورد اینکه چه چیزی باید به یک استخدام جدید پرداخت کنید، نظر بدهید. اگر بدانید که حتی یک پیشنهاد کم بالاتر از نقش‌های گذشته‌شان است و برایشان جذاب خواهد بود، ممکن است بتوانید کمتر از آنچه که پیشنهاد می‌دهید به آنها بپردازید. در مقابل، ممکن است متوجه شوید که یک پیشنهاد کمتر می‌تواند به نامزد خوبی که سابقه حقوق بالاتری دارد، توهین‌آمیز باشد.

متأسفانه، سابقه حقوق و دستمزد برای توجیه بسیاری از شیوه های بد در سراسر صنعت اشتغال استفاده شده است. مثلا:

  • مردم از سابقه حقوق برای حذف نامزدهای با حقوق کم استفاده کرده اند، با این فرض که اگر واقعاً ماهر بودند، درآمد بیشتری کسب می کردند.
  • مردم از سابقه حقوق و دستمزد برای حذف نامزدهای با حقوق بالا استفاده کرده اند، زیرا آنها “خیلی گران” هستند حتی اگر آن نامزد ممکن است مایل به کاهش حقوق باشد.
  • مردم از تاریخچه حقوق و دستمزد برای تشدید تبعیض حقوقی مستمر جنسیتی استفاده می کنند. پرداخت متفاوت به افراد بر اساس جنسیت غیرقانونی است، اما اگر در گذشته حقوق متفاوتی دریافت کرده باشند و برای توجیه آن از سابقه حقوق استفاده کنید، قانونی می شود.

ممنوعیت سابقه حقوق و دستمزد به آرامی در سراسر کشور در حال عبور است. برخی از آنها در سطح شهر هستند، اما اکثر آنها ممنوعیت های سطح ایالتی هستند. مهم است که بدانید آیا مجاز به درخواست سابقه حقوق به عنوان بخشی از فرآیند استخدام هستید یا خیر، تا شرکت خود را با وزارت کار دچار مشکل نکنید.

چه ممنوعیت تاریخچه حقوق و دستمزد

بنابراین وقتی قانونی وجود دارد که پرسیدن در مورد سابقه حقوق را ممنوع می کند، دقیقاً به چه معناست؟

خوب، مشخصات دقیق آن بسته به عبارت قانونی که ایالت تصویب کرده متفاوت خواهد بود، اما در اینجا یک خلاصه کلی وجود دارد.

  • شما نمی توانید در مورد سابقه حقوق یا مزایای شغل فعلی یا گذشته سوال کنید.
  • شما نمی توانید این اطلاعات را قبل، در طول یا بعد از فرآیند استخدام بخواهید.
  • شما نمی توانید این اطلاعات را به طور مستقیم یا غیرمستقیم از طریق فرآیند درخواست یا آزمون غربالگری درخواست کنید.
  • شما نمی توانید اطلاعات را از نمایندگانی غیر از متقاضی، مانند همکاران، کارفرمایان سابق، یا خانواده آنها بخواهید.
  • نمی توانید سوابق عمومی یا پایگاه های اطلاعاتی سابقه حقوق و دستمزد متقاضی را جستجو کنید.

توجه داشته باشید که این نکته آخر منعی برای تحقیق حقوق بر اساس نقش ندارد ندارد. شما می توانید اطلاعاتی را در مورد اینکه یک نقش معمولاً چه چیزی پرداخت می کند و آن نقش در موقعیت جغرافیایی شما چه می دهد جمع آوری کنید، فقط نمی توانید اطلاعات خاصی در مورد آنچه یک نامزد در آن نقش به دست آورده است، تحقیق کنید.

همه اینها با هدف تبدیل شدن مذاکرات حقوق و دستمزد به یک روند عادلانه برای همه نامزدها و مدیران استخدام است. قرار است تصمیمات جبرانی را بر اساس منابع شرکت خود و مهارت های کاندید بگیرید، نه بر اساس آنچه که می توانید از آن فرار کنید.

ممنوعیت سابقه حقوق کجا وجود دارد؟

چندین ایالت وجود دارند که درخواست سابقه حقوق و دستمزد را ممنوع می‌کنند، بنابراین ما لیست را پایین می‌آوریم و هر چیز غیرعادی را برای هر ایالت یادداشت می‌کنیم. این اطلاعات باید تا زمان انتشار این پست دقیق باشد، اما اگر در سال 2021 یا بعد از آن در حال خواندن این مطلب هستید، ممکن است بخواهید دوباره بررسی کنید (و در نظرات به ما اطلاع دهید تا بتوانیم به روز رسانی کنیم).

آلاباما – از سپتامبر 2019 قابل اجرا است. آلاباما درخواست سابقه حقوق را ممنوع نمی کند، اما تصمیم گیری بر اساس آن اطلاعات یا امتناع از ارائه آن اطلاعات را ممنوع می کند.

کالیفرنیا – از ژانویه 2018 قابل اجرا است. کالیفرنیا درخواست سابقه حقوق را ممنوع می کند. اگر متقاضی سابقه حقوق و دستمزد خود را به تنهایی فاش کند، از این اطلاعات نمی توان برای تصمیم گیری در مورد استخدام استفاده کرد. علاوه بر این، کالیفرنیا از کارفرمایان می‌خواهد که در صورت درخواست داوطلبان، اطلاعات مربوط به مقیاس حقوق را در اختیار آنها قرار دهند.

کالیفرنیا – سانفرانسیسکو – سانفرانسیسکو قانون خاص خود را دارد که از جولای 2018 لازم الاجرا است. این قانون کارفرمایان را از درخواست سابقه حقوق و استفاده از اطلاعات حقوق گذشته برای تعیین غرامت برای یک نامزد منع می کند. علاوه بر این، کارفرمایان از افشای اطلاعات حقوق و دستمزد کارمندان فعلی و سابق خود بدون رضایت آنها منع می شوند.

کانکتیکات – از ژانویه 2019 اجرا می‌شود. این ممنوعیت کارفرمایان و همچنین شرکت‌های LLC، شراکت‌ها، انجمن‌های داوطلبانه و سایر سازمان‌ها را از سؤال درباره سابقه حقوق منع می‌کند. سابقه حقوق و دستمزد ممکن است به طور داوطلبانه فاش شود، و قانون استفاده از آن اطلاعات را در صورت ارائه آزادانه منع نمی کند.

دلاور – از دسامبر 2017 قابل اجرا است. همه کارفرمایان و نمایندگان کارفرمایان از غربالگری نامزدها بر اساس سابقه حقوق منع شده اند. این ممنوعیت همچنین درخواست در مورد سابقه حقوق را ممنوع می کند. با این حال، کارفرمایان ممکن است برای تأیید اطلاعات پس از اینکه پیشنهاد قبلاً به نامزد ارائه شده است، سابقه حقوق و دستمزد را درخواست کنند.

ناحیه کلمبیا – منطقه دی سی قوانین خاص خود را دارد که در این مورد به صراحت برای سازمان های دولتی آنجا وجود دارد. از نوامبر 2017، آژانس های DC از درخواست سابقه حقوق از نامزدها منع شده اند. با این حال، نامزدها مجازند پس از تمدید پیشنهاد، خودشان آن را مطرح کنند.

جورجیا – آتلانتا – تنها قانون قابل اجرا در جورجیا یک قانون شهری برای آتلانتا است. این قانون از فوریه 2019 اجرا می‌شود، این قانون آژانس‌های شهری را تحت تأثیر قرار می‌دهد، اما نه کارفرمایان خصوصی. آژانس‌های شهری را از درخواست سابقه حقوق در نمایش‌ها، مصاحبه‌های شفاهی یا درخواست‌ها منع می‌کند.

هاوایی – از ژانویه 2019 قابل اجرا است. این ممنوعیت گسترده در تاریخچه حقوق کارفرمایان را از پرسیدن در مورد موضوع منع می کند. با این حال، کارفرمایان مجاز به استفاده از اطلاعات در صورت داوطلبانه بودن داوطلب هستند.

Illinois v.1  – ایالت ایلینوی دارای سه ممنوعیت مختلف است. اولین مورد، که از ژانویه 2019 اجرا شد، سازمان های دولتی را از پرسیدن سابقه حقوق و دستمزد منع می کند. مشخص نیست که آیا این یک قانون است یا نه، زیرا این فقط یک اعلامیه توسط فرماندار بود، نه قانونی تصویب شده توسط دولت ایالتی.

Illinois v.2 – دومین ممنوعیت ایلینوی، ممنوعیت واقعی است که همه کارفرمایان در ایالت را تحت تأثیر قرار می دهد و از سپتامبر 2019 اعمال می شود. کارفرمایان مجاز به درخواست اطلاعات سابقه حقوق یا مزایا نیستند. با این حال، کارفرمایان مجاز به درخواست در مورد استثناء حقوق از نامزد هستند.

ایلینوی – شیکاگو – سومین ممنوعیت در ایلینویز قدیمی‌ترین ممنوعیت است که از آوریل 2018 اعمال می‌شود و در شهر شیکاگو ممنوع است. این سازمان ها و ادارات شهری را از درخواست سابقه حقوق منع می کند.

کنتاکی – لوئیزویل – شهر لوئیزویل تنها ممنوعیت سابقه حقوق در ایالت کنتاکی را دارد. این ممنوعیت از ماه مه 2018 اعمال شده است. این ممنوعیت دولت شهر و سازمان های شهری را از درخواست سابقه حقوق منع می کند، اما کارفرمایان خصوصی را از درخواست منع نمی کند.

لوئیزیانا – نیواورلئان – نیواورلئان دارای دو محرومیت است. اولین مورد، که از ژانویه 2017 اجرا می شود، ادارات شهرستان را از درخواست سابقه حقوق منع می کند. دومی که از اکتبر 2019 اجرا می شود، شهر را از درخواست سابقه پرداخت، غربالگری بر اساس غرامت یا مزایا، تکیه بر سابقه پرداخت برای تعیین دستمزد یا استفاده از سابقه حقوق برای تعیین پیشنهاد منع می کند. متقاضیان مجاز به ارائه سابقه حقوق پس از ارائه پیشنهاد هستند تا در مورد حقوق بالاتر مذاکره کنند.

مین – ایالت مین از سپتامبر 2019 ممنوعیتی را اعمال می کند. این ممنوعیت همه کارفرمایان را تحت تأثیر قرار می دهد. کارفرمایان از جستجوی اطلاعات سابقه حقوق و دستمزد تا زمانی که پیشنهاد شغلی تمدید و مذاکره نشده است، ممنوع هستند.

مریلند – شهرستان مونتگومری – این ممنوعیت صرفاً برای دولت شهرستان اعمال می‌شود و از آگوست 2019 اجرا می‌شود. به طور خاص، این شهرستان از جستجو یا استفاده از سابقه حقوق منع شده است. همچنین استفاده از اطلاعات سابقه حقوق و دستمزد یا امتناع از ارائه آن اطلاعات را به عنوان بخشی از تعیین صلاحیت یک نامزد ممنوع می کند. با این حال، شهرستان مجاز است از اطلاعات افشا شده داوطلبانه استفاده کند، اما فقط برای ارائه دستمزد بالاتر از پیشنهاد اولیه، و تنها در صورتی که این شکاف حقوقی بین جنسیتی ایجاد نکند.

ماساچوست – از ژوئیه 2018 قابل اجرا است. همه کارفرمایان، از جمله آژانس های ایالتی و شهری، از درخواست اطلاعات سابقه حقوق و دستمزد منع شده اند. اگر اطلاعات داوطلبانه ارائه شود، کارفرما می تواند آن اطلاعات را تأیید کند، اما تنها در صورتی که پیشنهاد تمدید شده باشد. اطلاعات حقوق قبلی نمی تواند به عنوان دفاعی برای ادعای تبعیض پرداخت در صورت اطلاع استفاده شود.

می سی سی پی – جکسون – از ژوئن 2019، کارفرمایان جکسون ممکن است اطلاعات سابقه حقوق و دستمزد را درخواست نکنند.

 

میسوری – کانزاس سیتی – شهر کانزاس سیتی از ژوئیه 2018 ممنوعیتی اعمال شده است که آژانس های شهری را از درخواست سابقه پرداخت تا زمانی که یک نامزد با حقوق توافقی استخدام نشده است منع می کند. علاوه بر این، از اکتبر 2019، همه کارفرمایان با شش کارمند یا بیشتر از درخواست سابقه حقوق یا استفاده از آن اطلاعات برای تعیین تمدید یا عدم تمدید پیشنهاد منع شده‌اند. با این حال، کارفرمایان ممکن است انتظارات نامزد در مورد حقوق و مزایا را بپرسند. این ممنوعیت همچنین در مورد اطلاعات ارائه شده داوطلبانه اعمال نمی شود.

میسوری – سنت لوئیس – ممنوعیت در سنت لوئیس از مارس 2020 اعمال می شود. این ممنوعیت آژانس ها و ادارات شهری را از درخواست اطلاعات سابقه حقوق و دستمزد منع می کند. همچنین اقدامات تلافی جویانه علیه متقاضیانی که از افشای سابقه حقوق خود امتناع می ورزند، ممنوع می کند.

نیوجرسی – ممنوعیت های سراسر ایالت در نیوجرسی از فوریه 2018 و ژانویه 2020 اعمال شده است. ممنوعیت قدیمی تر، نهادهای ایالتی را از درخواست اطلاعات سابقه حقوق یا تحقیق در مورد آن منع می کند. ممنوعیت اخیر برای همه کارفرمایان در ایالت اعمال می شود. غربالگری سابقه حقوق و دستمزد، استفاده از غرامت گذشته به عنوان حداقل یا حداکثر الزامات درخواست، یا دریافت آن اطلاعات را ممنوع می کند. اگر یک نامزد داوطلبانه اطلاعات را ارائه کند، کارفرما ممکن است آن را تأیید کند و از آن برای تعیین غرامت استفاده کند. کارفرما همچنین ممکن است پس از ارائه پیشنهاد، اطلاعات را درخواست کند.

نیویورک – ایالت نیویورک چندین ممنوعیت در عمل دارد. اولین مورد از ژانویه 2017 اجرا شده است و منتخبی از شرکت‌ها، مقامات دولتی و آژانس‌های دولتی را از درخواست یا استفاده از اطلاعات سابقه حقوق تا پس از ارائه پیشنهاد منع می‌کند. دومی که از ژانویه 2020 اجرا می شود، همه کارفرمایان را از جستجوی اطلاعات سابقه حقوق و دستمزد منع می کند. آنها ممکن است چنین اطلاعاتی را پس از ارائه پیشنهاد تأیید کنند.

نیویورک – شهر نیویورک – ممنوعیت نیویورک از اکتبر 2017 اعمال شده است. این ممنوعیت برای همه کارفرمایان و نمایندگان آنها اعمال می شود و درخواست اطلاعات سابقه حقوق را ممنوع می کند.

نیویورک – ممنوعیت های شهرستان – چندین شهرستان نیز ممنوعیت هایی را اعمال کرده اند. شهرستان آلبانی از دسامبر 2017 درخواست سابقه حقوق را ممنوع کرده است. شهرستان سافولک آن را از ژوئن 2019 ممنوع کرده است. شهرستان وستچستر از ژوئیه 2018 آن را ممنوع کرده است.

کارولینای شمالی – از آوریل 2019، کارولینای شمالی آژانس های ایالتی را از درخواست اطلاعات سابقه حقوق و دستمزد منع می کند.

اورگان – از اکتبر 2017 اجرایی شد، مشاغل اورگان که بیش از یک کارمند را استخدام می‌کنند، تا زمانی که پیشنهاد ارائه نشود، از درخواست اطلاعات سابقه حقوق و دستمزد منع می‌شوند.

پنسیلوانیا – ایالت پنسیلوانیا از سپتامبر 2018 ممنوعیتی را اعمال کرده است که سازمان‌های ایالتی را از درخواست سابقه حقوق منع می‌کند و لازم است که آگهی‌های شغلی مقیاس حقوق و محدوده دستمزد را افشا کنند.

پنسیلوانیا – پیتسبورگ – شهر پیتسبورگ از ژانویه 2017 آژانس های شهری را از درخواست اطلاعات حقوق و دستمزد منع کرده است.

کارولینای جنوبی – کلمبیا – شهر کلمبیا از آگوست 2019 آژانس های این شهر را از درخواست یا استفاده از سابقه حقوق به عنوان بخشی از فرآیند استخدام منع کرده است.

کارولینای جنوبی – شهرستان ریچلند – این ممنوعیت شهرستان از ماه مه 2019 اعمال شده است و درخواست سابقه حقوق در برنامه ها، غربالگری ها یا مصاحبه ها را ممنوع می کند.

یوتا – سالت لیک سیتی – این ممنوعیت از مارس 2018 اعمال شده است و شرکت سالت لیک سیتی را از درخواست سابقه حقوق منع می کند.

ورمونت – از جولای 2018، همه کارفرمایان در ایالت از درخواست اطلاعات سابقه حقوق و دستمزد منع شده‌اند.

ویرجینیا – از ژوئیه 2019، همه آژانس های ایالتی در حال تغییر به برنامه جدیدی هستند که سابقه حقوق و دستمزد را درخواست نمی کند.

واشنگتن – ایالت واشنگتن از جولای 2019 تمام کارفرمایان را از درخواست سابقه حقوق منع کرده است. با این حال، اگر اطلاعات ارائه شود، کارفرما ممکن است آن را تأیید کند. علاوه بر این، برای کارفرمایان با بیش از 15 کارمند، پس از ارائه پیشنهاد به یک نامزد، کارفرما باید حداقل اطلاعات حقوق را برای این موقعیت به نامزد ارائه دهد.

تحریم های آتی

مجموعه ایالت های زیر، تا زمان نگارش این مقاله، قوانینی در مورد ممنوعیت درخواست اطلاعات حقوق و دستمزد ندارند. با این حال، قوانین قابل اجرا تصویب شده است، ممنوعیت ها هنوز اجرایی نشده اند.

کلرادو – قانون کلرادو تا ژانویه 2021 اجرا نمی شود. این ممنوعیت کارفرمایان را از پرسیدن سابقه حقوق یا استفاده از سابقه حقوق برای تصمیم گیری در مورد استخدام یا پرداخت منع می کند. همچنین کارفرمایان را از تبعیض علیه نامزدهایی که سابقه دستمزد خود را فاش نمی کنند منع می کند.

اوهایو – سینسیناتی – شهر سینسیناتی قانونی دارد که از اواخر ماه مارس یا آوریل 2020 اجرایی خواهد شد. این قانون کارفرمایان با 15 کارمند یا بیشتر در داخل شهر را از درخواست اطلاعات سابقه حقوق و دستمزد منع می کند.

اوهایو – تولدو – یکی دیگر از شهرهای اوهایو، تولدو، ممنوعیت کارمندان بالای 15 نفر را مانند سینسیناتی دارد، فقط تا پایان ژوئن 2020 اعمال نخواهد شد.

پنسیلوانیا – فیلادلفیا – محرومیت آتی فیلادلفیا هنوز تاریخی ندارد. چالش‌های قانونی این ممنوعیت باعث شده است که این ممنوعیت تا زمان صدور حکم دادگاه در فوریه 2020 اجرایی نشود.

ممنوعیت های “ممنوعیت”

در معکوس همه موارد فوق، چند ایالت ممنوعیت ممنوعیت سابقه حقوق و دستمزد دارند . این بدان معناست که کارفرمایان فقط اجازه ندارند تاریخچه حقوق و دستمزد را درخواست کنند و از آن به دلخواه خود استفاده کنند، بلکه دولت‌های شهر نمی‌توانند این عمل را در محدوده صلاحیت‌های خود در مغایرت با قوانین ایالتی ممنوع کنند.

میشیگان – ایالت میشیگان دولت های شهر یا شهرستان را از ایجاد ممنوعیت تاریخچه حقوق و دستمزد منع می کند. به طور خاص، دولت های محلی ممکن است تنظیم نکنند که کارفرمایان چه اطلاعاتی را می توانند به عنوان بخشی از فرآیند درخواست و مصاحبه بخواهند یا حذف کنند. با این حال، ادارات ایالتی ممکن است تا پس از تمدید پیشنهاد، سابقه حقوق را درخواست نکنند. این شامل درخواست از کارفرمایان قبلی یا بررسی سوابق عمومی برای آن اطلاعات است.

ویسکانسین – مانند میشیگان، ایالت ویسکانسین دولت های محلی را از اعمال ممنوعیت برای کارفرمایان که به دنبال سابقه حقوق هستند، منع کرده است.

فعلاً همین است. گوش به زنگ باشید؛ همانطور که از تاریخ ها می بینید، این قوانین تنها در چند سال اخیر اجرا می شوند، بنابراین انتظار می رود که در چند سال آینده نیز آثار بیشتری را شاهد باشیم.

نظر شما در مورد این قوانین جدید چیست؟ آیا این به هیچ وجه روی شما تأثیر می گذارد؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید!

بدون نظر

پاسخ دهید