به این 5 ترند تبلیغاتی فیسبوک برای سال 2022 نزدیک باشید

7 روش موثر برای افزایش تعامل با تبلیغات فیس بوک

Blank Card holded by hand and thumbs up


 

به این 5 ترند تبلیغاتی فیسبوک برای سال 2022 نزدیک باشید

شست بالا

تبلیغات فیس بوک برای مدت طولانی جزء اصلی برنامه بازی تیم بازاریابی مدرن بوده است، زیرا یکی از بزرگترین و متنوع ترین مخاطبان را در اینترنت دارد. اگر بازاریاب‌ها بتوانند با موفقیت حتی از بخش کوچکی از آن مخاطبان بهره ببرند، کسب‌وکارشان به طور گسترده سود می‌برد.

با این حال، اگر ثباتی در این پلتفرم وجود داشته باشد، این است که روند هر سال کاهش می یابد. آنچه در سال گذشته مؤثر بود، لزوماً موفقیت دوباره در سال جاری را تضمین نمی کند، و بازاریابان باید چشم و گوش خود را باز نگه دارند تا در فضای شلوغ دیجیتال یک قدم جلوتر از رقبا باشند.

با توجه به اینکه درس های آموخته شده در سال 2021 هنوز در ذهن ما تازه است، بیایید نگاهی بیندازیم که کدام روندها برای بازاریابان فیس بوک در سال 2022 ضروری خواهند بود.

5 روند تبلیغات فیسبوک که بازاریابان باید در سال 2022 از آنها آگاه باشند

1. افزایش ویدیو ادامه دارد

وقتی صحبت از افزایش تعامل کاربر به میان می‌آید ، فرمت ویدیو توجه را به گونه‌ای جلب می‌کند که عکس‌ها و متن به سادگی نمی‌توانند مطابقت داشته باشند.

امروزه ویدیو تقریباً نیمی از زمانی را که کاربران در فیس بوک می گذرانند، تشکیل می دهد که از نمایش اسلاید ساده تا تبلیغات کلاسیک به سبک تجاری را شامل می شود. هنگامی که این فرمت گسترده با هدف گذاری مؤثر و فراخوان برای اقدام همراه باشد، منجر به بازگشت قابل توجهی از سرمایه گذاری می شود و به سادگی نمی توان آن را توسط هیچ استراتژی بازاریابی مدرن نادیده گرفت.

همچنین نکته مهم این است که فیس‌بوک اکنون هر ویدیو را در یک فید به‌طور پیش‌فرض بدون صدا تنظیم می‌کند، بنابراین برای رساندن پیام‌تان به بیرون، باید زیرنویس‌ها را برای پخش همراه با تصاویر اضافه کنید. جزئیات کوچکی مانند این چیزی است که حرفه‌ای‌ها را از آماتورهای روی پلتفرم متمایز می‌کند، بنابراین مطمئن شوید که استراتژی ویدیوی خود را مطابق با آن تطبیق داده‌اید.

2. تبلیغات موبایلی کلیدی است

پلتفرم‌های تلفن همراه مدت‌هاست که نسبت به استفاده از رایانه‌های رومیزی و رو به کاهش تبلت برتری داشته‌اند، بنابراین تبلیغ‌کنندگان باید توجه ویژه‌ای داشته باشند که تلاش‌هایشان متناسب با نیازهای منحصربه‌فرد کاربران تلفن همراه باشد.

به طور خاص در فیس بوک، 98.5٪ از کاربران از طریق تلفن همراه به این پلت فرم دسترسی دارند . این رقم خیره‌کننده به این معناست که تبلیغ‌کنندگانی که معمولاً روی رایانه‌های رومیزی کار می‌کنند، باید اطمینان حاصل کنند که آگهی‌هایشان در درجه اول با مخاطبان تلفن همراه مطابقت دارد و کارکرد آن‌ها را در اولویت قرار می‌دهد.

رایج ترین مشکل تبلیغات موبایلی مربوط به قالب بندی رسانه است. یک تصویر بهینه‌سازی شده برای دسکتاپ ممکن است در تلفن همراه مخدوش به نظر برسد، که برای هر کسب‌وکاری ظاهر خوبی نیست. در نظر گرفتن این جزئیات کوچک و ارائه مشخصات دقیقی که به تبلیغات موبایل نیاز دارند، بازگشت سرمایه بیشتری را برای تلاش های شما تضمین می کند.

3. داستان های مداوم رسانه های اجتماعی منجر به موفقیت می شود

در حالی که استوری های 24 ساعته یک ویژگی است که در اسنپ چت ایجاد شده است، مدت هاست که توسط اینستاگرام و فیس بوک مورد استفاده قرار گرفته است. روزانه 300 میلیون نفر از استوری‌ها در فیس‌بوک استفاده می‌کنند ، و پتانسیل تبدیل این توجه به اقدام سودآور، حداقل می‌گوید فریبنده است.

تبلیغات فیس بوک می تواند از داستان ها به عنوان راهی برای تعامل استفاده کند. داستان‌ها می‌توانند کپی آگهی موفق یا یک موضوع محبوب را منعکس کنند، حتی به طور مستقیم به آنها پیوند داده شوند. این کار کاربران علاقه مند را از فیس بوک به وب سایت شما هدایت می کند و در نهایت اگر همه چیز خوب پیش برود منجر به تبدیل می شود. 

این یک استراتژی موثر است که برای سال‌ها توسط بسیاری از کسب‌وکارها استفاده می‌شود، و هیچ نشانه‌ای از کاهش سرعت آن در سال 2022 نشان نمی‌دهد.

 

4. هزینه تبلیغات فیسبوک همچنان در حال افزایش است

فیس بوک دارای بیش از یک میلیارد کاربر و فرصت های تقریبا نامحدود است، اما این روزها برای تبلیغ کنندگان، این یک بازی گران قیمت است. اگرچه این محدوده بسیار متفاوت است، میانگین هزینه هر کلیک (CPC) حدود 1.72 دلار است.

دیده شدن برای کسب و کارها به این بستگی دارد که چه تعداد منابع مالی را می توان پشت سر آنها گذاشت. اگر بودجه تبلیغاتی سالم و نرخ تبدیل قابل قبولی دارید، رفع این مانع ورود آسان تر است. استارت‌آپ‌ها و آن دسته از کسب‌وکارهای کوچک بدون ذخایر نقدی بزرگ باید اقدامات بیشتری را برای اطمینان از بازدهی مناسب انجام دهند یا پلتفرم‌های دیگری را برای تبلیغات پیدا کنند.

زمانی که بودجه بازاریابی سالانه خود را تهیه می کنید، در مورد هزینه ها واقع بین باشید و انتظار نداشته باشید که به این زودی قیمت در دنیای فیس بوک کاهش یابد.

5. تبلیغات شخصی هنجار جدید است

وقتی صحبت از اثربخشی به میان می‌آید، کسب‌وکارهایی که نوعی شخصی‌سازی را پشت تلاش‌های تبلیغاتی خود دارند، بازدهی بسیار خوبی از سرمایه‌گذاری خواهند دید. در واقع، 80٪ از مشتریان می گویند که اگر احساس کنند تلاش های بازاریابی متناسب با نیازهای آنها انجام می شود، احتمال خرید بیشتری دارند.

این نیاز به چیزی بیش از ذکر نام مشتری بالقوه در سرفصل، بلکه کنار هم قرار دادن مجموعه ای از محصولات و خدماتی دارد که با مشخصات مشتری مطابقت دارد. این موضوع برآورد و پیش‌بینی نیازهای مشتری و سپس آسان‌تر کردن هر چه بیشتر آن‌ها برای تبدیل است. 

اهمیت ماندن در صدر روند تبلیغات فیس بوک

آن دسته از کسب‌وکارهایی که روند تبلیغات فیس‌بوک را می‌بینند و درک می‌کنند، این فرصت را به خود می‌دهند تا قبل از اینکه رقبای خود را جذب کنند و خود را تطبیق دهند، سرمایه‌گذاری کنند. سرعت و کارایی کلید بازی تبلیغاتی امروزی است، بنابراین همیشه مراقب باشید که چه روندهایی از بین می روند و کدام یک ستاره های در حال ظهور هستند.

 

بدون نظر

پاسخ دهید

2 × 5 =