درک چالش های استفاده از آژانس استخدام اضطراری


هنگامی که در حال مدیریت تقاضاهای استخدام فوری یا غیرقابل پیش‌بینی یک کسب‌وکار در حال رشد هستید، استخدام احتمالی ممکن است گزینه‌ای باشد که برای یافتن بهترین عملکردهای مورد نیاز خود به آن وابسته هستید. استخدام‌کنندگانی که تحت این مدل کار می‌کنند، کاندیداهای واجد شرایط را بررسی می‌کنند و آنها را برای بررسی ارائه می‌کنند. اگر شرکت شما آنها را استخدام کند، آنها هزینه ای را دریافت می کنند که عموماً درصدی از حقوق پیش بینی شده در سال اول استخدام جدید است، معمولاً بین 15 تا 30 درصد.

استخدام اضطراری یک انتخاب محبوب در بین مشاغل در حال رشد است زیرا با سرمایه گذاری اولیه کم مقرون به صرفه به نظر می رسد و باعث صرفه جویی در زمان برای یافتن و استخدام نامزدهایی می شود که مدیران پرمشغله و صاحبان مشاغل ممکن است مجبور نباشند به ایجاد نیروی کار اختصاص دهند. اما به دلیل کمیسیون های سنگین، می تواند راه گرانی برای یافتن نامزدهای مناسب باشد.

چیزی که مدیران مشغول استخدام ممکن است متوجه نباشند این است که استخدام‌کنندگان احتیاطی انگیزه مالی دارند، به این معنی که آنها زمان، انرژی و منابع یکسانی را روی همه فرصت‌ها، به‌ویژه موقعیت‌هایی که پر کردن آنها سخت است، سرمایه‌گذاری نمی‌کنند. دستور کار استخدام اضطراری لزوماً با دستور کار مشتری یکسان نیست.

با این حال، مانند هر کمپین دیگری برای استخدام، کار با استخدام‌کنندگان احتمالی دارای مزایا و معایب منحصربه‌فردی است. در اینجا نگاهی کوتاه به آنچه می توانید هنگام استفاده از استخدام احتیاطی داشته باشید آورده شده است.

مزایای استخدام اضطراری

  • بدون هزینه اولیه – هزینه قرار دادن فقط زمانی پرداخت می شود که موقعیت با یک نامزد مناسب پر شود.
  • ضمانت‌های استخدام جزئی – اگر استخدام جدید در چند ماه اول کار به نتیجه نرسد، ممکن است هزینه‌های استخدام تا حدی بازپرداخت شود.
  • به یک استخدام گر وابسته نیست – هیچ قرارداد بلندمدت یا ضمانت کار از طرف استخدام کننده مورد نیاز یا انتظار نمی رود، و به مشتریان اجازه می دهد در صورت تمایل از بیش از یک استخدام کننده استفاده کنند.
  • منبع یابی مستقل – استخدام کنندگان احتیاطی عموماً عوامل مستقلی هستند که از منابع داخلی شما استفاده نمی کنند.

چالش های استخدام اضطراری

  • کیفیت – انتظار تاکید بر کمیت رزومه بر کیفیت را داشته باشید.
  • هزینه های بالا – کارمزدها بین 15 تا 30 درصد حقوق سالانه کار است.
  • استخدام تضمینی نیست – هیچ تضمینی وجود ندارد که یک جایابی موفق اتفاق بیفتد.
  • مسئولیت پذیری پایین – پاسخگو نگه داشتن یک استخدام کننده احتیاطی برای نتایج و بررسی هفتگی دشوار است.
  • بدون انحصار – کاندیداها معمولاً به چندین مشتری ارائه می شوند تا شانس کسب هزینه جایابی را به حداکثر برسانند.

هنگام تصمیم گیری در مورد استفاده از یک شرکت استخدام اضطراری برای یافتن کارمندان جدید، مزایا و چالش ها را به دقت در نظر بگیرید. برخی از عوامل تعیین‌کننده مهم عبارتند از اینکه چه مدت باید استخدام شوید، آیا زمان کافی برای بررسی و مصاحبه با هر یک از نامزدهای ارائه‌شده توسط استخدام‌کننده دارید، و آیا در صورت انتخاب یکی از نامزدهای استخدام‌کننده، آماده پرداخت هزینه‌های مورد نیاز استخدام‌گر هستید. ?

وقتی صحبت از کارمندان فناوری اطلاعات به میان می‌آید، چالش‌های دیگری وجود دارد که استخدام‌کنندگان احتمالی را برای تکمیل سفارش‌های کاری که نیاز به مهارت‌ها و اعتبارات تخصصی فناوری اطلاعات دارند، وجود دارد. بسیاری از استخدام کنندگان برای منافع مالی خود در آن هستند. در حالی که آنها در نهایت به موفقیت مشتریان خود اهمیت می دهند، باید دستور کار خود را با توجه به زمان واقعی صرف شده برای منبع یابی، غربالگری و انتخاب نامزدهای مناسب برای هر تکلیف تعیین کنند.

یک جایگزین برای استخدام‌کنندگان احتمالی، کار با RPO بر اساس تقاضا است. این ممکن است جایگزین بهتری به خصوص در دنیای پرشتاب فناوری اطلاعات باشد، جایی که شما به طور مداوم نیاز به استخدام و جایگزینی کارمندان برای پروژه ها و مشتریان اصلی دارید.

چرا راه حل های استخدام اضطراری شکست می خورند؟

یکی از زمینه‌های اصلی که برای استخدام کارفرمایان و مدیران استخدامی شکست می‌خورد، سفارش مهارت‌های خاص یا موقعیت‌هایی است که پر کردن آنها سخت است. برخی از استخدام‌کنندگان به دلایل مختلف، از جمله زمان و منابع اضافی مورد نیاز برای تهیه نامزدهای واجد شرایط با مهارت‌های نادر، یک تکلیف دشوار را مطلوب نمی‌دانند.

سه دلیل بزرگ که باعث می‌شود استخدام‌کنندگان احتمالی فناوری اطلاعات سفارشات شما را برای نامزدهای سخت پیدا نکنند:

1. زمان و منابع – سفارشات دشوار به دلیل پیچیدگی منابع و تأیید اطلاعات، به دلیل پیچیدگی منابع و تأیید اطلاعات، به منابع و زمان بیشتری برای تکمیل سفارشات نیاز دارند. این باعث می شود بازدهی بسیار کمتری نسبت به مکان های سریع داشته باشد.

2. پشتیبانی مداوم – مشتریانی که در مورد نامزدهایی که می‌پذیرند اهمیت ویژه‌ای دارند یا آن‌هایی که نرخ گردش مالی بالایی دارند، اغلب به حمایت مداوم بیشتری از یک استخدام‌کننده نیاز دارند. این می تواند برای یک استخدام کننده احتیاطی که عمدتاً از طریق نامزدهای استخدام شده درآمد کسب می کند، نامطلوب باشد، نه تعداد نامزدهای ارائه شده.

3. جابجایی های تقسیم شده – موقعیتی که پر کردن آن دشوار است ممکن است باعث شود که یک استخدام کننده احتمالی فناوری اطلاعات مجبور شود با سایرین در شبکه خود در یک ترتیب قرار دادن تقسیم شده ارتباط برقرار کند که این امر باعث کاهش درآمد استخدام کننده می شود.

بسیاری از اوقات، یک استخدام‌کننده احتمالی فناوری اطلاعات به سادگی نمی‌خواهد با دردسرهای تکالیف دشوار کنار بیاید، بنابراین موقعیت‌های کم چالش‌تر دیگر را در مقابل خود قرار می‌دهد. این می تواند یک چشم انداز ناامید کننده برای هر کسب و کاری باشد که با استخدام احتیاطی کار می کند تا بتواند نیروی کار خود را با نامزدهای برتر ایجاد کند.

بدون نظر

پاسخ دهید