دوره آموزشی فن بیان و هنر تاثیرگذاری :راه نفوذ بر قلب های مردم


دوره آموزشی فن بیان و هنر تاثیرگذاری :راه نفوذ بر قلب های مردم:این آموزش ابزارها و تکنیک های آماده ای را در اختیار شما قرار می دهد تا مهارت های تاثیرگذاری خود را بهبود ببخشید.

مقدمه:

شرح دوره: آیا باید مردم را متقاعد کنید که راه شما درست است؟ آیا می خواهید بیشتر اوقات نظر شما از شما خواسته شود؟ آیا اعتماد و احترام همکاران خود را می خواهید؟ ? ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه صحبت کنید و به شیوه ای قدرتمند رفتار کنید که توجه را جلب کند و سپس موافقت کند؟ این دوره برای کسانی مناسب است که می خواهند تأثیر و قدرت شخصی بیشتری کسب کنند: به ویژه کسانی که برای انجام کار خود به جای «گفتن» به تأثیرگذاری و متقاعد کردن نیاز دارند. ? شما احترام بیشتری از همکاران به دست می آورید و همچنین مطمئن هستید که پیام های شما درک می شود و به آنها عمل می شود. علاوه بر این، شما به عنوان کسی شناخته می شوید که می داند در سازمان چه می گذرد – که به عنوان یک پیشگویی خود تحقق بخش عمل می کند، زیرا بیشتر اوقات از شما نظر شما خواسته می شود و بنابراین شما را “دانستید”. بدون توجه به موقعیت شما در شرکت، این اطلاعات ارزشمندی است. ? در پایان دوره، نمایندگان قادر خواهند بود: تفاوت بین تأثیرگذاری، متقاعد کردن و دستکاری و آنچه مناسب است را بدانید درک کنید چرا می خواهید بر افراد تأثیر بگذارید روش های مختلفی برای ایجاد تأثیر شخصی بیاموزید با همکاران خود اعتماد و احترام ایجاد کنید قدرت توجه خود را درک کنید یاد بگیرید شنونده فعال باشید یک قدم -روش گام به گام برای حصول اطمینان از اینکه پیام شما واضح و درک شده توسط افراد دیگر است و شما آرام هستید و کنترل دارید درک اینکه چه زمانی و چگونه به دیگران بازخورد بدهید یاد بگیرید که چگونه تحلیل تراکنش می تواند مکالماتی را که در نهایت به مشاجره یا ناله ختم می شود را به مسیر خود بازگرداند. جلسات یک برنامه اقدام شخصی ایجاد کنید تا شما را قادر سازد پس از بازگشت به آنچه آموخته اید عمل کنید پیش نیازها: این دوره شامل ماژول های زیر است: آیا باید مردم را متقاعد کنید که راه شما درست است؟ آیا می خواهید بیشتر اوقات نظر شما از شما خواسته شود؟ آیا اعتماد و احترام همکاران خود را می خواهید؟ ? ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه صحبت کنید و به شیوه ای قدرتمند رفتار کنید که توجه را جلب کند و سپس موافقت کند؟ این دوره برای هر کسی که می‌خواهد تأثیر و قدرت شخصی بیشتری کسب کند مناسب است: به ویژه کسانی که برای انجام کارشان به جای «گفتن» به تأثیرگذاری و متقاعد کردن نیاز دارند. ? شما احترام بیشتری از همکاران به دست می آورید و همچنین مطمئن هستید که پیام های شما درک می شود و به آنها عمل می شود. علاوه بر این، شما به عنوان کسی شناخته می شوید که می داند در سازمان چه می گذرد – که به عنوان یک پیشگویی خود تحقق بخش عمل می کند، زیرا بیشتر اوقات از شما نظر شما خواسته می شود و بنابراین شما را “دانستید”. بدون توجه به موقعیت شما در شرکت، این اطلاعات ارزشمندی است. ? در پایان دوره، نمایندگان قادر خواهند بود: تفاوت بین تأثیرگذاری را درک کنید،

 

بیشتر بدانید :

اگر نیاز دارید که به طور منظم بر عملکرد دیگران ، مانند مدیریت و تیم های رهبری ارشد تأثیر بگذارید، این دوره آموزشی قدرت نفوذ برای شما مناسب است!

خواه یک کارمند سطح پایین تر، مدیریت میانی یا یک رهبر ارشد باشید، این دوره به شما ابزارهایی را می دهد که بفهمید چگونه بر افراد تأثیر بگذارید . این یک مهارت تجاری بسیار مهم است که می توانید در هر کجا که در تجارت هستید از آن استفاده کنید.

 • مدیریت را در تأثیرگذاری بر نتایج مطلوب مؤثرتر کنید.
 • افراد را برای نوآوری و ایجاد تغییرات مثبت توانمند کنید.
 • به خریداران کمک کنید بر تامین کنندگان و تامین کنندگان بر خریداران تاثیر بگذارند.
 • به هر مشتری روبه‌روی کارمندان این توانایی را بدهید که به نتایج مثبت بیشتری دست یابند.
 • به رهبران ارشد کمک کنید تا درباره چشم‌اندازهای استراتژیک اجماع داشته باشند. در واقع، هر جا که تعامل انسانی در حوزه کسب و کار وجود داشته باشد، دوره آموزشی مهارت های تأثیرگذار ما به طور ایده آل مناسب است.

چیزی که یاد خواهید گرفت

چگونه مردم را به طرز فکر خود جذب کنید

چگونه در پروژه های گروهی همکاری آرام داشته باشیم

نحوه ایجاد رابطه اولیه
چگونه دیگران را به خود علاقه مند نگه داریم
اگر لطفی می خواهید چگونه به آنها نزدیک شوید
مشخص کردن ویژگی های نفوذ
هنگام آماده شدن برای استفاده از نفوذ در یک موقعیت، ملاحظات را تشخیص دهید
شناسایی مهارت های ارتباطی برای به کارگیری در هنگام استفاده از قانون متقابل
با استفاده از رفتار متقابل، دیگران را تحت تأثیر قرار دهید
عباراتی را انتخاب کنید که منعکس کننده کلماتی هستند که برای تأثیرگذاری انتخاب شده اند
از زبان مؤثر برای تأثیرگذاری بر دیگران استفاده کنید
موقعیت هایی که ممکن است باعث مقاومت شوند را بشناسید
نمونه های دنباله ای از مراحل مدیریت مقاومت

مدرس دوره آموزشی :

بنیانگذار هوش پیروزی در ایران و  جهان هستند. استاد سعید جوی زاده نویسنده،پژوهشگر و مشاور تحصیلی و پژوهشی است .دکتر سعید جوی زاده  در تمام سطوح در سازمان‌هایی با پتانسیل‌های بالا و تیم‌های رهبری در کارکردهای مختلف کار کرده است. او علاقه زیادی به ایجاد روابط قوی با مشتریان خود دارد و به افراد و تیم ها کمک می کند تا اصالت شخصی و هوش هیجانی خود را برای ایجاد تغییرات پایدار در رفتار خود کشف کنند. او درجه بالایی از حضور آرام همراه با حمایت و چالش را به ارمغان می آورد و مشتریانش را قادر می سازد تا تغییرات را به طور کامل بپذیرند و پذیرا شون

بر تیم خود تأثیر بگذارید – بر مدیران خود تأثیر بگذارید

هدف از این مهارت‌های تأثیرگذار این است که به شما کمک کند تا بر درک، توسعه و انطباق سبک‌های تأثیرگذار تمرکز کنید تا به بهترین نحو با موقعیت‌های فردی مطابقت داشته باشد. مواد دوره بر رفتارها و سبک های تأثیرگذار شما تمرکز دارد. شما یاد خواهید گرفت که چگونه این را با موقعیت های مختلف وفق دهید و چگونه به موقعیت هایی نزدیک شوید که در آن افراد سبک های متفاوت و سطوح تعهد متفاوتی دارند.

مهارت‌ها و مدل‌هایی که در این تکنیک‌های مهارت‌های تأثیرگذار مورد بحث قرار می‌گیرند، به شما کمک می‌کنند تا حجم کار و عملکرد را مدیریت کنید، اطرافیان خود را توسعه دهید، بر افراد غیر از تیم خود تأثیر بگذارید و بر افراد ارشدتر از خود تأثیر بگذارید.

شرح دوره آموزشی :

چگونه می توانید نظر مردم را تغییر دهید؟ چگونه در کار تیمی همکاری آرامی کسب می کنید؟ بهترین راه برای ایجاد رابطه اولیه با هر کسی چیست؟ و چگونه روابط سالم با مردم را حفظ می کنید؟

این آموزش فرصتی برای همه شرکت کنندگان است تا ابزارها و توصیه های عملی در مورد نحوه تأثیرگذاری بر همکاران/مدیران/مشتریان خود را به ویژه در شرایطی که هیچ گونه اختیار رسمی ندارند به دست آورند. پس از پایان کارگاه، شرکت‌کنندگان می‌دانند که چگونه با درایت با افرادی که برای کارشان مهم هستند برخورد کنند و در عین حال به هدف خود در مذاکره با همکاران مختلف دست می‌یابند، روابط سازنده با آنها حفظ می‌کنند و انگیزه همکاری را در آنها ایجاد می‌کنند.

با من در این دوره به نام «دوره آموزشی فن بیان و هنر تاثیرگذاری :راه نفوذ بر قلب های مردم » همراه باشید تا پاسخ همه این سؤالات را دریافت کنید.

ما در مورد 21 اصل تغییر دهنده زندگی صحبت خواهیم کرد که مهارت های مردمی شما را به شدت بهبود می بخشد. از آنها در خانه، دانشگاه، محل کار، هر جا استفاده کنید!

تاکید ما بر موارد زیر است:

 • چگونه مردم را وادار کنیم در مورد شما فکر کنند
 • چگونه آنها را به شما علاقه مند نگه دارید
 • چگونه به مردم احساس خاص بودن بدهیم
 • واقعا دوستان واقعی شما چه کسانی هستند
 • چگونه مردم را برای انجام کاری متقاعد کنیم
 • … و خیلی بیشتر!

نام من دکتر سعید جوی زاده است و نویسنده بیش از 120 جلد کتاب هستم .بیش از 700 سخنرانی تاصیرگذار در ایران داشته ام  و تمام تجارب خودم را با شما به اشتراک می گذارم.

فعالیت های این دوره آموزشی قدرت نفوذ تعاملی و جذاب است. آنها حوزه های کلیدی زیر را پوشش می دهند:

 • تأثیرگذاری چیست؟ – نگاهی به روش ها و اصولی که برای ترغیب دیگران به انجام کارها استفاده می کنیم. چگونه گاهی اوقات فکر می‌کنیم در حال تأثیرگذاری هستیم، در حالی که اینطور نیستیم، چرا تأثیرگذاری مهارت مهمی است که باید رشد کرد
 • رفتارهای تأثیرگذار مؤثر – درک رفتارهای پشت مهارت تأثیرگذاری مؤثر و تأثیر آنها بر تأثیر
 • سبک‌های تأثیرگذار مختلف – توانایی توضیح سبک‌های تأثیرگذاری که استفاده می‌کنیم، بهترین زمان برای استفاده از آن‌ها چه زمانی است و چرا مؤثر هستند.
 • اعتماد – چرا اعتماد سنگ بنای تأثیرگذاری بر دیگران است. معنای اعتماد در یک رابطه تأثیرگذار چیست و چگونه آن را توسعه دهیم.
 • ارتباط و برداشت اول – چگونه می توان رابطه برقرار کرد، روابط خوب ایجاد کرد و اولین برداشت خوب ایجاد کرد
 • فعالیت تمرینی مهارت‌های تأثیرگذاری – یک فعالیت سرگرم‌کننده که مهارت‌های آموخته‌شده را بررسی می‌کند و رویکردهای شخصی برای تأثیرگذاری را قضاوت می‌کند.
 • سبک تأثیرگذاری شما – فرصتی برای بررسی سبک تأثیرگذاری خود شرکت‌کنندگان از طریق پرسشنامه و به دنبال آن یک برنامه اقدام مجموعه‌ای برای توسعه بیشتر مهارت‌های ضعیف‌تر.
 • قدرت و تأثیر – شناسایی پایگاه های قدرت و چگونگی تأثیرگذاری آنها بر تأثیرگذاری. چرا مهم است که از آنها آگاه باشید و کجا و چه زمانی ممکن است موثر نباشند
 • مدل TUPAC: مراحل تأثیرگذاری – یک مدل مجموعه ای برای پنج مرحله تأثیرگذاری، که به شرکت کنندگان یک فرآیند واضح برای پیگیری می دهد و به آنها کمک می کند تا بفهمند اشتباهات تأثیرگذار کجا رخ می دهد.
 • تأثیرگذاری در گروه ها – تشخیص تفاوت با گروه های تأثیرگذار و تشخیص مشکلاتی که ممکن است هنگام تلاش برای تأثیرگذاری بر تعداد زیاد با آنها مواجه شوند.
 • تأثیرگذاری بر فعالیت تمرینی 2 – فرصتی نهایی برای جمع آوری تمام مهارت های خود از طریق یک فعالیت سرگرم کننده. این با بررسی گروهی کامل و اقدامات واضح پشتیبانی می شود.

اهداف

در پایان دوره قدرت نفوذ شما قادر خواهید بود:

 • اصول اساسی تأثیرگذاری بر افراد دیگر به صورت فردی یا گروهی را بیان کنید
 • نقش قدرت را با توجه به تأثیرگذاری شرح دهید
 • سبک تأثیرگذاری ترجیحی آنها و تأثیر آن بر دیگران را شناسایی کنید
 • شناسایی موانع و عوامل موثر بر آن
 • مهارت های تأثیرگذاری خود را از طریق تمرینات گروهی توصیف و نشان دهید

این دوره برای چه کسانی است:

 • دانشجویان
 • دانش آموزان
 • کارآفرینان
 • معلمان
 • کارکنان شرکت
 • رهبران صنایع مختلف
 • هر کسی که می خواهد نفوذ اجتماعی خود را افزایش دهد

آموزش فن بیان pdf,آموزش فن بیان رایگان صوتی,آموزش فن بیان رایگان,کلمات فن بیان,صفر تا صد فن بیان,آموزش فن بیان برای کودکان,دانلود آموزش فن بیان و گویندگی,تمرینات عملی فن بیان,جملات تمرینی فن بیان pdf,تمرینات عملی فن بیان,صفر تا صد فن بیان رایگان,لحن در فن بیان,کتاب فن بیان,آموزش فن بیان رایگان,چگونه فن بیان خوبی داشته باشیم نی نی سایت,کلمات فن بیان,جملات تمرینی فن بیان pdf,کلمات جادویی در فن بیان,دایره واژگان زیبا,کلمات ادبی زیبا,بازی با کلمات فن بیان,کلمات زیبا در گفتگو,نرم افزار افزایش دایره لغات فارسی,تمرینات فن بیان pdf

 

بدون نظر

پاسخ دهید