دوره آموزش تولید محتوا در 1403 :گرافیکی،متنی،ویدیویی و تصویری

تولید محتوای جذاب در دنیای امروز، کلیدِ موفقیت در هر پلتفرمی اعم از یوتیوب، آپارات، اینستاگرام، وب‌سایت، تلگرام، پیام‌رسان‌های ایرانی و… است. محتوای جذاب، محتوایی است که مخاطب را مجذوب خود کند، او را به تعامل وادارد و در نهایت به دنبالِ محتوای بیشتر از شما باشد.

تولید محتوا

دوره آموزش تولید محتوا در 1403 :گرافیکی،متنی،ویدیویی و تصویری

دوره آموزش تولید محتوا در 1403  خیلی مهم است.بیایی کمی تفکر کنیم.احتمالاً تا به حال آن را شنیده اید: محتوا پادشاه است. اما چرا؟ آن روزهای استفاده مجدد از تبلیغات غیر الهام بخش در روزنامه محلی گذشته است. مصرف‌کنندگان آنلاین هستند، بازاریابی دیجیتالی شده است و تولید محتوا اکنون مهم‌تر از همیشه است. تخمین زده می شود که اکثر آمریکایی ها روزانه در معرض حدود 4000 تا 10000 آگهی قرار می گیرند.  از آنجایی که اطلاعات بسیار زیادی وجود دارد که هر روز غرق در آنها می شویم، مهم است که راه هایی برای برجسته شدن پیدا کنیم.صنعت تبلیغات از زمان معرفی رسانه های اجتماعی تا حد زیادی تغییر کرده است. برندهای کوچکتر اکنون شانس بیشتری برای موفقیت دارند زیرا همه ما شانس مساوی برای دسترسی به گزینه های تبلیغاتی مقرون به صرفه داریم. با این حال، یک نکته وجود دارد – ما باید راه‌های جدید و هیجان‌انگیزی برای جذب مردم پیدا کنیم تا برندهای ما بتوانند در میان موج‌های اطلاعات برجسته شوند. دقیقاً به همین دلیل است که اخیراً عبارت “محتوا پادشاه است” بسیار سر و صدا شده است. 

 

پس از اتمام دوره به چه چیزی خواهید رسید ؟

 • همه چیزهایی را که برای توسعه محتوای درخشان و متمایز شدن از جمعیت در رسانه های اجتماعی نیاز دارید، بیاموزید.
 • هدف استفاده از محتوای عالی
 • برندسازی محتوای شما – ایجاد یک استراتژی برندسازی کامل برای رسانه های اجتماعی شما.
 • محتوا برای پلتفرم‌های مختلف رسانه‌های اجتماعی – نگاهی درونی به رسانه‌های اجتماعی مختلف و محتوایی که در هر کدام باید استفاده شود.
 • ایجاد محتوای اصلی – کتاب کار تفکر خلاق شما – چگونه می توان مغز خلاق خود را در تجهیزات بالا قرار داد
 • درک بازی الگوریتم ها در پلتفرم های رسانه های اجتماعی
 • تقویم و برنامه ریزی برای همیشه محتوا
 • Must do به موفقیت در تولید محتوا کمک می کند
 • نقاط قوت و ضعف شما و اقداماتی که باید در مورد آنها انجام دهید
 • محتوای Forever – صفحات ایده و الهام فقط برای شما برای ایجاد محتوایی که برای همیشه ماندگار است

شرح دوره آموزش تولید محتوا در 1403

همه ما می دانیم که چقدر آسان است که خود را در دریای عظیم محتوا گم کنیم. پست‌های بد و حساب نشده به ندرت روشنایی روز را می‌بینند، در حالی که محتوای عالی چیزی است که مردم آرزو می‌کنند، آن‌ها در آن پیشرفت می‌کنند، به آن پاسخ می‌دهند، آن‌ها را دوست دارند، دوست دارند، به اشتراک می‌گذارند، و آن را ویروسی می‌کنند.

ما به عنوان انسان آرزوی این ارتباط با افراد دیگر را داریم. اغلب حتی مهم نیست که آن ارتباط چیست، ما فقط به آن نیاز داریم. یک نیاز اساسی انسان است. هرچه بیشتر این نیاز را با محتوای خود پر کنید، فالوورهای بیشتری خواهید داشت، الگوریتم های بهتری خواهید داشت و رسانه های اجتماعی بیشتری محتوای شما را با افراد دیگر به اشتراک خواهند گذاشت. واقعا چرخه ای است که اگر بفهمیم می توانیم در بازی پیروز شویم. بازی این است که ما می‌خواهیم وفاداری به برند داشته باشیم – دنبال‌کنندگان ما ما را دنبال می‌کنند زیرا محتوایی را که با آنها به اشتراک می‌گذاریم دوست دارند.

محتوایی که در رسانه‌های اجتماعی خود پست می‌کنید این قدرت را دارد که برند شما را به چیزی شگفت‌انگیز تبدیل کند، اگر آن را درست انجام دهید، صرفاً با تبدیل فالوورها به طرفداران. راه برجسته شدن در رسانه‌های اجتماعی، شناسایی اهداف خاص، ایجاد پست‌های ارزشمندی است که با آن اهداف هماهنگ باشد و محتوا را در پلتفرم‌های مناسب توزیع کنید. سپس نتایج خود را اندازه گیری می کنید و استراتژی خود را در طول زمان تنظیم می کنید.

این دقیقاً همان چیزی است که ما در طول این دوره می آموزیم.

دوره آموزش تولید محتوا در 1403 تاکید بر موارد زیر است :

تولید محتوا

تولید محتوای ویدیویی

اطمینان از بازخورد مثبت و برتر از محتواهای تولیدی ما

تولید محتوا

تولید محتوای صوتی

تحویل به موقع محتوا بدون کاهش خلاقیت یا دقت

تولید محتوا

تولید محتوای گرافیکی

محتوا جذاب، نمونه‌ای از داستان‌سرایی با کیفیت را ارائه می‌کند

تولید محتوا

تولید محتوای عکسی

تجربه‌ای بی‌نقص از ساخت محتوا با پشتیبانی فنی اختصاصی

تولید محتوا

تولید محتوای متنی

تجربه‌ای بی‌نقص از ساخت محتوا با پشتیبانی فنی اختصاصی

دوره آموزش تولید محتوا در 1403 برای چه کسانی است

 • بازاریابان رسانه های اجتماعی شخصی یا تجاری
 • سازندگان محتوا چه شخصی و چه تجاری
 • کسانی که قصد دارند با تولید محتوا کسب درآمد کنند
 • ایجاد برند شخصی یا تجاری
 • صاحبان تجارت
 • سفیران برند شخصی

چه چیزی دوره آموزش تولید محتوا در 1403 بیا وب را متفاوت می کند؟

کلاس های آنلاین زنده تحت هدایت مربی

یادگیری تولید محتتوای حرفه ای نباید خسته کننده یا خسته کننده باشد. ما کلاس‌های خود را طوری طراحی کرده‌ایم که با استفاده از کلاس‌های آنلاین زنده تحت رهبری مربی، فوق‌العاده تعاملی و جذاب و در عین حال بسیار کاربردی باشد.
 

دوره تولید محتوای پیشرفته

ما به یادگیری جزئی اعتقادی نداریم. ما فقط روی یک چیز تمرکز می کنیم که یک دوره کامل 8 ماهه تولید محتوا است که A-to-Z تولید محتوای حرفه ای و جذاب  را از پایه تا سطح پیشرفته پوشش می دهد.

 
 

مربیان خبره

 
بدون معلم، استاد یا مدرس. ما معتقدیم بهترین راه برای یادگیری تولید محتوا یادگیری از متخصصان با تجربه  است. در بیا وب، تولید کنندگان تولید محتوای کهنه کار به شما آموزش می دهند.
 
 
 

مدت زمانی که کار می کند! (8 ماه)

چیزهای خوب زمان می برد. 8 ماه مناسب ترین مدتی است که شما را قادر می سازد در تولید محتوای جذاب تسلط داشته باشید. این مدت زمان انتخاب شده است تا بتوانید به راحتی یاد بگیرید، اجرا کنید، پروژه های خود را تکمیل کنید و در نهایت موفق شوید!

 
 

دسترسی به گروه FB خصوصی

 

یادگیری و اجرا هر دو چیزهای متفاوتی هستند. شما به گروه خصوصی FB دسترسی خواهید داشت که در آن با دانش آموزان و مربیان تعامل خواهید داشت و راهنمایی و راهنمایی لازم را دریافت خواهید کرد.

 
 
 

دسترسی به ابزارهای پولی به ارزش 100 هزار روپیه

وقتی یک سرباز به جنگ می رود، مهارت ها بدون تجهیزات مناسب بی فایده است. ما بهترین ابزارها، تم ها، پلاگین ها و برنامه های تولد محتوای  پولی جهان را در اختیار شما قرار می دهیم که موفقیت شما را تسریع می کند!

 
 
 

تولید محتوا چیست؟

تولید محتوا یا بازاریابی محتوا فرآیند برنامه ریزی، ایجاد، توزیع، اشتراک گذاری و انتشار محتوا از طریق کانال هایی مانند رسانه های اجتماعی، وبلاگ ها، وب سایت ها، پادکست ها، برنامه ها، بیانیه های مطبوعاتی، نشریات چاپی و غیره است. هدف دستیابی به مخاطبان هدف و افزایش آگاهی از برند، فروش، تعامل و وفاداری است.

 

تولید محتوای صوتی
تولید محتوای بلاگ

چرا از بازاریابی تولید محتوا استفاده کنیم؟

یک چیز، امروزه بازاریابی بدون محتوای عالی غیرممکن است.محتوا باید در فرآیند بازاریابی شما ادغام شود، نه اینکه به عنوان چیزی جداگانه در نظر گرفته شود. محتوای با کیفیت بخشی از همه اشکال بازاریابی است، از جمله:

 • بازاریابی ایمیلی : محتوای عالی به طور مداوم به مخاطبان شما آموزش می دهد که ایمیل های برند شما را پیش بینی کنند، باز کنند و بخوانند.
 • بازاریابی رسانه های اجتماعی : استراتژی محتوا قبل از استراتژی رسانه های اجتماعی شما قرار دارد.
 • سئو : موتورهای جستجو به کسب و کارهایی که محتوای با کیفیت و ثابت منتشر می کنند، پاداش می دهند.
 • روابط عمومی : استراتژی‌های روابط عمومی موفق باید به مسائلی که خوانندگان به آنها اهمیت می‌دهند رسیدگی کند، نه به کسب‌وکارشان.
 • PPC : برای اینکه PPC کار کند، به محتوای عالی در پشت آن نیاز دارید.
 • بازاریابی ورودی : محتوا برای هدایت ترافیک ورودی و سرنخ ها بسیار مهم است.
 • بازاریابی دیجیتال : محتوا پایه و اساس یک استراتژی بازاریابی دیجیتال یکپارچه بهبود یافته یا راه اندازی مجدد را تشکیل می دهد.
 • استراتژی محتوا : استراتژی محتوا (که نحوه ایجاد و مدیریت محتوا را در یک سازمان مشخص می کند) باید در نظر گرفته شود.
تولید محتوای عالی عالی عالی
خدمات تولید محتوا1

مشاوره آنلاین

سفارش آنلاین محتوا در کمتر از ۲۴ ساعت انجام می‌شود.

خدمات تولید محتوا 2

نویسنده متخصص

سفارش به نویسنده تخصصی محتوا در حوزه کاری شما سپرده می‌شود.

خدمات تولید محتوا5

داستان سرایی

تولید محتوا کاملا یونیک و بر اساس سلیقه مخاطب فارسی انجام می‌شود.

خدمات تولید محتوا6

تجربه ای بی نقص

به هیچ وجه از گوگل ترنسلیت یا هوش مصنوعی استفاده نمی‌کنیم.

تولید محتوای ویدیویی 🎥

مرکز کوچینگ ایران به عنوان یکی از پیشروترین مراکز کوچینگ در ایران، همواره به دنبال ارائه خدمات و محتوای باکیفیت به مخاطبان خود است. تولید محتوای ویدئویی یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های این مرکز است.

مرکز کوچینگ ایران برای تولید محتوای ویدئویی از تیمی متخصص و حرفه‌ای استفاده می‌کند که از تجهیزات و امکانات پیشرفته برخوردار هستند. این تیم با بهره‌گیری از دانش و تجربه خود، محتوای ویدئویی جذاب، مفید و جذاب تولید می‌کند که مورد استقبال مخاطبان قرار می‌گیرد.

تولید محتوای صوتی 🎙

مرکز کوچینگ ایران برای تولید محتوای متنی از تیمی متخصص و حرفه‌ای استفاده می‌کند که از دانش و تجربه خود در حوزه کوچینگ بهره می‌گیرند. این تیم با بهره‌گیری از اصول نگارش و سئو، محتوای متنی جذاب، مفید و جذاب تولید می‌کند که مورد استقبال مخاطبان قرار می‌گیرد.

تولید محتوای شبکه های اجتماعی 📣

با بیش از 4.5 میلیارد کاربر جهانی رسانه های اجتماعی ، درک اینکه چرا بسیاری از کسب و کارها در بازاریابی رسانه های اجتماعی سرمایه گذاری می کنند، آسان است. پلتفرم‌های زیادی (مانند فیس‌بوک، اینستاگرام، پینترست، لینکدین، اسنپ چت) برای کار کردن و راه‌های مختلفی برای ایجاد و اشتراک‌گذاری محتوا در هر یک از آنها (مانند عکس‌ها، ویدیوهای زنده، ویدیوهای از پیش ضبط‌شده، داستان‌ها) وجود دارد.

تولید محتوای اینفوگرافیک 📣

اینفوگرافیک ها محتوا، اطلاعات و داده ها را در قالب گرافیکی و قابل درک نمایش می دهند. اینفوگرافیک ها با ترکیبی از جمله بندی ساده، عبارات کوتاه و تصاویر واضح راهی عالی برای برقراری ارتباط موثر با محتوای شما هستند. اگر بخواهید یک موضوع آموزشی یا پیچیده را ساده کنید تا همه مخاطبان بتوانند آن را درک کنند، به خوبی کار می کنند.

تولید محتوای خیلی خوب

تولید محتوای وبلاگ🎙

وبلاگ ها نوع قدرتمندی از محتوای ورودی هستند و از نظر هدف و موضوع، امکان خلاقیت زیادی را فراهم می کنند. با یک وبلاگ، می توانید کارهایی مانند تبلیغ سایر محتوای داخلی و خارجی و مقالات وبلاگ با پیوندها، اضافه کردن دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی و ترکیب اطلاعات محصول را انجام دهید.

تولید محتوای پادکست📣

بیش از 60 میلیون نفر در پلتفرم های Spotify و Apple Podcasts به پادکست گوش می دهند. به همین دلیل، بسیاری از مشاغل و رسانه ها شروع به ایجاد و اشتراک گذاری پادکست های خود کرده اند.

پادکست ها خلاقیت زیادی را به وجود می آورند زیرا می توانند در مورد هر موضوعی که انتخاب می کنید باشد. علاوه بر این، شما عوامل دیگری را که مربوط به پادکست هستند، تصمیم می گیرید، مانند آهنگ قسمت ها، چه کسی در پادکست است، کجا تبلیغ پادکست را انجام می دهید و طول قسمت ها چقدر است.

تولید محتوا

تولید محتوای تبلیغاتی پولی 🎙

تبلیغات پولی می‌تواند به شما کمک کند تا به مخاطبان گسترده‌ای دست پیدا کنید و به شما این امکان را می‌دهد که خود را در همه مکان‌هایی که می‌خواهید دیده شوند، قرار دهید – تبلیغات پولی به‌ویژه زمانی که با بازاریابی ورودی همراه می‌شوند، سودمند هستند. مکان های زیادی وجود دارد که می توانید تبلیغات پولی را به اشتراک بگذارید، از جمله در رسانه های اجتماعی، صفحات فرود، بنرها و محتوای حمایت شده.

تولید محتوای متنی 📃

مرکز کوچینگ ایران برای تولید محتوای متنی از تیمی متخصص و حرفه‌ای استفاده می‌کند که از دانش و تجربه خود در حوزه کوچینگ بهره می‌گیرند. این تیم با بهره‌گیری از اصول نگارش و سئو، محتوای متنی جذاب، مفید و جذاب تولید می‌کند که مورد استقبال مخاطبان قرار می‌گیرد.

تولید محتوا خوب

تعرفه خدمات تولید محتوا

7,000,000 میلیون

تولید محتوا برای کسب و کار های کوچک و خانگی

 • تولید ۵ مقاله تخصصی ۱۱۰۰ کلمه ای
 • تصویر شاخص اختصاصی
 • ۱+ تصویر اختصاصی در متن
 • ۵۵۰۰+ کلمه تخصصی
 • ۵+ عدد پرسش متداول
 • ایجاد تعامل سئویی
 • بارگزاری مقاله روی وبسای

10,000,000 میلیون

تولید محتوا برای کسب و کار های کوچک و خانگی

 • تولید ۸ مقاله تخصصی ۱۱۰۰ کلمه ای
 • تصویر شاخص اختصاصی
 • ۳+ تصویر اختصاصی در متن
 • ۸۸۰۰+ کلمه تخصصی
 • ۸+ عدد پرسش متداول
 • ایجاد تعامل سئویی
 • بارگزاری مقاله روی وبسایت

13,000,000 میلیون

تولید محتوا برای کسب و کار های کوچک و خانگی

 • تولید ۱۲ مقاله تخصصی ۱۱۰۰ کلمه ای
 • تصویر شاخص اختصاصی
 • ۵+ تصویر اختصاصی در متن
 • ۱۲۰۰۰+ کلمه تخصصی
 • ۱۲+ عدد پرسش متداول
 • ایجاد تعامل سئویی
 • بارگزاری مقاله روی وبسایت

تولید محتوا:مقالات کاربردی و مفید