مراقبت های بهداشتی بر پشت کارگران خود زنده می ماند. یک بیمارستان، یک آسایشگاه، یک مرکز مراقبت فوری؛ مهم نیست نقش مراقبت های بهداشتی، بدون کارگران خوب، چیزی نیست. جذب کارکنان مراقبت‌های بهداشتی با چالش‌های خاص خود همراه است و باید با رویکردی متفاوت نسبت به سایر انواع استخدام رفتار کرد. سوال این است که چگونه؟

ملاحظات ویژه با کارکنان مراقبت های بهداشتی

کارکنان مراقبت های بهداشتی تعدادی ملاحظات ویژه دارند که باید در هنگام مدیریت استخدام در نظر داشته باشید.

کارکنان مراقبت های بهداشتی نرخ گردش مالی بسیار بالایی دارند.مراقبت های بهداشتی شغلی بسیار پرمشقت است که بیماران هر روز در خط هستند. صرفاً به دلیل ماهیت کار می تواند بسیار استرس زا باشد. به این کاستی های اداری، دولتی و نهادی اضافه کنید، تبدیل به میدان مین می شود.

نرخ گردش مالی برای مراقبت‌های بهداشتی و رشته‌های مرتبط نزدیک به 20 درصد است، و این قبل از همه‌گیری فعلی است که تک تک کارکنان مراقبت‌های بهداشتی را به محدودیت‌های خود سوق دهد.

کمبود فعلی کارکنان مراقبت های بهداشتی وجود دارد. تقاضا برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در همه سطوح، از کارکنان نگهداری و خدمات غذایی در بیمارستان ها گرفته تا پزشکان، دندانپزشکان و جراحانی که اقدامات را انجام می دهند، بالا و رو به افزایش است. باز هم، حتی قبل از همه‌گیری کنونی، تقاضا برای کارکنان مراقبت‌های بهداشتی از در دسترس بودن بیشتر بود، با کمبود موجود بیش از 42000 کارگر و پیش‌بینی کمبود بیش از 120000 تا سال 2030 .

همه گیری فقط اوضاع را بدتر می کند. کارکنان مراقبت های بهداشتی می سوزند و میدان را ترک می کنند. دیگران خواهند مرد. بسیاری دیگر درنگ خواهند ماند، روحیه آنها از بین رفته و قادر به پیشرفت در زمینه های خود نیستند.

همه اینها یک چالش برای استخدام در مراقبت های بهداشتی است. نه تنها یافتن کارگرانی که مایل به ادامه حرفه خود هستند به طور فزاینده ای دشوار است، بلکه یافتن فارغ التحصیلان جدیدی که مایل به پیوستن به نیروی کار در چنین شرایط استرس زا هستند نیز دشوار خواهد بود.

کارکنان مراقبت های بهداشتی نیاز به گواهینامه خاص دارند. بر خلاف بسیاری از زمینه‌های دیگر، که در آن‌ها تجربه شغلی یا تحصیلی حکم روز دارد و گواهی‌های خاص اغلب اختیاری هستند، مراقبت‌های بهداشتی به شدت تحت نظارت است. کارکنان مراقبت های بهداشتی برای نقش های مورد نظر خود به گواهینامه یا مدرک خاصی نیاز دارند. استخدام یک کارگر آموزش ندیده و فاقد صلاحیت برای اکثر نقش های مراقبت های بهداشتی غیرممکن است، اگرچه نقش های سطح پایین تر مانند پذیرش، کارکنان نگهبانی و خدمات غذا همیشه برای تقریباً هر کسی در دسترس است.

افزایش تعداد نامزدهای خود

اولین بخش از هر فرآیند خوب استخدام، ایجاد یک مجموعه نامزد است . البته راه های زیادی برای انجام این کار وجود دارد، اما در مراقبت های بهداشتی، استخدام اغلب زود شروع می شود.

اول، به یاد داشته باشید که بخشی از آموزش برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و صدور گواهینامه شامل آموزش در حین کار است. دانش‌آموزان بهداشت و درمان باید تجربه عملی در سایه دادن به مربی‌ها و گذراندن زمان در انبوه چیزها به دست آورند. البته این یک تجربه ارزشمند است، اما همچنین به عنوان فرصتی برای دانش آموز به کار می رود تا فرهنگ را در تأسیساتی که در آن کار می کند، تجربه کند.

این بدان معناست که برخی از کارکنان مراقبت های بهداشتی تمایل زیادی به امکانات خاص یا بیزاری از سایرین دارند. بسیاری از کاندیداهای واجد شرایط ترجیح می دهند از شبکه های بیمارستانی خاصی اجتناب کنند، برای مثال، یا به دلیل تجربه یا به دلیل شهرتشان.

به عنوان یک استخدام کننده ، باید فرهنگ تاسیسات یا شبکه خود را در ذهن داشته باشید. به کارمندان مراقبت های بهداشتی موجود گوش دهید. بازخورد را بپذیرید و کاستی های سیستم خود را درک کنید. در صورت امکان برای رسیدگی به آنها تلاش کنید و در مورد مواردی که تحت کنترل شما نیستند، پیشاپیش باشید. تا حدی، صرفا صادق بودن با نامزدها، تصدیق مسائلی که سعی در حل آنها دارید، می‌تواند آنها را ترغیب کند تا سیستم شما از شک و تردید بهره مند شود.

معنی همه اینها این است که یک مرکز می خواهد استخدام را در مراحل اولیه آموزش آغاز کند. استخدام در پردیس – علاقه مند کردن نامزدهای بالقوه قبل از فارغ التحصیلی – برای بسیاری از امکانات مراقبت های بهداشتی ضروری است. حفظ ارتباط با مراکز آموزشی، موسسات آموزشی و آژانس های صدور گواهینامه بسیار مهم است.

دوم، از کانال های مختلف برای ایجاد یک استخر نامزد استفاده کنید.

البته شما کانال های استاندارد خود را دارید. سایت‌هایی مانند Indeed، Glassdoor، CareerBuilder و LinkedIn پورتال‌های استاندارد استخدام چندصنعتی هستند و به همان اندازه کارمندان مراقبت‌های بهداشتی را به‌اندازه سایر انواع کارگران در دسترس برای استخدام دارند.

شما همچنین کانال های توصیه معمول خود را دارید. هنگامی که یک فرصت شغلی در دسترس است، کارمندان مراقبت های بهداشتی موجود می توانند افرادی را که از داخل یا خارج از مرکز خود می شناسند توصیه کنند. توصیه ها اغلب یکی از قوی ترین شاخص های یک کارگر قابل اعتماد با کیفیت بالا هستند، بنابراین توجه به این کانال ها می تواند بسیار ارزشمند باشد.

علاوه بر این، شما پورتال های شغلی خاص مراقبت های بهداشتی را دارید. به عنوان مثال، MyCNAJobs یک پورتال برای کارکنان مراقبت های بهداشتی با آموزش CNA است. سایر بوردها، مانند Healthcare eCareers ، شبکه JAMA ، و Medical Jobs همگی منابع خوبی هستند. همچنین بسیاری از آژانس های استخدام ویژه مراقبت های بهداشتی برای کار با یک مرکز در دسترس هستند.

همچنین باید فرآیند استخدام خود را ساده کنید. یکی از بزرگ‌ترین شکایات مدرن در میان جویندگان کار، در بخش مراقبت‌های بهداشتی و سایر صنایع، زمانی است که سیستم‌های ردیابی برنامه‌ها روی کاغذها قرار می‌گیرند و از نامزدها می‌خواهند اطلاعات موجود در کانال‌های دیگر را تکمیل کنند. ساده‌سازی این فرآیند ممکن است به معنای استفاده از یک سیستم متفاوت، پیاده‌سازی تجزیه زبان برای رزومه‌ها و تکنیک‌های دیگر باشد.

با ما تماس بگیرید

 

چندین استخر را نگهداری کنید

به عنوان یک سازمان پرسنل، چه داخلی و چه خارجی برای یک مرکز مراقبت های بهداشتی، می خواهید مطمئن شوید که تعداد زیادی از نامزدها را حفظ می کنید.هر نقش باید یک استخر داشته باشد. این به معنای داشتن یک استخر مدیریت بالا، یک استخر مدیریت پایین، یک استخر برای پزشکان، یک استخر برای جراحان، یک استخر برای پرستاران، یک استخر برای کارگران سرایداری، یک استخر برای کارگران خدمات غذایی و غیره است. هر بخش عمده ای از نقش ها باید مجموعه ای برای خود داشته باشد.

مزیت نگهداری جداگانه این استخرها این است که پر کردن یک نقش خاص را بسیار آسان می کند. شما مجبور نیستید یک استخر بزرگ و متفاوت را فیلتر کنید. شما می توانید از طریق استخری که می دانید همه نامزدهای آن واجد شرایط هستند فیلتر کنید. فیلتر کردن بر اساس تجربه، گواهینامه و موقعیت، همه راه هایی برای یافتن بهترین کارگران برای یک موقعیت خاص هستند.

یک فرآیند تأیید را حفظ کنید

همانطور که گفته شد، کارکنان مراقبت های بهداشتی باید برای موقعیت خود آموزش دیده و گواهینامه دریافت کنند. این به طور کلی نه تنها شامل تحصیل در یک مرکز واجد شرایط و معتبر بلکه گذراندن آزمون‌های خاص مانند NCLEX و سایر آزمون‌های مشابه است.

بنابراین، بخش مهمی از استخدام در مراقبت های بهداشتی، تأیید این است که آیا کارگر واقعاً آزمایشات خود را گذرانده است و گواهینامه دریافت کرده است. با پزشکان، این به معنای صدور گواهینامه هیئت مدیره است.

گواهینامه هیئت مدیره را می توان بررسی کرد. به عنوان مثال، Certification Matters ابزاری است که به هر کسی – بیماران، سایر کارکنان مراقبت های بهداشتی و استخدام کنندگان به طور یکسان – اجازه می دهد تا بررسی کنند که آیا یک پزشک خاص دارای گواهینامه هیئت مدیره است یا خیر. هر ایالت معمولاً پایگاه داده ای از گواهینامه های پزشکان را نیز حفظ می کند.

همچنین پلتفرم های منابع انسانی متمرکز بر مراقبت های بهداشتی وجود دارد که می توانید برای پرسنل از آنها استفاده کنید. بخشی از چیزی که این پلتفرم‌های خاص مراقبت‌های بهداشتی را می‌سازد، توانایی آن‌ها در مرتب‌سازی و تأیید اطلاعات مربوط به نامزدها، از جمله صدور گواهینامه است.

به درستی دست دراز کنید

اگر از زمان تحصیل با کاندیدای خاصی در تماس نبوده اید، تماس گرفتن با یک نامزد جدید و جذب آنها با یک پیشنهاد می تواند دشوار باشد. شناسایی کاندیداها و ارتباط با آنها بخش مهمی از استخدام است، و به همین دلیل، کنار هم قرار دادن انواع مناسب ارتباطات مهم است.

ارسال پیام در لینکدین

بخشی از این به معنای ایجاد نام تجاری خود به عنوان یک مرکز مراقبت های بهداشتی یا به عنوان یک آژانس استخدام است. دانستن اینکه چه کسی هستید و ایجاد شهرتی که دیگران شما را بدانند، بخش مهمی از استخدام موفق است. همه جانز هاپکینز یا کلینیک مایو را می شناسند. آنها نیز باید شما را بشناسند.

بخشی از این امر به فرمول بندی مناسب ارتباط، خواه از طریق ایمیل، تلفن، پیام رسانی یا کانال دیگری باشد. لینکدین نمونه‌هایی از ایمیل یا پیام‌رسانی مبتنی بر پیام دارد که می‌توانید از آنها به عنوان نقطه شروع استفاده کنید. استفاده از الگوهای آنها به صورت کلمه به کلمه گزینه خوبی نیست، اما استفاده از آنها برای ایده هایی که می توانید برای پیام های خود سفارشی کنید بهتر است.

بر حفظ کارمندان تاکید کنید

با چنین نرخ گردش مالی بالا، تأسیساتی که ثابت می کند می تواند با کارگران خود به درستی رفتار کند، تأسیساتی است که هرگز مشکلی با کارمندان نخواهد داشت . بیشتر گردش مالی در مراقبت های بهداشتی ناشی از عواملی است که خارج از کنترل این مرکز هستند، مانند شرکت های بیمه، شرکت های داروسازی و دولت. این فقط به این معنی است که آنچه که مرکز می تواند کنترل کند، باید آن را کنترل کند. در اینجا چند نکته وجود دارد که سازمان شما می تواند دنبال کند.

بهبود مزایا برای کارکنان مراقبت های بهداشتی حرفه ای فوق العاده سخت است. تا حدودی، این به سادگی ماهیت برخورد با افراد در هنگام رنج کشیدن، در پایین ترین لحظاتشان است. با این حال، تا حدی به دلیل تمایل بی‌اثر مدیران برای برداشتن هر پنی که می‌توانند از امکاناتشان است.

مزایا برای کارمندان نباید محدود به مواردی مانند مقیاس دستمزد و پوشش مراقبت های بهداشتی آنها باشد. مزایا می‌تواند شامل شیفت‌های مداوم، استراحت کافی، محیط‌های کاری انعطاف‌پذیر و موارد دیگر باشد.

برخی از مزایایی که ممکن است برای استخدام در مراقبت های بهداشتی در نظر بگیرید عبارتند از:

  • کمک جابجایی. اگر مایل به کمک مالی برای جابجایی هستید، می‌توانید استعدادها را از طیف وسیعی از مکان‌ها جذب کنید، شبکه گسترده‌ای ایجاد کنید و بهترین کارگران را فیلتر کنید. بهترین امکانات شهرت ملی یا جهانی را از نظر کیفیت، هم از نظر مراقبت از بیمار و هم از نظر درمان کارکنان، ایجاد می کند.
  • آموزش مداوم نقش های پزشکی با کشف، آزمایش و اثبات دانش جدید به طور مداوم در حال تغییر هستند. هر چیزی که از داروهایی که برای بیماری های خاص توصیه می شود تا روش های درمان بیماری ها می تواند تغییر کند. آموزش مداوم کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که کارکنان مراقبت های بهداشتی همیشه قادر به ارائه بالاترین کیفیت مراقبت هستند.
  • دسترسی در محل یا تسهیلات وابسته به امکانات. دسترسی کارکنان مراقبت های بهداشتی به سالن بدنسازی، غذای رایگان یا تخفیف دار و سایر امکانات به آنها کمک می کند تا احساس بهتری داشته باشند.
  • مرخصی کافی مرخصی برای هر چیزی از مرخصی گرفته تا مرخصی پزشکی گرفته تا مرخصی زایمان و مرخصی پدری باید به همه کارکنان ارائه شود. سطوح مناسب مرخصی، به ویژه برای والدین جدید، مزیت بزرگی است که بسیاری از کارگران انتظار ندارند در شرایط جوی امروزی از آن برخوردار شوند.

از سطوح مناسب کارکنان اطمینان حاصل کنید.یکی از بزرگ‌ترین منابع استرس برای کارکنان مراقبت‌های بهداشتی، تأسیساتی است که کمبود کارکنان دارد. این نه تنها به تک تک کارکنان مراقبت های بهداشتی استرس بیشتری وارد می کند، بلکه به این معنی است که کیفیت مراقبت از بیماران کاهش می یابد، و به نوبه خود به این معنی است که کارکنان مراقبت های بهداشتی – که عموماً به دلیل دلسوزی خود در این کار هستند – کمتر احساس می کنند که می توانند تفاوتی ایجاد کنند. تسهیلات آنها آنها را به فرسودگی شغلی نزدیکتر می کند و گردش مالی را افزایش می دهد.

بهترین کاری که یک مرکز می تواند برای کارکنان خود انجام دهد این است که کارکنان بیشتری را استخدام کند . با تعداد کارگران بیشتر، مراقبت از بیمار می تواند به طور مناسب انجام شود، پوشش نیازی به مدیریت بحران تا بحران ندارد، و کارمندان آموزش دیده می توانند شکاف های دانش یکدیگر را به راحتی پوشش دهند.

مراقبت های بهداشتی با پرسنل مناسب

روی امکانات خود سرمایه گذاری کنیددر حالی که فرآیند استخدام در درجه سوم قرار دارد، اما مراکز مراقبت های بهداشتی باید اطمینان حاصل کنند که نه تنها کارکنان، بلکه ابزارهای آنها نیز به روز هستند. برای مثال، استفاده از نرم‌افزار مدرن مهم است، هم به این دلیل که فارغ‌التحصیلان جدید در مورد آن آموزش خواهند دید و هم به این دلیل که می‌تواند مراقبت‌های مدرن از بیمار را بهتر انجام دهد. ماشین آلات به روز به کاهش عوامل استرس زا مانند حساسیت زدایی هشدار کمک می کند که می تواند بر مراقبت از بیمار تأثیر بگذارد. بهداشت و درمان بیشتر از کارگران است.

با یک برنامه استخدامی مناسب که از پایه کار می کند، می توانید نه تنها برای استخدام کارکنان موقت مراقبت های بهداشتی که بعد از یک یا دو سال ترک می کنند، بلکه پرستاران دائمی، پزشکان و سایر کارگران را برای مدت طولانی تلاش کنید.

ایجاد یک پایه قوی برای نامزدها، جذب آنها با وعده‌های مزایا، غرامت، و انعطاف‌پذیری، و سپس پایبندی به این وعده‌ها، کلید تحقق موفق بلندمدت در بخش مراقبت‌های بهداشتی است. در حال حاضر آغاز شده است؛ صنعت در سال های آینده به آن نیاز خواهد داشت.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =