مرکز کوچینگ ایران

مرکز کوچینگ ایران ( Iran Coaching Center)

کوچینگ رهبری
مرکز کوچینگ ایران

مربیان به ما کمک می کنند تا فعال باشیم

همه ما می دانیم که رشد پیوسته و مداوم ما را سالم تر و شادتر می کند. چالش بسیاری از ما ایجاد و حفظ یک عادت منظم است. اینجاست که یک مربی وارد می شود. 

چرا کوچینگ؟

مربیان تفاوت ایجاد می کنند.

مربیان الهام بخش نه تنها به ما کمک می کنند تا مهارت های جدید را بیاموزیم و فعال باشیم، بلکه تأثیری دگرگون کننده و ماندگار بر زندگی اجتماعی دارند.

آشنایی با دوره های کوچینگ موسسه چشم انداز (تیم تحقیقاتی دکتر سعید جوی زاده) 

دوره‌های جامع کوچینگ (Coaching) موسسه چشم انداز هزاره سوم ملل شامل مجموعه‌ای گسترده و کامل از دوره‌ها شامل دوره های بیزنس کوچینگ،کوچینگ پژوهشی،کوچینگ توسعه فردی،کوچینگ فروش و بازاریابی،بیزنس کوچینگ مکانی،کوچینگ موفقیت،کوچینگ اجرایی،کوچینگ سازمانی ،کوچینگ سلامتی،کوچینگ مهارت و… می‌شود.دپارتمان‌ کوچینگ موسسه چشم انداز به گونه‌ای است که تمامی نیازهای شما را پوشش دهد. تمامی دوره‌ها کاملاً عملی و کاربردی بوده و بر اساس سرفصل های بین المللی تنظیم و ایرانیزه شده است. تمامی دوره‌ها زیر دکتر سعید جوی زاده  آموزش داده خواهد شد. هر کدام از دوره های کوچینگ شامل کتاب،فیلم های آموزشی،فایل های صوتی وکتاب کار می باشد.  چنانچه در مورد هر یک از دوره‌ها سوالی دارید همواره آماده پاسخگویی به شما هستیم. با ما در تماس باشید و سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

هر هفته دو ساعت ویدئوی آموزشی

جهت پیگیری روند رشد شما، هر هفته دو ساعت ویدئوی آموزشی برای شما ارسال می‌شود و میزان مطالعه شما ارزیابی می‌شود.

کلاس حضوری و آنلاین رفع اشکال

هر دو الی سه هفته یکبار، یک کلاس حضوری و آنلاین رفع اشکال برگزار می‌گردد تا دانشجویان بتوانند سوالات خود را مستقیماً از اساتید بپرسند.

پشتیبانی تلگرام و واتس‌اپ

علاوه بر کلاس حضوری و آنلاین رفع اشکال، با حضور در گروه تلگرامی یا واتس‌اپی می‌توانید سوالات روزانه خود را نیز بپرسید.

مشاوره و معرفی به بازار کار

افرادی که دوره را تکمیل کنند، علاوه بر مشاوره ورود به بازار کار، ضمانت ورود به بازار کار را خواهند داشت.

 

ما از چه کسانی حمایت می کنیم... 

کوچینگ رهبری
کوچینگ رهبری
کوچینگ رهبری
کوچینگ رهبری

مربیان به ما کمک می کنند تا پیشرفت کنیم

مربیان بزرگ می دانند که چه چیزی به شما به عنوان یک فرد انگیزه می دهد. آنها در طراحی فعالیت هایی که از آنها لذت می برید خبره هستند و به پیشرفت شما کمک می کنند، صرف نظر از توانایی هایتان.  این روند مستمر به شما احساس موفقیت می دهد، هر چند بزرگ یا کوچک، که به نوبه خود اعتماد به نفس ایجاد می کند و به شما یا فرزندانتان انگیزه می دهد تا به تمرین ادامه دهید.
مرکز کوچینگ ایران
مرکز کوچینگ ایران

مربیان به ما کمک می کنند که دور هم جمع شویم

کوچینگ این قدرت را دارد که افراد را دور هم جمع کند. مربیان خوب از وسیله نقلیه یا ورزش یا فعالیت بدنی استفاده می کنند تا تفاوت های اجتماعی را از بین ببرند و به ما در ایجاد دوستی کمک کنند. این به نوبه خود حس تعلق به یک مرکز اجتماعی را تقویت می کند که می تواند نقش مهمی در مقابله با مسائل امروزی مانند تنهایی ، رفتارهای ضد اجتماعی و جنایت داشته باشد.

مربیان به ما کمک می کنند رشد کنیم

مربیان می توانند به ما کمک کنند تا اعتماد به نفس، احساس ارزشمندی و نگرش مثبت را در ما ایجاد کنند. ویژگی هایی که ما را در جای خوبی قرار می دهند – برای زندگی. 
مرکز کوچینگ ایران
مرکز کوچینگ ایران

مربیان به ما کمک می کنند تا پیشرفت کنیم

فعال بودن، احساس موفقیت و همچنین احساس تعلق باعث ایجاد حس مثبت در شما می شود. این بدان معناست که کوچینگ نیز تأثیر مثبت و مؤثری بر بهزیستی ذهنی دارد.  به سادگی، مربیان الهام بخش شرایطی را برای همه ما ایجاد می کنند تا در همه جنبه های زندگی پیشرفت کنیم. جادوی واقعی زمانی اتفاق می افتد که کوچینگ کل جوامع را به هم متصل می کند. 

سازمان های قوی رهبران قوی می خواهد…

بر کسی پوشیده نیست که به روز بودن با مهارت های مورد نیاز برای زنده ماندن در محیط کار دیجیتال دشوار است. به همین دلیل بسیار مهم است که سازمان شما دارای فرهنگ مربیگری رهبری قوی از بالای نمودار سازمانی تا پایین باشد. برای اینکه یک تیم بهترین باشد، رهبران آنها باید بتوانند به طور موثر آنها را مربی کنند. به نوبه خود، رهبران نیز باید توسط رهبران خود مربی شوند. با در نظر گرفتن این موضوع، دکتر سعید جوی زاده می تواند به شما کمک کند تا برنامه مربیگری رهبری خود را از پایه بسازید. قبلاً یکی را در جای خود دارید؟ ما می توانیم به شما کمک کنیم تا نسخه فعلی خود را به سطح بعدی ببرید.

مارهبران را راهنمایی می کنیم تا خود و سازمانشان را متحول کنند…

رشد رهبری مثبت و پایدار را نمی توان از رشد شخصی جدا کرد. در نتیجه، یکی از جنبه های اساسی مربیگری رهبری ما این است که به مشتریان خود کمک کنیم تا «کار درونی» رهبری را انجام دهند. این شامل ایجاد درک عمیق تر از خود، منابع انگیزه آنها و نقاط قوت منحصر به فرد آنها است. همچنین شامل شناسایی مواردی است که ممکن است مانع از اصالت و وضوح آنها شود.

کار درونی اساس کار بیرونی رهبری است – مدیریت و تأثیرگذاری بر سهامداران، روابط و نتایج. ما مشتریان خود را تشویق می‌کنیم که همه‌کاره‌تر باشند و با روش‌های رهبری که منعکس‌کننده ارزش‌ها، مهارت‌ها و شخصیت‌های آن‌ها هستند، استفاده کنند. مفاهیم و ابزارهای علوم رفتاری، مشاوره اثربخشی سازمانی، نظریه رشد بزرگسالان ، و روانشناسی انسان‌گرا/گشتالت به طور مساوی رویکرد ما را نشان می‌دهد. با گذشت زمان ما دیدیم که چه چیزی کار می کند و چه چیزی خوب نیست – و تکنیک ها و منابع یادگیری را با هم ترکیب کرده ایم که برای مشتریان ما ارزشمند بوده است.

ما بر این باوریم که رهبری با انتخاب‌هایی که رهبران انجام می‌دهند تعریف می‌شود – و به رهبران قدرت می‌دهیم تا انتخاب‌های خود را آگاهانه انجام دهند و در عین حال تعادل بین توجه به نیازها و چشم‌انداز خود، نیازهای سازمانشان و نیازهای کسانی را که رهبری می‌کنند، رعایت کنند.

و اما مربیان ما چه کسانی هستند…

مربیان ما جزو 3 درصد مربیان برتر ایران هستند. آنها تحت یک فرآیند انتخاب، آموزش و کنترل کیفیت دقیق بر خلاف هر صنعت دیگری قرار می گیرند. مربیان رهبری ما هوش تجاری قوی، مهارت‌های بین فردی عالی، احترام زیادی به رازداری و اخلاق دارند، و کنجکاوی و ذهنیت رشد را در هر مکالمه مربیگری به ارمغان می‌آورند. آنها دارای مدارک پیشرفته در تجارت یا علوم رفتاری هستند و تخصص گسترده ای در صنعت و تجربه کاری در دنیای واقعی به ارمغان می آورند. بسیاری از آنها به چندین زبان مسلط هستند.

مربیان ما زمانی را صرف آشنایی با فرهنگ منحصر به فرد و اهداف تجاری سازمان شما می کنند تا بتوانند جلسات مربیگری را به صورت متنی تنظیم کنند. از تناسب عالی شما اطمینان حاصل می شود، زیرا ما تخصص، مهارت و شخصیت را در هنگام تطبیق مربی و مربی در نظر می گیریم. علاوه بر این، ما به طور مداوم بر اثربخشی مجموعه مربیان خود و ارزش مربیگری رهبری برای مشتریان خود نظارت می کنیم. به‌جای اینکه صرفاً مربی‌های دلالی برای شما داشته باشیم، مربیان خود را مدیریت می‌کنیم تا تجربه‌ای با کیفیت را تضمین کنیم، و گزارش‌هایی را در زمان واقعی ارائه می‌دهیم که به اندازه کافی انعطاف‌پذیر است تا نیازهای خاص شما را برآورده کند، در عین حال به اندازه کافی گسترده است که بتواند پروژه‌های بزرگ کوچینگ و توسعه جهانی را مدیریت کند.

نقل قول های الهام بخش از دکتر سعید جوی زاده

  • از چهار دشمن اصلی بشریت فرار کنید و آن چیزی نیست جز ترس،شک،بی هدفی و تنبلی .
  • با نقد تاریکی نمی توانید به روشنایی برسید.
  • عجیب ترین راز جهان که افرادمعمولی را به ابر موفق تبدیل کرده است:درک مداوم ،پیوسته و به روز در جهت ایده آل شدن خودشان .
  • بهترین بازی بازی در سرزمین خودی است .در سرزمین بیگانگان بازی کردن دیوانگی محض است .
  • اگر چند کتاب بخوانی دانشجو هستی.اگر صد کتاب بخوانی استاد هستی .اگر هزار کتاب بخوانی به آن درک و آگاهی می رسی که وظیفه شما واکس زدن کفش مردم است .
  • موفقیت یعنی اینکه وقتی به پایان عمر برسی به خودت بگی آفرین بر خودم که راه را اشتباه نیامدم.
  • زندگی همانند بازی فوتبال است.اکر در نیمه اول گل خوردی نگران نباشی می تونی در رختکن بین دو نیمه تصمیمات حیاتی بگیری و پیروز از میدان خارج شوی.به شرط اینکه مربی خوبی داشته باشی.
  • کوچ یا مربی کسی است که با تو زندگی کند تا بتواند استعدادی که خدا به شما داده را کشف کند.
  • برای پیروز شدن در هر بازی سخت نیست .تنها داشتن اراده کافی است.اراده یعنی تصمیمی بگیری و هرگز تسلیم نشوی.