چرا همه دوست دارند از نرم افزار ردیابی متقاضی Taleo متنفر باشند؟

جستجوی شغل مدرسه قدیمی را به خاطر دارید، در دورانی بسیار دور قبل از نرم‌افزار ردیابی متقاضی، اسکن آگهی‌های یکشنبه با خودکار قرمز، چرخش مشاغلی که می‌خواهید برای آنها درخواست دهید؟ پر کردن فرم‌های درخواست کاغذی با خودکار سیاه و گوش دادن به حرف‌های مسئول پذیرش که به شما می‌گوید «اگر بخواهند با شما مصاحبه کنند، با شما تماس می‌گیریم». یا رانندگی از جایی به مکان دیگر، به دنبال کمک می‌خواهید علائمی را در درها و پنجره‌ها نشان دهید. چاپ و ارسال ده‌ها رزومه و نامه پوششی خطاب به «به چه کسی ممکن است مربوط باشد؟»

آن روزها برای همیشه رفتند. به لطف نرم افزارهای ردیابی متقاضی مانند iCims، Jobvite و Taleo، متقاضیان می توانند به صورت آنلاین مراجعه کرده و برای کار در سراسر شهر، سراسر ایالت یا در سراسر کشور، مستقیماً از لپ تاپ یا حتی تلفن همراه خود درخواست دهند. قبل از انجام این کار، آنها می توانند به طور کامل درباره شرکتی که می خواهند برای آن درخواست درخواست دهند تحقیق کنند، نظرات کارمندان را در مورد کار در آنجا و مزایا و غرامت بخوانند و حتی با جستجوی آنها در لینکدین با کارمندان فعلی صحبت کنند.

بسیاری از شرکت‌ها، به‌ویژه شرکت‌های بزرگ ملی یا جهانی، از نرم‌افزار ردیابی متقاضیان مانند ساده‌سازی فرآیندهای استخدام خود استفاده می‌کنند. اینها به آن‌ها اجازه می‌دهد برنامه‌ها و رزومه‌ها را در پایگاه‌های اطلاعاتی قابل جستجو با کلمات کلیدی ذخیره کنند و آنها را بر اساس موقعیت و/یا مهارت‌ها و همچنین سایر ویژگی‌های مفید مرتب کنند. این برنامه‌ها و رزومه‌های کاغذی را به داده‌های نامزد مجازی تبدیل کرده است که در طول فرآیند استخدام و استخدام آسان‌تر در دسترس هستند. نرم افزار عالی ردیابی متقاضی برای استخدام کنندگان.

نرم افزار ردیابی نه چندان عالی برای متقاضیان

حالا من تبر ندارم با تالئو بکوبم. اما به نظر می رسد متقاضیان از آن متنفرند. با توجه به رشد شهاب سنگی و محبوبیت ظاهری Taleo همانطور که توسط اعداد فروش نشان داده شده است، این یک پدیده بسیار عجیب است. بسیاری از متقاضیان با دیدن Taleo برنامه را رها می کنند. آنها آنلاین می شوند و از Taleo شکایت می کنند. آنها احساس می کنند که این یک سیاهچاله است که باعث اتلاف وقت آنها می شود.

نمونه کوچکی از نظرات متقاضی در مورد Taleo:

 • وقتی Taleo باشد، می‌دانید که یک درخواست 45 دقیقه‌ای را تکمیل می‌کنید.
 • Taleo تنها یکی از سیاهچاله های رزومه است. شما می توانید هر آنچه را که می خواهید اعمال کنید، اما در بیشتر موارد هرگز چیزی نمی شنوید.
 • این یک سیستم درهم و برهم پر از اشکالات احمقانه است، از جمله وقتی روی بازگشت به نتایج جستجو کلیک می‌کنید، وقتی به یک شغل نگاه می‌کنید، تا صفحه اول باز می‌گردید.
 • و مورد علاقه ما – آپلود کننده رزومه است که پس از آن از شما می خواهد رزومه خود را برای بار دوم، تکه تکه، در فیلدهای خاص خاص وارد کنید.

آیا از Taleo به عنوان نرم افزار ردیابی متقاضیان خود استفاده می کنید؟ آیا بازده سرمایه گذاری و اثربخشی جذب نیرو را به شما می دهد؟ آیا نامزدهای شما وقتی می بینند که برنامه در Taleo است پست های شما را رها می کنند؟

 

نفرت تالئو

به نرم افزار ردیابی متقاضی تالئو به صورت آنلاین در انجمن ها و سایت های مختلف ارجاع داده می شود:

 • Taleo – ابزار تاریکی وای!
 • Taleo هنوز فراتر از باور است. این به نظر یک متقاضی خسته است که بارها در یک کوچه تاریک به Taleo برخورد کرده است و اصلاً تغییر نکرده است.
 • هر وقت تالئو را می بینم از درد به خود می پیچم. واکنش فیزیکی به Taleo. هوم
 • تالئو دشمن من است. وقتی سیستم برنامه آنلاین دشمن است، ناراحت کننده است.
 • Taleo نرم افزار کاربردی از بدترین نوع جهنم است. این نفرت است، اما بدترین نوع جهنم دقیقاً چیست؟
 • تالئو لکه ای بر این دنیاست. Ewww، بصری icky.
 • اگر تالئو یک موجود فیزیکی بود، به آن ضربه می زدم و سپس آن را آتش می زدم. اوم، خشونت آمیز، نه؟

بنابراین این یک نفرت متنفر برای نرم افزار ردیابی متقاضیان Taleo است. به نظر می رسد یک برنامه Taleo یک فرآیند سرگرم کننده نیست. زمان زیادی طول می کشد، باگ و خسته کننده، وظایف تکراری متقاضیان برای تکمیل برنامه ها باید انجام دهند.

چرا هنوز کسی از Taleo به عنوان نرم افزار ردیابی متقاضیان خود استفاده می کند؟ Oracle اخیراً Taleo را به قیمت تقریباً 2 میلیارد دلار خریداری کرده است، بنابراین ارزش زیادی در محصول آنها وجود دارد، حداقل برای کارفرمایان و استخدام کنندگان. Taleo دارای یک ویژگی به نام هوش استعداد با تجزیه و تحلیل های تعبیه شده، جمع آوری اطلاعات خودکار در کل فرآیند استخدام، و بسیاری از روش های ارزشمند برای دستکاری و استخراج داده های استخدام است.

بنابراین اجازه دهید از شما خوانندگان بپرسم … آیا از Taleo استفاده می کنید؟ لطفا تجربیات Taleo خود را به اشتراک بگذارید، چه خوب و چه نه. بیایید ببینیم آیا می توانیم این نبرد نرم افزاری ردیابی متقاضی گیج کننده را یک بار برای همیشه حل کنیم یا خیر!

بدون نظر

پاسخ دهید