دوره آموزشی  کوچینگ راه‌اندازی مزون و امضای شخصی

کوچینگ مدیران

دوره آموزشی  کوچینگ راه‌اندازی مزون و امضای شخصی

دوره آموزشی کوچینگ راه‌اندازی مزون و امضای شخصی یک دوره آموزشی کاربردی است که به دانشجویان، کارآفرینان و فعالان حوزه فروش پوشاک و مد، آموزش می‌دهد که چگونه می‌توانند مزون‌های خود را با مهارت‌های فروش، بازاریابی و ارتباطات بهبود دهند و در نتیجه کسب و کار خود را توسعه دهند.

دوره کوچینگ راه‌اندازی مزون و امضای شخصی شامل مکانیزم‌های فروش مانند تجارب خریداران، روش‌های ارتباطی برجسته، بازاریابی و برندسازی، روش‌های کاربردی تبلیغات و تکنیک‌های مذاکره با مشتریان است.

این دوره آموزشی برای افرادی که در حوزه صنعت مد و پوشاک فعالیت می‌کنند، بازاریابان، تازه‌کاران حوزه فروش و کسانی که می‌خواهند مشاغلشان را توسعه دهند، مناسب می‌باشد.

دوره کوچینک راه‌اندازی مزون و امضای شخصی برای تقویت مهارت‌هایی مانند مذاکره، فروش، ارتباطات و بازاریابی در حوزه فروش پوشاک و مد است. این دوره آموزشی افراد را قادر می‌سازد تا با آگاهی از مهارت‌های کوچینگ، بتوانند کسب و کار خود را توسعه دهند و رشد و پیشرفت کنند

چشم انداز و اهداف کلی برنامه کوچینگ راه‌اندازی مزون و امضای شخصی

هدف کلی دوره کوچینگ راه‌اندازی مزون و امضای شخصی، ارتقای مهارت‌های فروش، بازاریابی و ارتباطات در حوزه فروش پوشاک و مد و بهبود کسب و کارهای مرتبط است. با توجه به چالش‌هایی که کسب و کارهای فروش پوشاک و مد رو به رو هستند، اهداف دوره کوچینگ راه‌اندازی مزون و امضای شخصی به شرح زیر می‌باشد:

1. افزایش دانش و توانمندی شرکت‌کنندگان در حوزه فروش و بازاریابی پوشاک

2. آموزش مهارت‌های فروش در حضور مشتریان و بالا بردن قدرت مذاکره با مشتریان

3. ارتقای مهارت‌های ارتباطات و درک نیازهای مشتریان

4. آموزش نحوه استفاده از فناوری‌های هوشمند و ابزارهای دیجیتال برای فروش و بازاریابی بهتر

5. آموزش تکنیک‌های بازاریابی و برندسازی برای توسعه کسب و کار

6. بهبود کارایی و کیفیت خدمات فروشویی در مزون‌ها

7. الهام بخشی و تشویق کسب و کارهایی که مرتبط با حوزه فروش پوشاک و مد هستند

هدف از این دوره، آموزش بهترین روش‌ها و ابزارهایی است که در بازار پوشاک و مد به کار گرفته می‌شود و توسعه مهارت‌ها و تجربیات شرکت‌کنندگان در این حوزه است. به‌علاوه، این دوره به کسب‌وکارهای مرتبط با این حوزه کمک خواهد کرد تا مراحل راه‌اندازی و رشد را تسهیل کند و به کسب‌وکارها در تسخیر بازار و رقابت با برندهای موجود کمک کند.

جزئیات  دوره کوچینگ راه‌اندازی مزون و امضای شخصی

دوره کوچینگ راه‌اندازی مزون و امضای شخصی معمولاً به صورت یک دوره آموزشی کاربردی و عملی ارائه می‌شود که به شرکت‌کنندگان کمک می‌کند تا مطالب یادگیری شده را در عمل به کار بیاورند و مهارت‌های خود را در حوزه فروش پوشاک بهبود ببخشند.

عناوین مطالبی که در این دوره آموزشی آموزش داده می‌شود عبارتند از:

– آشنایی با بازار پوشاک و مد و تحلیل روندهای بازار

– معرفی شیوه‌های موفق فروش در مزون‌های پوشاک

– مهارت‌های مذاکره با مشتریان و حل اختلافات

– ارتباط اثربخش با مشتریان و جذب مشتریان جدید

– آموزش فنون بازاریابی و برندینگ

– تجربه و شناخت مشتریان

– استفاده از ابزارهای دیجیتال برای فروش و بازاریابی بهتر

– تشخیص چینش و قرارگیری محصولات در مزون

– مدیریت فعالیت‌های فروش در مزون

در این دوره آموزشی، شرکت‌کنندگان به کمک مربیان و کارشناسان حوزه فروش، برای تقویت مهارت‌هایشان و بهبود کسب و کار خود، با برنامه‌های عملی کار می‌کنند و به صورت عملی این مهارت‌ها را تمرین می‌کنند. همچنین، در این دوره آموزشی، شرکت‌کنندگان فرصت دارند تا با همدیگر تبادل نظر کرده و تجربیات خود را از کسب و کارهایی که در حوزه پوشاک و مد فعال هستند، به اشتراک بگذارند.

تعداد ساعات تماس دانش‌آموز:

این برنامه برای 7 روز آموزش کلاسی طراحی شده است، تکالیف و سایر فعالیت‌های آموزشی غیر مربی وجود دارد که باید ظرف 30 روز پس از تحویل برنامه تکمیل شود.

اهداف آموزشی دوره کوچینگ راه‌اندازی مزون و امضای شخصی

– آشنایی با مفاهیم و اصول کوچینگ و تأثیر آن در رشد و توسعه کسب و کار
– آشنایی با روش‌های تجاری و بازاریابی در صنعت مد و پوشاک
– آموزش روش‌های پیدا کردن تامین‌کنندگان، برندینگ و طراحی مزون
– آموزش روش‌های بهینه سازی فروش و خدمات مشتریان در مزون پوشاک
– آشنایی با روش‌های ارتباطی موثر با مشتریان و پرسنل مزون
– آموزش مهارت‌های مدیریت مالی، استراتژیک و منابع انسانی در مزون
– آشنایی با تکنیک‌های موفقیت در فروش محصولات مد و پوشاک
– آموزش روش‌های برنامه‌ریزی و برندسازی شخصی برای کسب موفقیت در حرفه کوچینگ و راه‌اندازی مزون.

فلسفه کوچینگ :

فلسفه کوچینگ ما از روانشناسی کوچینگ تحول آفرین نشأت می گیرد. بهترین شیوه های کوچینگ در محل کار. این برنامه ماهیتی جذاب و کاربردی برای زبان آموز دارد. تمام مطالب دوره بر اساس اصول یادگیری بزرگسالان و روانشناسی طراحی شده است.

تاریخ ها و مکان ها دوره کوچینگ مدیران:

این یک برنامه درخواستی برای شرکت ها و سازمان هایی است که مایل به معرفی مهارت های مربیگری در سازمان خود هستند. برای دعوت از ما برای آوردن این دوره به سازمان شما تماس بگیرید.

زبان برنامه دوره کوچینگ راه‌اندازی مزون و امضای شخصی::

فارسی

نحوه تحویل:

این دوره به صورت آموزش کلاسی 7 روزه ارائه می شود.

شرکت کنندگان مورد نظر در دوره کوچینگ راه‌اندازی مزون و امضای شخصی:

شرکت کنندگان در دوره کوچینگ راه‌اندازی مزون و امضای شخصی می‌توانند افرادی باشند که قصد دارند کسب و کار خود را در حوزه مد و پوشاک راه‌اندازی کنند، در صنعت مد و پوشاک فعالیت دارند و می‌خواهند از مباحث کوچینگ برای توسعه کسب و کار خود بهره ببرند یا هر کسی که به دنبال بهبود عملکرد خود در زمینه راه‌اندازی و مدیریت مزون است. همچنین افرادی که علاقه‌مند به شروع کسب و کار در صنعت مد و پوشاک هستند، می‌توانند در این دوره شرکت کنند.

پیش نیاز دوره کوچینگ راه‌اندازی مزون و امضای شخصی

هیچ پیش نیازی برای این دوره وجود ندارد، اما ما با سازمان هایی که مایل به اجرای این برنامه هستند صحبت می کنیم تا مطابقت با اهداف سازمانی، تیمی و فردی آنها را تایید کنیم.

سیاست های پرداخت شهریه، برداشت و بازپرداخت:

قیمت این برنامه بستگی به تعداد شرکت کنندگان و مکانی دارد که سازمانی که مایل است مربیان ما برای ارائه این دوره سفر کنند. هزینه ها / پرداخت ها غیر قابل استرداد است.

بدون نظر

پاسخ دهید