5 چیز که آژانس های استخدام به شما نمی گویند


یافتن بهترین استعدادها مستلزم فراتر رفتن از محدودیت های سازمان های سنتی کارکنان است. 5 چیز مهمی که آژانس های استخدام به شما نمی گویند را بررسی کنید.

این یک نیروی کار مبتنی بر کارمند در دنیای استخدام است زیرا  نرخ بیکاری به 3.5٪ کاهش یافته است . این بدان معناست که نامزدهای واجد شرایط کمتری برای تکمیل درخواست‌های استخدام وجود دارد.

فشار بر استخدام کنندگان زیاد است، بنابراین این کار آنها را رقابتی تر می کند و ممکن است منجر به عدم شفافیت شود.

بیایید نگاهی بیندازیم به 5 نکته مهم که آژانس های استخدام سنتی ممکن است به شما نگویند و چرا یک استخدام کننده قراردادی ممکن است گزینه بهتری باشد.

1. آنها در عجله هستند

در عصر دیجیتال، آژانس‌های استخدام مجبور بودند راه‌های خلاقانه زیادی برای جلب توجه کارمندان بالقوه ارائه دهند. اما، برای اینکه آنها کارآمد باشند، باید شبکه گسترده ای را برای تامین سهمیه خود در حالی که به دنبال کارمزدها و کمیسیون ها هستند، ایجاد کنند.

در حالی که  تکنیک‌های استخدام مبتنی بر فناوری  به آنها کمک می‌کند در کوتاه‌ترین زمان به افراد بیشتری دسترسی پیدا کنند، این فرآیند اغلب بسیار سریع و غیرشخصی است. این شما را با نامزدهای بررسی نشده ای مواجه می کند که ممکن است برای این کار واجد شرایط نباشند.

با این حال، استخدام یک استخدام کننده قراردادی، تضمین می کند که آنها فقط بر روی شرکت شما تمرکز می کنند، با تمرکز دقیق بر کیفیت نامزد و مراقبت از نامزد.

2. آنها تمام جزئیات مرجع را فاش نمی کنند

حتی اگر یک آژانس استخدام فرآیند بررسی مراجع را انجام دهد، ممکن است بازخورد بد را نادیده بگیرد یا پنهان کند.

سیاست آنها ممکن است بررسی دو مورد از سه مرجع باشد، اما اگر یک نظر بد دریافت کردند، سومی را اضافه خواهند کرد. یا ممکن است از کاندید بخواهند مراجع بیشتری برای یافتن یک مرجع مثبت داشته باشد.

آژانس مجبور نیست یافته های خود را برای شما فاش کند و می تواند تنها منابع مثبت را در کارنامه خود قرار دهد. این عادت از تلاش خسته کننده برای شروع از صفر و یافتن نامزد دیگری جلوگیری می کند.

یکی از راه های غلبه بر این مشکل این است که به جای استفاده از آژانس، یک استخدام کننده قراردادی به تیم اضافه کنید. یک استخدام کننده قراردادی بخشی از تیم داخلی شما خواهد بود و به این ترتیب اطمینان حاصل می کند که مراجع همیشه با در نظر گرفتن منافع شرکت بررسی می شوند.

 

 

3. رزومه هایی که از آنها می بینید ممکن است ویرایش شوند

یکی دیگر از تاکتیک های مورد استفاده آژانس های استخدام برای تسریع روند و واجد شرایط جلوه دادن کاندیداها، ویرایش رزومه است. در حالی که برخی از آژانس ها ممکن است در مورد ساخت رزومه خود به عنوان خدمت به نامزد صادق باشند، اکثر آنها چندان محترم نیستند و رزومه ها را تغییر می دهند تا نامزدها جذاب تر به نظر برسند.

من همه برای اشاره به چند اشتباه املایی یا غلط املایی به یک نامزد هستم، اما برای اینکه جذاب‌تر به نظر برسند، تغییرات اساسی در رزومه یک نامزد ایجاد می‌کنم. یک بار دیگر، یک استخدام‌کننده قراردادی این مشکل آزاردهنده را حل می‌کند، زیرا استخدام‌کننده قراردادی بخشی داخلی از تیم یک شرکت است و مطلقاً هیچ علاقه یا دلیلی برای تغییر رزومه نامزدها ندارد.

4. حقوق بالاتر اولویت دارند

آژانس های کاریابی تمایل دارند به مشاغل با درآمد بالاتر اولویت بیشتری بدهند، به این دلیل ساده که هزینه های استخدام آنها بیشتر است. یک ضرب المثل رایج در آژانس های استخدام وجود دارد: “نزدیک به پول کار کنید”. گاهی اوقات این به معنای موقعیت هایی است که به نظر آنها پر کردن آنها آسان تر است، اما اغلب اوقات به معنای صرف زمان و انرژی بیشتر برای مشاغلی است که حقوق بیشتری را به همراه خواهد داشت.

البته زمانی که یک استخدام کننده قراردادی را استخدام می کنید، این نگرانی را کاملا از بین می برید ، زیرا یک استخدام‌کننده قراردادی بخشی از تیم شما است و در همه موقعیت‌ها با دقت یکسانی کار می‌کند، زیرا انگیزه مالی برای انجام این کار وجود ندارد.

5. عدم درک شرکت شما

یکی از بزرگ‌ترین چالش‌های استفاده از آژانس‌های استخدام این است که مشتریان مختلف زیادی دارید و بنابراین فرهنگ و تفاوت‌های ظریف شرکت خود را آنطور که می‌دانید درک نمی‌کنید.

با این حال، داشتن یک استخدام کننده قراردادی در تیم شما، تضمین می کند که آنها واقعاً فرهنگ و برند شرکت شما را درک می کنند. بنابراین، اگرچه آنها در همان استخرهای نامزدی که آژانس ها نیز به آنها دسترسی دارند غوطه ور خواهند شد، اما در ایجاد پیام و تعامل قانع کننده بسیار مؤثرتر خواهند بود. به طور مشابه، آنها در موقعیت بسیار بهتری برای بررسی تناسب فرهنگ هستند.

آیا می خواهید یک آژانس استخدامی به روشی که برای شما کار می کند معتبرتر باشد؟

مزایا و معایبی برای استفاده از آژانس های استخدام در مقابل استخدام کنندگان قراردادی وجود دارد. امیدوارم بتوانم برخی از فرآیندهای فکری مهم‌تر را هنگام بررسی مسیری که باید طی کنم، آشکار کنم.

همین امروز با ما تماس بگیرید  تا با ما صحبت کنید و بیاموزید که چگونه یک استخدام کننده قراردادی می تواند چالش های استخدام شما را حل کند.

بدون نظر

پاسخ دهید