100 ابزار برتر برای جذب منابع انسانی و استعداد


گاهی اوقات به نظر می رسد که به اندازه کسب و کارها ابزارها و برنامه های منابع انسانی مختلف وجود دارد. تعداد بسیار زیادی وجود دارد که گنجاندن همه آنها در یک لیست دشوار است، اما ما سعی خواهیم کرد.

مهم نیست که چه اندازه کسب و کاری دارید، نیازهای تیم منابع انسانی شما چیست، یا بودجه شما چقدر است، چیزی در این لیست پیدا خواهید کرد که به شما در رسیدن به اهدافتان کمک می کند. ما برای همه یه چیزی داریم؛ ردیابی متقاضی، مدیریت حقوق و دستمزد، مشارکت کارکنان، ورود به هواپیما، همه چیز وجود دارد.

به خاطر داشته باشید که دنیای نرم افزارهای منابع انسانی دائما در حال تغییر است. بسیاری از این برنامه ها و ابزارها بین دسته های مختلف تلاقی دارند. برخی ممکن است ویژگی های جدید اضافه کنند، برخی ویژگی های قدیمی را حذف کنند، برخی ممکن است ادغام شوند و برخی از آنها بسته می شوند. ما حداقل تا حدی به مخاطبان خود متکی هستیم تا در صورت تغییر به ما کمک کنند. اگر متوجه لینک شکسته شدید – یا اگر ابزاری را می شناسید که به آن اشاره نکردیم – در نظرات به ما اطلاع دهید.

ما این لیست را به دسته‌های اصلی تقسیم کرده‌ایم، بنابراین اگر نیازهای خاصی دارید، می‌توانید آن دسته را مرور کنید تا ببینید چه چیزی در آنجا وجود دارد. با این حال، به یاد داشته باشید که این فهرست کاملاً جامع نیست، و برخی از ورودی‌ها به دلیل قوی بودن آنها به عنوان ابزار، ممکن است تحت برخی (یا حتی همه) دسته‌ها قرار گیرند. این فهرست را به عنوان نقطه شروعی برای تحقیق خود در نظر بگیرید.

بدون مقدمه، بیایید وارد آن شویم!

ارتباطات داخلی

جلسه دیجیتال در چت تصویری

این ابزارها به شرکت شما کمک می‌کنند تا اسناد را به طور مؤثرتری ارتباط برقرار کرده و به اشتراک بگذارد. اینها به ویژه برای نیروی کار از راه دور مهم هستند، جایی که مواردی مانند اشتراک‌گذاری صفحه از همیشه مهم‌تر است.

 1. ویسپاتو یک نرم افزار افشاگر برای کمک به شرکت ها در رعایت پروتکل و مقررات مناسب منابع انسانی.
 2. نویسنده. یک نرم افزار ارتباطی برای کمک به لحن و دستور زبان مناسب هنگام نوشتن اسناد.
 3. وبکس. یک برنامه اشتراک گذاری رایگان صفحه نمایش برای ارتباط آسان و موثر در محل کار.

منبع یابی نامزد

منبع یابی نامزد

این ابزارها بر کمک به سازمان شما برای یافتن نامزدها در هر کجا که هستند، با تأکید بر مکان یابی و درگیر کردن نامزدهای منفعل متمرکز هستند. به هر حال، گاهی اوقات بهترین کارمندانی که پیدا می کنید فعالانه به دنبال فرصتی جدید نیستند.

 1. آواتوره . مجموعه وسیعی از ابزارهای متمرکز بر اطلاعات تماس و مدیریت روابط، ردیابی برنامه‌ها و استخدام.
 2. انتلو . یک پلتفرم با ردیابی و مدیریت نامزدها، یک موتور جستجو برای نامزدها، و تجزیه و تحلیل برای فرآیند درخواست شما.
 3. هیرتوال . یک پلت فرم منبع یابی قوی با سیستم های داده مبتنی بر هوش مصنوعی به منظور بهینه سازی همه چیز از منبع یابی نامزد گرفته تا کشف مجدد سرنخ های از دست رفته.
 4. جستجو. یک پلت فرم منبع یابی نامزد با مجموعه ای داخلی از نامزدها که به راحتی هنگام ثبت نام در دسترس هستند.
 5. منبع یابی یک موتور جستجوی استخر نامزد با تخصص در مهندسین نرم افزار، با انواع گزینه های فیلتر و مرتب سازی برای اتصال به ATS شما.
 6. TopFunnel . پلتفرمی برای جستجوی نامزدها و مدیریت روابط، متمرکز بر جذب استعداد زمانی که آن‌ها را پیدا می‌کنید، نه اینکه آن‌ها را به تنهایی پیدا کنید.
 7. vsource _ ارائه‌دهنده راه‌حل‌های استعدادیابی برای سازمان‌هایی که با چالش‌های استخدامی پیچیده‌ای مواجه هستند و به دنبال تغییر عملکرد منبع‌یابی خود هستند و فرآیندهای استخدامی سازگار و کم‌طرفدار را ممکن می‌سازد.
 8. WayUp . یک پلتفرم نامزد پر از فارغ التحصیلان اخیر کالج و افراد دیگری که تازه وارد بازار کار شده اند و به دنبال موقعیت های ابتدایی هستند.
 9. رابین _ یک پلتفرم منبع یابی نامزد مبتنی بر هوش مصنوعی که در آن شرح شغلی را پست می‌کنید، به آن اجازه می‌دهید تا نامزدها را منبع و از قبل نمایش دهد، و با فایلی از اطلاعات تماس کنار می‌روید.

برداشت ایمیل

وقتی کاندیدای امیدوار کننده ای پیدا می کنید و می خواهید با آنها ارتباط برقرار کنید، مهم است که بتوانید راهی برای تماس با آنها پیدا کنید. جمع آوری اطلاعات ایمیل در مورد یک کاربر می تواند مشکل باشد، اما ابزارهایی وجود دارد که به شما در انجام آن کمک می کند.

 1. تماس با ما ابزار کوچکی که اطلاعات تماس در دسترس عموم را برای هر کسی بر اساس نامش جمع آوری می کند.
 2. شکارچی . خراش دهنده اطلاعات تماس و موتور جستجو. نام یک شرکت را وصل کنید و لیستی از افراد متصل به آن را دریافت کنید.
 3. اسنویو _ یک ابزار تأیید آدرس ایمیل که می‌تواند اعتبار آدرس‌های ایمیل یا فهرست‌های انبوه را از یک مجموعه نامزد بررسی کند.
 4. نوربرت _ پلتفرمی که می تواند آدرس های ایمیل را بر اساس انواع اطلاعات خاص، برای تولید سرنخ و جستجوی استعداد پیدا کند.

ردیابی متقاضی

ردیابی متقاضی

هسته اصلی هر سیستم استخدام خوب، سیستم ردیابی متقاضی (یا ATS ) است. به عنوان یک پلتفرم، یک ATS خوب همه چیز را از لیست های شغلی گرفته تا جمع آوری داده های نامزدها و نتایج مصاحبه، از درخواست تا تصمیم گیری استخدام را دنبال می کند.

 1. بامبو HR . یک سیستم ردیابی متقاضی با ویژگی های اضافی برای پشتیبانی از استخدام، حضور در هیئت مدیره، مدیریت جبران خسارت و تناسب فرهنگ.
 2. Zoho Recruit . بخشی از اکوسیستم کلی Zoho، Recruit سیستم ردیابی متقاضی آنها است. با CRM و سایر محصولات آنها پیوند برقرار می کند و به خوبی بازی می کند.
 3. قابل اجرا . طیف وسیعی از ابزارهای ردیابی متقاضیان و دسترسی به تابلوهای شغلی سطح برتر که عمدتاً در کار با مشاغل کوچک و متوسط ​​تخصص دارند.
 4. بول هورن . یک پلتفرم گسترده با ویژگی هایی از استخدام تا اتوماسیون و مدیریت پرداخت.
 5. SAP HR . SAP به شرکت‌های بزرگ پاسخ می‌دهد، اما پلتفرم منابع انسانی آن‌ها با مجموعه مدیریت کامل سرمایه انسانی برای SMB‌ها نیز به خوبی کار می‌کند.
 6. امتیاز شغلی یک سیستم ردیابی کامل متقاضی با سطوح مختلف پلتفرم برای اندازه های مختلف کسب و کار و تیم منابع انسانی و همچنین نیازهای استخدام.
 7. WebHR _ یک سیستم ردیابی گسترده متقاضی با انواع ماژول ها برای گسترش ویژگی ها و پیچیدگی متناسب با نیازهای شما به عنوان یک سازمان در حال رشد.

ارجاع کارمند

ارجاعات کارکنان

یکی از منابع عالی نامزدها، کارمندان فعلی شما هستند. چه کسی می‌تواند فرهنگ، الزامات شغلی و سیاست‌های شرکت شما را بهتر از افرادی که قبلاً در آن کار می‌کنند بداند؟ وادار کردن کارمندان خود به معرفی افراد با استعدادی که می شناسند می تواند به ایجاد نیروی کار با کسری از هزینه کانال های استخدام سنتی کمک کند.

 1. تیم پذیر . یک سیستم ارجاع کارمند با ویژگی هایی برای تعامل و بازی سازی فرآیند برای کارمندان فعلی شما.
 2. EmployeeReferrals . یک سیستم ارجاع قوی با تجزیه و تحلیل عالی، ویژگی های تعامل و توصیه ها. همچنین به توصیه های لینکدین پیوند می خورد.
 3. RolePoint . یک موتور ارجاع کارمند با تمرکز بر توصیه نقش ها به متقاضیان خاص بدون توجه به نقشی که می خواهند و شخصی که آنها را معرفی می کند.
 4. Referagig . پلت فرمی برای ارجاع کارمندان با ویژگی های رسانه های اجتماعی اضافی، گزینه های تحرک داخلی و پاداش های اختیاری کارمندان.
 5. بون . یک پلتفرم ارجاع کارمند با تاکید زیادی بر گیمیفیکیشن و پاداش کارکنان برای ارجاعات.

ارزیابی کاندیدا

 

چگونه می‌دانید که یک نامزد دارای مهارت‌هایی برای موفقیت در نقشی است که برای او دارید؟ یک رزومه فقط می تواند خیلی چیزها را به شما بگوید. پلتفرم های ارزیابی، از آزمون های تئوری گرفته تا آزمون های عملی، به شما کمک می کند تا نامزدهای خود را فیلتر کنید و تنها بهترین ها را باقی بگذارید.

 

 1. HireArt . یک ابزار تجزیه و تحلیل کارکنان که بر تجزیه و تحلیل های پیش بینی کننده و ارزیابی مهارت ها برای فیلتر کردن و ارزیابی کاندیداها تمرکز دارد.
 2. مهارت الکترونیکی بستری برای ارزیابی‌های شناختی، مصاحبه، آزمون‌های مهارتی و فیلتر کردن برای بااستعدادترین داوطلبان.
 3. DevSkiller . یک پلت فرم ارزیابی که به طور خاص بر روی توسعه دهندگان نرم افزار متمرکز شده است، با تست های منحصر به فرد برای پلتفرم ها و زبان های مختلف توسعه، از PHP تا Android.
 4. سایکرویت . یک پلتفرم ارزیابی با آزمون‌هایی برای توانایی شناختی، ارزیابی مهارت‌ها، آزمون‌های شخصیتی و فرآیندهای حضوری.
 5. Kand.io _ یکی دیگر از پلتفرم‌های تست مهارت‌های مبتنی بر فناوری و توسعه‌دهنده با مجموعه‌ای عظیم از تست‌های فنی مختلف برای محیط‌های جلویی، بک‌اند، وب و سایر محیط‌های توسعه.
 6. TestDome . مشابه Kand.io، این یک پلتفرم آزمایشی متمرکز بر توسعه‌دهندگان با مجموعه‌ای از آزمایش‌ها است که هم برای شرکت‌ها و هم برای جویندگان کار قابل دسترسی است. همچنین دارای چند تست فنی عمومی تر برای مواردی مانند استدلال، بازاریابی، فروش و خدمات است.

مصاحبه ویدیویی

 

چه در حال تطبیق با بیماری همه گیر جهانی باشید و چه فقط از سراسر کشور یا از سراسر جهان استخدام می کنید، امکان مصاحبه با نامزدها از طریق ویدئو به شما امکان می دهد تا انعطاف پذیری بسیار بیشتری نسبت به فرآیند استخدام خود داشته باشید و به شما کمک می کند. مجموعه نامزدها به نامزدهای ماهری که در غیر این صورت به دلیل مسافت درخواست نمی‌کنند.

 1. زوبین . یک پلت فرم استخدام از راه دور با آزمون های مهارت و یک پلت فرم مصاحبه ویدیویی با هدف سرعت بخشیدن به استعدادیابی.
 2. کامیو . یک پلت فرم مصاحبه ویدیویی با تمرکز بر سفارشی سازی، داستان های شخصی و تجزیه و تحلیل مبتنی بر هوش مصنوعی.
 3. سلام سیسیل . یک سیستم مصاحبه ویدئویی یک طرفه که از داوطلبان می‌خواهد پاسخ‌های ویدئویی به سوالات شما را به عنوان درخواست اولیه ارسال کنند.
 4. SparkHire _ یک پلت فرم مصاحبه ویدئویی قوی با طیف گسترده ای از ابزارها برای کمک به تجزیه و تحلیل و فیلتر کردن ویدیوهایی که به عنوان بخشی از برنامه ها و مصاحبه ها دریافت می کنید.
 5. HireVue . ترکیبی از پلت فرم ارزیابی مهارت ها و سیستم مصاحبه ویدیویی به منظور بهینه سازی استخدام و ارزیابی همزمان.

بررسی پیشینه

 

بخش کلیدی هر فرآیند استخدام، بررسی پیشینه است. شما ممکن است به متقاضیان خود اعتماد کنید، اما هنوز باید بررسی کنید که آنچه می گویند درست است و آنها همان هستند که می گویند.

 1. پیپل _ تلاقی بین یک موتور جستجو و یک پلت فرم بررسی پس‌زمینه، که به شما امکان می‌دهد افراد را بیابید، روابط آنها را با دیگران بررسی کنید و اطلاعات مربوط به آنها را تأیید کنید.
 2. پس زمینه چک . یک پلت فرم ساده بررسی پیشینه با هدف تحقیق در مورد محکومیت های جنایی و نام های مستعار گذشته. همچنین می تواند غربالگری مواد مخدر، گزارش های اعتباری و سوابق رانندگی را به شما نشان دهد.
 3. کارمندان مورد اعتماد یک پلت فرم بررسی سوابق کارمند با سابقه اعتباری، سوابق جنایی، تحصیلات و تأیید اشتغال، تأیید هویت و تأیید مرجع.
 4. Intelifi . یک پلتفرم بررسی پس‌زمینه سیستمیک که بر نتایج یک روزه و ادغام جهانی با سایر پلتفرم‌ها تأکید دارد.
 5. GoodHire _ یک پلت فرم بررسی پیشینه با تمرکز بر صنایع خاص، از جمله ساخت و ساز، مراقبت های بهداشتی، خرده فروشی، فناوری و غیرانتفاعی.
 6. ClearStar . یک سیستم بررسی پس‌زمینه که غربالگری قبل از استخدام، آزمایش دارو، نظارت بر کارمندان، کنترل دسترسی، غربالگری پزشکی و انطباق را نیز انجام می‌دهد.

شبانه روزی

 

هنگامی که تصمیم به استخدام یک نامزد گرفتید، باید آنها را در سازمان خود به سرعت معرفی کنید. یک فرآیند خوب پذیرش می‌تواند تفاوت بین یک کارمندی باشد که در طی یک سال پرش می‌کند و فردی که به عنوان یک دارایی بلندمدت برای شرکت مستقر می‌شود.

 1. تالموندو _ یک سیستم سوارکاری که بیش از همه بر سفر منحصر به فرد کارمند تمرکز دارد.
 2. خویشاوندان _ یک پلتفرم HR با تأکید بر روی پردازنده، اما ویژگی‌های اضافی برای مدیریت داده، بازخورد و مدیریت زمان.
 3. HR Onboard . یک سیستم سوارکاری با ویژگی‌های مختلف پیشنهاد شغلی و ویژگی‌های القایی، پشتیبانی انتقال داخلی، و سیستم‌های offboarding.
 4. نهال . یک پلتفرم نصب از راه دور با پیوندهایی به سایر ابزارهای منابع انسانی و پلتفرم های ابری.
 5. WorkBright . یک سیستم 100٪ از راه دور و آنلاین با برنامه های تلفن همراه با امکانات کامل.
 6. اطاعت کن یک سیستم حضوری برای پاسخ دادن فعالانه به سؤالات و ایجاد یک پایگاه دانش داخلی.

ردیابی عملکرد

نظارت بر عملکرد

آیا کارکنان شما مطابق با استانداردهایی هستند که برای آنها تعیین کرده اید؟ آیا آنها به اهداف خود می رسند؟ آیا هیچ کدام از آنها بالاتر و فراتر از آن هستند؟ از کجا می دانی؟ یک سیستم ردیابی عملکرد به شما امکان می دهد عملکرد کارکنان را در مقیاسی که نیاز دارید نظارت کنید، بنابراین می توانید تصمیمات اداری بگیرید.

 1. WorkPuls . نظارت بر کارکنان، ردیابی زمان و نقشه برداری خودکار برای کارکنان.
 2. ممتحن کار یک پلت فرم نظارت بر کارمندان که ردیابی زمان، نظارت بر فعالیت، نظارت بر جستجو و گرفتن اسکرین شات را مدیریت می کند.
 3. GAO RFID . یک سیستم ردیابی شناسایی فرکانس رادیویی فیزیکی برای مکان های کاری پیچیده.
 4. 15 پنج . یک سیستم بازخورد منحصربفرد که به کارمندان راهی برای برقراری ارتباط با مدیران خود در قطعات کوچک می دهد.
 5. AssessTeam . بستری برای نظارت بر عملکرد کارکنان، بازخورد چرخه ای، سودآوری پروژه و تعیین هدف.
 6. ضربان قلب . یک پلت فرم نظارت بر عملکرد کارکنان با ویژگی‌های تعامل اضافی.
 7. تراکستر . مدیریت و نظارت بر عملکرد کارکنان با ردیابی هدف، برنامه ریزی جانشین پروری و بررسی 360 درجه.
 8. GroSum . پلت فرم مدیریت عملکرد و بهینه سازی در مقیاس کوچک با سیستم های ردیابی و بازخورد هدف.

مدیریت شخصی

مدیریت پرسنل GPS

شرکت‌های کوچک و استارت‌آپ‌ها ممکن است انعطاف‌پذیر باشند و روی یک سیستم پروژه‌محور یا مبتنی بر هدف کار کنند، اما شرکت‌های بزرگ‌تر به ساختار سفت‌تر نیاز دارند تا همه افراد در لیست حقوق و دستمزد را پیگیری کنند. ابزارهای مدیریت پرسنل به شما در همه چیز از ردیابی حضور و غیاب گرفته تا تعطیلات، روز بیماری، تعطیلات و ردیابی اضافه کاری تا حتی ردیابی GPS برای کارگران از راه دور یا سیار کمک می کنند.

 1. کرونوس _ یک پلتفرم قوی با طیف وسیعی از ویژگی‌ها برای مدیریت نیروی کار، حضور و غیاب، مشارکت، زمان‌بندی، حقوق و دستمزد، عضویت و مدیریت نیروی کار.
 2. دکتر زمان . سیستمی با حقوق و دستمزد، هشدارهای استفاده از زمان، ردیابی زمان، سیستم های اسکرین شات و سایر ویژگی ها برای کار از سوی کارمندان خانه.
 3. OnTheClock . یک سیستم خودکار برای ردیابی زمان، دقت استفاده از زمان، و انطباق با سیاست های تجاری.
 4. My Hours . پلتفرمی برای ردیابی کلی زمان یا ردیابی زمان خاص در تیم ها و پروژه ها.
 5. انسانیت . بستری برای زمان‌بندی و مدیریت زمان برای اطمینان از پوشش شیفت و زمان‌بندی بدون درگیری.
 6. WhenIWork . یک پلت فرم برنامه ریزی و مدیریت زمان نیمه DIY با ردیابی زمان و مدیریت برنامه.
 7. تخته شیفت . یک پلت فرم مدیریت شیفت قدرتمند و قابل تنظیم.

تعهد شغلی

 

به‌عنوان یک کسب‌وکار، شما در قبال چیزی فراتر از درآمدتان مسئولیت دارید. شما باید مطمئن شوید که کارکنان شما درگیر و ارزشمند هستند. درخواست بازخورد و تجزیه و تحلیل آن به شما کمک می کند تا همه چیز را از اهداف کلی گرفته تا فرآیندهای داخلی خود بهبود بخشید تا محل کار خود را برای بهره وری و رضایت کارکنان به طور همزمان بهینه کنید.

 1. اسمارپ _ پلتفرمی برای درگیر کردن کارمندان جدید و فعلی با مزایای مختلف.
 2. تشریح کنید کنید. یک سیستم مشارکت کارکنان که بر ارائه بازخورد به مدیریت و توانمندسازی آنها برای عمل تمرکز دارد.
 3. پاداش. یک سیستم پاداش کارمند که به کارکنانی که محل کار شما را غنی می کنند، به رسمیت شناخته و پاداش می دهد.
 4. بونفایر . بستری برای باز کردن ارتباطات، شناخت کارکنان، پشتیبانی از رویدادها و سنجش میزان مشارکت.
 5. قله . پلت فرمی برای مشارکت، حفظ و شمول کارکنان با توجه به تنوع و توسعه رهبری.
 6. VantageCircle . یک پلت فرم پاداش با امتیازات کارکنان، تخفیف ها، مزایا و سیستم های بازخورد.
 7. دوست داشتنی . یک سیستم پاداش و پاداش ساده برای مشاغل کوچک و سیستم های مراقبت های بهداشتی.
 8. 6Q . سیستم نظرسنجی و بازخورد کارکنان.
 9. بریک یک سیستم بازخورد کارمندان به معنای پخش بازخورد در «بریک‌ها» است که روز به روز به صورت تدریجی ارائه می‌شود.
 10. TinyPulse . یک سیستم ساده برای ارتباطات و شفافیت با هدف کاهش جابجایی کارکنان.
 11. عزلی . یک سیستم مشارکت کارکنان که می‌توانند برای شناسایی یکدیگر، ارائه آموزش، ارائه پاداش، ارسال نظرسنجی، شرکت در قرعه‌کشی و تعویض شیفت استفاده کنند.

حقوق و مزایا

 

مدیریت حقوق و دستمزد وظیفه ای است که به اندازه کافی بزرگ است که بسیاری از شرکت ها دارای بخش هایی هستند که به آن اختصاص داده شده اند، بنابراین جای تعجب نیست که طیف گسترده ای از ابزارها برای کمک وجود داشته باشد. چه یک استارت‌آپ کوچک یا یک شرکت ملی باشید، می‌خواهید چیزی را دنبال کنید که پول‌ها به کجا می‌رود.

 1. Xero . نرم افزار حسابداری با هدف کسب و کارهای کوچک، با قابلیت دسترسی مبتنی بر ابر از هر جایی که کسب و کار شما نیاز دارد.
 2. موج . مجموعه ای از برنامه ها برای مدیریت حسابداری، صورتحساب، پرداخت ها، حقوق و دستمزد و رسیدها.
 3. پرایم پی . مدیریت حقوق و دستمزد با راه حل های اضافی برای ساعت های زمانی، مزایا، انطباق، و منابع انسانی.
 4. ADP . یکی از بزرگترین و شناخته شده ترین پلتفرم های مدیریت حقوق و دستمزد برای مشاغل متوسط ​​تا بزرگ.
 5. Compport . یک سیستم حقوق و دستمزد که همچنین به عنوان بخشی از فرآیند استخدام کار می کند تا از حقوق و مزایا به عنوان ابزار مذاکره و اهرم استفاده کند.
 6. People Keep . بستری برای مدیریت مزایای مراقبت های بهداشتی برای کارکنان شما.
 7. BusinessSolver . یک پلت فرم مدیریت مزایا با مراقبت های بهداشتی، برنامه های بازنشستگی و سایر ویژگی های مفید.
 8. ThrivePass . یک پلت فرم مدیریت جامع برای مزایای بازنشستگی، مراقبت های بهداشتی، تحصیلی و سایر مزایای بالقوه.
 9. مریم گلی . یک پلتفرم حسابداری و مدیریت کلی با زیرپلتفرم های خاص برای صنایع و نیازهای مختلف.

پلتفرم های قوی

پلتفرم های همه در یک قوی

برای تکمیل لیست، این پلتفرم‌های نهایی قوی‌ترین پلتفرم‌های موجود هستند، که دارای ویژگی‌های متفاوتی هستند که در بیشتر دسته‌های بالا فهرست می‌شوند. برای صرفه جویی در فضا، اگر یک پلتفرم می تواند بیش از چهار یا پنج مورد از ویژگی های بالا را انجام دهد، در عوض آن را در اینجا فهرست کرده ایم.

 1. بیمری . پلت فرمی با سه بخش اصلی؛ یکی برای جذب و استخدام نامزدها، یکی برای بازاریابی و تعامل با نامزدها، و دیگری برای حفظ و مدیریت مشارکت کارکنان.
 2. واکشن . یک پلتفرم اتوماسیون درایو هوش مصنوعی به منظور ساده‌سازی فرآیند درخواست اولیه، از منبع یابی نامزد گرفته تا مشارکت کارکنان و همه چیز در این بین.
 3. گوهر . ابزاری گسترده برای جمع‌آوری اطلاعات از ابزارهای دیگر، برای مدیریت روابط و تجزیه و تحلیل پیش‌بینی‌کننده.
 4. گلخانه . یک پلت فرم قوی که کل فرآیند استخدام را از ابتدا تا انتها پوشش می دهد. یکی از بهترین گزینه های موجود در کلاس
 5. استخدام . پلتفرمی که به‌عنوان یک جمع‌آوری متمرکز برای داده‌های سایر پلتفرم‌هایی که استفاده می‌کنید، به‌عنوان یک مرکز اصلی برای ابزارهای استخدام و مدیریت کارمند شما خدمت می‌کند.
 6. Jobvite . یک پلتفرم کلی کسب استعداد از پایان به پایان با تاکید بر ارجاع کارمندان، پذیرش تطبیقی ​​و مدیریت روابط.
 7. هارو . یک پلتفرم قوی با هدف استخدام با حجم بالا، با آزمون‌های مهارتی داخلی، آزمون‌های تناسب فرهنگ، و بهینه‌سازی‌های مبتنی بر هوش مصنوعی برای فرآیند استخدام.
 8. TalentSorter . یک پلت فرم استخدام که همه چیز را از ارسال فرصت های شغلی گرفته تا ارائه نامزدهای از پیش ارزیابی شده و فیلتر شده برای هر نقش باز را در بر می گیرد.
 9. سزان . یک پلتفرم مستقر در بریتانیا اما در سطح جهانی با یک سیستم اصلی و ماژول‌های اختیاری برای همه چیز از ورود به سیستم گرفته تا حقوق و دستمزد گرفته تا استخدام.
 10. HubStaff . مجموعه‌ای از پلتفرم‌ها با ویژگی‌های ردیابی زمان، مدیریت پروژه و استعدادیابی که بین آنها پیوند خورده است.
 11. هومی . یک سیستم کلی منابع انسانی قدرتمند که حقوق و دستمزد، مزایا، عضوگیری، استخدام و آموزش را مدیریت می‌کند.
 12. هوس . پلتفرمی با تمرکز بر حقوق و دستمزد، مزایا، ورود به سیستم و ردیابی زمان برای SMB ها.
 13. بافتنی . یک پلت فرم قدرتمند برای مدیریت حقوق و دستمزد، مدیریت منابع انسانی و تیم، ردیابی زمان و نظارت بر عملکرد.
 14. سلطه . یک پلت فرم HR برای ردیابی زمان، حقوق و دستمزد، گزارش ACA، بررسی عملکرد و گزینه های سلف سرویس.
 15. ابر منابع انسانی یک سیستم کلی منابع انسانی در فضای ابری با ویژگی‌های داخلی، منابع انسانی و اینترانت.
 16. KissFlow . یک پلت فرم مدیریت منابع انسانی با مدیریت گردش کار، ابزارهای همکاری، آموزش و نصب.
 17. یعنی . یک پلتفرم سرتاسر برای مدیریت کارمندان، حضور در هیئت مدیره، حقوق و دستمزد، انطباق، تجزیه و تحلیل، استخدام و موارد دیگر.

بدون نظر

پاسخ دهید