مشارکت کارکنان در سال 2021

کوچینگ رهبری

نکات برجسته داستان
  • آشفتگی تعامل کارکنان در سال 2020 کاهش یافته است
  • واقعیت های محل کار نیاز به تمرکز مجدد بر مشارکت کارکنان دارد
  • مدیران برای ایجاد تیم‌های متعهد محور باقی می‌مانند

گالوپ به دقت مشارکت و رفاه نیروی کار را در این زمان بی سابقه اختلال دنبال می کند. ما همچنان به ارائه جدیدترین به روز رسانی ها برای رهبران سازمانی ادامه می دهیم تا بتوانند تأثیر آن بر محل کار و آنچه افرادشان در این زمان از تغییرات مداوم بیشتر نیاز دارند را درک کنند.

پس از نوسانات شدید در سال 2020، و رسیدن به اوج سطح در اوایل سال جاری، تعامل کارکنان در ایالات متحده کاهش یافته است.

در حال حاضر، 36٪ از کارکنان ایالات متحده در کار و محل کار خود مشغول هستند – که با درصد ترکیبی از کارمندان متعهد گالوپ در سال 2020 مطابقت دارد. در سطح جهانی، 20٪ از کارمندان در محل کار مشغول هستند.

درصد کارمندان فعالانه در ایالات متحده اندکی افزایش یافته است، از ۱۴ درصد در سال ۲۰۲۰ به ۱۵ درصد تا ژوئن ۲۰۲۱.

نسبت کارگران متعهد به کارگران غیرفعال در ایالات متحده 2.4 به 1 است که نسبت به سال 2020 که این نسبت 2.6 به 1 بود، اندکی کاهش یافته است.

گالوپ مشارکت کارکنان را با پرسش از نمونه‌های تصادفی از جمعیت شاغل در مورد عناصر خاص محل کار که به بسیاری از نتایج سازمانی از جمله سودآوری، بهره‌وری، خدمات مشتری، حفظ، ایمنی و رفاه کلی مرتبط است، اندازه‌گیری می‌کند.

 

عناصر مشارکت عبارتند از وضوح انتظارات، فرصت های توسعه و شمارش نظرات در محل کار. به طور خلاصه، کارکنان متعهد در کار و محل کار خود درگیر و مشتاق هستند.

نمودار خطی 36 درصد از کارمندان ایالات متحده درگیر هستند، در حالی که 15 درصد به طور فعال از کار خارج می شوند.

چرا تعامل کارکنان در حال حاضر مهم است؟

در سال 2020، اهمیت داشتن نیروی کار متعهد هرگز ضروری نبود. سازمان‌هایی که مشارکت کارکنان بالایی داشتند انعطاف‌پذیرتر بودند و می‌توانستند در برابر بسیاری از چالش‌های ناشی از همه‌گیری، فروپاشی اقتصادی و ناآرامی‌های اجتماعی غلبه کنند.

بر اساس گزارش اداره آمار کار ایالات متحده، پس از سال 2020، نرخ ترک کار به بالاترین حد خود رسیده است. از نظر تاریخی، تحقیقات گالوپ تفاوت های اساسی در قصد تغییر کارفرمایان به عنوان تابعی از کیفیت محیط کار پیدا کرده است. اهمیت این یافته در « استعفای بزرگ » نیروی کار فعلی ، که احتمالاً تازه شروع شده است، بیشتر می شود.

در میان کارگران فعال در سال 2021، 74٪ یا به طور فعال به دنبال شغل جدید هستند یا به دنبال فرصت های شغلی هستند. این در مقایسه با 55 درصد از کارکنان غیر متعهد و 30 درصد از کارکنان متعهد است. عوامل زیادی در تغییرات شغلی نقش دارند، از جمله فرصت‌ها در بازار کار، که کارکنان ممکن است بعد از داشتن زمان برای تفکر در کار و زندگی خود در سال 2020 از آن آگاه‌تر باشند. کارمندان متعهد نیز گاهی اوقات شغل خود را تغییر می‌دهند، اما با نرخ بسیار پایین‌تری نسبت به عدم اشتغال یا عدم اشتغال. کارمندانی که به طور فعال درگیر هستند

یکی از نتایج اصلی COVID-19 و قرنطینه در سراسر ایالات متحده در سال 2020 افزایش علاقه به کار از راه دور بوده است. بسیاری از کارگران به خصوص نمی خواهند به دفتر بازگردند، حتی اگر کارفرمایان آنها تشویق شوند و مطمئن باشند که این کار را انجام دهند.

تا آوریل، 72 درصد از کارگران یقه سفید در ایالات متحده همچنان از خانه کار می کردند، در حالی که 14 درصد کارگران یقه آبی. از هر 10 کارگر یقه سفید، چهار نفر ترجیح می دهند از خانه کار کنند، از جمله بیش از نیمی از مشاغل کامپیوتری و ریاضی. رشته‌های دیگری که ترجیح زیادی برای کار در خانه دارند عبارتند از: هنر/طراحی/سرگرمی/رسانه، زندگی/فیزیک/علوم اجتماعی، مالی/بیمه/املاک/مشاوره و مشاغل قانونی.

در حالی که هر سازمانی انتقال بسیاری از کارمندان به کار کاملاً از راه دور – یا به مدل “ترکیبی” از راه دور/در محل – را به روش خود مدیریت می کند، انجام آن به گونه ای که کارمندان را بدون مشارکت درگیر کند تقریبا غیرممکن خواهد بود. مدیران بسیار ماهر که انتظارات روشنی دارند، از طریق مکالمات هفتگی معنادار با هر فرد در تماس هستند و مسئولیت پذیری بالایی دارند.

برای بسیاری از سازمان‌ها، مدل ترکیبی بهترین کارایی را دارد زیرا می‌تواند انعطاف‌پذیری را فراهم کند که چندین عامل را به طور همزمان در نظر می‌گیرد – موقعیت زندگی و نقاط قوت فرد، نیازهای تیمی که روی آن کار می‌کنند، نگرانی‌های بهداشتی، و فرهنگ و اهداف تجاری سازمان. بسیاری از آنچه درگیر شدن کارکنان را تعیین می کند فردی و موقعیتی است.

به هر حال، با ادامه انتقال سازمان‌های ایالات متحده به نسخه خود از محل کار «عادی بعدی»، نحوه مدیریت ترکیبی از «محل کار من» توسط رهبران، به ویژه در میان کارگران یقه‌سفید از اهمیت مرکزی برخوردار خواهد بود. با این حال، مهمتر از آن، نحوه مدیریت کارکنان در هر محیطی است. نیروی کار جدید، به‌ویژه کارمندان جوان‌تر، از مدیرانی می‌خواهد که روسای سنتی «از بالا به پایین، فرماندهی و کنترل» نیستند، بلکه مربیانی هستند که کارمندان را توسعه می‌دهند، مکرراً با آنها ارتباط برقرار می‌کنند و به رفاه کلی آنها اهمیت می‌دهند.

خط پایین

در سال 2021، مشارکت کارکنان ایالات متحده پس از یک دهه بهبود ثابت مانده است. اما با توجه به اینکه 36 درصد از کارمندان ایالات متحده در کار خود مشغول هستند، هنوز جای زیادی برای پیشرفت وجود دارد.

برندگان جایزه محل کار استثنایی گالوپ (GEWA) به طور متوسط ​​73 درصد از کارگران متعهد را بر اساس یک معیار مشابه دریافت می کنند. این سازمان‌ها نشان می‌دهند که دوبرابر کردن مشارکت کارکنان در ایالات متحده امکان‌پذیر است – و این امر بهره‌وری و رفاه ملی را تغییر می‌دهد. چنین افزایش چشمگیری در تعامل همچنین میزان کارآمدی رهبران را تغییر خواهد داد که هر ابتکار جدیدی را اجرا کنند.

علاوه بر این، همانطور که گالوپ دریافته است که رفاه شغلی پایه و اساس بهبود سایر عناصر رفاه از جمله اجتماعی، مالی، فیزیکی و اجتماعی است، دوبرابر کردن درصد مشارکت کارکنان در سراسر کشور تأثیر مثبت عمیقی بر سلامت روان و رفاه کلی کارگران خواهد داشت. کشور.

در حال حاضر، 36٪ از کارکنان ایالات متحده در کار و محل کار خود مشغول هستند – که با درصد ترکیبی از کارمندان متعهد گالوپ در سال 2020 مطابقت دارد. در سطح جهانی، 20٪ از کارمندان در محل کار مشغول هستند.

در میان تغییرات در محیط های کاری و اقتصاد، ایجاد یک محل کار جذاب با مدیران عالی همچنان از اهمیت مرکزی برخوردار است. در زمان های سخت، انعطاف پذیری نیروی کار را پیش بینی می کند. در طول دوره بهبودی، با بیکاری کمتر، حفظ کارکنان ستاره را پیش بینی می کند. در تمام زمان‌ها، درگیر شدن در محیط‌های کاری با مدیران بزرگ، شهرت سازمانی و برند شغلی ایجاد می‌کند.

فقط مدیران در موقعیتی هستند که می توانند موقعیت منحصر به فرد هر فرد، نحوه و محل کار آنها و سهم آنها در تیم و سازمان خود را درک کنند.

گالوپ به پیگیری مشارکت و رفاه نیروی کار در این زمان‌های بی‌سابقه اختلال و تغییر ادامه خواهد داد و به ارائه آخرین به‌روزرسانی‌ها برای رهبران سازمانی ادامه خواهد داد.

کارکنان را در سازمان خود درگیر کنید:

  • برای بهبود مشارکت کارکنان با گالوپ شریک شوید .
  • برای کشف رابطه قدرتمند بین مشارکت کارکنان و عملکرد تیم، گزارش ما را دانلود کنید .
  • درباره مشارکت کارکنان بیشتر بیاموزید : چیست، چرا آن را می خواهید و چگونه آن را بهبود دهید.

بدون نظر

پاسخ دهید