آنچه یک مدیر باید بدانید:مبانی رهبری در قرن بیست و یکم

آنچه که یک مدیر باید بداند

مقدمه:

تا زمانی که گرفتار کارهای روزمره شوید و آن را تغییر ندهید،هرگز زندگی شما تغییر نخواهد کرد.و به قول آلبرت اینشتین دیوانه کسی است که کارهای تکراری انجام می دهد و انتظار نتایح بهتر را دارد.

سلام.سعید جوی زاده هستم و قصد دارم که تجربیات خودمان را در طول بیست سال در زمینه رهبری و تبدیل شدن به یک رهبر مؤثر را در اختیار شما قرار دهم.البته این توصیه ها و نکات حاصل تجربه اینجانب یوده و می تواند در تبدیل شدن به یک رهبر به شما کمک کند.

همه افراد دوست دارند که موفق شوند ولی خیلی از افراد به آن دست پیدا نمی کنند.راستی چرا این حادثه غم انگیز روی می دهد؟چرا بیشتر افراد به رویاهای خود دست نمی یابند؟مشکل اصلی کار در کجاست؟

به نظر من علت اصلی این که افراد موفقیت را درک نمی کنند این است که آنها قادر به درک موفقیت نیستند.موفقیت بلیط بخت آزمایی نیست.موفقیت در سوپرمارکت سر کوچه شما یافت نمی شود.موفقیت مکانی نیست که شما به آنجا بروید.موفقیت مقصد هم نیست که به ان دست یابید.موفقیت نقطه نهایی یک سفر هم نیست.موفقیت پول هم نیست.موفقیت پست هم نیست.مقام هم نیست.شهرت هم نیست.موفقیت کیلومتر کیلومتر به دست نمی آید بلکه سانتی‌متر ،سانتی‌متر به دست می آید.

 

بدون نظر

پاسخ دهید

شانزده − 14 =