دوره آموزشی مهارت های کوچینگ دیجیتال

کوچینگ مدیران

دوره آموزشی مهارت های کوچینگ دیجیتال

کوچینگ دیجیتال یک کوچینگ مبتنی بر فناوری است که از افراد – هم در زندگی شخصی و هم در زندگی حرفه ای – پشتیبانی می کند تا به بهترین نسخه از خود تبدیل شوند. حتی با وجود اینکه از فناوری فعال است، شما هنوز توسط یک انسان زنده هدایت می شوید!یک پلت فرم مربیگری دیجیتال خوب از هوش مصنوعی و یادگیری دیجیتال برای ارائه یک تجربه تحول آفرین استفاده می کند که به شرکت کنندگان کمک می کند تا به پتانسیل کامل خود دست یابند . این فناوری امکان هدف‌یابی دقیق‌تر مداخلات را فراهم می‌کند تا آن را مؤثرتر کند و افراد بیشتری را نسبت به آنچه که می‌توانید در دنیای آنالوگ انجام دهید به دست آورید. زندگی غیرقابل پیش بینی است و محیط کار همیشه در حال تغییر است. یک مربی دیجیتال می‌تواند به شما کمک کند تا در چالش‌هایی که برایتان ایجاد می‌شود، حرکت کنید.کوچینگ دیجیتال و مجازی فضای امنی را برای بحث در مورد اهداف و چالش های شما فراهم می کند. برخی از افراد متوجه می شوند که فاصله اندک به آنها کمک می کند حتی صادق تر باشند. برای اکثر افراد، وفاداری تجربه مجازی به گونه ای است که با مربی خود ارتباط برقرار می کنند و حضور فیزیکی خود را از دست نمی دهند.یک کوچ نه تنها در یک محیط کوچینگ دیجیتال به شما کمک می‌کند بخش‌های مختلف خود را کشف کنید، بلکه می‌تواند به شما در طراحی یک برنامه توسعه شخصی کمک کند.

چشم انداز و اهداف کلی برنامه مهارت های کوچینگ دیجیتال

در کوچینگ سنتی، کوچ ها به صورت چهره به چهره با مشتریان ملاقات می کنند. این بدان معناست که مشتریان به مربیان در منطقه جغرافیایی خود محدود می شوند. اما برخلاف کوچینگ چهره به چهره، کوچ دیجیتال تمام مزایای کوچینگ سنتی را برای شما به ارمغان می آورد، اما با دسترسی گسترده‌تر به کوچ های متعدد. به جای محدود شدن به مربیان در مناطق جغرافیایی خاص، اکنون به مربیان برتر در سراسر جهان دسترسی دارید. این کار پیدا کردن یک مربی خبره را آسان می کند که بتواند به شما در رفع نیازهای فردی شما کمک کند.کوچینگ دیجیتال مبتنی بر داده ها و بر اساس تحقیقات علمی است. به عنوان مثال، یک پلت فرم مربیگری آنلاین می تواند یک استراتژی کوچینگ هدفمند برای کل تیم ایجاد کند. برای انجام این کار، مشخص می کند که چه کسی برای مربیگری و در چه زمینه هایی آماده است. سال نوری کارآمدتر از مربیگری سنتی است که صرفاً بر ارزیابی انسانی تکیه دارد.

جزئیات  دوره کوچینگ دیجیتال:

کوچینگ دیجیتال هم برای کارکنان و هم برای سازمان شما مزایایی دارد. بیایید به چهار مورد از موارد اصلی برای هر کدام نگاهی بیندازیم.

منافع برای فرد

 1. کوچینگ دیجیتال ذهنیت رشد را تقویت می کند داشتن ذهنیت رشد می تواند منجر به تغییرات مثبتی شود که به کارکنان کمک می کند تا روی اهداف خود تمرکز کنند و به آنها دست یابند.یک مربی دیجیتال می تواند به آنها کمک کند اولویت ها و ارزش های خود را روشن کنند. آنها استراتژی ها و تکنیک هایی را ارائه می دهند که کارمندان را در حل مسئله موثرتر می کند.طبق تحقیقات کارول دوک، روانشناس دانشگاه استنفورد، افرادی که ذهنیت رشد خود را حفظ می کنند، به احتمال زیاد با چالش های پیچیده مقابله می کنند.
  1. کوچینگ دیجیتال رشد شخصی را تشویق می کند.از طریق کوچینگ دیجیتال، کارمندان یاد می گیرند که بر روی عوامل تحت کنترل خود تمرکز کنند، مانند:طرز فکر،روابط،مدیریت زمان.کوچینگ دیجیتال شخصی سازی شده است و کارمندان فعالانه در این فرآیند شرکت می کنند. این باعث می شود آن را موثرتر از برنامه های آموزشی سنتی.
  1. کوچینگ دیجیتال سلامت جسمی و روانی کارکنان را بهبود می بخشد.کوچینگ دیجیتال به کارمندان امکان دسترسی به طیف متنوعی از مربیان متخصص را می دهد . آنها نه تنها در عملکرد در محل کار بلکه در زمینه هایی مانند:تغذیه،خواب کاهش وزن.پلتفرم های کوچینگ دیجیتال یک کتابخانه محتوا در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. این مملو از استراتژی های عملی برای بهبود سلامت جسمی و روانی آنهاست.
  1. کوچینگ دیجیتال سازگاری را در یک محیط در حال تغییر افزایش می دهد.کوچینگ دیجیتال می تواند حس مالکیت کارمندان را بر زندگی حرفه ای و شخصی آنها افزایش دهد.

   منافع برای سازمان

   1. کوچینگ دیجیتال عملکرد فردی و تیمی را بهبود می بخشد.داده‌های BetterUp نشان می‌دهد که سازمان‌ها پس از اجرای کوچینگ دیجیتال، از بهبود عملکرد تیمی ۳۱ درصدی بهره می‌برند . جلسات کوچینگ دیجیتال گروهی انسجام تیم را تقویت می کند و تغییرات رفتاری را شروع می کند. ارزیابی‌های منظم به کارکنان کمک می‌کند تا حوزه‌های اصلی قدرت خود را برای توسعه درک کنند. این به آنها کمک می کند در زمان کمتری به دستاوردهای بیشتری برسند.
   1. کوچینگ دیجیتال فرسودگی شغلی را کاهش می دهد.عنصر انسانی در هسته مربیگری دیجیتال قرار دارد و باعث می شود کارکنان احساس کنند کاملاً مورد حمایت قرار می گیرند. طبق گفته BetterUp، مشتریان آنها دریافتند که کارمندانی که کوچینگ دیجیتال شخصی دریافت کرده‌اند ، 52 درصد کاهش فرسودگی را تجربه کرده‌اند .

تعداد ساعات تماس دانش‌آموز:

این برنامه برای 7 روز آموزش کلاسی طراحی شده است، تکالیف و سایر فعالیت‌های آموزشی غیر مربی وجود دارد که باید ظرف 30 روز پس از تحویل برنامه تکمیل شود.

اهداف آموزشی دوره کوچینگ دیجیتال: 

اهداف آموزشی دوره کوچینگ دیجیتال از جمله موارد زیر است:

1. آشنایی با اصول و مفاهیم کلی دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات آنلاین
2. آشنایی با بسترهای تبلیغاتی اینترنتی و فضای مجازی
3. توسعه استراتژی های بازاریابی و تبلیغاتی آنلاین هدفمند و مؤثر
4. آشنایی با روش های تحلیل مخاطب و بررسی بازده تبلیغات آنلاین و بهینه‌سازی فرآیند تبلیغاتی
5. توسعه مهارت های تولید محتوای دیجیتال با تمرکز بر گونه های مختلف محتوا (متن، تصویر، ویدئو، صدا و…)
6. آشنایی با نرم افزارهای گرافیکی و تولید محتوا
7. توسعه مهارت های مدیریت شبکه های اجتماعی، بازاریابی ایمیلی و سایر فعالیت های دیجیتال مارکتینگ
8. آشنایی با روابط عمومی آنلاین، تبلیغات کلیکی و تبلیغات در برنامه های اندروید و آی او اس
9. عیب یابی و بهینه‌سازی سایت و فعالیت ها در اینترنت با استفاده از ابزارهای مختلف.
10. آموزش تکنیک های کاربردی و ابزارهای مدیریت پروژه محور در حوزه دیجیتال مارکتینگ.

در کل، هدف آموزش دوره کوچینگ دیجیتال بهبود مهارت های ارتباطی و بازاریابی آنلاین برای رشد تجارت و سازمان هاست. این دوره به افراد کمک می کند تا با فناوری های پیشرفته آشنا شوند و استراتژی های مناسب تبلیغاتی و بازاریابی آنلاین را برای استقرار تجارت و بستر های دیده بان، بهیت طراحی و اجرا کنند.

فلسفه کوچینگ :

فلسفه کوچینگ ما از روانشناسی کوچینگ تحول آفرین نشأت می گیرد. بهترین شیوه های کوچینگ در محل کار. این برنامه ماهیتی جذاب و کاربردی برای زبان آموز دارد. تمام مطالب دوره بر اساس اصول یادگیری بزرگسالان و روانشناسی طراحی شده است.

تاریخ ها و مکان ها دوره کوچینگ دیجیتال:

این یک برنامه درخواستی برای شرکت ها و سازمان هایی است که قصد دارند سازمان های خود را با تغییرات امروزی همگام کنند. برای دعوت از ما برای آوردن این دوره به سازمان شما تماس بگیرید.

زبان برنامه دوره کوچینگ دیجیتال:

فارسی

نحوه تحویل:

این دوره به صورت آموزش کلاسی 7 روزه ارائه می شود.

شرکت کنندگان مورد نظر در دوره کوچینگ دیجیتال:

همه افراد در سازمان شما می توانند از کوچینگ دیجیتال بهره‌مند شوند. بیایید نگاهی به چگونگی آن بیندازیم.

کارکنان جوان

پلتفرم‌های کوچینگ دیجیتال از هوش مصنوعی برای کمک به مدیران برای شناسایی افراد بالقوه استفاده می‌کنند. این به آنها اجازه می دهد تا برنامه های مربیگری استراتژیک را که به اهداف کارمند و سازمان کمک می کند، برنامه ریزی کنند.

مدیریت میانی

بسیاری از سازمان ها به ارزش ایجاد فرهنگ مربیگری شرکت پی برده اند. با آموزش مهارت های مربیگری مدیران میانی، آنها می توانند به آنها کمک کنند تا عملکرد تیم خود را به حداکثر برسانند. مدیران می توانند مهارت های حل مسئله را به هم تیمی های خود آموزش دهند. آنها با راهنمایی و پرسیدن سوال به جای دستور دادن، پیشرفت کارمندان را تشویق می کنند.

مدیران و رهبران

سازمان ها مدت هاست اهمیت مربیگری رهبری و مربیگری اجرایی را درک کرده اند. بر اساس گزارش موسسه کوچینگ، 70 درصد افرادی که کوچینگ اجرایی دریافت می‌کنند ، عملکرد ، روابط و مهارت‌های ارتباطی را بهبود می‌بخشند. آنها همچنین دریافتند که 86 درصد از شرکت ها گزارش می دهند که مربیگری توسعه رهبری بازده سرمایه گذاری خوبی دارد. کوچینگ اجرایی اهمال کاری را کاهش می دهد و به رهبران کمک می کند تا سریعتر به اهداف خود برسند .

اشخاص حقیقی

اما این فقط کسب و کارها نیستند که با قدرت کوچینگ دیجیتال بیدار می شوند.  بسیاری از افراد اکنون در حال ثبت نام برای مربیگری شخصی هستند تا به آنها کمک کنند در تمام زمینه های زندگی خود – از سلامتی و روابط گرفته تا کار و شغل برتر باشند. استخدام مربی می تواند به شما در غلبه بر چالش ها و رسیدن به اهدافتان کمک کند.  همچنین می تواند به شما کمک کند مهارت های جدیدی مانند حل مسئله را توسعه دهید و در طول تغییر انعطاف پذیرتر شوید.

مربیان

مربیان نیز به مربی نیاز دارند. با رونق بازار کوچینگ دیجیتال، مربیان حرفه‌ای باید توصیه‌های خود را دنبال کنند تا از رقبا جلوتر بمانند و در بالاترین سطح بازی خود قرار بگیرند.

پیش نیاز دوره کوچینگ مدیران:

هیچ پیش نیازی برای این دوره وجود ندارد، اما ما با سازمان هایی که مایل به اجرای این برنامه هستند صحبت می کنیم تا مطابقت با اهداف سازمانی، تیمی و فردی آنها را تایید کنیم.

سیاست های پرداخت شهریه، برداشت و بازپرداخت:

قیمت این برنامه بستگی به تعداد شرکت کنندگان و مکانی دارد که سازمانی که مایل است مربیان ما برای ارائه این دوره سفر کنند. هزینه ها / پرداخت ها غیر قابل استرداد است.

……………………………………………………………………………………

کوچینگ دیجیتال و اثربخشی (تعجب آور) مجازی شدن

درباره کوچینگ دیجیتال بیشتر بخوانید

کوچینگ دیجیتال چیست؟

کوچینگ دیجیتال چگونه کار می کند؟

چرا کوچینگ دیجیتال امروزه بسیار مرتبط است؟

کوچینگ دیجیتال برای چه کسانی مناسب است؟

مزایای کوچینگ دیجیتال

چالش های کوچینگ دیجیتال

9 موردی که باید قبل از شروع یک برنامه کوچینگ دیجیتال در نظر بگیرید

پنج فرد موفقی که از کوچینگ دیجیتال استفاده می کنند

آینده کوچینگ دیجیتال است

کارمندان خود را راضی، متعهد، احساس خوب و عملکرد بهتر و بهتر هر روز تصور کنید. با کمک کوچینگ دیجیتال امکان پذیر است.

می پرسی “چطور؟” کوچینگ دیجیتال، که اغلب به عنوان کوچینگ مجازی یا کوچینگ موبایلی شناخته می‌شود، می‌تواند به افزایش سطح سازمان، فرهنگ و عملکرد و رضایت کارکنان شما کمک کند. اما ابتدا بیایید یک تصویر بکشیم.

قدرت کوچینگ دیجیتال

کارکنانی شاد، سالم و با انگیزه را تصور کنید که با اشتیاق کارها را انجام می دهند. رهبران به جای صدور دستور یا القای ترس، الهام بخش و راهنمایی می کنند.

هر عضو تیم از نقاط قوت و پتانسیل خود آگاه است. هر یک از آنها برای تبدیل شدن به بهترین نسخه از خود تلاش می کنند تا به چشم انداز مشترک شرکت کمک کنند و به آرزوهای خود دست یابند.

علاوه بر این – کل فرآیند با فناوری فعال است. آنقدر هوشمند است که می تواند تشخیص دهد که مردم به چه چیزهایی نیاز دارند، در زمانی که به آن نیاز دارند، و به کارکنان کمک کند تا به پتانسیل کامل خود دست یابند.

ممکن است خیلی خوب به نظر برسد که درست باشد، اما این در حال حاضر برای بسیاری از شرکت ها یک واقعیت است.

راز آنها جادو نیست – مربی دیجیتال است.

برای کمک به درک قدرت کوچینگ دیجیتال، اجازه دهید ابتدا دقیقاً به چیستی آن نگاهی بیندازیم. سپس به نحوه اجرای آن در شرکت خود خواهیم پرداخت.

کوچینگ دیجیتال چیست؟

کوچینگ دیجیتال یک کوچینگ مبتنی بر فناوری است که از افراد – هم در زندگی شخصی و هم در زندگی حرفه ای – پشتیبانی می کند تا به بهترین نسخه از خود تبدیل شوند. حتی با وجود اینکه از فناوری فعال است، شما هنوز توسط یک انسان زنده هدایت می شوید!

یک پلت فرم مربیگری دیجیتال خوب از هوش مصنوعی و یادگیری دیجیتال برای ارائه یک تجربه تحول آفرین استفاده می کند که به شرکت کنندگان کمک می کند تا به پتانسیل کامل خود دست یابند . این فناوری امکان هدف‌یابی دقیق‌تر مداخلات را فراهم می‌کند تا آن را مؤثرتر کند و افراد بیشتری را نسبت به آنچه که شما می‌توانید به طور دقیق در دنیای آنالوگ انجام دهید، به دست آورید.

زندگی غیرقابل پیش بینی است و محیط کار همیشه در حال تغییر است. یک مربی دیجیتال می‌تواند به شما کمک کند تا در چالش‌هایی که برایتان ایجاد می‌شود، حرکت کنید.

کوچینگ دیجیتال و مجازی فضای امنی را برای بحث در مورد اهداف و چالش های شما فراهم می کند. برخی از افراد متوجه می شوند که فاصله اندک به آنها کمک می کند حتی صادق تر باشند. برای اکثر افراد، وفاداری تجربه مجازی به گونه ای است که با مربی خود ارتباط برقرار می کنند و حضور فیزیکی خود را از دست نمی دهند.

نه تنها یک کوچ در یک محیط کوچینگ دیجیتال به شما کمک می‌کند تا بخش‌های مختلف خود را کشف کنید، بلکه می‌تواند به شما در طراحی یک برنامه توسعه شخصی کمک کند.

مربیگری دیجیتالی-نوشتن-زن

کوچینگ سنتی در مقابل کوچینگ دیجیتال

در کوچینگ سنتی، کوچ ها به صورت چهره به چهره با مشتریان ملاقات می کنند. این بدان معناست که مشتریان به مربیان در منطقه جغرافیایی خود محدود می شوند.

اما برخلاف کوچینگ چهره به چهره، کوچ دیجیتال تمام مزایای کوچینگ سنتی را برای شما به ارمغان می آورد، اما با دسترسی گسترده تر به کوچ های متعدد.

به جای محدود شدن به مربیان در مناطق جغرافیایی خاص، اکنون به مربیان برتر در سراسر جهان دسترسی دارید. این کار پیدا کردن یک مربی خبره را آسان می کند که بتواند به شما در رفع نیازهای فردی شما کمک کند.

کوچینگ دیجیتال مبتنی بر داده ها و بر اساس تحقیقات علمی است. به عنوان مثال، یک پلت فرم مربیگری آنلاین می تواند یک استراتژی کوچینگ هدفمند برای کل تیم ایجاد کند.

برای انجام این کار، مشخص می کند که چه کسی برای مربیگری و در چه زمینه هایی آماده است . سال نوری کارآمدتر از مربیگری سنتی است که صرفاً بر ارزیابی انسانی تکیه دارد.

کوچینگ دیجیتال چگونه کار می کند؟

وقتی پلتفرم مناسب را انتخاب می کنید، پتانسیل کوچینگ دیجیتال هم برای کارفرمایان و هم برای کارمندان نامحدود است.

برنامه های مربیگری آنلاین می توانند شما را با شبکه جهانی مربیان، در مناطق زمانی و به ده ها زبان مرتبط کنند.

این به کارمندان اجازه می دهد تا از بین طیف گسترده ای از مربیان و تخصص ها برای یافتن مناسب مناسب انتخاب کنند. به یاد داشته باشید، پیدا کردن مربی مناسب و ایجاد رابطه مناسب، کلید تجربه یک مربی موفق است.

برخی از پلتفرم‌های مربیگری حتی دارای هوش مصنوعی اختصاصی هستند که می‌تواند به شرکت‌ها در شناسایی افراد مناسب برای کوچینگ و نیازهای توسعه‌ای خاص آنها کمک کند. سپس یک الگوریتم نوع خاص مربی، نوع مربیگری مورد نیاز و محتوای انتخاب شده را توصیه می کند.

با انجام درست، مربیگری شخصی بهترین ها را در هر فردی به ارمغان می آورد. در حالی که هدف گذاری به آنها کمک می کند تا اهداف خود را روشن کنند.

مربیان برای تسریع نتایج کارمندان ، ارزیابی‌های منظمی از حوزه‌های رشد انجام می‌دهند .

هر کارمند همچنین یک کتابخانه محتوای سرپرستی شده دریافت می کند . این شامل استراتژی های عملی برای رشد است که توسط محققان برجسته علوم رفتاری توسعه یافته است.

کوچینگ دیجیتال عملی و تعاملی است . مشتریان تکالیف خانه، خواندن متون، یادآورهای دیجیتالی، و بررسی پاسخگویی را دریافت می کنند.

از طریق کوچینگ دیجیتال، کارمندان مهارت های جدیدی را یاد می گیرند و ابزارها و منابع را کشف می کنند . اینها به آنها کمک می کند تا با پیشروی با چالش های جدید روبرو شوند .

مربیان دیجیتال متخصص به کارمندان کمک می کنند تا اهداف فردی خود را تعیین کنند . آنها برنامه مربیگری را با سبک یادگیری ترجیحی فرد تطبیق می دهند .

مربیان پیشرفت را اندازه گیری می کنند و به کارکنان قدرت می دهند تا برای رسیدن به اهداف خود به حرکت رو به جلو ادامه دهند.

سپس مربی می تواند از این داده ها برای تطبیق برنامه با کارمند و سازمان استفاده کند.

مربیگری زن روی کامپیوتر دیجیتال

مزایای کوچینگ دیجیتال

کوچینگ دیجیتال هم برای کارکنان و هم برای سازمان شما مزایایی دارد. بیایید به چهار مورد از موارد اصلی برای هر کدام نگاهی بیندازیم.

منافع برای فرد

 1. کوچینگ دیجیتال ذهنیت رشد را تقویت می کند 

داشتن ذهنیت رشد می تواند منجر به تغییرات مثبتی شود که به کارکنان کمک می کند تا روی اهداف خود تمرکز کنند و به آنها دست یابند.

یک مربی دیجیتال می تواند به آنها کمک کند اولویت ها و ارزش های خود را روشن کنند. آنها استراتژی ها و تکنیک هایی را ارائه می دهند که کارمندان را در حل مسئله موثرتر می کند.

بر اساس تحقیقات کارول دوک، روانشناس دانشگاه استنفورد، افرادی که ذهنیت رشد خود را حفظ می کنند، بیشتر با چالش های پیچیده مقابله می کنند.

اینفوگرافیک رشد در مقابل ذهنیت های ثابت در مورد مزایای کوچینگ دیجیتال

 

 1. کوچینگ دیجیتال رشد شخصی را تشویق می کند

از طریق کوچینگ دیجیتال، کارمندان یاد می گیرند که بر روی عوامل تحت کنترل خود تمرکز کنند، مانند:

 • طرز فکر
 • روابط
 • مدیریت زمان

کوچینگ دیجیتال شخصی سازی شده است و کارمندان فعالانه در این فرآیند شرکت می کنند. این باعث می شود آن را موثرتر از برنامه های آموزشی سنتی.

 1. کوچینگ دیجیتال سلامت جسمی و روانی کارکنان را بهبود می بخشد

کوچینگ دیجیتال به کارکنان امکان دسترسی به طیف متنوعی از مربیان متخصص را می دهد . آنها نه تنها در عملکرد در محل کار بلکه در زمینه هایی مانند:

 • تغذیه
 • خواب
 • کاهش وزن

پلتفرم های کوچینگ دیجیتال یک کتابخانه محتوا در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. این مملو از استراتژی های عملی برای بهبود سلامت جسمی و روانی آنهاست.

 1. کوچینگ دیجیتال سازگاری را در یک محیط در حال تغییر افزایش می دهد

کوچینگ دیجیتال می تواند حس مالکیت کارمندان را بر زندگی حرفه ای و شخصی آنها افزایش دهد.

این باعث می شود آنها انعطاف پذیرتر و تمایل به پذیرش تغییرات داشته باشند . همچنین به آن‌ها انگیزه می‌دهد تا بهترین نسخه‌های خود برای خود و تیمشان باشند.

منافع برای سازمان

 1. کوچینگ دیجیتال عملکرد فردی و تیمی را بهبود می بخشد

داده‌های BetterUp نشان می‌دهد که سازمان‌ها پس از اجرای کوچینگ دیجیتال، از بهبود عملکرد تیمی ۳۱ درصدی بهره می‌برند .

جلسات کوچینگ دیجیتال گروهی انسجام تیم را تقویت می کند و تغییرات رفتاری را شروع می کند.

ارزیابی‌های منظم به کارکنان کمک می‌کند تا حوزه‌های اصلی قدرت خود را برای توسعه درک کنند. این به آنها کمک می کند در زمان کمتری به دستاوردهای بیشتری برسند.

 1. کوچینگ دیجیتال فرسودگی شغلی را کاهش می دهد

عنصر انسانی در هسته مربیگری دیجیتال قرار دارد و باعث می شود کارکنان احساس کنند کاملاً مورد حمایت قرار می گیرند.

طبق گفته BetterUp، مشتریان آن‌ها دریافتند که کارمندانی که کوچینگ دیجیتال شخصی دریافت کرده‌اند، 52 درصد کاهش فرسودگی را تجربه کرده‌اند .

 1. کوچینگ دیجیتال به حفظ استعدادهای برتر کمک می کند

مرکز کوچینگ ایران  می گوید که کوچینگ دیجیتال عامل مهمی در حفظ استعدادهای برتر آنها بوده است.

کوچینگ دیجیتال به مدیران در مورد مهارت ها، نگرش ها و ضعف های کارکنانشان بازخورد می دهد. این به شما کمک می کند از هر عضو تیم بیشترین بهره را ببرید.

 1. کوچینگ دیجیتال به شما کمک می کند تا پیشرفت را رصد کنید

پلتفرم‌های کوچینگ دیجیتال مبتنی بر داده‌ها هستند و پیشرفت برنامه کوچینگ را نظارت می‌کنند.

آن‌ها از داشبورد، گزارش‌ها و آمار بی‌درنگ استفاده می‌کنند تا تأثیر آن را هم برای کسب‌وکار و هم برای فرد اندازه‌گیری کنند.

مزایای گراف کوچینگ دیجیتال

چالش های کوچینگ دیجیتال

 1. تغییرات هیجان انگیز اما ناگهانی

یک برنامه کوچینگ دیجیتال اغلب کارکنان را ملزم می کند تا تغییراتی ایجاد کنند که آنها را از منطقه راحتی خود خارج کند.

این تغییرات هیجان‌انگیز هستند اما می‌توانند چالش‌هایی نیز ایجاد کنند. مربیان با شرکت ها و کارمندان همکاری می کنند تا به آنها کمک کنند تا بر این دوران گذار غلبه کنند.

 1. عدم تعهد

اگر مدیریت برنامه کوچینگ دیجیتال را جدی نگیرد، کارمندانشان هم جدی نخواهند گرفت. با این حال، این می تواند برای مربیگری حضوری نیز صادق باشد.

بنابراین مدیران و مدیران باید با تعهد و حمایت به این فرآیند برخورد کنند.

پلتفرم‌های کوچینگ دیجیتال، مدیران را درگیر کوچینگ می‌کنند و در نتیجه، آنها به پیشرفت کارمندان خود متعهدتر هستند.

 1. اندازه گیری نتایج

برخی از مدیران ممکن است از سرمایه گذاری در مربیگری برای کارکنان خود تردید کنند زیرا مطمئن نیستند که چگونه بازده سرمایه گذاری را اندازه گیری کنند .

تکیه بر یک شرکت مربی دیجیتال حرفه ای ممکن است راه حل باشد.

آنها می توانند بینشی در مورد:

 • نحوه استفاده کارمندان از زمان خود در پلتفرم
 • محتوایی که با آن درگیر هستند
 • مناطق تمرین برتر
 • چگونه تجربه کوچینگ دیجیتال را ارزیابی می کنند

آنها همچنین گزارش های منظم حاوی شواهدی در مورد تأثیر مربیگری بر کارمندان خود ارائه می دهند.

 1. مسائل فنی

زندگی در عصر دیجیتال به معنای تکیه بر فناوری است که گاهی اوقات ممکن است به دلایل غیرقابل پیش بینی شکست بخورد.

ما می توانیم تا حدی با استفاده از اتصالات، نرم افزارها و دستگاه های قابل اعتماد از این امر جلوگیری کنیم.

مدیران باید اطمینان حاصل کنند که کارکنان تمام تجهیزات مورد نیاز خود را برای به حداقل رساندن خطر مشکلات فنی دارند.

نحوه عملکرد کوچینگ دیجیتال و مزایای آن در گرافیک

 

چرا کوچینگ دیجیتال امروزه بسیار مرتبط است؟

کوچینگ دیجیتال موثر است

تحقیقات نشان می دهد که کوچینگ دیجیتال و چهره به چهره به همان اندازه مربیگری حضوری موثر است  زیرا مهم ترین عامل در موفقیت برنامه کوچینگ رابطه بین کوچ و مشتری است. با یک مربی با کیفیت بالا، دارای اعتبار، گواهینامه، اختصاصی – و یک پلت فرم فناوری با کیفیت بالا – هیچ از دست دادن کارایی در تجربه “دیجیتال” وجود ندارد.

مربی مناسب به شما کمک می کند تا به اهداف خود دست یابید ، چه به صورت حضوری و چه آنلاین.

نیروی کار آنلاین است

با توجه به اینکه حدود 70 درصد از نیروی کار به سمت یک مدل کاملاً از راه دور یا ترکیبی حرکت می کنند، کارفرمایان به دنبال راه هایی برای ملاقات با کارکنان در جایی هستند که هستند. فراتر از راحتی، برداشتن گام اضافی برای حمایت از کارمندان از خانه هایشان مزایای بیشتری نیز دارد.

کارمندان مجبور نیستند بین شرکت در جلسه مربیگری و رسیدگی به خانواده و سایر مسئولیت های خانگی یکی را انتخاب کنند. این می تواند برخی از فشارهای عظیمی را که کارگران از قبل برای “انجام همه کارها” احساس می کنند، برانگیزد.

کوچینگ دیجیتال به نفع چندین طرف است

بسیاری از کسب و کارها می دانند که کوچینگ دیجیتال هم برای فرد و هم برای سازمان سودمند است .

با ذهنی روشن‌تر و فضای کاری بیشتر، نشان داده می‌شود که کارمندان در محل کار سازنده‌تر و شادتر هستند.

به همین دلیل است که کوچینگ دیجیتال در حال حاضر روش ترجیحی مربیگری در بین جوانان و کارآفرینان است.

مربیگری دیجیتالی امضای زن

 کوچینگ دیجیتال برای چه کسانی مناسب است؟

همه افراد در سازمان شما می توانند از کوچینگ دیجیتال بهره ببرند. بیایید نگاهی به چگونگی آن بیندازیم.

کارکنان جوان

پلتفرم‌های کوچینگ دیجیتال از هوش مصنوعی برای کمک به مدیران برای شناسایی افراد بالقوه استفاده می‌کنند.

این به آنها اجازه می دهد تا برنامه های مربیگری استراتژیک را که به اهداف کارمند و سازمان کمک می کند، برنامه ریزی کنند.

مدیریت میانی

بسیاری از سازمان ها به ارزش ایجاد فرهنگ مربیگری شرکت پی برده اند.

با آموزش مهارت های مربیگری مدیران میانی، آنها می توانند به آنها کمک کنند تا عملکرد تیم خود را به حداکثر برسانند.

مدیران می توانند مهارت های حل مسئله را به هم تیمی های خود بیاموزند. آنها با راهنمایی و پرسیدن سوال به جای دستور دادن، پیشرفت کارمندان را تشویق می کنند.

مدیران و رهبران

سازمان ها مدت هاست اهمیت مربیگری رهبری و مربیگری اجرایی را درک کرده اند.

طبق گزارش موسسه کوچینگ، 70 درصد افرادی که کوچینگ اجرایی دریافت می‌کنند، عملکرد ، روابط و مهارت‌های ارتباطی را بهبود می‌بخشند.

آنها همچنین دریافتند که 86٪ از شرکت ها گزارش می دهند که مربیگری توسعه رهبری بازده سرمایه گذاری خوبی دارد.

کوچینگ اجرایی اهمال کاری را کاهش می دهد و به رهبران کمک می کند تا سریعتر به اهداف خود برسند .

اشخاص حقیقی

اما این فقط کسب و کارها نیستند که با قدرت کوچینگ دیجیتال بیدار می شوند.

بسیاری از افراد در حال حاضر برای مربیگری شخصی ثبت نام می کنند تا به آنها کمک کند در همه زمینه های زندگی خود – از سلامتی و روابط گرفته تا کار و شغل برتر باشند.

استخدام مربی می تواند به شما در غلبه بر چالش ها و رسیدن به اهدافتان کمک کند.

همچنین می تواند به شما کمک کند مهارت های جدیدی مانند حل مسئله را توسعه دهید و در طول تغییر انعطاف پذیرتر شوید.

مربیان

مربیان نیز به مربی نیاز دارند. با رونق گرفتن بازار کوچینگ دیجیتال، مربیان حرفه‌ای باید توصیه‌های خود را دنبال کنند تا از رقبا پیشی بگیرند و در بالاترین سطح بازی خود قرار بگیرند.

9 موردی که باید قبل از شروع یک برنامه کوچینگ دیجیتال در نظر بگیرید

 1. اهداف شما چه هستند؟
 2. نقاط قوت و ضعف شما چیست؟
 3. چه نوع مربی می خواهید؟
 4. مربی شما کجا تمرین می کرد؟
 5. آیا مربی شما در زمینه (هایی) که می خواهید روی آن تمرکز کنید تخصص دارد؟
 6. آیا مربی شما فکر می کند که شما برای یکدیگر مناسب هستید؟
 7. تجربه و دستاوردهای قبلی مربی شما
 8. آیا مربی شما خودسازی را تمرین می کند؟

اگر شما و اعضای تیمتان آماده شروع یک تجربه کوچینگ دیجیتال هستید، از سوالات زیر برای انتخاب بهترین مربی برای این شغل استفاده کنید.

سوالاتی که باید از خود بپرسید

 1. اهداف من چیست؟

شما اهدافی را به عنوان بخشی از فرآیند کوچینگ تعیین خواهید کرد. با این حال، باید قبل از شروع یک برنامه کوچینگ دیجیتال به آنچه می خواهید برسید نیز فکر کنید.

از خود بپرسید که در یک، پنج یا 10 سال آینده خود را کجا می بینید – و از دیدن رویاهای بزرگ نترسید!

در نظر گرفتن این اهداف به شما کمک می کند تا برنامه کوچینگ دیجیتال مناسب خود را انتخاب کنید.

 1. نقاط قوت و ضعف من چیست؟

کوچینگ دیجیتال می تواند به شما کمک کند تا روی نقاط قوت خود کار کنید تا پتانسیل خود را به حداکثر برسانید.

به دنبال راه هایی باشید که نقاط قوت شما با اهداف شما مطابقت دارد و هدف خود را بر روی مواردی متمرکز کنید که به احتمال زیاد به شما در دستیابی به آنها کمک می کند.

همچنین ضروری است که از نقاط ضعف و نقاط کور خود آگاه باشید تا هر شکافی در رشد خود برطرف کنید.

 1. چه مربی ای می خواهم؟

برخی از افراد مربی ای را دوست دارند که با آنها سختگیر باشد، در حالی که برخی دیگر رویکرد ملایم تری را ترجیح می دهند.

قبل از شروع مصاحبه در مورد نوع رابطه ای که می خواهید با مربی دیجیتال خود داشته باشید فکر کنید.

مردم صحبت کردن پا نزدیک دیجیتال مربی

سوالاتی که باید از مربی احتمالی خود بپرسید

سوالات زیر را از مربی بالقوه خود بپرسید تا مشخص کنید که آیا آنها برای شما مناسب هستند یا خیر.

 1. کجا تمرین کردی؟

کوچینگ هنوز یک بخش غیرقانونی است، به این معنی که تقریباً هر کسی می تواند خود را یک مربی بنامد.

به دنبال مربی واجد شرایطی باشید که در زمینه ای که نیاز به کمک دارید متخصص باشد.

به عنوان مثال، اگر به دنبال یک مربی سلامت هستید، فردی را استخدام کنید که برنامه آموزشی مربی بهداشت حرفه ای را گذرانده است.

 1. در یک مشتری به دنبال چه چیزی هستید؟

این سوال به شما ایده بهتری درباره نحوه کار مربی، با چه کسانی کار می کند و اینکه آیا تجربه کمک به افراد مشابه شما را دارد یا خیر به شما می دهد.

 1. چرا فرم مربی مناسبی هستید؟

هر مربی منحصر به فرد است، بدون توجه به اینکه کجا آموزش دیده یا چه مدرکی دارد.

هر کدام تجربه و دیدگاه شخصی خود را به ترکیب می‌آورند. به دنبال کسی باشید که با جهان بینی و ارزش های شما همسو باشد.

 1. آیا تو جای من بودی؟

مربی ای که تجربیات مشابهی داشته است می تواند با شرایط شما همدلی کند و شما را به سمت راه حل ها راهنمایی کند.

 1. آیا می توانید برخی از تجربیات مرتبط خود را با من در میان بگذارید؟

پرسیدن نمونه هایی از داستان های موفقیت با مشتریان قبلی می تواند به شما ایده بهتری در مورد رویکرد مربی و اینکه آیا آنها می توانند به شما کمک کنند، می دهد.

 1. آیا شما مربی خود را دارید؟

پاسخ به این سوال به شما نشان می دهد که آیا آنها در این سخنرانی شرکت می کنند یا خیر.

پنج فرد موفقی که از کوچینگ دیجیتال استفاده می کنند

1. اریک اشمیت، مدیر عامل سابق گوگل

اشمیت به فورچون گفت که در ابتدا در برابر ایده استخدام مربی مقاومت کرد .

بحث من این بود: چگونه یک مربی می تواند به من توصیه کند که در این مورد بهترین فرد جهان هستم؟ اما این کاری نیست که یک مربی انجام دهد. مربی مجبور نیست این ورزش را به خوبی شما انجام دهد. آنها باید شما را تماشا کنند و شما را به بهترین شکل ممکن تبدیل کنند.»

2. بیل گیتس، بنیانگذار مایکروسافت

3. اپرا وینفری، ستاره تلویزیون

وینفری بخشی از موفقیت نجومی خود را به کمک مربی زندگی خود ، مارتا بک، نسبت می دهد.

او مدافع قوی مزایای کوچینگ است و به طور منظم طرفداران و دنبال کنندگان خود را تشویق می کند تا با یک مربی زندگی کار کنند.

4. لئوناردو دی کاپریو، بازیگر هالیوود

دی کاپریو از روزهای خود در «تایتانیک» فاصله زیادی داشت تا اولین اسکار بهترین بازیگر مرد را برای بازی در «بازگشته» در سال 2016 به خانه برد.

دی کاپریو آشکارا در مورد مربیگری صحبت نکرده است، اما همکاری او با تونی رابینز، مربی مشهور جهان، بدون شک در موفقیت او نقش داشته است.

5. سرنا ویلیامز، تنیسور ستاره

ستاره تنیس رکوردشکنی ویلیامز نیز در کتاب سیاه کوچک مشتریان مشهور تونی رابینز حضور دارد.

23 عنوان انفرادی گرند اسلم او – بیش از هر کس دیگری در دوره آزاد – قدرت ترکیب استعداد و مربیگری را اثبات می کند.

 

آینده کوچینگ دیجیتال است

کوچینگ دیجیتال می تواند شما، کارمندان و رهبرانتان را سالم تر، شادتر و در کارتان موثرتر کند.

کارایی سازمانی را بهبود می بخشد. همچنین هزینه های مرتبط با مشکلاتی مانند فرسودگی کارکنان را کاهش می دهد .

بدون نظر

پاسخ دهید