200 + ایده کسب و کار کوچک در سال 1401(کم هزینه و آنلاین)


ایده کسب و کار کوچک در سال 1401(کم هزینه و آنلاین):بهترین ایده‌های کسب‌وکار کوچک در سال 1401 عنوان  پست تحلیلی است که ما آن را با شما به اشتراک می گذاریم.یادتان باشد که بهترین ایده‌های کسب‌وکار کوچک در تلاقی اشتیاق، مهارت‌ها، تفکر استراتژیک و زمان‌بندی متولد می‌شوند.

با حرکت آنلاین مشاغل، چشم انداز کسب و کارها به سرعت در حال تغییر است. در واقع، فاصله گذاری اجتماعی و COVID-19 رشد خرید آنلاین را 4 تا 6 سال تسریع کرد تسریع کرد .به همین دلیل است که بسیاری از ایده های کسب و کار کوچک در این مقاله، کسب و کارهای اینترنتی کم هزینه هستند که می توانید از خانه شروع کنید.در واقع، این پستی تحلیلی – تحقیقاتی است  که می خوانید از این رویکرد به وجود آمده است.ما  این پست را  به عنوان یک ایده کسب و کار کوچک در سال 1401 برای کسب درآمد آنلاین راه اندازی کردم.در این راهنما، ایده‌های کسب‌وکار کوچک را پوشش می‌دهیم تا به شما کمک کنیم تا سرمایه‌گذاری کارآفرینی بعدی خود را شروع کنید.چه بخواهید یک کار نیمه وقت یا تمام وقت شروع کنید، این راهنما برای شما مناسب است.

بیا شروع کنیم.وقت کشی ،خودکشی است!!ایده کسب و کار کوچک در سال 1401

ایده کسب و کار کوچک در سال 1401:سلب مسئولیت: لطفاً توجه داشته باشید که برخی از پیوندهای موجود در این مقاله پیوندهای وابسته هستند، که کمیسیون کوچکی را بدون هیچ هزینه ای برای شما به من ارائه می دهند. اینها صرفاً ابزارهای تجاری خوبی هستند که می توان در کنار این ایده های کسب و کار کوچک استفاده کرد. شما می توانید افشای وابسته من را در خط مشی رازداری من بخوانید .

بیزینس کوچینگ

بهترین ایده کسب و کار کوچک در سال 1401 چیست؟

در اینجا لیستی از بهترین ایده کسب و کار کوچک در سال 1401برای صاحبان مشاغل بالقوه برای شروع ارائه شده است.

 1. بهترین ایده کسب و کار کوچک آنلاین: یک وبلاگ سودآور راه اندازی کنید.

هنگامی که یک کسب و کار اینترنتی کم هزینه راه اندازی می کنید، به احتمال زیاد یکی از سه چیز را می فروشید:

 • زمان شما (کوچینگ یا مشاوره).
 • محصولات خودتان(تجارت الکترونیک یا SaaS).
 • محصولات شخص دیگری (بازاریابی وابسته یا تبلیغات).

با یک وبلاگ، می‌توانید همه اینها را از یک وب‌سایت بفروشید و از هر ایده کسب‌وکار آنلاین ارزان‌قیمتی بیشترین درآمد را کسب کنید.

به عنوان مثال، زمانی که برای اولین بار وبلاگ خود را در سال 1398 راه اندازی کردم، خدمات مشاوره سئو پیشرفته را فروختم. وقتی ترافیک بیشتری به دست آوردم، چند منبع دیجیتال اضافه کردم و آنها را به لیست ایمیلم فروختم.

ایده کسب و کار کوچک در سال 1401:امروز، من در بیش از 200 برنامه وابسته هستم و بیش از 100000 دلار در ماه از این وبلاگ که نرم افزار SaaS را با حاشیه سود 88% تبلیغ می کند، درآمد دارم.

پس چگونه شروع می کنید؟

ابتدا، باید توصیه های رایج وبلاگ نویسی را رد کنید و یاد بگیرید که چگونه از همان روز اول وبلاگ نویسی را مانند یک کسب و کار انجام دهید.

بسیاری از توصیه های رایج وبلاگ نویسان موفق (که همه آنها 5-10 سال پیش شروع کرده اند) این است که “در مورد چیزهایی که دوست دارید بنویسید” تا بتوانید در عرض چند سال درآمد جانبی مناسبی داشته باشید.

من هرگز این توصیه عمومی را دوست نداشتم. من همیشه احساس می‌کردم که برای جذب گسترده‌ترین مخاطبان ممکن نوشته شده است و هرگز راهنمایی تاکتیکی گام به گام در مورد چگونگی رشد از صفر نمی‌دهد.

تمام دلیلی که من این وبلاگ را در سال 1389 راه اندازی کردم این بود که ثابت کنم اکثر توصیه های وبلاگ نویسی قدیمی هستند و شما کاملاً می توانید در عرض چند ماه، نه سال ها، درآمدی متحول کننده داشته باشید.

شما فقط باید مقیاس کنید و با آن مانند یک تجارت رفتار کنید.

اگر علاقه مند به یادگیری نحوه راه اندازی یک وبلاگ و پیروی از فرمول دقیقی هستید که در کمتر از دو سال یک میلیون دلار درآمد کسب کردم، راهنمای نهایی من را برای یادگیری نحوه راه اندازی یک وبلاگبررسی کنید.

طراحی وب سایت در شیراز

ایده کسب و کار کوچک در سال 1401:برخی از مراحلی که در راهنمای وبلاگ نویسی با بیش از 15000 کلمه پوشش می دهم عبارتند از:

 • انتخاب جایگاه وبلاگ خود بر اساس چهار عامل اصلی کسب و کار، نه بر اساس علایق شما.
 • نحوه انتخاب نام دامنه خود و راه اندازیمیزبانی وببا حداقل 2.95 دلار در ماه با شرکتی مانند Bluehost .
 • نحوه نصب یک قالب ساده وردپرس به همراه تمامی افزونه های مربوطه که وبلاگ نویسان نیاز دارند.
 • آشنایی باابزارهای سئوو انجام تحقیقات کلمات کلیدی برای ایجاد ترافیک در سایت شما.
 • در نوشتن بهینه سازی موتور جستجو (SEO) برای کمک به رتبه بندی محتوای خود به خوبی آشنا شوید.
 • مقیاس گذاری استراتژی های وبلاگ نویسی مهمان و ایجاد لینک برای ایجاد Domain Authority.
 • کسب درآمد از وبلاگ خودبا تاکتیک های مناسب در مرحله درست رشد وبلاگ شما.

چگونه یک وبلاگ راه اندازی کنیم - Bluehost

وبلاگ نویسی بهترین ایده کسب و کار کم خطر و با پاداش بالا و انتخاب برتر من است.

با محدودیت کم برای ورود و سود بالا، این یک ایده عالی است، حتی زمانی که به طور تمام وقت از خانه کار می کنید.

وب سایت  خود را با مشاورین هوش پیروزی  راه اندازی کنید

 1. ایده کسب و کار کوچک در سال 1401:دوره های آنلاین و مربیگری.

به اشتراک گذاری دانش یا تخصص خود از طریقپلتفرم های دوره آنلاینآسان تر شده است .اگر متخصص موضوع هستید یا به چیزی علاقه دارید، می توانید آن را به درآمد قابل توجهی تبدیل کنید.

اگر اکنون آماده شروع کار هستید، توصیه می کنم با طراحی وب سایت مشاورین هوش پیروزی شروع کنید ، که 40٪ از قیمت معمولی آنها تخفیف دارد.

بهترین ایده های کسب و کار مربیگری آنلاین

صاحبان مشاغل کوچک می توانند کلاس های مربیگری آنلاین را به دانش آموزان ارائه دهند، جامعه ای برای کمک در هنگام ایجاد یک کسب و کار مربیگری آنلاین ایجاد کنند.شما می توانید یک صفحه فیس بوک یا حتی یک پادکست راه اندازی کنید تا بتوانید با افرادی که به دنبال کلاس های مربیگری آنلاین هستند ارتباط برقرار کنید.همه این مدل های کسب و کار مبتنی بر مربیگری و آموزش را می توان با هزینه کم و در خانه انجام داد.همچنین چندین پلتفرم آنلاین از جملهThinkificوTeachableوجود دارد که به شما کمک می کند تا سریع شروع کنید.می توانید در این پلتفرم ها ثبت نام کنید و بلافاصله مربیگری را شروع کنید.

 1. ایده کسب و کار کوچک در سال 1401:یک کسب و کار تجارت الکترونیک راه اندازی کنید.
بهترین ایده های تجاری Dropshipping

با توجه به اینکه کووید به تجارت الکترونیک 4 تا 6 ساله سرعت می بخشد، خرده فروشان سریعتر از قبل به صورت آنلاین در حال حرکت هستند.تجربه کرونا به ما یاد داد که باید هر چه سریعتر بسوی تجارت آنلاین حرکت کنیم.با تجارت الکترونیک، چندین مسیر وجود دارد که می توانید طی کنید آمازون، dropshipping، دیجی کالا ،یا تولید کامل محصولات خود و فروش آنها در وب سایت خود.

Dropshipping  گزینه خوبی برای مبتدیان است زیرا مجبور نیستیدسفارشات را انجامدهید یا خودتان آنها را ارسال کنید یا یک فروشگاه واقعی داشته باشید.

Dropshipping  یکی از سودآورترین ایده های تجاری است.این فرآیندی است که در آن خرده فروشان آنلاین محصولات عمده فروشان را ارسال می کنند، اماتامین کنندگان dropshipping تمام حمل و نقل را مدیریت می کنند.خرده فروش فقط باید سفارشات آنلاین تولید کند و اطلاعات حمل و نقل را برای عمده فروش ارسال کند.

در اینجا خلاصه ای ازنحوه عملکرد dropshipping آورده شده است :

بهترین ایده های تجاری Dropshipping

برای فهرستی از ایده های تجاری در dropshipping، ابتدا باید تحقیقات بازار انجام دهید و محصولاتی را که تقاضای بالایی دارند شناسایی کنید.همچنین می توانید محصولات پرفروش را در سایت هایی مانند آمازون ،دیجی کالا و خرید گوگل بررسی کنید تا ایده بگیرید.

می توانید با مرکز کوچینگ ایران در تماس باشید تا راهنمایی بیشتری بگیرید.

اگر می خواهید برای این کار یک وب سایت بسازید، چند مسیر وجود دارد که می توانید طی کنید.اگر از صفر شروع می کنید، توصیه می کنم با طراحان وب سایت هوش پیروزی شروع کنید .

تجارت الکترونیک Wix

آنها ساده ترینپلت فرم تجارت الکترونیکیهستند و همه ابزارهای بازاریابی مورد نیاز شما را به همراه دارند.

فروش آنلاین محصولات یک فرآیند ساده است:

 • پلت فرم تجارت الکترونیک خود را انتخاب کنید.
 • اطلاعات محصول را به فروشگاه خود آپلود یا اضافه کنید.
 • یک موضوع انتخاب کنید و صفحات وب خود را طراحی کنید.
 • تنظیمات مالیات و حمل و نقل را تنظیم کنید.
 • عملکرد سبد خرید خود را آزمایش کنید و بررسی های نهایی QA را انجام دهید.
 • سایت تجارت الکترونیک خود را راه اندازی کنید.
 • راه اندازی یک کسب و کار (این واقعا به همین سادگی است)

در حالی که راه اندازی یک سایت تجارت الکترونیک آسان است، چالش این است که چگونه ترافیک وب سایت را به دست آوریم.

من یک راهنمای کامل برای بازاریابی تجارت الکترونیکنوشتمکه شامل هشت استراتژی برتر برای افزایش ترافیک و فروش است.

به طور کلی، امروز می توانید یک وب سایت تجارت الکترونیک را با کمک هوش پیروزی راه اندازی کنید .این وب سایت را فقط با هزینه ای اندک  راه اندازی کنید.

اگر یک کسب و کار خرده فروشی فیزیکی هستید (یا قصد دارید ویترین فروشگاه داشته باشید)، بهترین گزینه شما این است که ازSquare Onlineاستفاده کنید.

میدان آنلاین

آنها بهترین پلتفرم های تجارت الکترونیک برای مشاغل کوچک هستند که به دنبال حرکت آنلاین هستند. Square Online با سیستم محبوب Square POS خود همگام‌سازی می‌شود و بسیاری از ویژگی‌های منحصربه‌فرد را برای کسب‌وکارهای کوچک ارائه می‌کند، مانند امکان رزرو قرارهای آنلاین، سفارش آنلاین غذا برای وب‌سایت‌های رستوران، و ابزارهایی برای خرده‌فروشی حضوری.

می توانید باSquare Onlineبه صورت رایگان شروع به کار کنید و فقط هزینه تراکنش را بپردازید.ارتقاء به یک طرح پولی دامنه سفارشی خود را به شما می دهد.

Square Online را امتحان کنید

4.ایده کسب و کار کوچک در سال 1401:یک پادکست راه اندازی کنید.

صفحه اصلی Buzzsprout

پادکست یکی از آن ایده‌های تجاری عالی در هر کشوری است که شاهد افزایش چشمگیر است.در سال 2006، تنها22 درصد از بزرگسالاندر ایالات متحده به پادکست گوش می دادند.اکنون این رقم به بیش از 75 درصد رسیده است.

شما هم می توانید پول زیادی به دست آورید.فقط جو روگان را به عنوان مثال در نظر بگیرید که 100 میلیون دلار برای انتقال پادکست خود به طور انحصاری به Spotify دریافت کرد.

پس چگونه کسب و کار خود را شروع می کنید؟

اولین قدم این است که قسمت های پادکست خود را برنامه ریزی کنید ونرم افزار و تجهیزات پادکست خود را دریافت کنید .

در مرحله بعد، باید برایمیزبانی پادکست ثبت نام کنیدثبت نام کنید.میزبان پادکست سرویسی است که فایل های صوتی شما را ذخیره می کند و آنها را در شبکه های اصلی پادکست مانند iTunes، Stitcher، TuneIn، Spotify و غیره توزیع می کند.

در راهنمای من برای میزبانی پادکست می توانید در مورد تمام تجهیزاتی که برای شروع به کار نیاز دارید و بهترین میزبان های پادکست بخوانید.

آموزش مقاله نویسی

برای شروع، می توانیدبا Buzzsprout ثبت نامکنید و یک کارت هدیه رایگان 20 دلاری آمازون دریافت کنید.

Buzzsprout را امتحان کنید

5.فروش محصولات چاپی سفارشی.

گزینه دیگر برای تجارت الکترونیک ایجاد یک برند و فروش محصولات سفارشی مانند تی شرت، لیوان، برچسب، کیف و موارد دیگر است.

وب سایت های زیادی وجود دارند که ازتدارکاتبرای شما مراقبت می کنند.

چاپ محصولات سفارشی چاپ شده

به عنوان مثال، در اینجا نحوه انجام فرآیند با شرکتی مانندPrintify آمده است :

 • یکی از بیش از 200 محصولی را که می خواهید بفروشید انتخاب کنید.
 • از یک مولد ماکت برای اعمال طرح ها بر روی محصولات خود بر اساس تصاویر و گرافیک استفاده کنید.
 • نمونه ها را سفارش دهید تا مطمئن شوید محصولات شما دارای کیفیت و احساسی هستند که به دنبال آن هستید.
 • محصولات خود را منتشر کنید و آنها را به طور خودکار با یک پلت فرم تجارت الکترونیک مانندShopifyهمگام کنید .
 • هنگامی که شما یک فروش انجام می دهید، محصول شما وارد تولید می شود و نیازی به مدیریت تولید یا حمل و نقل ندارید.

برای موفقیت در کسب و کار محصولات چاپی سفارشی، به طراحی های عالی، یک برند قوی و مهارت های بازاریابی خوب برای ایجاد فروش نیاز دارید.

 1. ایده کسب و کار کوچک در سال 1401:طراحی گرافیک.

شرکت ها همیشه به دنبال طراحان گرافیک هستند تا در تصویر برندشان به آنها کمک کنند.

از طراحی وثیقه بازاریابی مانند بنرها، پوسترها و لوگوها گرفته تا طراحی صفحات فرود و وب سایت ها، فرصت ها بسیار زیاد است.

بهترین ایده های تجاری طراحی گرافیک

می‌توانید مهارت‌های طراحی خود را به کسب‌وکارهای کوچک متعلق به افرادی که توجه درستی به ظاهر چیزها نمی‌دهند، ارائه دهید.طراحان گرافیک همچنین می توانند به وب سایت های مستقل مانند Flexjobs بپیوندند تا کارهای مرتبط را پیدا کنند.

اگر دانش قبلی در این زمینه دارید، جذب مشتریان جدید باید نسبتاً آسان باشد.با این حال، یادگیری اصول طراحی گرافیک از ابتدا نیز ساده است و دوره ها و آموزش های آنلاین زیادی در دسترس است.

ابتدا ازنرم افزارهای طراحی گرافیکیمانندAdobe InDesignیاPhotoshop استفادهمی کنید تا پایه و اساس طراحی گرافیک را بیاموزید.

از طرف دیگر، می‌توانید از ابزارهای آنلاین کاربرپسند دیگر مانندVismeبرای تقویت بیشتر مهارت‌های طراحی گرافیکی خود استفاده کنید.

در اینجا چند دوره طراحی گرافیک شگفت انگیز وجود دارد که به شما یک شروع عالی در این حرفه می دهد:

 • اصول طراحی گرافیک: شروع به کار ( Creative Live )

من به شما توصیه می کنم باAdobe Photoshop به عنوان بخشی از Creative Cloud شروع کنید

Adobe Photoshop را امتحان کنید

نوآوری و کسب و کار

7. ایده کسب و کار کوچک در سال 1401:توسعه وب.

توسعه وب فرانت اند یک مهارت ارزشمند برای پاسخگویی به تقاضای فزاینده برای راه اندازی وب سایت های جدید است.

می توانید با ایجاد وب سایت هایی برای دوستان و خانواده خود شروع کنید تا مهارت های خود را بهبود بخشند. در حالی که بسیاری از سازندگان وب سایت وجود دارند که می توانند به مشاغل کوچک کمک کنند تا وب سایت های خود را ایجاد کنند، توسعه دهندگان برای مشاغل سفارشی بیشتری مورد نیاز هستند (و مشاغل جدید همیشه به دنبال کدنویس های کارآمد با قیمت های مقرون به صرفه هستند).

می‌توانید با ارائه قیمت‌های رقابتی برای خدمات خود، کار خود را آغاز کنید و سپس با تقویت مجموعه خود به آرامی آن را به یک طرح تجاری سودآورتر تبدیل کنید.

بهترین ایده های تجاری توسعه وب
بهترین ایده های تجاری اینفلوئنسر اینستاگرام

با ظهور کانال های رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام، مصرف کنندگان به طور فزاینده ای برای دریافت مشاوره محصول به اینفلوئنسرهای خاص روی می آورند.

حقیقت این است که اکثر اینفلوئنسرها در تأثیرگذاری بر تصمیمات خرید مشکل دارند. مطمئناً، ما دوست داریم به عکس‌های آنها نگاه کنیم، اما آیا واقعاً محصولی را می‌خریم که آنها توصیه می‌کنند؟ اغلب، نه.

به همین دلیل است که باید به یک جامعه کوچک و درگیر پاسخ دهید. همه چیز در مورد تعداد فالوور نیست، بلکه تعامل است.

Adam Enfroy اینستاگرام

ابتدا باید جایگاه خود را انتخاب کنید. این می تواند هر چیزی از ابزارهای فناوری و بازاریابی گرفته تا زیبایی یا تناسب اندام باشد. مطمئن شوید که جایگاهی را انتخاب کنید که به آن علاقه دارید و می توانید محتوای زیادی برای آن ایجاد کنید.

در مرحله بعد، باید با ارسال محتوای جالب و بحث در مورد چیزهای مفید مرتبط با مخاطبان هدف، یک فالوور قوی در اینستاگرام ایجاد کنید.

ابزارهای بازاریابی رسانه های اجتماعی زیادی وجود دارد که به شما کمک می کند تا پست ها را از قبل برنامه ریزی کنید تا همیشه برای ارائه پست های جدید دچار مشکل نشوید.

پس از ایجاد یک دنبال کننده قوی، می توانید برای تبلیغ محصولات از طریق محتوای حمایت شده پول دریافت کنید.

این نیاز به شلوغی زیادی دارد و همه نمی توانند به عنوان یک تأثیرگذار به آن بپردازند.

اما افرادی که دارای مهارت های بازاریابی مناسب، دانش فنی، و هزاران فالوور اینستاگرام هستند، می توانند از 500 تا 6000 دلار برای هر پست درآمد کسب کنند. و اگر بتواند چند پست حمایت شده در هفته منتشر کند، می تواند یک تجارت سودآور باشد.

برای راهنمایی های بیشتر می توانید راهنمای کامل من برای کسب درآمد در اینستاگرام را بررسی کنید.

 1. ایده کسب و کار کوچک در سال 1401:کسب و کار مرتبط با موبایل .
بهترین ایده های تجاری کسب و کار کیف گوشی های هوشمند

بیش از 2.5 میلیارد کاربر گوشی هوشمند در جهان وجود دارد که هر روز بر تعداد آنها افزوده می شود.

بهترین ایده های تجاری کاربران گوشی های هوشمند

از آنجایی که تقریباً همه افراد گوشی هوشمند دارند، قاب های گوشی هوشمند یکی از پرفروش ترین لوازم جانبی تلفن همراه هستند. در نتیجه برخی از فروشندگان کیس موبایل می توانند با فروش حجم بالایی از قاب ها، درآمد 6 یا 7 رقمی به دست آورند.

رقابت بسیار شدید است، اما می توانید قبل از ایجاد یک وب سایت کامل، ایده های قاب گوشی خود را با آمازون FBA آزمایش کنید.

هنگام طراحی کیس های خود، به سراغ طرح های منحصر به فردی بروید که مخاطبان خاصی را تامین می کند.

برای ایجاد مجموعه ای از قاب های گوشی هوشمند که مخاطبان شما می توانند خریداری کنند، باید خلاق و مبتکر باشید. یکی از فروشگاه های معروف Etsy موفق شد در اولین سال خود کیف های دست ساز را به ارزش 60000 دلار بفروشد.

ایده این است که جایگاه منحصر به فرد خود را پیدا کنید.

بهترین ایده های تجاری کیس موبایل

شما به راحتی می توانید مجموعه محصولات جدید خود را در غول های تجارت الکترونیک مانند آمازون و eBay فهرست کنید. هنگامی که شروع به کسب درآمد کردید، باید به دنبال راه اندازی وب سایت تجارت الکترونیک خود بر روی پلتفرمی مانند Shopify باشید تا حاشیه سود خود را بهبود بخشید.

10.ایده کسب و کار کوچک در سال 1401:بازاریابی وابسته.

بهترین ایده های تجاری بازاریابی وابسته

مدت زیادی است که این یک کلمه رایج در عرصه بازاریابی بوده است.

وقتی کسی می پرسد که چگونه می توان پول غیرفعال آنلاین به دست آورد، بسیاری از مردم به طور خودکار بازاریابی وابسته را تصور می کنند. برندهایی که می خواهند محصولات را به صورت آنلاین بفروشند، برنامه های وابسته جدیدی ایجاد می کنند و به شرکت های وابسته (ناشران و وبلاگ نویسان) اجازه می دهند محصولات خود را تبلیغ کنند و کمیسیون دریافت کنند.

طبق یک مطالعه گزارش درآمد وبلاگ ، وبلاگ نویسانی که بین 7500 تا 25 هزار دلار در ماه درآمد دارند، 38 درصد از درآمد خود را از بازاریابی وابسته به دست می آورند.

بهترین ایده های تجاری - بازاریابی وابسته

به زبان ساده، این یک مدل کسب و کار اثبات شده است که در آن وبلاگ نویسان و اینفلوئنسرها خدمات یا محصولاتی را که دوست دارند یا مفید می دانند توصیه می کنند و درصدی از سود را برای هر فروش بعدی کسب می کنند. این یک شکل عالی از درآمد غیرفعال و مدل کسب و کار عالی برای وبلاگ نویسان است.

در اینجا خلاصه ای از نحوه عملکرد بازاریابی وابسته آورده شده است آورده شده است :

بهترین ایده های تجاری - بازاریابی وابسته چگونه کار می کند

برای شروع، در شبکه هایی مانند ShareASale، Awin، Rakuten، Clickbank یا Skimlinks ثبت نام کنید تا از نوع محتوای منتشر شده در وب سایت کسب درآمد کنید. درآمد به تدریج همراه با رشد وب سایت شما افزایش می یابد – در اینجا حد Sky است.

برای دریافت اطلاعات دقیق تر، این پست وبلاگ من را در مورد بهترین برنامه های وابسته برای پیوستن به این سال بررسی کنید.

11.ایده کسب و کار کوچک در سال 1401:دستیار مجازی.

بهترین ایده های کسب و کار دستیار مجازی

شما می توانید از مهارت های سازمانی عالی خود برای راه اندازی کسب و کار خود استفاده کنید و به عنوان یک دستیار مجازی جریان درآمد اضافی ایجاد کنید. دستیاران مجازی (VAs) تقاضای زیادی از سوی شرکت‌ها، فریلنسرها و هر نوع کسب‌وکاری دارند.

همچنین فرصتی عالی برای شناخت افراد موفق و تأثیرگذار در زمینه های مختلف کاری برای ایجاد شبکه حرفه ای و یادگیری از متخصصان است. در عین حال، این فرصت را برای شما فراهم می کند که از هر کجای دنیا کار کنید و در عین حال مهارت های حرفه ای خود را توسعه دهید.

در حالی که معمولاً یک کسب و کار خانگی کم درآمد است، اما می تواند مهارت های دیجیتالی شما را تقویت کند و اولین قدم برای شروع یک شغل آزاد پردرآمدتر باشد.

مردم همیشه به دنبال دستیار مجازی در وب سایت های شغلی آزاد مانند Flexjobs هستند.

12.ایده کسب و کار کوچک در سال 1401:مدیر رسانه های اجتماعی.

بهترین ایده های تجاری مدیر رسانه های اجتماعی

میلیاردها نفر در رسانه های اجتماعی حضور دارند – طبیعی است که مشاغل و کسب و کارهایی از فیس بوک، اینستاگرام و توییتر ایجاد می شود. اگر تجربه ای در زمینه بازاریابی رسانه های اجتماعی و دانش نحوه عملکرد شبکه تبلیغاتی دارید، می توانید یک کسب و کار مشاوره در رسانه های اجتماعی راه اندازی کنید.

همه از مشاغل کوچک گرفته تا شرکت های بزرگ به کمک نیاز دارند تا پیام خود را در رسانه های اجتماعی منتشر کنند.

تعداد زیادی مسئولیت و خدمات مختلف وجود دارد که یک مدیر رسانه اجتماعی می تواند ارائه دهد:

تولید محتوا برای برندها

کمپین های تبلیغاتی سفارشی ایجاد کنید و ROI را پیگیری کنید.

محتوا را با سایر استراتژی های بازاریابی ایمیلی و PPC ادغام کنید.

نتایج، تست A/B و کمپین ها را تجزیه و تحلیل کنید.

در این چشم انداز دائماً در حال تغییر نیز باید جلوتر از روندها باشید. به عنوان مثال، TikTok در حال حاضر یک فرصت بزرگ برای برندهای بزرگ است و بسیاری حتی یک حساب کاربری یا پست منظم ندارند.

لینکدین همچنین یک پلتفرم رو به رشد برای بازاریابی دیجیتال به مشاغل و ارتباط با مشتریان جدید است.

اگر به دنبال شغلی برای کسب تجربه در رسانه های اجتماعی هستید، Flexjobs، CareerBuilder و Fiverr فرصت های زیادی را در رابطه با مدیریت رسانه های اجتماعی ارائه می دهند.

هنگامی که مجموعه مهارت های لازم را داشتید، می توانید کسب و کار مشاوره خود را راه اندازی کنید و برای کار خود هزینه عملکرد یا یک نگهدارنده ماهانه دریافت کنید.

سلب مسئولیت: لطفاً توجه داشته باشید که برخی از پیوندهای موجود در این مقاله پیوندهای وابسته هستند، که کمیسیون کوچکی را بدون هیچ هزینه ای برای شما به من ارائه می دهند. اینها صرفاً ابزارهای تجاری خوبی هستند که می توان در کنار این ایده های کسب و کار کوچک استفاده کرد. می توانید افشای شرکت های وابسته من را در خط مشی رازداری من در پاورقی بخوانید.

13.ایده کسب و کار کوچک در سال 1401:مشاور تجارت مسافرتی.

بهترین ایده های تجاری مشاور سفر

در حالی که به نظر نمی رسد شغل های زیادی در سفر وجود داشته باشد، اما همچنان یک صنعت پرسود است. در حالی که آژانس‌های مسافرتی تقریباً از بین رفته‌اند، افراد اکنون به دنبال کمک برای مدیریت فهرست‌های Airbnb خود و افزایش درآمد اجاره‌ای خود از املاک تعطیلات هستند.

برای کمک به صاحبان ملک برای افزایش نرخ رزرو خود، مهارت های بازاریابی زیادی لازم است. رزرو Airbnb و VRBO فقط بدون دید، عکاسی حرفه‌ای و خدمات مشتری مفید انجام نمی‌شود.

یک وب سایت ایجاد کنید و صفحاتی را در حساب های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک و اینستاگرام ایجاد کنید تا کسب و کار خود را تبلیغ کنید و با افرادی که می خواهند درآمد اجاره خود را افزایش دهند ارتباط برقرار کنید. هنگامی که یک پایگاه مشتری قوی ایجاد می کنید، می توانید با آژانس های مسافرتی نیز همکاری کنید تا معاملات انحصاری را برای مشتریان خود انجام دهید.

برای اینکه آن را به یک حرفه تمام وقت تبدیل کنید، می توانید دریافت گواهینامه مشاوره مسافرتی را نیز در نظر بگیرید .

 1. ایده کسب و کار کوچک در سال 1401:طراح داخلی.
بهترین ایده های تجاری طراح داخلی

در طول سال ها، مردم در مورد جزئیات کوچک طراحی خانه خود ذوق زده شده اند. همیشه نیاز به طراحان داخلی وجود دارد که بتوانند فضاهای نشیمن بصری دلپذیر و کاربردی ایجاد کنند.

به علاوه، افرادی که طراحان داخلی را استخدام می کنند، معمولا در انتهای بالای گروه درآمدی قرار دارند. و فرصت‌های زیادی برای ورود به طراحی داخلی شرکت‌ها وجود دارد، جایی که کسب‌وکارهای بزرگ برای طراحی لابی هتل، دفاتر شرکت، استراحتگاه و موارد دیگر به شما پول می‌دهند.

برای شروع، برخی از ایده ها را در Pinterest بررسی کنید، که ایده های زیادی برای طراحی داخلی ارائه می دهد تا از آنها الهام بگیرید. سپس از شبکه شخصی و حرفه ای خود برای ایجاد کسب و کار حول مهارت های طراحی خود استفاده کنید.

یک نمونه کار در اینجا بسیار بزرگ است، بنابراین ممکن است قبل از جهش به سمت کارآفرینی تمام وقت، کار رایگان و کار با توسعه دهندگان خانه و مشاوران املاک را در نظر بگیرید.

در اینجا لیستی از دوره های رایگان طراحی داخلی برای دریافت آموزش رسمی آمده است.

16.ایده کسب و کار کوچک در سال 1401:عکاس عروسی.

بهترین ایده های تجاری عکاس عروسی

قیمت عکاسی عروسی در طول سال ها افزایش یافته است و برای هنرمندی که نیاز به کسب درآمد دارد گزینه خوبی است. عکاسان حرفه ای عروسی می توانند برای هر عکاسی از 2500 تا 10000 دلار بیشتر هزینه کنند.

ابتدا، می‌توانید با جستجوی آنلاین و ثبت‌نام در جمع‌آوری‌کننده‌هایی مانند MyWed برای به دست آوردن مشتری، مشتریان خود را ایجاد کنید. می توانید حساب های تجاری ایجاد کنید و از طریق فیس بوک و اینستاگرام با مشتریان بالقوه ارتباط برقرار کنید.

برای تقویت مهارت های خود، می توانید در کلاس های آنلاین عکاسی عروسی شرکت کنید. شما همچنین می توانید به این لیست از تجهیزات عکاسی عروسی که برای راه اندازی کسب و کار عکاسی عروسی خود نیاز دارید نگاه کنید.

این ایده کسب و کار نیز به یک نمونه کار قوی نیاز دارد. بنابراین یک تم وب سایت برای عکاسان انتخاب کنید و روی ایجاد ترافیک ورودی و ارجاعات خود از طریق بازاریابی دهان به دهان کار کنید.

 1. ایده کسب و کار کوچک در سال 1401:وب سایت وردپرس.
بهترین ایده های تجاری مشاور وردپرس

وردپرس بستری مناسب برای کسب و کارهای کوچک و وبلاگ نویسان نوظهور برای راه اندازی یک وب سایت برای خود است. اگر در راه اندازی وب سایت های وردپرسی مهارت دارید، از این مهارت برای ایجاد یک کسب و کار استفاده کنید.

به غیر از مشاوره وردپرس، شما همچنین می توانید خدمات بازاریابی دیجیتال را به مشتریان خود ارائه دهید تا جریان درآمد خود را متنوع کنید.

برای آموزش ورد پرس اینجا کلیک کنید.

اگر به عنوان مشاور وب سایت وردپرس، یک کسب و کار کوچک موفق ایجاد کنید، حتی می توانید کسب و کار خود را به یک آژانس بازاریابی دیجیتال تمام عیار تبدیل کنید.

می توانید از طریق دوره های آموزشی هوش پیروزی  و وردپرس اطلاعات بیشتری کسب کنید . همچنین می توانید یک الگوی طرح کسب و کار رایگان برای استفاده با وردپرس تهیه کنید تا مشتریان را از درب وارد کنید.

 1. ایده کسب و کار کوچک در سال 1401:با اوبر و اسنپ همکاری کنید
بهترین ایده های تجاری Uber را هدایت کنید

رانندگی با اوبر می‌تواند به شما کمک کند هنگام داشتن کسب‌وکار شخصی، درآمد جانبی مناسبی کسب کنید. جدا از رانندگی، شما به یک وسیله نقلیه راحت و تمیز و توانایی مقابله با شخصیت های مختلف نیاز دارید.

هر شخصی با وسیله نقلیه و گواهینامه معتبر می تواند واجد شرایط باشد. در حال حاضر هیچ بررسی پس‌زمینه‌ای وجود ندارد و می‌توانید تمام الزامات را در وب‌سایت اوبر ببینید تا بدانید آیا این تجارت کوچک برای شما مناسب است یا خیر.

 

بهترین ایده های تجاری Uber Driver

با این حال، قبل از تصمیم گیری نهایی، مطمئن شوید که هزینه های گاز، فرسودگی، عوارض و تعمیر و نگهداری را در نظر بگیرید تا سود واقعی در ماه را شناسایی کنید. می توانید از این ماشین حساب مفید برای محاسبه پتانسیل درآمد خود استفاده کنید.

 1. ایده کسب و کار کوچک در سال 1401:یک توسعه دهنده اپلیکیشن شوید.

بهترین ایده های تجاری توسعه یک اپلیکیشن

یک برنامه برای هر چیزی و همه چیز وجود دارد – و ممکن است به نظر یک بازار اشباع شده برای ورود به آن باشد.

با این حال، هنوز راه های زیادی برای ایجاد ایده برای برنامه های جدید یا بهبود تجربه کاربری برای یک برنامه فعلی وجود دارد.

یک مزیت این است که برای ساخت انواع خاصی از برنامه ها به مهارت های کدنویسی فوق پیشرفته نیاز ندارید.

برای داشتن اپلیکیشنی که واقعاً در اپ استور دیده می شود باید تحقیقات بازار زیادی انجام شود.

درباره موفق‌ترین اپلیکیشن‌ها در بازار خود تحقیق کنید، به استراتژی‌های بازاریابی آن‌ها و سایر جزئیات آن‌ها نگاه کنید – توضیحات، هنر جلد، بررسی‌ها، و غیره. ممکن است بتوانید یک ایده منحصربه‌فرد اپلیکیشنی را پیدا کنید که مردم به دنبال آن هستند.

19.ایده کسب و کار کوچک در سال 1401:خرید و فروش نام دامنه.

خرید و فروش نام دامنه یکی از ایده های اصلی کسب و کار آنلاین است و مشتریانی هستند که همچنان به دنبال خرید هستند.

تجارت دامنه ها تاکتیکی تقریباً به قدمت خود اینترنت است. نام دامنه Insure.com در سال 2009 به قیمت 16 میلیون دلار خریداری شد. اگرچه دامنه های قدیمی و با ارزش عمدتاً گرفته می شوند، اگر خوش شانس باشید و نام دامنه پرطرفداری را انتخاب کنید، می توانید آن را با پول اضافی تغییر دهید.شض

بهترین ایده های تجاری فروش نام دامنه

نکته کلیدی این است که نام وبلاگ های جالبی را شناسایی کنید که پتانسیل فروش بعدی را دارند. آنها را با پلن های هاست ارزان بخرید و در یک حراج قرار دهید.

با این حال، دوام طولانی مدت این تجارت قابل بحث است. از این رو، بهتر است با این ایده به صورت تمام وقت نروید. این مقاله Investopedia جزئیات بیشتری را در مورد تجارت دامنه توضیح می دهد.

20.ایده کسب و کار کوچک در سال 1401:محتوا نویسی آزاد.

بهترین ایده های کسب و کار نویسندگی آزاد

نویسندگان محتوا تقاضای زیادی دارند. اگر در ساختن داستان‌های جذاب و نوشتن مقاله مهارت دارید، می‌توانید مهارت‌های خود را به یک کسب‌وکار نویسندگی مستقل و پرسود تبدیل کنید .

از صفحات کپی وب‌سایت و فروش گرفته تا پست‌های وبلاگ و خبرنامه‌های ایمیل، می‌توانید برای اهداف مختلف محتوا بنویسید. فریلنسرهای باتجربه بین 1000 تا 5000 دلار در هفته درآمد دارند. همچنین می‌توانید کار ویرایش و تصحیح را انجام دهید و از جدیدترین ابزارهای دستور زبان برای کمک به مشتریان در انتشار و آپلود کارهای بدون خطا استفاده کنید.

کپی رایتینگ آزاد به شما این فرصت را می دهد که از هر مکانی درآمد کسب کنید. مقاله من در مورد مشاغل نویسندگی آزاد را بررسی  کنید تا مهارت های خود را بیشتر کنید.

اگر در حال شروع کار هستید، می توانید در وب سایت هایی مانندجوبینجا کار پیدا کنید .

هنگامی که پورتفولیوی خود را ساختید، حتی می توانید وب سایت خود را راه اندازی کنید و سرنخ های ورودی تولید کنید. یکی دیگر از گزینه‌ها این است که با مشتریان بالقوه در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی مانند لینکدین ارتباط برقرار کنید و هر چیزی از نوشتن محتوا تا نوشتن سئو را ارائه دهید.

 1. ایده کسب و کار کوچک در سال 1401:تجزیه و تحلیل داده ها.
بهترین ایده های تجاری تجزیه و تحلیل داده ها

کسب و کارهای آنلاین برای تصمیم گیری آگاهانه تر باید داده محور باشند. تحلیلگران داده با استعداد، که می توانند داده های بزرگ را درک کنند و بینش های عملی را توسعه دهند، تقاضای زیادی دارند. اگر در اعداد و ارقام فوق العاده هستید و دانش کافی در زمینه بازاریابی دیجیتال دارید، پس این تجارت برای شما مناسب است.

با ابزارهای تحلیلی مانند Google Analytics و ابزارهای تجسم داده مانند Tableau برای بهبود رزومه خود راحت باشید.

صنعت تحلیلگر داده برای مشاغل تمام وقت نیز دستمزد خوبی ارائه می دهد. یک تحلیلگر داده به طور متوسط ​​حدود 60000 دلار در سال درآمد دارد.

می توانید با گذراندن دوره های آنلاین از edX و Coursera درباره تجزیه و تحلیل داده ها اطلاعات بیشتری کسب کنید. هنگامی که تخصص تجزیه و تحلیل داده خود را ایجاد کردید، می توانید مشاغل تجزیه و تحلیل داده از راه دور را در سیستم عامل هایی مانند Flexjobs پیدا کنید. مهارت های خود را توسعه دهید و سپس می توانید یک تجارت مشاوره داده سودآور ایجاد کنید.

22.ایده کسب و کار کوچک در سال 1401:میزبان Airbnb

بهترین ایده های تجاری میزبان Airbnb

با فهرست کردن ملک خود در Airbnb می توانید از فضای بلااستفاده خود نهایت استفاده را ببرید . برای میلیون‌ها مالک خانه که می‌خواهند با اجاره دادن فضای خود درآمد جانبی بیشتری کسب کنند، به یک تجارت پرسود تبدیل شده است.

جدا از اجاره دادن اتاق یا آپارتمان شما، فرصتی عالی برای ملاقات با افراد مختلف از سراسر جهان فراهم می کند. با این حال، ممکن است لازم باشد در تماس باشید تا به مهمانان خود در مورد نیازهای محلی کمک کنید.

شما همچنین می توانید با ارائه غذا، تجربیات شخصی مانند گشت های شهری، خدمات سفارش، سبدهای هدیه خوش آمدگویی، و حمل و نقل به صورت هزینه ای، این کسب و کار را تقویت کنید. این مقاله از Fundera به طور مفصل در مورد نحوه محاسبه پتانسیل درآمد خود از Airbnb صحبت می کند.

از همین امروز به عنوان میزبانAirbnbشروع به کسب درآمد کنید .

میزبان Airbnb شوید

 1. ایده کسب و کار کوچک در سال 1401:مربی سلامتی / کسب و کار آموزش شخصی.
بهترین ایده های کسب و کار مربی تناسب اندام

مربی شخصی بودن همیشه تقاضای زیادی دارد. اگر اهل تناسب اندام هستید و نکات فنی تمرینات و برنامه های غذایی را می دانید، می توانید با کمک به افراد برای رسیدن به تناسب اندام، درآمد بیشتری کسب کنید.

هنگامی که مشتریان مناسب را پیدا کردید و شهرت فوق العاده ای ایجاد کردید، این کار هم از نظر فیزیکی و هم از نظر مالی سودمند خواهد بود. با تعداد زیادی تعطیلی موقت باشگاه و فاصله گذاری اجتماعی، ممکن است راه اندازی یک کسب و کار تناسب اندام در خانه، جایی که به مکان های مشتری سفر می کنید یا در بیرون ورزش می کنید، مفید باشد.

همچنین این امکان وجود دارد که وبلاگ تناسب اندام خود را راه اندازی کنید تا نکات تناسب اندام خود را با مخاطبان بیشتری به اشتراک بگذارید و خود را به عنوان یک مرجع در جایگاه خود قرار دهید.

سعی کنید در مورد تمرینات تناسب اندام بیشتر بیاموزید و گواهینامه هایی کسب کنید تا اعتبار بیشتری به حرفه خود بیافزایید. شما همچنین می توانید انتخاب کنید که یک مربی سلامت یا سلامت روان شوید و اعتبارات آموزش مداوم مانند Core Wellness را ارائه دهید .

24.ایده کسب و کار کوچک در سال 1401:یک کانال YouTube ایجاد کنید.

بهترین ایده های کسب و کار کانال یوتیوب

با افزایش پخش زنده و ویدیوهای درخواستی، یوتیوب از یک پلتفرم ویدیویی به یک نیروگاه محتوا بر اساس تقاضا تبدیل شده است.

در حالی که بازار اشباع شده است، هنوز فرصت های زیادی برای راه اندازی یک کانال YouTube و کسب درآمد در YouTube وجود دارد.

ابتدا برای ایجاد ویدیوهای جذاب و منحصر به فرد، جایگاهی را انتخاب کنید که به آن علاقه دارید. و البته، هرچه محتوای سرگرم‌کننده‌تر پست کنید، بازدیدها و مشترکین بیشتری در طول زمان به دست خواهید آورد.

بسیاری از یوتیوب‌برهای محبوب میلیون‌ها دلار از طریق پست کردن ویدیو کسب می‌کنند. با این حال، یک یوتیوب به طور متوسط ​​به ازای هر 1000 بازدید حدود 3 تا 5 دلار درآمد دارد.

قبل از راه‌اندازی کانال YouTube، با دستورالعمل‌های YouTube آشنا شوید تا بتوانید از محتوای خود درآمد کسب کنید. همچنین، روی یک دوربین و میکروفون خوب سرمایه گذاری کنید تا ویدیوهای باکیفیتی بسازید تا پتانسیل درآمد بیشتری داشته باشید.

 1. ایده کسب و کار کوچک در سال 1401:مترجم.
بهترین مترجم ایده های تجاری

دانش تخصصی شما از یک زبان دیگر می تواند به شما در کسب درآمد کمک کند. مترجمان همیشه مورد تقاضا هستند، اما بسیاری از مترجمان با کیفیت بالا به ندرت پیدا می شوند.

26ایده کسب و کار کوچک در سال 1401:.راهنمای تور.

بهترین ایده های تجاری راهنمای تور

اگر در یک نقطه توریستی زندگی می کنید و عاشق تعامل با افراد جدید هستید، می توانید به راحتی راهنمای تور شوید و ساعات کاری خود را انجام دهید. با این حال، برای ارائه این خدمات همچنین باید اطلاعات گسترده ای از محیط اطراف خود به همراه تاریخ و فرهنگ آن داشته باشید.

شما می توانید شرکت راهنمای تور خود را راه اندازی کنید تا به گردشگران کمک کنید تا بهترین تجربه را در طول سفر خود داشته باشند. علاوه بر این، می‌توانید با چیدمان وسایل نقلیه قدیمی یا غذاهای محلی منحصر به فرد، چیزهای کمی اضافه کنید تا مسافران از سایر آژانس‌های مسافرتی جدا باشند.

راهنمایان تور همچنین اگر مشتریان خود را با خدمات خود خوشحال می کنند، نکات جالبی را دریافت می کنند. این مقاله مفصل را بخوانید تا ویژگی هایی را که در راهنمای تور به آن نیاز دارید، بیابید.

27.. ایده کسب و کار کوچک در سال 1401:عکاسان استوک.

بهترین ایده های تجاری عکاسان استوک

از وب سایت ها و بنرها گرفته تا رسانه های اجتماعی و بازاریابی، تصاویر استوک در همه جا استفاده می شود. اگر یک دوربین DSLR و مهارت های مناسب در فتوشاپ دارید، می توانید به راحتی تصاویر خود را به وب سایت های عکس استوک از جمله Pexels ، Unsplash ، و Shutterstock بفروشید .

هر بار که مشتری از عکس شما استفاده می کند، با مبلغ نشانه گذاری پول دریافت می کنید. بعداً می توانید وب سایت خود را برای ایمن سازی پروژه های شرکتی بهتر بسازید.

قبل از در نظر گرفتن این حرفه، با نوع تجهیزات و سرمایه گذاری اولیه آشنا شوید، باید عکاسی استوک را شروع کنید. من اخیراً لیستی از بهترین نرم افزارهای ویرایش عکس را برای عکاسان جمع آوری کرده ام که ممکن است هنگام ایجاد کسب و کار عکاسی استوک شما مفید باشد.

28.ایده کسب و کار کوچک در سال 1401:شبح نویس.

بهترین ایده های تجاری Ghostwriter

Ghostwriters ممکن است اعتبار چیزی را که می نویسند دریافت نکنند، اما مطمئناً پول زیادی به دست می آورند. جف هادن تنها با نوشتن برای افراد مشهور و موفق میلیون ها دلار به دست آورده است. او نوشتن را به عنوان یک کنسرت فرعی شروع کرد و در نهایت به ساخت حرفه ای پردرآمد از آن دست یافت.

می توانید کنسرت های ghostwriting را در FlexJobs ایمن کنید . مبتدیان می توانند انتظار داشته باشند که بسته به کیفیت کارشان چیزی بین 15 تا 30 دلار در ساعت دریافت کنند. پس از کسب تجربه و توسعه یک نمونه کار، دستمزد شما می تواند به طور تصاعدی افزایش یابد.

قبل از ورود به عرصه، اخلاق و قوانین روح‌نویسی را بیاموزید.

29.ایده کسب و کار کوچک در سال 1401:دی جی.

بهترین ایده های تجاری دیجی

اگر هنر میکس بیت ها را بلد هستید و به موسیقی علاقه دارید، پس این توانایی را دارید که دی جی کنسرت محلی بعدی خود شوید. دی جی های معروف معمولا با انجام یکسری کنسرت ها در ماه هزاران دلار درآمد کسب می کنند.

با این حال، به این سادگی نیست. شما باید اصول میکس صدا، طراحی و تولید موسیقی را قبل از برش به صحنه حرفه ای بیاموزید.

من به شما پیشنهاد می کنم ابتدا یک دوره آنلاین DJ را برای درک تفاوت های ظریف هنر برای ایجاد یک حرفه موفق به عنوان یک دی جی شرکت کنید.

30.ایده کسب و کار کوچک در سال 1401:خیاطی.

بهترین ایده های تجاری خیاطی

استایل و مد همیشه موضوع بحث است. طبیعتا یک خیاط خوب بودن یک فرصت تجاری عالی است. تخصص شما در طراحی و ساخت لباس های طراح با بودجه محدود می تواند به شما کمک کند تا به طیف گسترده ای از مشتریان دسترسی داشته باشید.

به گفته Entrepreneur.com، تجارت تغییر و خیاطی نیاز به حداقل سرمایه گذاری 2000 دلاری دارد. اما شما همیشه این گزینه را دارید که کوچک شروع کنید و به تدریج کسب و کار خود را بسازید.

می توانید یک دوره آنلاین طراحی مد از Oxford Home Study را بگذرانید تا تخصص فنی بیشتری در زمینه لباس و استایل به دست آورید.

31.ایده کسب و کار کوچک در سال 1401:آشپزی.

بهترین ایده های کسب و کار پخت

پخت و پز می تواند پول زیادی برای شما به ارمغان بیاورد و به نظر یک ایده تجارت کوچک آسان است. با این حال، شما باید مهارت درست کردن غذاهای لذیذ را داشته باشید، سپس می توانید آنها را با قیمت های عالی بفروشید. مردم همیشه به محصولات پخته شده دست ساز و لذیذ ارزش و ترجیح بیشتری می دهند.

برای شروع، باید تعدادی تجهیزات ضروری آشپزی را نیز تهیه کنید.

می توانید با پختن غذای ساده ای مانند دستور العمل بی نقص مادرتان برای کوکی ها شروع کنید تا مهارت های خود را کامل کنید. بعداً، می‌توانید به مجموعه‌ای از دستور العمل‌های خاص تسلط پیدا کنید تا USP خود را ایجاد کنید و نرخ‌های حق بیمه را برای محصولات خود فرمان دهید.

می‌توانید کلاس‌های رایگان پخت را در Skillshare بیابید تا بر مهارت‌های پخت خود بیشتر مسلط شوید.

32.ایده کسب و کار کوچک در سال 1401:بازاریابی محتوای آزاد.

بهترین ایده های تجاری بازاریابی محتوای آزاد

استارت‌آپ‌ها، کسب‌وکارهای کوچک و اینفلوئنسرها همیشه به دنبال افزایش حضور آنلاین خود با ترویج محتوای جذاب و با کیفیت هستند.

تخصص شما در ارائه استراتژی‌های بازاریابی محتوای بسیار مؤثر  می‌تواند به شما کمک کند تا مشتریانی با بلیط بالا پیدا کنید. هنگامی که شروع به ساختن مجموعه ای از مشتریان مستقر می کنید، شانس کسب هزاران دلار در هر پروژه را خواهید داشت.

شما می توانید شروع به جستجو در شبکه موجود خود کنید تا در مورد شرکت هایی که به دنبال بازاریابان محتوا برای ایجاد مارک های خود هستند، بیابید.

بازاریابی محتوا یک مجموعه مهارت پویا است و همانطور که فناوری در حال پیشرفت است، باید مراقب باشید تا به روز بمانید. وبلاگ‌های برتر بازاریابی محتوا را دنبال کنید تا در شیار باقی بمانید.

 1. ایده کسب و کار کوچک در سال 1401:نوشتن کتاب الکترونیکی آزاد.
بهترین ایده های تجاری نوشتن کتاب الکترونیکی

دسترسی به ابزارهای ارزان‌تر یا حتی رایگان خود انتشار، نوشتن و انتشار کتاب را آسان‌تر کرده است. با حدود 89 میلیون آمریکایی که کتاب های الکترونیکی می خوانند، این یک فرصت سودآور است.

با این حال، نباید به طور تمام وقت به این حرفه بروید، زیرا تنها نویسندگان معتبر بیش از 10000 دلار در سال از طریق کتاب های الکترونیکی درآمد دارند. در عوض، از کوچک شروع کنید، به نوشتن برای دیگران ادامه دهید تا نام خود را به دست بیاورند، و سپس احتمالاً برای نوشتن کتاب های الکترونیکی خود تلاش کنید.

می‌توانید از آن به‌عنوان کسب‌وکار جانبی بوتیک خود برای درآمد اضافی استفاده کنید تا زمانی که به نقطه مطلوبی دست پیدا کنید. در همین حال، به تحقیق در مورد استراتژی های مناسب برای نوشتن کتاب الکترونیکی ادامه دهید.

34.ایده کسب و کار کوچک در سال 1401:پول خود را سرمایه گذاری کنید.

بهترین ایده های تجاری پول خود را سرمایه گذاری کنید

اگر پول شما در بانک ها استفاده نشده است و کمترین سود را برای شما به همراه دارد، ممکن است سرمایه گذاری در طرح های پرسودتر را در نظر بگیرید. وارن بافت برجسته ترین نمونه از یک سرمایه گذار باهوش است که از عادت سرمایه گذاری هوشمند خود ثروت زیادی به دست آورده است.

شما می توانید همزمان با یادگیری طناب های بازار سهام، با معاملات کوتاه مدت شروع کنید. هوشمندانه در سهام ارزشی سرمایه گذاری کنید تا ثروت خود را به طور پیوسته افزایش دهید.

همچنین می‌توانید در دوره‌های آنلاین بازار سهام شرکت کنید تا درک بهتری از گزینه‌های سرمایه‌گذاری مالی دیگر مانند ارزهای دیجیتال و بلاک چین یا وسایل نقلیه بازنشستگی مانند Roth IRA، صندوق‌های شاخص یا IRA طلا داشته باشید .

من توصیه می کنم باM1 Financeشروع کنید و از امروز شروع به سرمایه گذاری کنید.

با M1 Finance شروع کنید

 1. ایده کسب و کار کوچک در سال 1401:یک وب سایت طاقچه بسازید.
بهترین وب سایت ایده های تجاری

همیشه می توانید خوانندگانی را بیابید که مایل به مطالعه در مورد موضوعی هستند که شما به آن علاقه دارید. به عنوان مثال، اگر وبلاگی در مورد سفر انفرادی راه اندازی می کنید، می توانید مطالب ارزشمندی را در مورد تجربه سفر شخصی خود بنویسید که برای خوانندگان مفید باشد. ارائه ارزش به مخاطبان خود را جذاب و آموزنده کنید.

با این حال، باید برای ایجاد مخاطبان خود زمان بگذارید. همچنین می‌توانید تحقیقات بازار انجام دهید تا مشخص کنید که آیا جایگاه شما در بلندمدت به عنوان یک کنسرت پول‌ساز قابل اجرا است یا خیر. در اینترنت جستجو کنید تا ایده هایی را برای ایجاد یک وب سایت پر سود جستجو کنید.

 1. ایده کسب و کار کوچک در سال 1401:ماشین شویی و جزئیات.
بهترین ایده های تجاری شستشوی ماشین

   اکثر صاحبان خودرو هرگز وقت نمی‌کنند ماشین‌هایشان را بشویند و آنها را تمیز نگه دارند. با افزایش تعداد صاحبان خودرو، شروع به کسب درآمد خوب در اوقات فراغت خود یک ایده تجاری عالی است.

تنها چیزی که نیاز دارید یک اسفنج، شامپو ماشین، سیاه لاستیک، شلنگ و برخی مهارت های شبکه ای برای به دست آوردن کسب و کار است. یک سرویس کارواش سیار پتانسیل ایجاد درآمد تا 1 میلیون دلار در سال را دارد.

 1. ایده کسب و کار کوچک در سال 1401:تجارت قالیشویی.
بهترین ایده های تجاری برای تمیز کردن فرش

هر خانه ای حداقل یک فرش دارد و حتما کثیف می شود. مردم همیشه به دنبال یک قالیشویی قابل اعتماد هستند تا از شر آلرژن ها، گرد و غبار، حشرات و لکه ها خلاص شوند.

برای راه اندازی این تجارت باید روی یک جاروبرقی خوب، مواد تمیز کننده و برس های فرش سرمایه گذاری کنید. تحقیقات بازار در مورد قیمت ها انجام دهید تا بهترین گزینه ها را ارائه دهید. می توانید با پرسیدن نیازهای خدمات نظافت خانه در محله خود شروع کنید.

مطمئن شوید که به یادگیری در مورد خدمات و تکنیک های جدید قالیشویی برای ارتقاء دانش خود ادامه می دهید. در ادامه مسیر، حتی می توانید بسیاری از قالیشویی ها را استخدام کنید و شرکت قالیشویی خود را راه اندازی کنید.

38.ایده کسب و کار کوچک در سال 1401:مراقبت از کودک.

بهترین ایده های تجاری مراقبت از کودک

والدین مجرد و خانواده های هسته ای همیشه برای مراقبت از فرزندانشان وقت کم دارند. از این رو، همیشه تقاضا برای متخصصان مراقبت از کودکان دلسوز وجود دارد. اگر دوست دارید در کنار بچه ها باشید، این یک گزینه شغلی و کسب و کار کوچک پرسود است.

هیچ‌کس نمی‌خواهد فرزندانش را با کسی که به او اعتماد ندارد بگذارد، پس مطمئن شوید که قابل اعتماد، دلسوز و صادق باشید. و قبل از شروع کار، در مورد گروه سنی بچه هایی که مایلید از آنها مراقبت کنید مطمئن شوید.

با کسب تجربه، می توانید مرکز مهدکودک خود را نیز برای مراقبت از کودکان و گسترش کسب و کار خود باز کنید. برای افزایش شانس خود برای موفقیت در این عرصه، ممکن است بخواهید گواهینامه رسمی در مراقبت از کودکان کسب کنید و در مورد نیازهای محلی اطلاعات کسب کنید.

39.ایده کسب و کار کوچک در سال 1401:تعمیر کامپیوتر.

بهترین ایده های تجاری تعمیر کامپیوتر

با توجه به هزینه های بالای تعمیر در ایستگاه های خدمات مجاز، فرصتی عالی برای کسب درآمد با ارائه خدمات تعمیر مقرون به صرفه دارید. اگر اهل کار هستید، می توانید با مراجعه به مشاغل کوچک و خانه های همسایه برای دریافت پروژه های تعمیر کامپیوتر شروع کنید. به تدریج می توانید تیم خود را گسترش دهید تا سفارشات بزرگتر را از شرکت های متوسط ​​یا بزرگتر دریافت کنید.

از آموزش رفع مشکلات شبکه برای جایگزینی هارد دیسک خراب، فرصت ها در این زمینه بسیار زیاد است.

در حال حاضر بیش از 1 میلیارد رایانه در حال استفاده است – جای تعجب نیست که بازار خدمات معتبر تعمیر رایانه بسیار بزرگ است. و طبق بررسی‌ها، صنعت تعمیر کامپیوتر در سال 2018 19 میلیارد دلار درآمد داشته است.

در مورد نظرسنجی ها، در اینجا آخرین آمار مشاغل کوچک وجود دارد که ممکن است بخواهید بررسی کنید.

40 مدلینگ

مدل سازی بهترین ایده های کسب و کار

اگر نگرش و بدنی برای کسب و کار مدلینگ دارید، پس این کنسرت مورد نیاز برای شماست. بازاریابان و طراحان مد همیشه به دنبال مدل های تازه برای عرضه محصولات خود هستند.

با این حال، مهم است که آنچه را که در آن مشترک هستید ارزیابی کنید. با افرادی که قبلاً در این صنعت هستند صحبت کنید، یک مربی پیدا کنید که بتواند در مراحل اولیه حرفه شما کمک کند و تماس های مناسب برقرار کنید. این شغل ممکن است پر زرق و برق به نظر برسد، اما برای رسیدن به اوج به تعهد و تلاش زیادی نیاز دارد.

41.تجارت سگ راه رفتن.

بهترین ایده های تجاری راه رفتن سگ

اگر عاشق سگ هستید، می توانید به صاحبان سگ کمک کنید و در عین حال مبلغ قابل توجهی به دست آورید. بسیاری از صاحبان سگ ها وقت ندارند سگ های خود را برای پیاده روی بیرون ببرند یا به نگهدارنده حیوانات خانگی نیاز دارند. طبق AVMA ، بیش از 50 درصد از خانواده ها حیوانات خانگی دارند.

همچنین می توانید از اپلیکیشن های موبایلی مانند Wag برای ارتباط با صاحبان سگ کمک بگیرید.

در اینجا مراحل درخواست برای درخواست آمده است:

بهترین ایده های کسب و کار سگ راه رفتن

 

Dogwalker وب سایت عالی دیگری است که می تواند به شما کمک کند با صاحبان سگ ارتباط برقرار کنید تا کسب و کار خود را شروع کنید.

هنگامی که این نوع کسب و کار جانبی را درک کردید، می توانید تجارت سگ راه رفتن و حیوانات خانگی خود را راه اندازی کنید. با ارائه خدمات نظافت سگ، قرارهای بازی، نشستن حیوانات خانگی و سایر خدمات مرتبط، آن را بیشتر گسترش دهید.

42.دلال املاک.

بهترین ایده های تجاری دلال املاک

اجتناب کنند. دلال املاک را وارد کنید.

به عنوان یک کارگزار، معاملات مسکن را تسهیل می‌کنید تا به خریداران و فروشندگان کمک کنید تا تراکنش‌ها را به هم متصل کرده و پردازش کنند. کار زیادی می طلبد، اما شما می توانید با کمک به آنها در خرید و فروش املاک تجاری و مسکونی، مجموعه ای سالم از مشتریان ایجاد کنید. با گذشت زمان، حتی می توانید یک تیم فروش کوچک بسازید تا به طور موثرتری به مشتریان نزدیک شوید.

ابتدا، تحقیق مناسبی در مورد چگونگی تبدیل شدن به یک دلال املاک انجام دهید ، دوره های مورد نیاز املاک را بگذرانید، امتحان را با نمرات خوب بگذرانید و بازاریابی خود را شروع کنید تا حرفه املاک خود را شروع کنید.

سلب مسئولیت: لطفاً توجه داشته باشید که برخی از پیوندهای موجود در این مقاله پیوندهای وابسته هستند، که کمیسیون کوچکی را بدون هیچ هزینه ای برای شما به من ارائه می دهند. اینها صرفاً ابزارهای تجاری خوبی هستند که می توان در کنار این ایده های کسب و کار خانگی از آنها استفاده کرد. می توانید افشای شرکت های وابسته من را در خط مشی رازداری من در پاورقی بخوانید.

 1. تامین کننده مبلمان سفارشی.
بهترین ایده های تجاری تامین کننده مبلمان مشتری

بازار املاک و مستغلات در حال رونق است. و مردم می‌خواهند از دردسر برای انجام کارهای اداری و تمام الزامات قانونی مبلمان سفارشی تقاضای زیادی دارد. اگر به خلاقیت علاقه دارید و در ساخت مبلمان از ابتدا مهارت دارید، می توانید کاردستی خود را به فرصتی عالی برای درآمدزایی تبدیل کنید. مردم برای درجه بالایی از شخصی سازی و سفارشی سازی آماده پرداخت حق بیمه سنگین هستند.

تعداد افرادی که می خواهند خانه های خود را اصیل جلوه دهند به طور تصاعدی در حال افزایش است و فرصت های تجاری نیز به همین ترتیب است. شما می توانید با تماس با خانه های محلی و فهرست کردن محصولات خود در پلتفرم هایی مانند eBay و Amazon کسب و کار کنید.

 1. تجارت جواهرات دست ساز.

جواهرات دست ساز مد جدید است. کارآفرینان نوجوان از جمله مدی برادشاو از M3 Girl Designs  و Bella Weems از اوریگامی اوول  با فروش جواهرات دست ساز هزاران پول نقد به دست آورده اند.

فرصت های بزرگی در این صنعت وجود دارد که رشد آن 5 تا 6 درصد در سال پیش بینی می شود. بدون هیچ شرکت بزرگی در این زمینه، ورود به این بخش نیز آسان است.

می‌توانید فروش آنلاین را برای کسب نام شروع کنید، و اگر در نهایت به یک نام آشنا تبدیل شدید، حتی می‌توانید یک فروشگاه آجر و ملات باز کنید.

برای درک تفاوت های ظریف طراحی جواهرات و ساخت آن، دیپلم بگیرید یا دوره های آنلاین را انتخاب کنید.

 1. بیلبورد انسانی.
بهترین ایده های تجاری بیلبورد انسانی

اگر با رژه رفتن در اطراف تبلیغ چیزها و گرفتن چشم از غریبه ها مشکلی ندارید، می توانید به عنوان یک بیلبورد انسانی درآمد خوبی کسب کنید.

برای یک قرارداد پنج ساله می توانید از 5 دلار در روز تا 7000 دلار درآمد کسب کنید. با این حال، ایده کسب و کار کاملاً رادیکال است و ممکن است فقط برای تعداد کمی از افراد جذاب باشد – اما سودمند است.

متوسط ​​دستمزد بیلبوردهای انسانی می تواند به 50242 دلار در سال برسد.

بهترین ایده های تجاری بیلبوردهای انسانی

شغل بیلبورد انسانی برای دانش‌آموزانی مناسب است که می‌خواهند برای پرداخت هزینه‌های تحصیل و سایر هزینه‌های روزانه، پولی سریع به دست آورند.

48.​​یک وب سایت بخرید.

بهترین ایده های تجاری خرید یک وب سایت

 اگر به دنبال یافتن کسب و کار مناسب برای سرمایه گذاری هستید، می توانید به دنبال خرید یک وب سایت موجود باشید. وب‌سایت‌های متعددی در اینترنت پتانسیل بالایی دارند، اما برای ایجاد این امکان به یک متخصص نیاز دارند.

می‌توانید یک وب‌سایت را با قیمتی با تخفیف خریداری کنید، مخاطبان و کسب‌وکار آن را بسازید تا بعداً با قیمت بالاتری بفروشید.

در اینجا مکان هایی وجود دارد که می توانید یک وب سایت خریداری کنید:

تجارت وب سایت یک چیز واقعی است و مردم از طریق آن پول زیادی به دست می آورند. قیمت یک وب سایت معمولاً به ترافیک، نام دامنه، درآمد و پتانسیل افزایش آن بستگی دارد.

47.خدمات خشکشویی سیار.

بهترین ایده های تجاری خدمات خشکشویی سیار

ارزش خدمات خشکشویی تنها در ایالات متحده بیش از 40 میلیارد دلار است. لباس ها کاملاً ضد رکود هستند. مردم هرگز پوشیدن لباس را متوقف نخواهند کرد، و در نتیجه، همچنان به خدمات خشکشویی نیاز خواهند داشت.

چندین خدمات لباسشویی وانت خانگی در طول سال ها رشد کرده اند، اما هنوز هم پتانسیلی وجود دارد که با ارائه خدمات بهتر با هزینه کمتر، یک سرویس خشکشویی سیار قابل اعتماد برای مردم محلی باز شود.

می‌توانید دوره‌ای در زمینه خشک‌شویی و نظافت خرده‌فروشی بگذرانید تا نحوه استفاده صحیح از مواد شیمیایی و پارچه‌ها را بدانید.

48.سرویس حذف زباله.

بهترین ایده های تجاری خدمات حذف آشغال

خوب، این یک ایده تجاری معمولی نیست که معمولاً آن را به همتایان خود ارائه می کنید، اما پتانسیل بالایی دارد. شما این فرصت را دارید که زباله ها را پاک کنید و برای آینده ای پایدار در دسترس واحدهای بازیافت قرار دهید.

شما همچنین می توانید امتیازی از شرکت های بزرگ مانند JunkLuggers را برای شروع کسب و کار خود دریافت کنید. برای شروع، به تجهیزات مناسبی مانند کامیون، بیل، سطل زباله، پتک و موارد دیگر نیاز دارید.

هنگامی که کسب و کار حذف آشغال خود را راه اندازی کردید، این راهنمای مفید را دنبال کنید تا ایده ای در مورد چگونگی کسب درآمد با تلاش جدید خود داشته باشید.

 1. برنامه ریز عروسی.
بهترین ایده های تجاری برنامه ریز عروسی

عروسی ها مجلل تر، سازماندهی شده و نیازمند منابع هستند. برای مدیریت موثر همه جنبه های عروسی، این روزها زوج ها به دنبال برنامه ریزان عروسی و مهمانی معتبر هستند و حاضرند پول خوبی بپردازند.

اگر با افراد حرفه‌ای مانند غذاخوری‌های خوب، گل‌فروشان، مجری‌ها، آژانس‌های مسافرتی، دی‌جی‌های عکاس و غیره در تماس باشید، می‌توانید بلافاصله وارد تجارت برنامه‌ریزی عروسی شوید. یا از حساب های رسانه های اجتماعی خود برای ایجاد روابط استفاده کنید.

این فرآیند زمان بر و سرمایه بر است، اما می تواند پاداش های فراوانی را به همراه داشته باشد. یک برنامه ریز عروسی به طور متوسط ​​حدود 40 دلار در ساعت برای خدمات خود درآمد دارد. شما همچنین می توانید یک دیپلم در برنامه ریزی عروسی بگیرید تا مهارت های خود را به سطح بالاتری ببرید و اعتبار خود را در این صنعت ثابت کنید.

50.آشپز شخصی.

بهترین ایده های تجاری آشپز شخصی

تبدیل شدن به یک سرآشپز شخصی می تواند به شما کمک کند که برای مهارت های آشپزی مثال زدنی خود پول زیادی کسب کنید. اکثر مردم بیش از حد مشغول حرفه خود هستند و زمان کمی برای خود می گذارند. شما می توانید با تهیه غذای لذیذ به دلخواه به چنین حرفه ای کمک کنید.

انتظار می‌رود بازار کار سرآشپز شخصی بین سال‌های 2016 و 2026 به میزان 5.2 درصد رشد کند . تقاضا برای سرآشپزهایی که قادر به طبخ غذاهای سالم و خوشمزه باشند با گذشت زمان در حال افزایش است.

می‌توانید نحوه درست کردن غذاهای جدید را در YouTube بیاموزید یا در آشپزی شخصی گواهینامه بگیرید تا خود را کارآمدتر کنید. این حتی می تواند منجر به راه اندازی یک کسب و کار پذیرایی، تبدیل شدن به یک برنامه ریز مهمانی، باز کردن آبجوسازی ، رستوران، بار یا کافی شاپ خود شود که در آن مهارت های آشپزی شما در معرض دید عموم قرار می گیرد.

51.خدمات مشتری قراردادی (CSR).

بهترین ایده های تجاری خدمات مشتری

بسیاری از سازمان ها با برون سپاری خدمات مشتری به فریلنسرها هزینه های خود را کاهش می دهند. اگر در برقراری ارتباط خوب هستید و مهارت های مدیریتی کافی دارید، می توانید به راحتی مشاغل خدمات مشتری را انتخاب کنید.

وب‌سایت‌های فریلنسر، از جمله UpWork و Fiverr، خدمات مشتری مبتنی بر قرارداد زیادی را ارائه می‌دهند. اگر قبلاً تجربه مربوطه را دارید، می توانید یک تیم مجازی نیز بسازید و آژانس خدمات مشتری خود را راه اندازی کنید.

52.نظافت حیوانات خانگی.

بهترین ایده های تجاری نظافت حیوانات خانگی

 

نظافت حیوانات خانگی در مناطقی که صاحبان حیوانات خانگی ثروتمند در آن زندگی می کنند به یک ایده تجاری کوچک پررونق تبدیل شده است. از اسپا و ماساژ پا گرفته تا درمانگران کوتاهی مو و ماساژ، مردم حیوانات خانگی خود را بدون هیچ چشم‌اندازی خراب می‌کنند.

برای راه اندازی یک کسب و کار نظافت حیوانات خانگی، به حدود 2000 دلار نیاز دارید و می توانید به طور متوسط ​​سالانه 48000 دلار درآمد داشته باشید. مشتریان محله خود را پیدا کنید یا در گروه های فیس بوک و واتس اپ به دنبال آنها بگردید.

همچنین می توانید در دوره نظافت سگ ثبت نام کنید تا بینش بهتری نسبت به این شغل پیدا کنید.

اگر نظافت شغل شما نیست، می‌توانید با راه‌اندازی یک کسب‌وکار برای نگهداری حیوانات خانگی نیز شروع کنید، که به هزینه‌های راه‌اندازی کمی نیاز دارد.

 1. تجارت چاپ تی شرت.
بهترین ایده های تجاری چاپ تی شرت

تی‌شرت‌هایی با گرافیک هیجان‌انگیز و آرم‌های بد بو تقاضای زیادی دارند. در واقع، کسب و کار خرده فروشی تی شرت میلیون ها دلار ارزش دارد و برای تامین عرضه روزافزون به چاپگرهای تی شرت کارآمد متکی است.

چندین تامین کننده در حال حاضر در تجارت هستند، اما فضای کافی برای بازیکنان جدید وجود دارد. می توانید از برندهای چند ملیتی یا کسب و کارهای محلی سفارش بگیرید یا حتی خط خود را راه اندازی کنید. علاوه بر این، این صنعت به شما اجازه می دهد تا با شرایط خود کار کنید، به عنوان مثال، می توانید انتخاب کنید که از یک اتاق کوچک کار کنید یا با تولید کارخانه ای بزرگ شروع کنید.

برای درک پویایی رنگ ها و فناوری چاپ ، یک دوره آموزشی تولید چاپ را از LinkedIn Learning بگذرانید .

 1. نظافت موبایل.

فرقی نمی‌کند در دفتر کار، مدرسه، محیط‌های مراقبت‌های بهداشتی یا حتی در خانه‌تان کار کنید، هر فردی برای انجام کارها فضایی تمیز می‌خواهد. راه اندازی یک سرویس نظافت سیار چیزی است که نسبت به سایر مشاغل کوچک می تواند به سرعت و با سربار کمتر انجام شود.

تمرکز بر روی نوع خاصی از نظافت نیز به شما کمک می کند که برجسته شوید. به عنوان مثال، استفاده از محصولات ایمن، تمرکز بر یک طاقچه، یا تخصص در حذف آلرژن ممکن است به جذب تجارت بیشتر کمک کند.

55.حسابداری.

همیشه افرادی هستند که برای امور مالی شخصی و تجاری خود به کمک نیاز دارند. اگر حسابدار هستید، راه اندازی حسابداری یا تجارت حسابداری خود یک گزینه عالی است.

امور مالی را می توان از راه دور یا در یک محیط اداری کار کرد و بسیاری از مردم مایلند نرخ های بالاتری بپردازند، که آن را به یک تجارت کوچک بسیار سودآور تبدیل می کند. همچنین این یک تجارت خانگی نسبتا کم هزینه است که اکثر حسابداران از قبل واجد شرایط اجرای آن هستند.

56.رزومه نویس.

نوشتن یک رزومه خوب چیزی نیست که به راحتی به دست هر شخصی برسد، به خصوص در حال حاضر با بررسی خودکار و استفاده از کلمات کلیدی در شرح شغل. رزومه‌نویسی یکی از معدود ایده‌های کسب‌وکار آنلاین است، اگر بدانید چگونه رزومه‌های حرفه‌ای و منحصربه‌فرد ایجاد کنید تا شغل ایجاد کنید.

مشتریان زیادی برای این تجارت کوچک خاص وجود دارد. از دهان به دهان شروع کنید، با افراد خود ارتباط برقرار کنید و از حساب های رسانه های اجتماعی استفاده کنید. کسب‌وکار کوچک شما می‌تواند تنها با چند کلیک فاصله داشته باشد و به سختی هیچ هزینه‌ای برای راه‌اندازی ندارد.

لیست ایده های تجاری برای عاشقان غذا

 1. بستنی فروشی.

یکی دیگر از ایده‌های تجاری اثبات شده و موفقی که می‌توانید امتحان کنید، ایده‌ای برای افراد غذاخوری است. آیا تا به حال به راه اندازی بستنی فروشی خود فکر کرده اید؟ بیایید بپذیریم که مردم بستنی را دوست دارند و شما مشتریان زیادی با محصول مناسب و یک طرح تجاری محکم خواهید داشت.

شما چندین گزینه برای کسب و کار جدید شیرین خود دارید. فروشگاه کاملاً جدید خود را راه اندازی کنید، یک امتیاز از یک زنجیره محبوب بخرید یا یک فروشگاه فعلی را تصاحب کنید.

یک کامیون غذای بستنی یکی دیگر از ایده های بزرگ کسب و کار کوچک است. سیار بودن ممکن است موج آینده بیشتر غذاها باشد و ارائه خدمات پذیرایی نیز به شما کمک می کند تا مشتریان جدیدی پیدا کنید.

58.تجارت پاپ کورن خانگی.

به نظر می رسد این یک ایده کسب و کار کوچک بسیار ساده است، اما ایجاد پاپ کورن خانگی ممکن است نقطه شروع خوبی برای کسب و کار خرده فروشی یا کسب و کار سیار کیترینگ شما باشد. به علاوه چه کسی پاپ کورن خوشمزه را دوست ندارد؟

شما باید دستور العمل های خانگی ایجاد کنید، اما خوشبختانه هزینه های راه اندازی می تواند به طور قابل توجهی کمتر از سایر مشاغل غذایی باشد. پاپ کورن ارزان است و یک دسته آن می تواند تا 20 دلار یا بیشتر بفروشد.

هنگامی که دستور پخت پاپ کورن خلاقانه را پیدا کردید، نام خود را با استفاده از حساب های رسانه های اجتماعی خود مطرح کنید و از بازاریابی دیجیتال به عنوان راهی ارزان برای انتشار این خبر استفاده کنید. همچنین می‌خواهید با یک یا دو برنامه‌ریز مهمانی، رستوران‌ها و سایر کسب‌وکارهای مرتبط با غذا ارتباط برقرار کنید تا محصول خود را به عنوان افزودنی برای خدمات آن‌ها ارائه دهید.

ایده های کسب و کار کوچک بیشتر

اینها 58 ایده مورد علاقه من برای کسب و کار کوچک هستند. در اینجا موارد دیگری برای جلب توجه شما وجود دارد.

 1. نانوایی خانگی.

راه اندازی یک نانوایی از خانه بهترین راه برای آزمایش ایده های خوب پخته شده است. هر ایده کسب و کار موفقی از کوچک شروع می شود، بنابراین از شروع پخت و پز در خانه نترسید تا یک کسب و کار جانبی راه اندازی کنید.

62.خدمات آماده سازی غذا.

آیا می خواهید کسب و کاری راه اندازی کنید که دارای مدل اشتراک باشد؟ تهیه غذا یک صنعت رو به رشد است که بر اساس مدل درآمد مکرر عمل می کند. اگر به دنبال کسب‌وکاری هستید که بتواند ترکیبی داشته باشد، این گزینه برای شماست.

63.آشپز خانه.

مانند پختن غذا در خانه، آشپز خانگی بودن راهی برای استفاده از مهارت های خود برای شروع یک شلوغی جانبی است. افراد پرمشغله و خانواده ها همیشه به دنبال افرادی هستند که به خانه آنها بیایند و به آنها کمک کنند. شما ارائه دهندگان خدمات مراقبت از کودکان، نظافتچی ها و حتی سرآشپزها دارید.

مشاغل صنایع دستی

 1. درس هنر

هنر را به علاقه‌مندان یا کودکان آموزش دهید. می تواند هر کاری باشد که می دانید از نقاشی گرفته تا سفالگری. زیاد بهش فکر نکن اگر در هر هنری مهارت دارید، می تواند یک گزینه عالی باشد.

65.باشگاه بافتنی

کلوپ های بافندگی فقط مختص مادربزرگ شما نیست. اگر می‌دانید چگونه بافتنی را ببافید، پتانسیل افرادی که می‌خواهند بافتنی را یاد بگیرند و به یک باشگاه همفکران خود بپیوندند را دست کم نگیرید.

66.تجارت سفارشی گلدوزی.

گلدوزی برای همیشه وجود داشته است و این یکی از مواردی است که می توانید با چند قطعه ساده در خانه انجام دهید.

67.صابون و لوسیون سازی.

ساختن صابون و لوسیون در خانه آسان است و هنوز جای رشد دارد. امروزه بسیاری از برندهای محبوب به عنوان فعالیت های کوچک شروع به کار کردند.

68.فروشنده بازار کک.

اگر هر نوع کالای سفارشی کوچکی می‌سازید، می‌توانید به عنوان یک فروشنده بازارهای کوچک به دنبال آن باشید. تقریباً هر شهر دارای چندین بازار محلی است که می‌توانید غرفه‌ای در آن برپا کنید.

 1. خدمات Scrapbooking.

Scrapbooking دردسری است که خودتان انجام دهید، به همین دلیل است که این خدمات عالی برای ارائه به خانواده ها است. آن‌ها می‌خواهند آلبوم‌های عکس خانوادگی داشته باشند، اما نمی‌خواهند با کنار هم قرار دادن آنها کار کنند.

70.مرمت عتیقه.

مبلمان بازسازی شده ارزش زیادی دارد. اینکه بتوانید یک اثاثیه قدیمی را بردارید و آن را بچرخانید، خدماتی است که مردم مایلند برای آن پول جدی بپردازند.

 

71.ساخت مبلمان.

با دستات خوبه؟ راهی برای ساخت مبلمان برای جامعه محلی خود بیابید. می‌توانید آن را در بازار محلی یا حتی آنلاین در Etsy بفروشید.

ایده کسب و کار خدمات خانگی

 1. بازسازی زیرزمین.

73.خانه عایق کاری کودک.

 1. محوطه سازی منزل.

75.مشاور باغ.

 1. ناودان پاک کن.
 2. تعمیر و نگهداری آکواریوم.

78.خدمات نقاشی و کاغذ دیواری.

 1. خدمات آبیاری.

80.سرویس آماده سازی آپارتمان.

81.نصب آسانسور پله.

82.جنرال هندیمن.

83 محوطه سازی تجارت برای مشاغل تجاری.

فضای باز و ورزش

 1. تعمیر دوچرخه.

85.برنامه ریزی ماجراجویی.

 1. تورهای ماهیگیری و قایق چارتر.

87.خرید و فروش قایق های دست دوم.

88.اجاره تجهیزات تناسب اندام.

89.باشگاه سلامت.

خدمات شغلی

90.. مشاور منابع انسانی.

91.الگونویس طرح کسب و کار.

92.برنامه ریزی مالی.

93.خدمات بازاریابی محلی.

94قرارداد نویس.

 

مشاغل با درآمد ثابت

 1. لباسشویی سکه ای.

96.کنترل آفات.

97.شرکت مدیریت اموال.

98.تعمیر و نگهداری استخر.

99.صاحب ماشین فروش.

100.صندوق سرمایه گذاری املاک و مستغلات (REIT)

مشاغل فصلی

101.خدمات مراقبت از چمن و محوطه سازی.

102.سرویس برف روبی.

103.یک کامیون غذا راه اندازی کنید.

104.کسب و کار ماجراجویی در فضای باز.

 1. دودکش.

106.فروشنده آتش بازی.

107.خرده فروش هالووین.

108.کسب و کار اجاره کانو و کایاک.

109.زمین گلف مینیاتوری.

 1. کسب و کار برنامه ریزی رویداد در مورد تعطیلات خاص

اهمیت درک نیازهای مشتری

راه اندازی یک کسب و کار آنلاین ایده خوبی است، اما راه اندازی یک کسب و کار بدون درک مشتریان خود منجر به فاجعه خواهد شد. عدم درک می تواند منجر به از دست رفتن جنبه های حیاتی شود، مانند اینکه آیا آنها پولی برای خرج کردن در محصولی که شما به آنها ارائه می دهید دارند یا خیر.

درک مشتریان شما حیاتی است، اما چگونه این کار را انجام می دهید؟ از این گذشته، آنها به احتمال زیاد در خیابان به سمت شما نمی روند و به شما می گویند که چه چیزی مانع از خرید محصول شما می شود.

راهی که بسیاری از مردم در پی درک بهتر مشتریان خود هستند، استفاده از نظرسنجی است. نرم‌افزار نظرسنجی به‌راحتی به‌صورت آنلاین در دسترس است، حتی برخی از شرکت‌ها نرم‌افزار رایگان با کیفیت بالا را برای استفاده مردم ارائه می‌کنند.

تحقیق برای یافتن آنچه که مشتریان شما می خواهند کاملاً حیاتی است، اما باید به یاد داشته باشید که در زمان مناسب از آنها سؤالات درست بپرسید. اگر نظرسنجی شما بیش از حد طولانی باشد، مشتریان خود را از دست خواهید داد زیرا آنها از پاسخ دادن به سوالات یکسان خسته می شوند.

فقط با یک یا دو سوال شروع کنید سپس ببینید چه نوع پاسخی از آنها دریافت می کنید. به افرادی که در نظرسنجی به آنها علاقه مند هستند علاقه مند باشید و به خاطر داشته باشید که حتی اگر فکر نمی کنید محصول برای آنها مناسب است، ممکن است شخص دیگری را بشناسند که علاقه مند است – پس درخواست معرفی کنید.

فهرست سوالات متداول ایده های تجاری

چه کسب و کاری را می توانم بدون پول شروع کنم؟

اگر سرمایه راه اندازی ندارید، هنوز فرصت های تجاری زیادی وجود دارد. اکثر آنها راه هایی برای کسب درآمد آنلاین از طریق ارائه خدمات دیجیتال هستند. در اینجا برخی از بهترین آنها وجود دارد:
1. یک وبلاگ راه اندازی کنید و با برنامه های وابسته، تبلیغات، دوره های آنلاین و محصولات دیجیتالی کسب درآمد کنید.
2. یک نویسنده مستقل شوید.
3. به پلتفرمی مانند Fiverr بپیوندید و خدمات طراحی گرافیکی را ارائه دهید.
4. اگر مهارت های کدنویسی دارید، کسب و کاری راه اندازی کنید و وب سایت ها و اپلیکیشن ها را توسعه دهید.
5. یک مربی کسب و کار آنلاین شوید و مربیگری 1:1 را بفروشید.
6. به یک سایت فریلنسینگ پیشرفته مانند Upwork بپیوندید و یک مشاور بازاریابی رسانه های اجتماعی شوید.
7. سایر خدمات دیجیتال مانند مشاوره SEO، مدیریت PPC یا خدمات بازاریابی محتوا را ارائه دهید.

بهترین ایده های استارت آپی چیست؟

اگر به دنبال ایجاد یک استارتاپ در سال جاری هستید، گزینه های زیادی وجود دارد. در اینجا برخی از بهترین ایده های راه اندازی آورده شده است:
1. یک کسب و کار dropshipping را برای فروش آنلاین محصولات راه اندازی کنید.
2. یک برنامه SaaS ایجاد کنید و مشتریان تکرار شونده ماهانه بسازید.
3. در املاک و مستغلات و فضاهای همکاری سرمایه گذاری کنید.
4. یک وبلاگ راه اندازی کنید و با تبلیغات، دوره های آنلاین و برنامه های وابسته کسب درآمد کنید.
5. یک پادکست راه اندازی کنید و پس از افزایش مخاطبان خود، جایگاه های تبلیغات آنلاین را بفروشید.
6. یک آژانس دیجیتال راه اندازی کنید و هر چیزی از توسعه وب و مدیریت سایت گرفته تا رسانه های اجتماعی و مشاوره سئو را بفروشید.
7. یک تجارت کامیون مواد غذایی را راه اندازی کنید و یک مکان عالی برای فروش پیدا کنید.

موفق ترین کسب و کارهای کوچک کدامند؟

موفق ترین کسب و کارهای کوچک درآمد و حاشیه سود بالایی دارند. در اینجا برخی از انواع مشاغل کوچک که بیشترین موفقیت را دارند آورده شده است:
1. خدمات حقوقی.
2. خدمات حسابداری، حسابداری، مالیات و حقوق و دستمزد.
3. اجاره و فروش املاک و مستغلات.
4. مطب های دندانپزشکی.
5. مشاغل مراقبت سرپایی.
6. خدمات طراحی سفارشی.
7. شرکت های انبار و انبار.
8. استخراج و استخراج مواد معدنی.
9. آزمایشگاه های پزشکی.
10. مدارس متوسطه و آموزش و پرورش.

چه کاری می توانم از خانه انجام دهم؟

با ظهور اقتصاد دیجیتال، راه اندازی یک تجارت آنلاین و کار از خانه آسان تر از همیشه است. در اینجا چند گزینه خوب وجود دارد:
1. نوشتن آزاد.
2. طراح گرافیک.
3. توسعه دهنده وب.
4. عکاس.
5. متخصص رسانه های اجتماعی.
6. تدریس خصوصی.
7. صحبت کردن و مربیگری.
8. پادکستر.
9. میزبان Airbnb.
10. دستیار مجازی.

چگونه می توانم رئیس خودم باشم؟

اگر می‌خواهید رئیس خود باشید، این مراحل را دنبال کنید:
1. تعیین کنید که چه کاری می‌خواهید انجام دهید و کدام ایده‌های کسب‌وکار کوچک برای شما بهترین هستند.
2. بازار و رقابت را ارزیابی کنید.
3. مطمئن شوید که پول کافی برای شروع سرمایه گذاری جدید خود و کنار گذاشتن سرمایه دارید.
4. یک طرح تجاری و بازاریابی ایجاد کنید.
5. نام کسب و کار خود را انتخاب کنید و هویت برند خود را ایجاد کنید.
6. به طور رسمی کسب و کار خود را با انتخاب بهترین خدمات LLC برای تشکیل نوع مناسب شرکت شروع کنید.
7. با استخدام یک حسابدار یا استفاده از نرم افزار حسابداری مشاغل کوچک ، امور مالی خود را مرتب کنید .
8. یک حساب بانکی تجاری راه اندازی کنید.
9. بازاریابی آنلاین کسب و کار خود را با ساخت یک وب سایت شروع کنیدو ایجاد حضور در شبکه های اجتماعی

چگونه می توانم سریع درآمد کسب کنم؟

اگر نیاز به کسب درآمد سریع دارید و زمانی برای انتظار سود ندارید، گزینه های زیادی وجود دارد. در اینجا برخی از بهترین گزینه های شما آورده شده است:
1. برای دریافت مبلغ یکجا پول نقد، بدهی خود را دوباره تامین مالی کنید.
2. در یک سایت نظرسنجی آنلاین مانند Survey Junkie ثبت نام کنید تا از پر کردن نظرسنجی ها درآمد کسب کنید.
3. از برنامه های سرمایه گذاری استفاده کنید که هر ماه به شما بازپرداخت می کنند.
4. از یک پلت فرم تجارت الکترونیک برای فروش آنلاین محصولات و دریافت سریع ترافیک با استفاده از تبلیغات گوگل و فیس بوک استفاده کنید.
5. برای یک برنامه اقتصاد گیگ مانند Fiverr ثبت نام کنید و خدمات دیجیتال را به صورت آنلاین بفروشید.
6. با اپلیکیشنی مانند Turo یا Spinlister یک حساب کاربری ایجاد کنید تا چیزهای خود را اجاره کنید.
7. برای کسب درآمد در آمازون یک کتاب الکترونیکی بنویسید و منتشر کنید .
8. با بانک خود تماس بگیرید و ببینید چه نوع پاداش حسابی می توانید دریافت کنید.
9. یک دوره آنلاین بسازید و دانش خود را به دانش آموزان بفروشید.
10. یک نویسنده مستقل شوید.
11. یک پادکست را میزبانی کنید و از فروش جایگاه های تبلیغاتی کسب درآمد کنید.

چه نوع کسب و کاری را باید شروع کنم؟

1. کسب و کاری را پیدا کنید که بیش از حد اشباع نشده باشد.
2. یک کسب و کار مبتنی بر آنلاین راه اندازی کنید. آنها فقط در حال افزایش محبوبیت هستند. شما می‌توانید یک فروشگاه اینترنتی Etsy راه‌اندازی کنید، به صورت مجازی مشورت کنید، یا کسب‌وکار نویسندگی آزاد را انتخاب کنید، گزینه‌ها بی‌پایان هستند، اما باید کسب‌وکاری را شروع کنید که واقعاً می‌توانید انجام دهید.
3. یکی بر اساس یک روند. هر صنعتی دارای روندهای نوظهور است، بنابراین یک عامل کلیدی پیدا کردن یک ایده تجاری است که در واقع در یک روند صعودی باشد.

حالا نوبت شماست.

تمام ایده های کسب و کار کوچک ذکر شده در بالا می توانند به شما کمک کنند حتی با هزینه راه اندازی کم درآمد مناسبی کسب کنید.

در نهایت، توصیه می‌کنم کاری را به صورت آنلاین مانند وبلاگ، تجارت الکترونیک یا شرکت مشاوره راه‌اندازی کنید، زیرا این موارد کمتر در معرض تغییرات بازار مانند کووید-19 هستند.

آیا هیچ یک از بهترین ایده های تجاری خود را از دست داده اید؟ در بخش نظرات زیر به من اطلاع دهید.

مطالعه بیشتر در AdamEnfroy.com: برای بررسی عمیق‌تر برخی از بهترین ایده‌های کسب‌وکار کوچک، راهنمای رایگان من در مورد نحوه راه‌اندازی یک وبلاگ و نحوه راه‌اندازی پادکست را بررسی کنید.

علاوه بر این، پست من را در مورد بهترین کارگزاران تجاری در حال حاضر بررسی کنید.

اگر می‌خواهید با در دست گرفتن یک کسب‌وکار موفق، روند کسب و کار خود را آسان‌تر کنید، یک کارگزار تجاری می‌تواند به شما کمک کند.

 

ایده های بیشتر کسب و کار در سال 1401 در ایران :

1. خدمات نظافت

اگر برایتان مهم نیست که کارهای کثیفی را که دیگران نمی توانند برای خودشان انجام دهند، انجام دهید، یک کسب و کار نظافتی راه اندازی کنید. پاداش مالی می تواند باورنکردنی باشد.

ایده های کسب و کار کوچک 2022

راه اندازی یک کسب و کار نظافتی نسبتاً آسان است و می توانید با سرمایه بسیار کمی شروع کنید. گاهی تنها چیزی که نیاز دارید یک اسکراب و صابون پاک کننده است.

با این حال، در اینجا برخی از مشاغل نظافتی وجود دارد که می توانید به راحتی وارد آنها شوید:

 • خدمات نظافت خانه : چند متخصص مجرد و شلوغ در محله خود می شناسید؟ چرا به آنها مراجعه نمی کنید و از آنها درخواست نمی کنید که خانه هایشان را با هزینه ای ناچیز تمیز کنند؟ تعجب خواهید کرد که چگونه این تجارت می تواند به سرعت رشد کند.
 • نظافت خودرو : برخی از دارندگان وسایل نقلیه زمان تمیز کردن وسایل نقلیه خود را ندارند. چرا به آنها کمک نمی کنید؟ حتی می‌توانید با مراجعه به شرکت‌ها و درخواست تمیز کردن ناوگان وسایل نقلیه‌شان، کار را کمی جلوتر ببرید.
 • قالیشویی : تجهیزات قالیشویی دارید یا می دانید کجا استخدام کنید؟ شروع خدمات قالیشویی تجاری یا خانگی را در نظر بگیرید.
 • تمیز کردن گرافیتی : آیا می دانید چگونه گرافیتی را از روی دیوار جدا کنید؟ یک کسب و کار تمیز کردن گرافیتی ممکن است کارساز باشد.

2. مشاغل آزاد نویسندگی

نویسندگی آزاد به راحتی یکی از ساده ترین کسب و کارهای آنلاین برای شروع در سال 2022 است. یک کامپیوتر و اتصال به اینترنت تمام چیزی است که شما نیاز دارید.

برخلاف نظرات رایج، برای شروع نیازی به داشتن مدرک روزنامه نگاری، ادبیات یا انگلیسی ندارید.

حتی نیازی نیست که یک زبان مادری انگلیسی باشید تا بتوانید به نویسندگی مستقل وارد شوید.

اگر در زمینه خاصی تخصص یا تجربه دارید – مثلاً تجارت کریپتو – می توانید با نوشتن در مورد آن موضوع، از آن کسب و کار ایجاد کنید. علاوه بر این، می توانید خدمات روابط عمومی بلاک چین را نیز ارائه دهید ، زیرا فناوری بلاک چین آینده است.

اما اگر تخصص ندارید، یک راه خوب برای شروع این است که به دنبال بازنویسی کنسرت‌ها در پلتفرم‌هایی مانند Fiverr و Upwork باشید .

3. Amazon Kindle Publishing

آیا می توانید حتی در هنگام خواب از مهارت نوشتن خود درآمد کسب کنید؟ شما قطعاً می توانید، به لطف انتشارات Kindle Amazon .

انتشار کیندل آمازون

این کار به این صورت است: شما یک کتاب می نویسید و آن را در انتشارات آمازون کیندل آپلود می کنید . تیم بررسی آمازون این کتاب را بررسی خواهد کرد.

پس از تایید، در آمازون منتشر می شود و خوانندگان می توانند کتاب شما را خریداری کنند. هر بار که کتاب شما فروخته می شود، آمازون درصد مشخصی را می گیرد و بقیه را به شما واگذار می کند.

اگر به درستی انجام شود، Amazon KDP می تواند منبع درآمد غیرفعال باشد. به علاوه، مقیاس پذیر است.

4. مهدکودک

آیا با بچه ها عالی هستید؟ چرا با راه اندازی یک مهدکودک به والدین پرمشغله کمک نمی کنیم؟

راه اندازی یک کسب و کار مهد کودک می تواند رضایت بخش و سودمند باشد. علاوه بر این، برای شروع به کار به سرمایه گذاری اولیه زیادی نیاز ندارید. حتی می توانید یکی را از راحتی خانه خود شروع کنید.

به یاد داشته باشید که ممکن است برای راه اندازی مهدکودک نیاز به مجوز داشته باشید، بنابراین قبل از شروع به آن توجه کنید.

5. نظافت حیوانات خانگی

اگر از داشتن حیوانات خانگی در اطراف لذت می برید و نظافت آنها کار زیادی به نظر نمی رسد، به راه اندازی یک تجارت نظافت حیوانات خانگی فکر کنید.

برای انعطاف پذیر ماندن، ارائه خدمات خانگی را در نظر بگیرید. در این ترتیب، شما به خانه های صاحبان حیوانات خانگی سر می زنید، حیوانات خانگی آنها را نظافت می کنید و برای خدمات خود پول دریافت می کنید.

ایجاد یک صفحه Google برای کسب و کار من برای کسب و کارتان می تواند به شما کمک کند به مشتریان بیشتری در منطقه محلی خود دسترسی پیدا کنید.

6. عکاسی هوایی

تقاضا برای عکاسی هوایی در دهه گذشته به اوج بی سابقه ای رسیده است. اگر در پرواز با پهپاد مهارت دارید – یا حداقل می توانید به سرعت آن را یاد بگیرید – کسب و کار عکاسی هوایی ایده بدی نخواهد بود.

خوشبختانه، یک پهپاد خوب گران نیست – با حداقل 1500 دلار، می توانید یک پهپاد خوب از آمازون برای خود تهیه کنید.

مشتریان ایده آل شما چه کسانی خواهند بود؟ توسعه دهندگان املاک و مستغلات، زوج هایی که قصد عروسی دارند، تهیه کنندگان فیلم و موسیقی و غیره.

7. ساخت و فروش تم به صورت آنلاین

اگر مهارت‌های کدنویسی خوبی دارید و به‌ویژه در توسعه پیشانی مهارت دارید، می‌توانید با ایجاد و فروش آنلاین مضامین وب‌سایت، از مهارت‌های خود کسب‌وکاری بسازید.

بسته به مجموعه مهارت های خود، می توانید تم هایی برای وردپرس بسازید و آنها را در Themeforest بفروشید.

با این حال، اگر دانش محدودی در مورد وردپرس دارید، می‌توانید تم خود را با استفاده از Bootstrap، CSS، HTML و Js بسازید و سپس آن را در GetBootstrap منتشر کنید .

ثبات و پایداری در تبدیل این ایده کسب و کار کوچک به واقعیت کمک زیادی می کند.

8. وبلاگ نویسی

آیا هنوز هم می توانید امروز با وبلاگ نویسی درآمد کسب کنید؟ پاسخ کوتاه و ساده بله است.

برای موفقیت در وبلاگ نویسی، باید جایگاهی با رقابت کم پیدا کنید و به شدت به آن ضربه بزنید. صبر و پشتکار بدون شک کمک خواهد کرد.

وبلاگ نویسی یک ایده تجاری خوب برای دانشجویان، مادران خانه نشین و غیره است.

9. خدمات تحویل غذا

ایده کسب و کار تحویل غذا

راه اندازی یک رستوران می تواند دلهره آور و سرمایه بر باشد. اگر به دنبال راه اندازی یکی بوده اید اما بودجه ندارید، به جای آن به دنبال راه اندازی یک سرویس تحویل غذا باشید.

این کار به این صورت است: شما غذاهای با کیفیت و خوشمزه را در خانه تهیه می کنید و سپس آنها را در محل کار یا در خانه به مشتریان خود تحویل می دهید.

بسته به قوانین شهری که در آن زندگی می کنید، ممکن است برای اداره این نوع کسب و کار به مجوز نیاز داشته باشید.

10. مدیریت اموال

اگر قبلاً در صنعت املاک و مستغلات کار کرده اید، یا فقط در مدیریت مهارت دارید، ممکن است به عنوان یک مدیر املاک موفق شوید.

مسئله این است که بسیاری از صاحبان املاک وجود دارند که زمان مدیریت املاک خود را در سراسر شهر ندارند. آنها به کسی نیاز دارند که بتوانند به او اعتماد کنند تا اجاره‌ها را جمع‌آوری کند، چیزهای خراب را تعمیر کند و مستاجران بد را بیرون کند. اگر قبلاً در صنعت املاک و مستغلات کار کرده اید، یا فقط در مدیریت مهارت دارید، ممکن است به عنوان یک مدیر املاک به موفقیت دست پیدا کنید، به خصوص با  نرم افزار مدیریت املاک مناسب .

بنابراین، اگر از پس این چالش برمی‌آیید، به هر حال، بهترین ضربه را به آن بدهید.

10 کسب و کار موفق برای شروع

همه مشاغل موفق نیستند. در واقع، برخی حتی قبل از اینکه فرصتی برای شروع پیدا کنند، شکمشان بالا می رود.

مطمئناً نمی خواهید این اتفاق برای شما بیفتد. چه کسب و کاری را می توانید در سال 2022 راه اندازی کنید که احتمال موفقیت بالایی داشته باشد؟

اینجا چندتایی هستند:

11. سرویس دستیار مجازی

بسیاری از صاحبان مشاغل کوچک و صاحبان مشاغل انفرادی برای ادامه کسب و کار خود نیاز به کمک دارند و بدشان نمی آید که برای دریافت آن پولی بپردازند.

چرا از این فرصت با ارائه خدمات دستیار مجازی به این کارآفرینان پرمشغله، پول نقد نمی کنید؟

می‌توانید به آن‌ها در مدیریت قرارهای رزرو، ارسال و پاسخ به ایمیل‌ها، برقراری تماس با مشتریان، پاسخ به سؤالات مشتریان و موارد دیگر کمک کنید.

بهترین بخش این است که می توانید همه این کارها را بدون حضور فیزیکی انجام دهید.

پلتفرم‌های جمع‌سپاری مانند Upwork، Remote.co، و Indeed می‌توانند به شما در یافتن مشتریان کمک کنند.

12. خدمات مدیریت رسانه های اجتماعی

داشتن یک حضور آنلاین قوی برای بقا و مرتبط ماندن در تجارت در این عصر دیجیتال کلیدی است – جای تعجب نیست که چرا بسیاری از شرکت ها برای تثبیت خود در رسانه های اجتماعی تلاش می کنند.

همچنین می‌توانید با کمک به کارآفرینان پرمشغله در مدیریت حساب‌های رسانه‌های اجتماعی‌شان، کسب‌وکاری از این طریق ایجاد کنید.

13. آژانس طراحی وب سایت

در دوران اولیه وب، برای ساختن یک وب سایت، باید بدانید که چگونه کدهای طولانی و پیچیده بنویسید. اما همه چیز اکنون به لطف راه حل های بدون کد مانند WordPress و Wix تغییر کرده است.

اگر دوست دارید چیزهایی طراحی کنید و از اختصاص دادن زمان به یادگیری نحوه استفاده از وردپرس اهمیتی نمی‌دهید، به راه‌اندازی یک تجارت طراحی وب فکر کنید. تست وب خودکار در چرخه عمر توسعه وب‌سایت انجام می‌شود. شما همچنین می توانید طراحی وب و همچنین خدمات تست خودکار را ارائه دهید. و می تواند به عنوان یک  شرکت تست اتوماسیون کار کند.

برای به دست آوردن مشتریان برای کسب و کار خود، با گفتن کارهایی که انجام می دهید به دوستان و خانواده خود شروع کنید. از این که چگونه این استراتژی شبکه ساده می تواند مشتریان زیادی را برای شما به ارمغان بیاورد، شگفت زده خواهید شد.

نحوه جذب مشتری

14. کافی شاپ

ایده کسب و کار کافی شاپ

با راه اندازی یک کافی شاپ، عشق خود به دم کردن قهوه را به یک سرمایه گذاری جدی پول نقد تبدیل کنید.

اگر وقت و فداکاری برای ایجاد کسب و کار قهوه خود را از پایه ندارید، فرنچایز ممکن است گزینه بهتری باشد. از طرف دیگر، می توانید یک کافی شاپ از قبل تاسیس شده خریداری کنید و آن را تغییر نام دهید.

البته، شما مقداری پول نقد جدی برای این کار خواهید داشت.

15. فروش دوره های آنلاین

آیا مهارتی دارید که می توانید بدون فکر کردن به آن به دیگران نیز آموزش دهید؟ چرا با ایجاد و فروش دوره های آنلاین خود شروع به کسب درآمد از آن نکنید.

و شما می توانید تقریباً هر چیزی را آموزش دهید: هک های DIY، کپی رایتینگ، نحوه تعمیر چیزهای شکسته، باغبانی و غیره.

برای شروع به تجهیزات فیلمبرداری گران قیمت نیاز ندارید. گوشی هوشمند شما کافی است

Udemy و Skillshare مکان های خوبی برای شروع هستند.

16. بازاریابی وابسته

بازاریابی وابسته برای 9 تا 5 سال، مادران و پدران خانه نشین و هر کسی که به دنبال درآمد غیرفعال است ایده آل است.

چگونه کار می کند؟

شما یک محصول فیزیکی یا دیجیتالی پیدا می‌کنید که می‌خواهید آن را تبلیغ کنید، ترافیک را به سمت آن محصول هدایت کنید و امیدوار باشید که فروش داشته باشید. هر بار که آن محصول فروخته می شود، کمیسیون دریافت می کنید.

به عنوان مثال، ما یک برنامه وابسته را در اینجا در Adoric اجرا می کنیم. هر بار که بازدیدکنندگان را به ما معرفی می‌کنید و آنها برای هر یک از طرح‌های پولی ما ثبت‌نام می‌کنند، 20٪ کمیسیون دریافت خواهید کرد.

برای یافتن محصولات سودآور برای تبلیغ، پلتفرم هایی مانند کمیسیون Junction یا Clickbank را بررسی کنید.

17. تدریس خصوصی

آموزش خانگی یکی دیگر از ایده های منحصر به فرد کسب و کار کوچک منحصر به فرد است که ارزش امتحان کردن در سال 2022 را دارد.

بهترین بخش این است که می توانید این نوع خدمات را به صورت مجازی یا فیزیکی ارائه دهید. و شما می توانید تقریباً هر چیزی را تدریس کنید: ریاضیات، اقتصاد، پیانو، شنا و غیره.

پلتفرم هایی مانند Tutorme می توانند به شما در ارتباط با مشتریانی که به دنبال خدمات شما هستند کمک کنند.

18. ویرایشگر ویدیو

آیا می دانستید که یوتیوب بعد از گوگل دومین موتور جستجوی بزرگ است؟

این نشانه واضحی است که مصرف ویدیو در حال افزایش است.

از این رو، اگر در ویرایش ویدیو مهارت دارید ، افراد زیادی وجود دارند که به خدمات شما نیاز دارند.

19. تجارت الکترونیک

به لطف اینترنت، اکنون فروش آسان تر از همیشه شده است. شما می توانید محصولات را به مردم آن سوی کره زمین بدون استرس بفروشید.

وقتی به درستی انجام شود، یک تجارت الکترونیک می تواند بسیار سودآور باشد.

انتخاب پلت فرم تجارت الکترونیک مناسب برای موفقیت کسب و کار شما حیاتی است. WooCommerce، Shopify، Oberlo و غیره مواردی هستند که می توانید آنها را امتحان کنید.

مطمئن نیستید به دنبال کدام بروید؟

این راهنمای مقایسه دقیق WooCommerce در مقابل Shopify را بررسی کنید

WooCommerce در مقابل Shopify

20. آمازون FBA

هنوز در مورد تجارت الکترونیک صحبت می کنیم، تحقق توسط آمازون (FBA) یکی از ایده های کسب و کار در مقیاس کوچک است که احتمالاً در سال 2022 به موفقیت خواهید رسید.

چگونه کار می کند؟

محصولاتی را پیدا می‌کنید که می‌خواهید بفروشید، آنها را خریداری کرده و به انبارهای آمازون می‌فرستید. اگر محصولات شما تست کیفیت آمازون را پشت سر بگذارند، به صورت آنلاین آپلود خواهند شد.

هنگامی که مشتریان برای محصولات شما سفارش می دهند، آمازون آنها را بسته بندی و تحویل می دهد. پرداخت ها و بازپرداخت ها خارج از جعبه برای شما انجام می شود.

آمازون FBA راحت تر از فروش از طریق Shopify یا WooCommerce است. علاوه بر این، می توانید از ابزارهای FBA مانند Helium 10 یا Jungle Scout برای افزایش فروش در آمازون استفاده کنید. اگر می‌خواهید محصولاتی را از چین وارد کنید، می‌توانید از نمایندگی‌هایی مانند  Sourcing Nova  برای یافتن بهترین تولیدکنندگان با کیفیت کمک بگیرید.

5 ایده برتر کسب و کار برای زنان

آیا شما یک مادر خانه نشین، مادر مجرد، یا فقط زنی هستید که می خواهید با راه اندازی یک کسب و کار، سرنوشت خود را به دست بگیرید؟

در اینجا 5 ایده کسب و کار منحصر به فرد وجود دارد که باید آنها را امتحان کنید.

21. خریدار شخصی

با کمک به کسانی که وقت کافی برای خرید برای خود ندارند، شور خرید خود را به یک سرمایه گذاری تجاری سودآور تبدیل کنید.

جالب ترین بخش این است که شما تقریباً برای شروع به هیچ چیز نیاز ندارید – فقط اشتیاق شما برای خرید انجام می شود.

برای شروع، تا جایی که می توانید با افراد زیادی صحبت کنید و به آنها بگویید که می توانید در مورد نیازهای خریدشان به آنها کمک کنید. از آنجا، می‌توانید با ایجاد یک وب‌سایت برای تبلیغ کسب‌وکارتان، شروع به افزایش مقیاس کنید.

22. صنایع دستی

اگر در ساخت دستکش، کیف های مهره دار، شال یا هر کاردستی ارزشمند دیگری مهارت دارید، صنایع دستی خود را در مکان هایی مانند Etsy بفروشید.

بسیاری از زنان از طریق Etsy یک امپراتوری تجاری برای خود ساخته اند – شما نیز می توانید.

23. مراقب

بسیاری از خانواده ها افراد مسن و بیمار دارند که باید در خانه از آنها مراقبت شود. بنابراین، اگر تجربه پرستاری دارید، یا فقط یک فرد مردمی هستید، می توانید از این کار کسب و کار بسازید.

به خاطر داشته باشید که ممکن است برای ارائه مراقبت شخصی از افراد ناتوان نیاز به دریافت گواهی توسط یک نهاد شناخته شده داشته باشید.

24. آموزش آنلاین انگلیسی

تقاضا برای معلمان زبان انگلیسی در سراسر جهان در حال افزایش است. اگر به صورت بومی انگلیسی صحبت می کنید و اتصال اینترنتی خوبی دارید، می توانید با آموزش آنلاین انگلیسی، کسب و کار خود را از این تقاضا ایجاد کنید.

شما می توانید از پلتفرم هایی مانند VIPKID استفاده کنید که می تواند به شما در ارتباط با مشتریان بالقوه در سراسر جهان کمک کند.

25. وبلاگ نویسی

اگر به طور طبیعی دوست دارید بنویسید، ممکن است با وبلاگ نویسی موفقیت زیادی پیدا کنید. بسیاری از مادران خانه دار نیازهای خانواده خود را از درآمد وبلاگ نویسی تامین می کنند.

در مورد چه چیزی می توانید وبلاگ نویسی کنید؟

هر چیزی که به آن علاقه دارید. این می تواند در مورد واقعیت جدید شما در مادر بودن باشد. یا شاید نکات مالی شخصی مفید.

برای مشاهده درآمد قابل توجه از وبلاگ نویسی، ابتدا باید ترافیک قابل توجهی برای وب سایت خود ایجاد کنید. این امر مستلزم انتشار منظم محتوا است.

سپس می توانید از آن ترافیک با استفاده از تبلیغات گوگل، بازاریابی وابسته و غیره کسب درآمد کنید.

5 ایده برتر کسب و کار برای نوجوانان

چه کسی گفته است که پسر یا دختر نوجوان شما نمی تواند کسب و کار خود را راه اندازی کند. اگر کودک شما روحیه کارآفرینی دارد، در اینجا چند ایده تجاری وجود دارد که می توانید آنها را تشویق کنید تا دست خود را امتحان کنند:

26. کارواش

با اجازه دادن به بچه‌های مبتکرتان برای دستمزد هفتگی‌شان کار کنید. هنگامی که آنها شروع به بهتر شدن در آن کردند، می توانید از همسایه ها و دوستان خود بپرسید که آیا دوست دارند بچه های شما نیز بچه های خود را بشویند.

27. در حال اجرا

کمک به دیگران در انجام کارهایی مانند خرید مواد غذایی، نظافت حیوانات خانگی و غیره می تواند برای نوجوانان یک سرمایه پرسود باشد.

دارای حداقل مانع ورود است، راه اندازی آسان است و نیازی به سرمایه ندارد – یک دوچرخه برای شروع کافی است.

28. بستنی مفصل

کیست که عاشق یک فنجان بستنی سرد در گرمای تابستان نباشد؟ چرا این ایده کسب‌وکار را به فرزندتان نمی‌فروشید و ببینید آیا او با آن کار خواهد کرد یا خیر.

می توانید با خرید یک دستگاه خودکار و اجاره یک فضای کوچک در جایی در محله خود از آنها حمایت کنید.

29. پادکست

برخی افراد استعداد طبیعی در تولید محتوای صوتی دارند. اگر متوجه این استعداد در نوجوان خود شده اید، او را تشویق کنید که پادکست راه اندازی کند.

و آنها نیازی به خرید دنده های گران قیمت برای برخورد به زمین ندارند – گوشی هوشمند آنها کافی است.

30. لباسشویی

تجارت خشکشویی، اگرچه قدیمی است، اما هنوز هم تا به امروز در تلاش است. این یک فرصت تجاری عالی برای نوجوانان و جوانانی است که به دنبال شروع اولین سرمایه گذاری کارآفرینی خود هستند.

6. مربیان شخصی

تبدیل عشق به تناسب اندام به شغل لزوماً به معنای کار کردن در یک باشگاه بزرگ شرکتی نیست – و همچنین نیازی به هزینه سربار داشتن مکان شخصی خود برای آموزش مشتریان ندارید. چند وزنه، باند و تشک یوگا را داخل صندوق عقب ماشینتان بیندازید و در جاده نمایش تناسب اندام خود را تماشا کنید.

شما می توانید با ارائه جلسات انفرادی در خانه مشتریان خود یا کلاس های گروهی تبلیغاتی در یک پارک محلی یا مرکز اجتماعی به یک مربی شخصی تبدیل شوید. در دسترس قرار دادن تناسب اندام برای مشتریان خود ممکن است فقط بلیطی برای کمک به هر دوی شما در دستیابی به اهدافتان باشد. همانطور که آمریکایی ها شروع به تغذیه سالم تر و ورزش بیشتر می کنند، کسب و کارهای تناسب اندام و سلامتی محبوبیت بیشتری پیدا می کنند و همچنین به برخی از سودآورترین مشاغل تبدیل می شوند.

7. خدمات نوزاد و پس از بارداری

اگرچه هزاره‌ها والدین را برای مدت طولانی‌تری نسبت به نسل‌های قبلی به تعویق می‌اندازند، اما در نهایت می‌خواهند بچه‌دار شوند – در واقع، در سال 2016، 1.2 میلیون هزاره برای اولین بار مادر شدند. بنابراین، نیاز به کسب‌وکارهای کودک محور، با شروع خدمات پس از بارداری و خدمات مربوط به نوزاد، در حال افزایش است.

تقاضا برای دولا و مشاوران شیردهی، به ویژه، در میان مادران تازه وارد افزایش یافته است، و هر دو گزینه کسب و کار نیازهای سربار نسبتا کمی فراتر از تحصیل و گواهینامه دارند – به این معنی که این حرفه ها می توانند به راحتی به یکی از سودآورترین مشاغل برای شروع تبدیل شوند.

8. فعالیت های غنی سازی برای کودکان

در حالی که تعداد کودکان در ایالات متحده افزایش می یابد، کاهش بودجه برای آموزش به این معنی است که هم دانشگاه های سنتی و هم موضوعات غنی مانند موسیقی، هنر و دو و میدانی ضربه چشمگیری خورده اند.

در نتیجه، والدین بیشتری برای فعالیت های غنی سازی خارج از مدرسه به مشاغل خصوصی روی می آورند. یکی از موفق‌ترین کسب‌وکارها برای شما ممکن است یک مرکز ژیمناستیک، مدرسه موسیقی، مربی شنا، معلم یوگای کودکان یا سایر فعالیت‌های کودک محور باشد. اگر مهارتی دارید که می‌توان آن را به راحتی به دانش‌آموزان جوان آموزش داد، ممکن است در حال حاضر یک تجارت سودآور در راه داشته باشید.

9. برنامه های موبایل و سرگرمی برای کودکان

از سوی دیگر، اگر علایق شما به فناوری یا سرگرمی نزدیک‌تر است، در نظر داشته باشید که فناوری خود را به سمت جوان‌ترین مصرف‌کنندگان سوق دهید. تحقیقات نشان می‌دهد که صرف‌نظر از توصیه‌های کارشناسان ، تقاضا برای تبلت‌ها، اپلیکیشن‌ها و سرگرمی‌های موبایلی برای کودکان در حال افزایش است.

آیا ایده ای برای یک برنامه آموزشی برای کودکان یا والدین دارید؟ اگر چنین است، اکنون زمان آن رسیده است که ایده درخشان خود را برای نسل بعدی پیش ببرید و این تجارت بالقوه سودآور را به واقعیت تبدیل کنید.

10. لوازم جانبی و لباس مشترک

سایت‌هایی مانند Rent the Runway و Gwynnie Bee از ایده اقتصاد اشتراک‌گذاری استفاده کرده‌اند – جایی که ما می‌خواهیم و نیاز داریم چیزهای کمتری داشته باشیم، بنابراین در عوض، منابع را به اشتراک می‌گذاریم. این روند منجر به ایجاد فرصت‌های تجاری کوچک برای این شرکت‌ها شده است که لباس‌ها و لوازم جانبی قرضی یا اجاره‌ای را با کسری از قیمت‌های خریدشان ارائه می‌کنند. و از آنجا که یک قطعه موجودی می تواند چندین بار درآمد ایجاد کند، سودآوری این سرمایه گذاری ها بسیار قابل توجه است.

آیا به مد و حس سبکی که در حال حاضر توسط سایر خدمات اجاره ارائه نمی شود، توجه دارید؟ شاید شما آماده باشید تا چیز بزرگ بعدی باشید.

اما حتی اگر برای راه‌اندازی یک استارت‌آپ مد چند میلیون دلاری آماده نیستید، می‌توانید به همین راحتی از مد مشترک در سطح محلی سود ببرید. قبل از رقص رسمی بعدی، تعدادی اکسسوری یا لباس مورد علاقه جمع آوری کنید و یک مهمانی قرض گرفتن برای دانش آموزان دبیرستانی برگزار کنید. اگر در یک شهر کالج هستید، مراسم رسمی زندگی یونانی فرصت عالی دیگری برای سود بردن از مد اقتصادی مشترک است. و از آنجایی که هزینه های حمل و نقل را از معادله خارج می کنید، این پتانسیل را دارید که حتی از استارتاپ های بزرگتر سودآور باشید.

11. تجهیزات بهسازی خانه مشترک

آیا شما مرد یا دختر محله خود برای هر چمنزار، باغ و ابزار تعمیر خانه زیر نور خورشید هستید؟ چرا با تبلیغات تجهیزات موجود خود فراتر از گروه دوستان نزدیک خود، این لطف ها را به یک تجارت سودآور تبدیل نمی کنید؟

حتی ممکن است تصمیم بگیرید روی تجهیزات خاص تر و با هزینه بالاتری سرمایه گذاری کنید که برای اطرافیانتان مفید باشد. و اگر مشتری نمی داند چگونه از یک ابزار خاص استفاده کند، اجاره تجهیزات خود را با خدمات دستفروشی سیار ترکیب کنید تا پول نقد بیشتری در بانک داشته باشید. این می تواند یک فرصت بزرگ به عنوان یکی از سودآورترین ایده های تجاری باشد زیرا افراد بیشتری در خانه های بالاسری سرمایه گذاری می کنند و به ابزار و مشاوره نیاز دارند.

12. اجاره تعطیلات

سایت‌هایی مانند Airbnb یا VRBO سود بردن از اموال تعطیلات بلااستفاده شما یا حتی اتاق خواب اضافی را آسان‌تر از همیشه کرده‌اند. به علاوه، تبدیل شدن به یک میزبان Airbnb چندان دشوار نیست و تقاضا برای این نوع اجاره ها در سال های اخیر افزایش یافته است. بنابراین، اگر در یک مقصد گردشگری بسیار مطلوب زندگی می‌کنید، می‌توانید به راحتی فضای اجاره‌ای در منزل خود به مسافران سود ببرید.

13. دروس دانشگاهی

باز هم، با رشد فناوری، صاحبان مشاغل آنلاین با ارائه دوره های آموزشی از طریق پلتفرم های آموزشی یا به طور مستقل از طریق وب سایت های خود، برخی از سودآورترین مشاغل را ایجاد می کنند. بنابراین، ممکن است با آکادمیک های سنتی شروع کنید و آموزش های آنلاین تکمیلی را در زمینه خواندن ریاضی، علوم یا تاریخ در سطح پایه یا حتی آمادگی آزمون استاندارد ارائه دهید.

حتی می توانید یک دوره مروری برای والدین ایجاد کنید که به نوجوانان در انجام تکالیف جبر کمک می کنند. اگر خلاق باشید، امکانات واقعا بی پایان هستند. و، دوره های تحصیلی لازم نیست در سطح دبیرستان یا حتی کالج به پایان برسد. شما می توانید یک دوره آنلاین برای به اشتراک گذاشتن عشق خود به تاریخ سیاسی، الهیات بودایی یا علوم موشکی ایجاد کنید. اگر به موضوع خاصی علاقه مند هستید، احتمال اینکه شخص دیگری نیز به آن علاقه داشته باشد زیاد است.

14. دوره های زبان

علاوه بر این، با بهبود ارتباطات و محو شدن مرزها، مصرف کنندگان در سراسر جهان به دنبال یادگیری زبان هستند. چه در آموزش آنلاین با تخصص در زبان انگلیسی شرکت کنید، چه تسلط خود را بر زبان سواحیلی مهار کنید، احتمالاً شخصی وجود دارد که می خواهد زبانی را از شما یاد بگیرد. و احتمالاً حاضرند برای آن پول بپردازند. ممکن است کسب و کار موفقی در دست داشته باشید، به خصوص اگر به زبان های پرتقاضا صحبت کنید – مانند عربی، اسپانیایی و ماندارین.

اگر در زبانی مبهم مهارت دارید، یا در آموزش زبانی که بیشتر شناخته شده است مهارت دارید، یک جلسه آموزشی آنلاین مبتنی بر زبان می تواند یکی از سودآورترین ایده های تجاری شما باشد.

15. دوره های تجاری یا بازاریابی

واقعیت غم انگیز این است که در حالی که مدارک هنرهای لیبرال ممکن است متفکران انتقادی را توسعه دهند، بسیاری از فارغ التحصیلان کالج از مهارت های قابل فروش که باعث موفقیت آنها در تجارت می شود، دست ندارند. توانایی شما برای پر کردن این شکاف ها با تخصص خود می تواند یکی از بهترین ایده های کسب و کار کوچک باشد که می توانید با هزینه اولیه بسیار کمی شروع کنید.

چه مهارت‌ها و درس‌هایی را در کسب‌وکار یا شغل خود به سختی آموخته‌اید؟ تخصص خود را از طریق یک دوره آنلاین مبتنی بر B2B با کارآفرینان دیگر به اشتراک بگذارید. موضوعات دوره محبوب شامل حسابداری، نرم افزار حسابداری QuickBooks ، توسعه وب وردپرس، طراحی گرافیکی، نحوه ایجاد یک پیشنهاد عالی برای مشتری، یا حتی نحوه نوشتن یک جلد نامه یا رزومه عالی است.

16. سلامت شخصی

آیا شما یک درمانگر یا مشاور، یک مربی یوگا، یک مربی زندگی، یا یک مدیتیشن طولانی مدت هستید؟ اگر اشتیاق عمیقی به سلامتی شخصی دارید، ممکن است بتوانید به دیگران کمک کنید ذن خودشان را پیدا کنند – در حالی که درآمد قابل توجهی نیز کسب کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که آنچه را که می دانید به اشتراک بگذارید.

اگر در مورد ترکیب سلامتی شخصی و دوره های آنلاین شک دارید، به دنبال اپرا نباشید. او ملکه سلامتی شخصی است و اولین مدافع دوره های آنلاین بوده است – از جمله نویسنده برن براون در مورد قدرت آسیب پذیری.

هر فردی تمایل دارد که خود را بهتر کند، و این دقیقاً همان چیزی است که دوره های آنلاین در مورد آن هستند. اگر این تخصص را برای به اشتراک گذاشتن دارید، به راحتی می توانید دانش خود را به یکی از سودآورترین مشاغل تبدیل کنید.

17. دوره های سرگرمی دیگر

در حالی که بسیاری از دوره‌ها برای ادامه تحصیل یا آینده شغلی یا ارتقای تغییرات عمده زندگی طراحی شده‌اند، شما می‌توانید به همین راحتی یک دوره آنلاین را پیرامون هر سرگرمی یا علاقه طراحی کنید. آیا به خوشنویسی یا دم کردن صنایع دستی علاقه دارید؟ آیا به بازی ویدیویی خاصی تسلط دارید؟ از تعداد افرادی که مایل به پرداخت هزینه برای یادگیری موضوعات مورد علاقه خود هستند، شگفت زده خواهید شد.

نمی دانید چگونه طراحی دوره آنلاین خود را شروع کنید؟ خوب، حتی دوره های آنلاین برای صاحبان مشاغل وجود دارد. می‌توانید از یکی از این دوره‌ها برای پیشبرد کسب‌وکار دوره آنلاین خود یا هر یک از ایده‌های دیگر در لیست سودآورترین مشاغل کوچک ما استفاده کنید.

18. حسابداری و حسابداری

حسابداری و حسابداری واقعیت های اجتناب ناپذیر مالکیت کسب و کار هستند. اما برای بسیاری از کارآفرینان، مدیریت پول بدترین بخش داشتن یک تجارت است. چه یک CPA دارای مجوز یا فقط یک جادوگر QuickBooks باشید، ممکن است کاندیدای مناسبی برای راه‌اندازی کسب‌وکار خود با نظم دادن به امور مالی شخصی و کسب‌وکارهای کوچک کارآفرینان خود باشید. با حاشیه سود خالص 19.8٪، حسابداری، حسابداری، تهیه مالیات و خدمات حقوق و دستمزد مدتهاست که از سودآورترین مشاغل برای کارآفرینان بوده است.

به عنوان یک حسابدار، می توانید فاکتورها و حقوق و دستمزد را پردازش کنید، گزارش هزینه ها و موارد دیگر را جمع آوری کنید. اگر مجوز CPA دارید، می‌توانید به صاحبان کسب‌وکار کمک کنید مالیات‌ها را ثبت کنند، ترازنامه‌ها و سایر اسناد حسابداری را تهیه کنند و توصیه‌های حرفه‌ای درباره سود مشتری خود ارائه دهند.

19. مشاوره

اگر برای مدت طولانی در دنیای تجارت بوده‌اید، ممکن است مردم برای دانش و تخصص شما در صنعت شما فریاد بزنند. چرا همه این دانش را به یک شغل جدید به عنوان یک مشاور مستقل تبدیل نمی کنید؟

می‌توانید برای سخنرانی در کنفرانس‌ها یا رویدادهای صنعتی، خدمت در هیئت مشاوران یک کسب‌وکار نوپا، یا ارائه تخصص خود برای شکل دادن به استراتژی یک کسب‌وکار موجود بر اساس قرارداد، پول دریافت کنید. مهارت شما هرچه که باشد، راه اندازی یک کسب و کار مشاوره راهی عالی برای کسب درآمد رویاهای شما در حالی که با شرایط خود کار می کنید است.

20. طراحی گرافیکی

با افزایش تعداد برندهایی که برای جلب توجه مصرف کنندگان رقابت می کنند، یک تصویر صاف و صیقلی برای کسب و کارهای کوچک مهم تر از همیشه شده است. صرف نظر از اینکه آیا می توانند یک آژانس تبلیغاتی یا بازاریابی در مقیاس بزرگ را بپردازند، تقریباً هر کسب و کار کوچکی به مقداری کار طراحی گرافیکی نیاز دارد.

آیا راه خود را در فتوشاپ، ایلاستریتور و ایندیزاین می شناسید؟ آیا چند کلاس طراحی گذرانده اید و آیا چشمی به برندسازی خوب دارید؟ مهارت های خود را به عنوان یک طراح گرافیک مستقل به یک تجارت تبدیل کنید. تقریباً هیچ سربار نخواهید داشت و می‌توانید برای انجام کارهایی که صاحبان مشاغل کوچک نمی‌توانند برای خود انجام دهند، نرخ‌های ساعتی قابل‌توجهی دریافت کنید—ایجاد گرافیک بازاریابی عالی.

21. مدیریت رسانه های اجتماعی

بیشتر هزاره ها در رسانه های اجتماعی متولد و بزرگ شدند. به عنوان مشتری، آنها انتظار دارند که یک کسب و کار در رسانه های اجتماعی حضور قوی داشته باشد و در خدمات اجتماعی به مشتریان پاسخگو باشد.

با این حال، اگرچه اکثر صاحبان مشاغل کوچک می دانند که باید در بازاریابی رسانه های اجتماعی شرکت کنند، تعداد کمی از آنها زمان یا تخصص لازم را برای “انجام خوب رسانه های اجتماعی” دارند، چه رسد به مدیریت تمام حساب های رسانه های اجتماعی خود.

اگر به توییتر مسلط هستید، زندگی خود را در فیس‌بوک زندگی می‌کنید و هر شغلی را که تا به حال از طریق لینکدین داشته‌اید به دست آورده‌اید، ممکن است در نظر داشته باشید که تخصص خود در رسانه‌های اجتماعی را به سرمایه‌گذاری کسب‌وکار انفرادی خود تبدیل کنید و به صاحبان مشاغلی که نیاز به کمک دارند، حمایت کنید. مدیریت پلتفرم های رسانه های اجتماعی برند خود. شکی نیست که در عصر حاضر، راه اندازی یک آژانس مشاوره رسانه های اجتماعی به راحتی می تواند به یکی از سودآورترین مشاغل کوچک تبدیل شود.

22. کپی رایتر بازاریابی

به طور مشابه، اگر در کلمات مهارت خاصی دارید، می توانید از استعدادهای خود برای نوشتن کپی برای تلاش های بازاریابی شرکت های مختلف استفاده کنید. چه در حال ایجاد یک شعار جذاب یا نوشتن شرحی عمیق از پیشنهادات یک شرکت باشید، اگر به عنوان یک پیمانکار مستقل این کار را انجام می دهید، بدون توجه به آنچه که می شود، می دانید که برای خدمات خود سود کسب خواهید کرد.

23. خدمات دستیار مجازی

در نهایت، آخرین لیست ما از سودآورترین مشاغل کوچک است: خدمات دستیار مجازی. زمانی که اقتصاد قبل از رکود در اوج بود، هر کارآفرین، مدیر یا مدیر اجرایی یک دستیار شخصی یا اجرایی داشت. سال‌ها بعد، بسیاری هنوز حجم کار و برنامه‌های کاملی دارند که داشتن دستیار را مفید می‌سازد (اگر لازم نباشد)، اما بسیاری هنوز نمی‌توانند یا نمی‌خواهند برای یک دستیار تمام وقت هزینه کنند.

برای پر کردن این شکاف، دستیاران مجازی به ترکیبی اساسی از کنسرت‌های مستقل و فعالیت‌های جانبی تبدیل شده‌اند. به‌عنوان یک دستیار مجازی، می‌توانید مشتریان خود را انتخاب کنید و برنامه‌ریزی خود را برای مدیریت ایمیل‌ها، برنامه‌ریزی جلسات، رزرو سفر و تکمیل سایر کارهای اساسی ایجاد کنید تا زندگی مشتریانتان روان‌تر شود. برای راه اندازی این کسب و کار سودآور تنها به یک لپ تاپ و اتصال به اینترنت نیاز دارید.

3 گام برای شروع یک کسب و کار سودآور

همانطور که می بینید، سودآورترین کسب و کارها شامل صنایع مختلف، تعهدات زمانی و هزینه های راه اندازی می شود. با توجه به این موضوع، صرف نظر از اینکه به سودآورترین ایده تجاری متمایل هستید، برای شروع کسب و کار خود به چند چیز نیاز دارید.

بنابراین، اگر هنوز در مراحل اولیه برنامه ریزی هستید، می توانید از این سه مرحله برای رسیدن به توپ استفاده کنید:

مرحله 1: ایده عالی را پیدا کنید و تحقیق کنید.

یک کسب و کار با یک ایده خوب شروع می شود. اما برای اینکه این ایده را به واقعیت تبدیل کنید، باید تحقیقات خود را انجام دهید تا مطمئن شوید که این مفهوم موفق خواهد شد. قبل از اینکه خیلی به این موضوع برسید، یک فرآیند اعتبارسنجی ایده – از جمله تحقیقات بازار و رقبا، و تحلیل امکان سنجی مالی – را طی کنید. مشاوره با این لیست از سودآورترین مشاغل اولین قدم شما در این فرآیند خواهد بود.

مرحله 2: سازماندهی کنید و آن را رسمی کنید.

وقتی مطمئن شدید که ایده خوبی برای کار با آن دارید، زمان آن فرا رسیده است که تدارکات کسب و کار را با یک طرح تجاری خوب تدوین شده برنامه ریزی کنید. وقتی مطمئن هستید که همه چیز را به صورت مکتوب نوشته اید، باید اقداماتی را برای رسمی کردن آن انجام دهید. این شامل انتخاب یک ساختار تجاری، درخواست برای EIN، ثبت نام “Doing Business As” خود (در صورت لزوم)، و دریافت مجوزهای تجاری و ثبت‌هایی است که کسب و کار خاص شما برای باز کردن درهای خود نیاز دارد.

مرحله 3: تامین مالی مناسب را پیدا کنید.

هر کسب و کاری برای رشد نیاز به سرمایه دارد و قطعا استارت آپ ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند. اما به عنوان یک مالک جدید استارت‌آپ، ممکن است برای واجد شرایط بودن برای وام‌های کسب‌وکار سنتی از همان ابتدا تلاش کنید.

به همین دلیل است که توصیه می‌کنیم بودجه رشد اولیه خود را با کارت اعتباری تجاری شروع کنید . نه تنها برای واجد شرایط بودن برای کارت اعتباری نسبت به وام های تجاری سنتی، زمان آسان تری خواهید داشت، بلکه سابقه اعتباری کسب و کار خود را نیز آغاز خواهید کرد، در حین خرج کردن، امتیازات و جوایزی کسب خواهید کرد و از مزایای 0 بدون بهره بهره مند خواهید شد. ٪ دوره های APR مقدماتی (که مانند یک وام رایگان است).

6. کتاب های الکترونیکی

اگر از نوشتن لذت می برید، فروش کتاب های الکترونیکی می تواند یک تجارت آنلاین بسیار رضایت بخش باشد.

فروش آنلاین کتاب الکترونیکی به عنوان یک تجارت جانبی (آموزش)

بسته بندی مهارت ها و دانش خود در یک کتاب الکترونیکی قابل دانلود (مانند من با بهترین کتاب های وبلاگ نویسی خود ) که به کسانی که به دنبال یادگیری یک مهارت، پیشرفت در حرفه خود یا راه اندازی کسب و کار خود هستند، ارزش ارائه می دهد، ارزش پیشنهادی قوی را ایجاد می کند. شما یاد می گیرید که چگونه مخاطب هدف خود را پیدا کنید (به همین دلیل است که چنین ایده های تجاری پایداری را برای بسیاری از نویسندگان ایجاد می کند). کلاسی که با Tara Gentile در CreativeLive گذراندم همچنین به شما نشان خواهد داد که چگونه از مجموعه کارهای موجود خود برای یادگیری نحوه نوشتن کتاب الکترونیکی در هفته آینده استفاده کنید (حتی با شروع با چیزی به سادگی طرح پست وبلاگ.برای شروع فرآیند) و یک کتاب الکترونیکی را به یکی از هوشمندانه‌ترین ایده‌های تجاری تبدیل کنید که اگر در نوشتن مهارت دارید، می‌توانید آن را اجرا کنید. با کتاب الکترونیکی خود کار جدی کنید، مخاطب ایجاد کنید و بستری خواهید داشت که ناشران سنتی را در یک معامله کتاب قرار دهید—سپس می توانید یکی از بهترین کتاب های تجاری را بنویسید و واقعاً برند شخصی خود را بسازید.

7. بازاریابی اینستاگرام

بازاریابان همیشه تقاضای بالایی دارند و به عنوان مشاور خوب عمل می کنند.

چگونه به عنوان یک فریلنسر بازاریابی اینستاگرام مهارت های بازاریابی خود را بفروشیم

در حساب اینستاگرام خود فالوور ایجاد کنید و می توانید به سرعت توسط مارک های بزرگ، شرکت های تجهیزات و سایر مشاغل مرتبط که محصولات یا خدمات مرتبط با نوع محتوایی را که در اینستاگرام به اشتراک می گذارید می فروشند، به شما مراجعه کنند – ایجاد چندین ایده تجاری جانبی بالقوه که باعث می شود آمده به شما. اگر مهارت های بازاریابی مناسب و صدها هزار دنبال کننده دارید، به راحتی می توانید بین 500 تا 5000 دلار برای هر پست (یا بیشتر) هزینه کنید – که باعث ایجاد ایده های تجاری جانبی بسیار سودآور می شود. هنگامی که کمی جذب شدید، برای کاهش مدت زمانی که برای آپلود تصاویر صرف می‌کنید، می‌توانید با ارسال عکس‌ها از مک یا رایانه شخصی ، کل گردش کار خود را کارآمدتر کنید .

11. مشاوره کسب و کار محلی

کمک به دیگر صاحبان مشاغل کوچک محلی می تواند یک شرکت پرسود باشد.

چگونه یک کسب و کار مشاوره محلی راه اندازی کنیم

اگر طی سال‌ها مجموعه مهارت‌ها یا گواهی‌های ارزشمندی را در صنعت خود ایجاد کرده‌اید، با ارائه خدمات مشاوره‌ای به صاحبان مشاغل محلی به عنوان ایده‌های تجاری جانبی بالقوه پرسود، از مهارت‌های خود در اوقات فراغت خود استفاده کنید. خواه یک بازاریاب خبره، استراتژیست کسب و کار، یا طرفدار تولید باشید، احتمالاً یک صاحب کسب و کار محلی وجود دارد که حاضر است به شما کمک کند تا مشکلی را با شرکت خود حل کند – اگر بتوانید یک ایمیل سرد موثر ایجاد کنید که آنها را متقاعد کند که شما را استخدام کنند. . با این چک لیست 18 مرحله ای شروع کنید تا به عنوان یک ایده تجاری جانبی، از Karyn Greenstreet به یک مشاور کسب و کار محلی تبدیل شوید. وقتی آماده شدید که مشاور شدن را جدی بگیرید، همه انتخاب های من را برای بهترین دوره های کسب و کار آنلاین بررسی کنید.برای ادامه ساختن مهارت های خود و یادگیری نحوه جذب اولین مشتریان مشاوره خود. شخصاً، من فکر می کنم این یکی از بهترین ایده های تجاری است که می توانید  امروز با آن شروع کنید .

13. فروش فقط کمیسیون

اگر در فروش مهارت دارید، این یک ایده تجاری جانبی عالی است که باید امتحان کنید.

تبدیل شدن به یک نماینده فروش فقط کمیسیون (گرافیک)

اگر در برقراری ارتباط با مردم مهارت دارید و تمایل به قبول ریسک دارید، یک نقش فروش آزاد مبتنی بر کمیسیون می تواند یک ایده تجاری جانبی عالی برای شما باشد. بسیاری از استارت آپ ها به دنبال فروشندگان پاره وقت و فقط کمیسیون هستند، به خصوص زمانی که تازه شروع به کار کرده اند، به این معنی که اغلب می توانید این ایده را به یک ایده تجاری خانگی تبدیل کنید. استراتژی های فروش خود را توسعه دهید ، به یک نماینده فروش داخلی تبدیل شوید و مهارت های تماس سرد خود را در اوقات فراغت خود بدون هیچ کارمزدی کامل کنید، با اندکی حقوق صاحبان سهام مذاکره کنید و اگر در حال ارائه یک محصول قوی و موفقیت استارتاپ هستید، می توانید سود زیادی کسب کنید. . آموزش فروش خود را با کتاب های تحسین شده، Secrets of a Master Closer  و To Sell is Human شروع کنید.توسط نویسنده مشهور پرفروش دانیل پینک و شما به خوبی در راه تحقق این ایده تجاری جانبی خواهید بود.

سپس می توانید از طریق دوره های آنلاین مانند آموزش فروش و جستجو در Udemy، راهنمای ارائه و فروش مشتریان در CreativeLive به آموزش فروش همه جانبه تر بروید. هنگامی که آماده آزمایش مهارت های فروش خود شدید، فهرست فرشته ها را بررسی کنید  و ببینید آیا موقعیت های فروش با علایق شما مطابقت دارد یا خیر – آخرین کاری که می خواهید انجام دهید این است که در فروش محصولات یا خدماتی که به آنها علاقه ندارید گیر کنید. با این حال، با شروع حرفه فروش خود به عنوان یک ایده تجاری جانبی، این به شما انعطاف پذیری می دهد تا در صورت نیاز به راحتی دوره ها را تغییر دهید.

20. متخصص تبلیغات پولی گوگل

اگر می توانید کمپین های تبلیغاتی پولی را بهینه کنید، این ایده کسب و کار خانگی برای شما عالی است.

چگونه به عنوان یک تجارت متخصص تبلیغات پولی گوگل شوید

اگر یک یا دو چیز در مورد بازاریابی اینترنتی پولی می دانید و با Google راحت هستید، یک راه عالی برای کسب درآمد اضافی به عنوان یک ایده تجاری جانبی این است که یک قرارداد مستقل برای مدیریت کمپین های تبلیغاتی گوگل یک شرکت امضا کنید و به تدریج شروع به افزایش بیشتر کنید. مشتریان با رشد کسب و کار مشاوره شما. فقط مطمئن شوید که تمام اصطلاحات عامیانه تجاری و اصطلاحات صنفی مناسب را که در دنیای بازاریابی آنلاین فراگیر است، قبل از اینکه ناآماده به این ایده تجاری جانبی راه اندازی کنید، بشناسید.

21. مشاور طراحی ارائه

وقت آن رسیده است که از مهارت های پاورپوینت با این تجارت واقعی کسب درآمد کنید.

چگونه به عنوان یک فریلنسر به یک مشاور طراحی ارائه تبدیل شوید

بله، حتی ارائه پاورپوینت هر از چند گاهی نیاز به مشاوره بیرونی دارد – به خصوص اگر نقطه قوت شما نباشد. می‌دانم که با خوشحالی طرح‌بندی بصری تابلوهای ارائه‌ام را برای جلسات کاری، پیشنهادهای سرمایه‌گذار و سخنرانی‌ها برون سپاری خواهم کرد. Tobias Schelle of 24Slides گواه زنده‌ای است که نشان می‌دهد می‌توانید مهارت‌های خود را در طراحی ارائه نمایش اسلاید به ایده‌های تجاری جانبی قانونی تبدیل کنید – و به طور بالقوه برای زمان و استعدادهای خود تا 20 دلار در هر اسلاید درآمد کسب کنید.

23. متخصص صفحه فرود

افراد در این تجارت تمایل دارند از نوشتن و طراحی لذت ببرند.

به عنوان یک ایده تجاری جانبی، متخصص صفحه فرود شوید

اگر روشی با کلمات دارید، می‌دانید چگونه جستجوی کلمات کلیدی انجام دهید و صفحات فرود با طراحی زیبا را ایجاد کنید که از بهترین استراتژی‌های سئو وبلاگ پیروی می‌کنند ، چرا خدمات خود را از شرکت‌های دیگر هزینه نمی‌کنید و آن را به ایده‌های تجاری جانبی پول‌ساز تبدیل نمی‌کنید؟ حتی یک صفحه فرود کوتاه در بیشتر موارد چند صد دلار ارزش دارد و اگر بدانید چگونه  مشتریان بالقوه خود را به خوبی معرفی کنید، بسیار بیشتر است. اگر می‌خواهید ایده کسب‌وکار خود را برای تبدیل شدن به یک متخصص صفحه فرود یا کپی‌نویس آزاد شروع کنید، دوره عالی لن اسمیت و شان کی را در مورد Udemy، رازهای کپی‌نویسی: نحوه نوشتن کپی که می‌فروشد را بررسی کنید.

25. خانه دار

در حالی که به ندرت یک کسب و کار جانبی پردرآمد است، اما تقریباً به همین راحتی است.

خانه نشینی به عنوان یک ایده کسب و کار برای کسب درآمد اضافی

این دقیقاً راهی برای کسب درآمد عالی مداوم نیست، اما خانه نشینی – دقیقاً همان چیزی که به نظر می رسد – یک ایده تجاری فوق العاده آسان است که می تواند توانایی شما برای زندگی در مناطق هیجان انگیز در سراسر جهان (یا شهر شما) را بدون پرداخت یک سکه اجاره تامین کند. . آیا گفتم این راهی برای سفر و زندگی با اجاره رایگان است؟ در اینجا لیستی از چهار وب‌سایت عالی  از Nomadic Matt افسانه‌ای آمده است تا جستجوی ایده‌های تجاری خانگی خود را آغاز کنید.

26. پرستار بچه

کسب و کار مناسب برای کسانی که عاشق کودکان هستند.

نگهداری از کودکان به عنوان یک کار جانبی (توضیح دهنده)

خیر، نگهداری از کودک فقط برای نوجوانان و دانشجویان نیست. برعکس، اگر به جای آن خود را Au Pair می‌نامید، می‌توانید با این نوع ایده‌های کاری شب‌ها و آخر هفته‌ها با کار کردن، درآمد بسیار خوبی به دست آورید، اگر ساعت‌های اغلب عجیب و غریب برایتان مهم نیست.

27. مدیر املاک

این یک ایده تجاری عالی برای حلال‌کنندگان مشکل است که دوست دارند با دستان خود کار کنند.

نحوه راه اندازی یک کسب و کار جانبی مدیریت املاک (تصویر)

کسی را می شناسید که ملک را به دیگران اجاره می دهد؟ شاید آنها می توانستند از یک دست برای مدیریت اموال خود استفاده کنند. اگر چنین است، می توانید با کار نسبتاً کمی از طرف خود (بیشتر اوقات) از این ایده تجاری جانبی پول مناسبی به دست آورید. این کار مستلزم کمی شلوغی و تمایل به انعطاف پذیری در برنامه خود است، زیرا شما مسئول جمع آوری چک های اجاره، مدیریت تعمیرات و بهبودها و صرفاً آماده باش برای مواقع اضطراری خواهید بود. اما، یک مدیر دارایی برای اکثر سرمایه گذاران املاک و مستغلات که دارای سبد به اندازه کافی بزرگ هستند ضروری است، بنابراین قطعاً این ایده تجاری شایستگی دارد.

29. فروش ebay

فروش محصولات در این بازار بزرگ می تواند یک تجارت بسیار پرسود باشد.

فروش eBay به عنوان یک تجارت جانبی برای رشد در شب ها و آخر هفته ها

مشابه با فروش در آمازون، eBay مکانی برای کسب درآمد از فروش تقریباً هر چیزی است که می توانید به عنوان یک ایده تجاری جانبی فکر کنید، همراه با هیجان اضافی استفاده از مدل فروش حراج برای دریافت بیشتر از آنچه برای کارت بیسبال عتیقه انتظار داشتید. شما در یک نمایشگاه خیابانی محلی خرید کردید. به علاوه، اگر نگران هزینه های میزبانی وب هستید، نیازی به راه اندازی وب سایت خود نخواهید داشت – زیرا می توانید مستقیماً در پلت فرم eBay بفروشید. برای اینکه فروش eBay خود را به یک ایده تجاری قانونی تبدیل کنید، به دنبال فرصت‌هایی باشید که بتوانید محصولات مورد تقاضا را با تخفیف خریداری کنید و بعداً آنها را برای کسب سود بفروشید. در نهایت، شما حتی می توانید درس های آموخته شده از فروشگاه eBay خود را بگیرید و یک وبلاگ کامل بسازید یا از یکی از بهترین سازندگان وب سایت تجارت الکترونیک استفاده کنید.برای فروش از وب سایت خود

30. Fiverr Gigs

اگر مهارتی دارید که می توان از آن درآمدزایی کرد، این تجارت می تواند به شما کمک کند تا به سرعت درآمد کسب کنید.

نحوه دریافت کنسرت های Fiverr و رشد یک کسب و کار مستقل (صفحه نمایش)

در حالی که تعداد زیادی سایت با درآمد بالاتر برای ایجاد مشاغل وبلاگ نویسی عالی وجود دارد، Fiverr می تواند مکانی عالی برای فریلنسرهایی باشد که برای اولین بار کار می کنند و ممکن است تجربه زیادی نداشته باشند و بخواهند مجموعه ای از کار خود را ایجاد کنند. شما قادر خواهید بود کارهای ساده ای از طراحی لوگو گرفته تا ایجاد انیمیشن یا حتی کشیدن یک لوگوی شرکت روی پیشانی خود انجام دهید . در حالی که این ایده تجاری جانبی احتمالاً برای شما به یک استارتاپ میلیون دلاری تبدیل نخواهد شد ، اما همچنان می تواند بستری برای تأمین مالی یکی از ایده های تجاری بزرگ بعدی شما باشد. آیا می‌خواهید درباره تاریخچه Fiverr و نحوه کسب بیشترین سود از فروش روی پلتفرم بیشتر بدانید؟ به مصاحبه من با مدیر عامل Fiverr میکا کافمن گوش دهید .

31. مدرس و ویراستار مقاله پذیرش کالج

با این ایده تجاری، مطمئن شوید که به دانش آموزان کمک می کنید (نه کار برای آنها).

ویرایش مقالات پذیرش کالج و تدریس خصوصی دانشجویان می تواند یک ایده تجاری عالی ایجاد کند

اگر در حال ویرایش و توصیه به دانشجویان کالج در مورد چگونگی نوشتن مقاله های جذاب 500 کلمه ای در مورد موضوعاتی مانند « شما به تازگی برای سخنرانی در کاخ سفید دعوت شده اید. سخنان خود را بنویسید ، به نظر می رسد یکی از جذاب ترین ایده های کسب و کار برای اختصاص وقت آزاد خود به آن، به من اعتماد کنید – هزاران والدین برای ویرایش مقالات پذیرش و ارائه بازخورد سازنده برای فرزندانشان به شما پول می دهند. مراقب باشید که خط اخلاقی نوشتن مقالات خود را محو نکنید، اما خدمت به عنوان ویراستار برای کمک به آنها در انتقال پیام خود می تواند به یک ایده تجاری جانبی عالی تبدیل شود که پتانسیل آن را دارد که از طریق ارجاع دهان به دهان در جامعه شما گسترش یابد.

32. عکاس پرتره

اگر دوست دارید پشت دوربین باشید، این تجارت همیشه مورد تقاضا است.

عکاسان پرتره می‌توانند با انجام عکس‌های معمولی درآمد جانبی خوبی کسب کنند.

اگر صاحب دوربین هستید، راه اندازی یک کسب و کار عکاسی پرتره می تواند راهی بسیار طبیعی برای تبدیل مهارت ها و علایق خود به یک ایده تجاری سودآور باشد. با عکاسی رایگان برای دوستان و خانواده شروع کنید تا یک نمونه کار آنلاین قوی بسازید، با تجهیزات خود و فرآیند ویرایش آشنا شوید، سپس می توانید برای عکاسی از عکس های حرفه ای از سر و لحظات جشن خانوادگی به عنوان ایده تجاری جانبی خود پول دریافت کنید. . با بررسی این کلاس عکاسی پرتره مردانه  که مرتباً به صورت رایگان در CreativeLive پخش می شود، شروع کنید. به علاوه، هنگامی که همه وسایل را برای کسب و کار عکاسی خود در اختیار دارید، می توانید با اجاره آن در زمانی که از آن در بازارهای آنلاین مانند Fat Lama استفاده نمی کنید، درآمد جانبی کمی کسب کنید .

34. مشاور دوستیابی آنلاین

اگر دوست دارید خود را خواستگاری کنید، این ایده تجاری می تواند بسیار سرگرم کننده باشد.

برای کسب درآمد جانبی، یک مشاور دوستیابی آنلاین شوید (گرافیک)

باور کنید یا نه، برخی از افراد با قرار ملاقات آنقدر مشکل دارند که حتی نمی خواهند در مؤلفه آنلاین (یا مبتنی بر برنامه) آن شرکت کنند. اگر اهل صحبت ساده ای هستید، چرا از این مهارت برای تبدیل شدن به یک سازنده مسابقه پولی به عنوان یک ایده تجاری جانبی استفاده نکنید؟ مردم پرداخت می کنند .

36. ایده کسب و کار کوچک در سال 1401:نوشتن کارت تبریک

اگر هوشمندی سریع دارید، این می تواند یک ایده تجاری بدون سرمایه گذاری عالی باشد.

نحوه نوشتن کارت تبریک (و فروش آنها) به عنوان یک ایده تجاری جانبی آنلاین

دوست دارید شاعر باشید؟ شما می توانید برای هر شعری که می نویسید که این شرکت کارت تبریک منتشر می کند 300 دلار به دست آورید – در مورد ایده های تجاری جانبی بد نیست، اگر راهی برای کلمات دارید و از رد اشعاری که خوب نیستند نمی ترسید. مناسب.

39. ایده کسب و کار کوچک در سال 1401ماشین خود را در تورو اجاره کنید.

اگر یک ماشین (یا چندتایی) دارید که اغلب در گاراژ شما می‌نشیند، این پتانسیل کسب درآمد است.

به نحوه اجاره خودرو در تورو به عنوان منبع درآمد جانبی توجه کنید

اگر ماشینی دارید اما به سختی از آن استفاده می کنید، می توانید با اجاره آن در Turo مقداری پول نقد به عنوان یک ایده تجاری جانبی بدون دردسر به دست آورید. قبل از اینکه عصبانی شوید، بدانید که یک بیمه نامه یک میلیون دلاری برای همه خودروها وجود دارد، به علاوه رانندگان از قبل معاینه شده اند، بنابراین می توانید خیالتان راحت باشد.

40. ایده کسب و کار کوچک در سال 1401:مجموعه دار هنر

این تجارت مرز بین سرمایه گذاری و قمار را محو می کند، اما می تواند با چشم درست سودآور باشد.

مجموعه آثار هنری می تواند یک تجارت جانبی پرمخاطره اما پرسود باشد (گرافیک)

نباید با احتکار اشتباه شود، این نوع ایده های تجاری زمان، صبر و اشتیاق زیادی می طلبد. اگر به هنر خوب علاقه دارید، با مراجعه به دپارتمان استودیو در دانشگاه محلی خود، به راحتی می توانید در سطح زمین وارد شوید – البته انتظار نداشته باشید با این ایده تجاری جانبی یک شبه ثروتمند شوید. بسیاری از دانشجویان هنر از فروش آثارشان به قیمت مقرون به صرفه خوشحال هستند، و در عرض چند سال، این احتمال وجود دارد که اثری که شما با قیمت چند صد دلار خریداری کرده اید، به هزاران دلار برسد. هر چند مراقب باشید، این ایده کسب و کار به صبر زیادی نیاز دارد (و فضای ذخیره سازی برای تمام آن هنر).

41. ایده کسب و کار کوچک در سال 1401کترینگ

اگر از آشپزی و سرو کردن لذت می برید، این ایده تجاری همیشه مورد تقاضا است.

راه اندازی یک تجارت پذیرایی به عنوان منبع درآمد جانبی

EatWith یک راه عالی برای آزمایش آب به عنوان یک سرآشپز برای ایده تجاری جانبی شما است، و اگر نظرات مثبت کافی داشته باشید، ممکن است بتوانید مهارت های چاقوی خود را به یک تلاش تمام وقت تبدیل کنید که در آن از شبکه خود برای رزرو غذا استفاده می کنید. مناسبت ها. این ایده تجاری جانبی به شدت بر اساس دریافت ارجاعات خوشحال کننده ایجاد شده است، بنابراین مطمئن شوید که برای اولین مشتریان خود بیش از حد تحویل دهید و از آنها بپرسید که آیا آنها شخص دیگری را می شناسند که به خدمات پذیرایی شما نیاز دارد یا خیر. به‌علاوه، اگر کارت‌هایتان را درست بازی کنید و در طول زمان شروع به ایجاد یک دنبال‌کننده اجتماعی کنید، می‌توانید موفقیت خود را به‌عنوان یک تهیه‌کننده غذا در راه‌اندازی یک وبلاگ غذایی که می‌تواند جریان‌های درآمد بیشتری را برای کسب‌وکارتان باز کند، تقویت کنید.

42. ایده کسب و کار کوچک در سال 1401:یک برنامه توسعه دهید

اگر می‌خواهید یک مشکل (دیجیتال) را حل کنید، یک اپلیکیشن می‌تواند یک ایده تجاری عالی با سرمایه‌گذاری کم باشد.

یاد بگیرید چگونه یک برنامه را به عنوان یک تجارت جانبی برای رشد توسعه دهید

گاهی اوقات به نظر می رسد که یک برنامه برای همه چیز وجود دارد. با این حال، به نوعی، موارد جدید همیشه ظاهر می شوند و با پول زیادی به فروش می رسند. اگر جایگاهی را پیدا کردید که هنوز با پتانسیل خود تکمیل نشده است، و می توانید مهارت های کدنویسی را بیاموزید (یا فردی را بشناسید که قبلاً آنها را دارد)، می توانید با این ایده تجاری جانبی به سراغ کاری بروید. امروزه حتی امکان ساخت اپلیکیشن بدون هیچ گونه مهارت کدنویسی وجود دارد. فقط مطمئن شوید که ایده برنامه خود را قبل از پرش بیش از حد مورد تایید قرار داده اید. حتی اگر ایده کسب و کار اپلیکیشن شما به یک پرفروش تبدیل نشود، همچنان مهارت های ارزشمندی را بدست خواهید آورد.

به مصاحبه من با کارآفرین و سرمایه‌گذار سریالی، میشل رومانو، درباره نحوه ساخت اپلیکیشنی که در عرض 3 ماه 500000 دلار درآمد (به عنوان یک ایده تجاری جانبی خارج از کار روزانه‌اش) و اینکه چگونه در نهایت شرکت را به گروپون فروخت، گوش دهید. این به طور جدی باور نکردنی است. آیا می خواهید در این هفته یک ایده تجاری سودآور پیدا کنید؟ همین امروز به دوره آنلاین رایگان من بپیوندید که  یک ایده کسب و کار سودآور بیابید.

43.ایده کسب و کار کوچک در سال 1401:خبرنگار خبرآنلاین

اکثر افرادی که در اخبار پیشرفت می کنند، نویسندگان سریع و مطمئنی هستند.

به عنوان راهی برای افزایش درآمد آنلاین خود، خبرنگار اخبار آنلاین شوید

این روزها برای خبرنگار بودن نیازی به داشتن مدرک روزنامه نگاری ندارید (و این ایده تجاری را به عنوان یک کار از خانه دنبال کنید ). به علاوه، وب‌سایت‌های خبری زیادی وجود دارند که همیشه می‌توانند از کمی کمک برای دریافت پوشش محلی استفاده کنند. برخی از آنها، مانند The Examiner یا HuffPost ، بر اساس درآمد تبلیغاتی که در هر مقاله نوشته شده ایجاد می‌شود، به مشارکت‌کنندگان جبران می‌کنند – انگیزه‌ای عالی برای ارائه محتوای قانع‌کننده به سازمان‌های خبری به عنوان ایده تجاری جانبی شما.

44. ایده کسب و کار کوچک در سال 1401حق اختراع چیزی

مخترع بودن می تواند زمان زیادی را به همراه داشته باشد، اما هر حق ثبت اختراعی ارزش چیزی را ندارد.

نحوه ثبت اختراع چیزی و فروش حقوق مجوز به عنوان یک تجارت جانبی

این ایده تجاری جانبی برای بیشتر افراد مناسب نیست، اما کیا سیلوربروک را در نظر بگیرید که بیش از 4665 پتنت ایالات متحده را در طول زندگی خود (تاکنون) دریافت کرده است. لازم نیست چرخ را اختراع کنید تا از مفاهیم ثبت اختراع خود پول خوبی به دست آورید – فقط مطمئن شوید که ایده شما می تواند با قیمت مقرون به صرفه تولید شود ، در غیر این صورت هرگز در برابر شکایتی در آینده مقاومت نخواهد کرد.

46. ایده کسب و کار کوچک در سال 1401​​یک فروشگاه پاپ آپ راه اندازی کنید

این یکی از کم هزینه ترین مشاغل موبایلی است که می توانید با آن شروع کنید.

راه اندازی یک فروشگاه پاپ آپ به عنوان یکی از بهترین ایده های تجاری برای مقیاس محلی

در حالی که موانع ورود به یک فروشگاه خرده‌فروشی می‌تواند بسیار زیاد باشد، یکی از راه‌های کاهش هزینه‌ها و محدود کردن سرمایه‌گذاری در زمان خود در حالی که شغل تمام وقت خود را حفظ می‌کنید، راه‌اندازی یک فروشگاه پاپ آپ آخر هفته به عنوان یک ایده تجاری جانبی است. بیشتر از هر چیزی که می فروشید – دونات، لباس، کارت های بیسبال عتیقه یا هر چیز دیگری – به جای پرداخت هزینه های عملیاتی مانند اجاره یا آب و برق با انتخاب خرده فروشی به عنوان یک ایده تجاری جانبی، در جیب شما می ماند. با اجاره کوتاه مدت این راهنما از Shopify به شما یک فرآیند گام به گام برای راه اندازی فروشگاه پاپ آپ شما ارائه می دهد .

48. ایده کسب و کار کوچک در سال 1401تصحیح و ویرایش آزاد

اگر به جزئیات توجه داشته باشید، با این تجارت پیشرفت خواهید کرد.

نحوه شروع تصحیح و ویرایش فریلنسری برای کسب درآمد جانبی

تا زمانی که هنوز کلمه مکتوب وجود داشته باشد، همیشه ویراستارانی وجود خواهند داشت. ویرایش و تصحیح مستقل نه تنها دستمزد ساعتی مناسبی دارد، بلکه به شما این فرصت را می دهد که در مورد موضوعات بالقوه جالب نیز مطالعه کنید. علاوه بر این، دنبال کردن  نویسندگی و ویرایش مستقل به‌عنوان یک ایده تجاری می‌تواند سبک زندگی را برای شما فراهم کند که به شما امکان می‌دهد به عنوان یک عشایر دیجیتال به جهان سفر کنید. می‌توانید آگهی‌های شغلی زیادی از شرکت‌ها و افراد نیازمند به خدمات نوشتن، تصحیح و ویرایش را در Contena پیدا کنید ، که این را به یک ایده تجاری جانبی با تقاضای بالا تبدیل می‌کند.

49. ایده کسب و کار کوچک در سال 1401وسایل الکترونیکی مستعمل را بخرید و آنها را بازسازی کنید

بازار آنلاین بزرگی برای فروش مجدد لوازم الکترونیکی وجود دارد که دیگران به فکر تعمیر آن نیستند.

لوازم الکترونیکی مستعمل را بخرید و آنها را بازسازی کنید تا از طرفی درآمد کسب کنید

بسیاری از مردم از لپ‌تاپ‌ها، تلفن‌های همراه یا دوربین‌های معیوب خود صرف نظر می‌کنند بدون اینکه حتی علت خرابی آنها را بررسی کنند. اگر مهارت‌هایی برای رفع آن‌ها دارید، این ایده تجاری جانبی را برای بازسازی و فروش مجدد وسایل الکترونیکی مستعمل در اوقات فراغت خود دنبال کنید.

50. ایده کسب و کار کوچک در سال 1401:تجزیه و تحلیل داده ها

عاشق اعداد؟ افراد در این خط کسب و کار در بیرون کشیدن بینش از داده ها عالی هستند.

تجزیه و تحلیل داده ها به عنوان یک مترجم آزاد می تواند یک منبع درآمد سودآور باشد (توضیح دهنده)

چیزی برای اعداد دارید؟ بسیاری از شرکت‌ها باید پیمانکاران با استعدادی را استخدام کنند که در تجزیه و تحلیل داده‌ها مهارت داشته باشند و در صورت داشتن اعتبار و تجربه مناسب، این یک ایده تجاری سودآور بالقوه است. پلتفرم هایی مانند  Upwork و Digiserved تنها دو مورد از بسیاری از وب سایت هایی هستند که برای فریلنسرهایی با قدرت تحلیلی عالی هستند و به دنبال کار اضافی به عنوان یک ایده تجاری جانبی در مورد مشاغل تمام وقت خود هستند.

51. ایده کسب و کار کوچک در سال 1401خرید و فروش مجدد قطعات از فروشگاه های الکترونیک

بازار شگفت انگیزی برای فروش مجدد قطعات الکترونیکی استفاده نشده به صورت آنلاین وجود دارد.

خرید قطعات از فروشگاه های الکترونیک و فروش آنلاین آنها را بیاموزید

باور کنید یا نه، گنجینه ای از اقلام ارزشمند وجود دارد که توسط فروشگاه های بزرگ در سراسر جهان دور ریخته می شوند. فروشگاه های لوازم الکترونیکی همه چیز را از کارتریج های چاپگر گرفته تا تبلت ها دور می اندازند، و اگر شکم کاوش در سطل زباله را دارید، به راحتی می توانید  با این ایده تجاری جانبی، اندکی (بیشتر از آن چیزی که فکرش را می کردید) به دست آورید.

52. ایده کسب و کار کوچک در سال 1401:نویسندگی و کپی رایتینگ آزاد

من با این ایده تجاری شروع کردم و دست اول می دانم که چقدر می تواند سودآور باشد.

نوشتن آزاد و کپی رایتینگ به عنوان یک فریلنسر می تواند درآمد قابل توجهی به عنوان یک تجارت کسب کند

هر صاحب وب‌سایت (از جمله خود من) کپی‌رایترهایی را استخدام می‌کند تا مطالبی مانند صفحات، سؤالات متداول یا پست‌های وبلاگ بنویسند. دستمزد ساعتی برای کپی رایترهای تازه کار خیلی زیاد نیست، اما با کمی تجربه و یک نمونه کار رو به رشد، می توانید امروز به یک نویسنده مستقل تبدیل شوید و به زودی اگر مشتریان مناسبی را پیدا کنید و برند خود را به عنوان برند کنید، بیشتر از آنچه در شغل تمام وقت خود به دست می آورید، دریافت خواهید کرد. یک متخصص با این ایده تجاری جانبی. یکی از بااستعدادترین دوستان من، جوری مکی، را برای مثالی از شخصی که با ایده تجاری جانبی خود در زمینه نوشتن به عنوان یک ارائه دهنده خدمات ممتاز، کار بسیار خوبی انجام می دهد، بررسی کنید. سپس هنگامی که آماده شروع به ارسال ایمیل سرد به مشتریان احتمالی هستید،  الگوی پیشنهادی آزاد قابل دانلود رایگان من را انتخاب کنیدو همین امروز شروع کنید

53.ایده کسب و کار کوچک در سال 1401: توزیع کننده محصولات دارای مجوز

اگر به دنبال محصولات خارجی امیدوار کننده هستید، این تجارت برای شما مناسب است.

تبدیل به یک توزیع کننده محصول دارای مجوز برای ایجاد درآمد آنلاین (گرافیک)

این یک شبه اتفاق نمی‌افتد، اما صدور مجوز برای یک محصول خارجی برای فروش در داخل، می‌تواند یکی از سودآورترین ایده‌های تجاری باشد که (گاهی اوقات) منجر به بازده بزرگی در آینده می‌شود. هوشمندانه سرمایه‌گذاری کنید، محصولی را که به آن اعتقاد دارید بفروشید و می‌توانید برای سال‌های آینده از آن بهره ببرید.

54.ایده کسب و کار کوچک در سال 1401 نظرسنجی های آنلاین را پر کنید

انتظارات خود را برای درآمد حاصل از این تجارت جانبی نسبتاً پایین نگه دارید.

نحوه پر کردن نظرسنجی های آنلاین و دریافت حقوق (کمی) - Explainer Graphic

این خیلی جذاب یا از نظر ذهنی محرک نیست، اما نظرسنجی های آنلاین از طریق شرکت هایی مانند Survey Junkie ، User Interviews و InboxDollars (کمی) پرداخت می شود، چه باور کنید یا نه. پرداخت‌ها به شکل PayPal، چک یا گاهی اوقات کارت‌های هدیه آمازون است، اما اگر زمان بیکاری دارید، سایت‌هایی مانند Survey Junkie ، User Interviews و InboxDollars ممکن است راه خوبی برای گذراندن بخشی از زمان استراحت شما باشند. فقط انتظار نداشته باشید که با این ایده تجاری جانبی بانک بسازید—من توصیه می کنم آن را با منبع درآمد جانبی دیگری از این لیست از بهترین ایده های تجاری من ترکیب کنید و زمانی که به درآمد کمی نیاز دارید به نظرسنجی ها روی بیاورید.

56. ایده کسب و کار کوچک در سال 1401:مربی تناسب اندام شخصی

کمک به افراد برای تناسب اندام همیشه یکی از قابل اعتمادترین ایده های تجاری خواهد بود.

مربیان تناسب اندام شخصی به عنوان یک تجارت جانبی (گرافیک)

اگر علاقه مند به تناسب اندام هستید و ترکیب مناسبی از کاریزما و حس تجاری دارید، کار به عنوان یک مربی شخصی پاره وقت به عنوان یک ایده تجاری جانبی می تواند هم از نظر فیزیکی و هم از نظر مالی مفید باشد. هنگامی که شهرت و پایگاه مشتری برای خود ایجاد کردید، به راحتی می تواند به یک تلاش تمام وقت برای شما تبدیل شود. این نکات را برای کسب و کار آموزش شخصی موفق توسط متخصصان تناسب اندام آمریکایی و این مصاحبه با چندین صاحب سایت تناسب اندام که به صورت آنلاین امرار معاش می کنند، از MonetizePros بررسی کنید. در نهایت، توصیه می‌کنم این ایده کسب‌وکار را جدی بگیرید و در واقع برنامه‌ای برای ورود به بازار طراحی کنید که می‌تواند به شما امکان دهد از همان روز اول با مشتریان خود به میدان بروید.

57. ایده کسب و کار کوچک در سال 1401:مربی یوگا یا مدیتیشن

این یکی به سرعت به یک ایده تجاری آنلاین قابل دوام در سال جاری تبدیل شده است.

تبدیل شدن به یک مربی مدیتیشن به عنوان یکی از بهترین ایده های تجاری برای کمک به افراد آنلاین (گرافیک)

یوگا روز به روز محبوب‌تر می‌شود، به این معنی که مربیان یوگا بیش از همیشه مورد تقاضا هستند – و این یکی دیگر از بهترین ایده‌های تجاری جانبی ما از لحاظ فیزیکی است. با یک استودیوی یوگا محلی ارتباط برقرار کنید تا کلاس‌های شبانه را آموزش دهید یا یوگای شخصی‌شده را در خانه با نرخ بالاتری ارائه دهید تا این نوع تعادل عاطفی و فیزیکی را با دیگران دنبال کنید، در طول اوقات فراغت خود و در عین حال به تعادل بانک خود نیز کمک کنید.

60. ایده کسب و کار کوچک در سال 1401راهنمای تور

اگر منطقه خود را به خوبی بشناسید، این تجارت می تواند بسیار مناسب باشد.

چگونه به عنوان یک ایده تجاری به یک راهنمای تور محلی تبدیل شویم

در مقصدی زندگی می کنید که مسافران اغلب از آن بازدید می کنند؟ اگر عاشق ملاقات با افراد جدید از سراسر جهان هستید و همچنین عاشق شهری هستید که در آن زندگی می کنید، راه اندازی شرکت تور محلی خود بهترین ایده تجاری است که هر دوی این مزایا را به شما می دهد. در کسب و کار تورهای محلی خود مانند اریک از وانتیگو یک چرخش منحصر به فرد داشته باشید. او کسب و کار تور VW وانت خود را در سانفرانسیسکو تنها به عنوان یک ایده تجاری جانبی در حالی که هنوز مشغول کار تمام وقت بود، شروع کرد و آن را به منبعی پایدار از درآمد تمام وقت قبل از ترک شغل تبدیل کرد – اکنون او یک ون چندگانه را اداره می کند. شرکت تور در پشت آنچه در ابتدا به عنوان یک ایده تجاری جانبی دیوانه وار آغاز شد.

61. ایده کسب و کار کوچک در سال 1401:مربی موسیقی

این در سال های اخیر به یک ایده کسب و کار آنلاین بسیار محبوب تبدیل شده است.

چگونه یک مربی موسیقی شوید و درآمد جانبی کسب کنید

آیا یک ساز موسیقی را آنقدر خوب می نوازید که آن را به دیگران آموزش دهید؟ در مورد استفاده از مهارت های خود در تولید موسیقی یا طراحی صدا و آموزش دیگران به عنوان یک ایده تجاری مبتنی بر خدمات بر اساس تجربه خود چطور؟ مربیان خصوصی موسیقی در همه رشته ها بیش از 20 تا 100 دلار در ساعت (یا بیشتر بسته به مهارت و تجربه) دریافت می کنند، و لزوماً مجبور نیستید آنها را شخصاً انجام دهید. این باعث ایجاد یک ایده تجاری جانبی عالی می شود که می تواند اشتیاق شما به موسیقی را به سمت سود هدایت کند.

62. ایده کسب و کار کوچک در سال 1401عکاس سهام

افرادی که در این تجارت هستند تجهیزات دوربین با کیفیت و چشمی برای گرفتن عکس خوب دارند.

برای ایجاد درآمد جانبی، یک کسب و کار مستقل عکاسی را راه اندازی کنید

اگر به گرفتن عکس از خانواده های خندان یا کودکانی که در حال دمیدن حباب هستند علاقه دارید، عکاس بورس شوید و تصاویر خود را به یک شرکت عکس سهامی مانند Unsplash ،  ShutterStock و iStockPhoto بفروشید  . هر بار که شخصی برای تصویری که ارسال کرده اید مجوز می دهد، حق امتیاز دریافت خواهید کرد. برای اینکه واقعاً موفق باشید، وب سایت عکاسی خود را بسازید تا بتوانید نمونه کارهای خود را به نمایش بگذارید و شروع به دریافت کارهای خصوصی با درآمد بالاتر کنید.

64. ایده کسب و کار کوچک در سال 1401:پیمانکاری فرعی آنلاین

اگر تقاضا برای خدمات شما بیشتر از زمان شما باشد، این ایده تجاری عالی است.

برای رشد چشمگیر کسب و کار فریلنسری خود، پیمانکاری فرعی آنلاین را شروع کنید

هنگامی که خود را در تعدادی از مشاغل آزاد آنلاین تثبیت کردید، صرف وقت خود با تمرکز بر انجام فروش داخلی (رزرو قراردادهای فریلنسری با مشتریان با ارزش بالا) و سپس قرارداد فرعی کار خود به سایر فریلنسرها می تواند به رشد چشمگیر لیست مشتریان شما کمک کند. و امکانات درآمدزایی با این ایده تجاری.

71. ایده کسب و کار کوچک در سال 1401:نوشتن کتاب الکترونیکی آزاد

چه بفروشید کتاب های الکترونیکی خود را یا بنویسید برای دیگران، این تجارت برای نویسندگان جدی است.

نوشتن کتاب الکترونیکی مستقل برای نویسندگان برای کسب درآمد در کنار

اگر همیشه می خواستید کتاب خود را به عنوان یک ایده تجاری جانبی منتشر کنید، هرگز زمانی بهتر از اکنون وجود نداشته است. دلیلش این است که دسترسی به ابزارها و بازارهای خودنشر هرگز آسان تر و مقرون به صرفه تر نبوده است. یکی از نویسنده‌های کتاب الکترونیکی که من می‌شناسم در حال حاضر از شش کتاب الکترونیکی که منتشر کرده است، هر ماه چند هزار دلار درآمد دارد. در حالی که طبق گزارش ها می توانید برای هر پروژه کتاب الکترونیکی که به عنوان یک نویسنده ارواح خدمت می کند، حدود 1000 دلار درخواست کنید. دوست خوب من، کارولین بیتون، از نوشتن آزاد به عنوان ایده تجاری جانبی خود استفاده کرد تا در نهایت از منشی به شغل آزاد تبدیل شود، در حالی که روی پیشرفت شخصی خود تمرکز کرده  و به درون می نگرد تا کشف کند که واقعاً به چه چیزی علاقه دارد.

81. ایده کسب و کار کوچک در سال 1401:تعمیر کامپیوتر

افراد در این تجارت باید مهارت های فنی لازم را داشته باشند.

نحوه انجام تعمیرات کامپیوتر به صورت مستقل

تکنسین های شاغلی که قصد دارند درآمد جانبی بیشتری کسب کنند، می توانند مهارت های نرم افزاری و سخت افزاری خود را با ارائه خدمات تعمیر رایانه خانگی به عنوان یک ایده تجاری که اشتیاق آنها را درگیر می کند، افزایش دهند. اگر این زنگ به صدا در آمد، می‌توانید قبل از تصور یک عملیات بزرگ‌تر به بزرگی Geek Squad ، با یک تیم تک‌نفره ساده شروع کنید. به یاد داشته باشید، می‌توانید خدمات خانگی را به‌عنوان نقطه شروع این ایده کسب‌وکار به‌صورت محلی ارائه کنید، و همچنین قبل از راه‌اندازی به یک محیط خرده‌فروشی، از طریق خدمات پیام‌رسانی آنلاین و تماس ویدیویی پشتیبانی از راه دور ارائه دهید. از منظر انتخاب راه‌اندازی کسب‌وکار خود با یک مجموعه مهارت خاص که تقاضای بالایی دارد، بهتر از این نمی‌شود.

83. ایده کسب و کار کوچک در سال 1401آموزش و دروس کامپیوتر

مشابه یک کسب و کار دوره آنلاین، آموزش مهارت های شما به صورت آنلاین می تواند بسیار سودآور باشد.

نحوه راه اندازی کسب و کار آموزش کامپیوتر برای آموزش آنلاین مهارت های فنی (آموزش)

همه (حتی بچه ها و بازنشستگان) برای رقابتی ماندن و قدردانی از شگفتی های عصر دیجیتال، نیاز به دانش فنی دارند. فقط مشاهده کنید که چگونه سایت‌های یادگیری مانند Codecademy و Treehouse به رشد خود ادامه می‌دهند و فوریت دریافت آموزش کامپیوتر برای نسل ما را درک خواهید کرد (در نتیجه ایده‌های تجاری عالی برای آموزش دیگران اگر قبلاً مهارت‌ها را دارید ایجاد کنید). اگر اهل فن هستید، می‌توانید با ارائه درس‌ها و آموزش‌ها در محله‌تان یا در سرتاسر فضای مجازی از طریق پورتال‌هایی مانند YouTube یا Udemy  ، به عنوان یک ایده تجاری جانبی، از این نیاز پول دریافت کنید. حتی می توانید سایت آموزشی خود را با رابطی برای پرداخت های آنلاین راه اندازی کنید.

90. ایده کسب و کار کوچک در سال 1401:ارزیابی خانه

حتماً در مورد اعتبار محلی لازم برای این تجارت تحقیق کنید.

چگونه یک کسب و کار ارزیابی خانه راه اندازی کنیم

یک کسب و کار ارزیابی املاک را می توان در خانه به صورت پاره وقت اداره کرد و اگر اعتبار لازم برای پشتیبان گیری از آن را دارید، یک ایده تجاری سرگرم کننده ایجاد می کند. اگر می خواهید کار روزانه خود را حفظ کنید و در عین حال کمی بیشتر درآمد داشته باشید، یک گزینه عالی است. برای شروع این نوع ایده‌های تجاری نیز نیازی به مدرک دانشگاهی ندارید، اما به مدارک ارزیاب قابل بانک (شامل آموزش‌های مرتبط و مجوزهای حرفه‌ای)، دانش قوی در مورد این بخش، و شبکه رو به رشدی از بازیگران صنعت از جمله نیاز دارید. دلالان وام مسکن، کارگزاران املاک، بانک ها و ارزیاب های دیگر که می خواهند از خدمات شما استفاده کنند.

مقالات

100 ایده کسب و کار اینترنتی پولسازانواع شغلایده های پولساز 1401ایده های پولساز بدون سرمایهایده های پولساز خانگیایده های پولساز در امریکاایده های پولساز ماهان تیموریایده های پولساز میلیاردرایده های کسب و کار اینترنتی اجرا نشده در ایرانبا ۱۵۰ میلیون چه کاری راه بندازم در سال 1401با۱۰۰میلیون در سال ۱۴۰۰ چه شغلی میتوان راه انداختبهترین دلالی با سرمایه کمبهترین شغل در شهرستانهابهترین شغل های 10 سال آینده ایرانبیزنسکوچینگپیشنهاد کار تولیدی با سرمایه کمده شغل پردرآمد دنیاسامانه کسب و کار اینترنتیسه کسب و کار موفق در ایرانشغل پردرآمد با سرمایه کم برای آقایانشغل دوم بدون سرمایهشغل دوم فنیشغل های پردرآمد خانگیشغل های جدید و پردرآمد در ایرانشغل های دهن پر کنشغل هایی که هنوز در ایران نیستکار اینترنتی با گوشیکارآفرینی در سال 1401کسب و کار اینترنتی بدون سرمایهکسب و کار اینترنتی در منزلکسب و کار اینترنتی در منزل بدون سرمایهکسب و کار اینترنتی رایگانکسب و کار خانگیکسب و کار در شیرازکسب و کار کوچک خانگیکسب و کار موفقکسب و کارهای جدید در تهرانکسب و کارهای جدید در دنیاکسب و کارهای کوچک پرسودکسب و کارهای کوچک پرسود در روستامرکز کوچینگ ایرانمشاور کسب و کار در شیرازمشاوره فروش در شیرازهوشپیروزی

بدون نظر

پاسخ دهید