بخواهید و داده می شود

Ask and It Is Given نوشته استر هیکس و جری هیکس کتابی است که می تواند به ما در برآوردن خواسته هایمان کمک کند و ما را تشویق کند تا به سمت خواسته هایمان حرکت کنیم و رویاها را به واقعیت تبدیل کنیم. اگر تا به حال به این فکر کرده اید که چگونه آرزوها به واقعیت می پیوندند، این کتاب برای شما ضروری است. به این خلاصه تصویری از زندگی خود بدهید و احساس کنید که در حال تغییر است.

هر کسی آرزو دارد که آرزوهایش محقق شود. راز بزرگ افزایش سرعت به اجرای آرزوهاست. هر چه زودتر، بهتر است.

آیا دوست دارید بدانید چگونه آرزوها را برآورده کنید و آنها را به واقعیت تبدیل کنید. ما شما را شنیدیم و در اینجا ما با راه حلی برای برآورده کردن تمام آرزوهای شما هستیم.

امروز در مورد کتاب «بپرس و داده می‌شود» نوشته استر هیکس و جری هیکس صحبت خواهیم کرد که می‌تواند به ما کمک کند خواسته‌هایمان را برآورده کنیم و به ما کمک کند آرزوها و رویاهایمان را به واقعیت تبدیل کنیم.

معرفی

همانطور که اینشتین زمانی مشاهده کرد، این جهان بر اساس اصل ارتعاش عمل می کند. همه چیز با فرکانس قابل اندازه گیری می لرزد و تا زمانی که چیزی حرکت نکند هیچ اتفاقی نمی افتد. حتی ماده جامد رقص ذرات و فضاهای خالی است که به اجزای کوچکتر تجزیه می شود.

بخواهید و داده می شود

درک قدرت احساس خوب در لحظه حال ، کلید دستیابی به هر حالت دلخواه از وجود، سلامتی، ثروت یا هر چیز دیگری است.

شما با این آگاهی به دنیا آمدید که خالق واقعیت خود هستید، اما شرطی شدن اجتماعی می تواند این درک را مبهم کند. ایجاد تجربه زندگی شما کاملا به شما بستگی دارد.

ما به عنوان موجودات ابدی، به دلایل زیادی شرکت در تجربیات زندگی فیزیکی را انتخاب می کنیم، و سیاره زمین بستری را فراهم می کند تا دیدگاه هایمان را روی خلاقیت های خاص متمرکز کنیم.

بهزیستی اساس جهان هستی است و دائماً در ما جریان دارد. ما فقط باید خودمان را به روی آن باز کنیم، مانند هوایی که تنفس می کنیم.

دلیل اینکه ممکن است به حالت مطلوب خود نرسیده باشیم این است که خود را در یک الگوی نگه داشتن ارتعاشی نگه داشته ایم که با فرکانس خواسته های ما مطابقت ندارد.

ما خواسته های خود را به صورت ارتعاشی منتقل می کنیم و منبع آنها را می شنود و می فهمد، اما باید به خود اجازه دهیم که آنها را از طریق احساسات خود دریافت کنیم.

چرا خلاصه را اینجا بخوانید؟

احتمالاً می‌دانید که من یک تمرین‌کننده سرسخت قانون جذب هستم و دوره‌های زیادی را در کانال یوتیوب خود – باشگاه کتاب‌های خوانندگان – ارائه می‌دهم.

«بپرس و داده می‌شود» کتابی است که همه ما را در اینجا با دنیای شگفت‌انگیز قانون جذب و امکاناتی که برای تبدیل آرزوهایمان به واقعیت وجود دارد آشنا می‌کند.

من این کتاب جادویی را مرور کردم و پس از آن این اصل کتاب در اینجا در قالب این خلاصه ارائه شده است. آن را بخوانید و تفاوت را در زندگی خود احساس کنید.

منبع

منبع و ما یکی هستیم ما نمی توانیم از منبعی که همیشه در دسترس ماست جدا شویم. تنها مانع ارتباط ما با منبع، چشم انداز فیزیکی ما است که مقاومت ارائه می دهد. ما خالق عمدی واقعیت خود هستیم، حتی اگر متوجه آن نباشیم، و اغلب به صورت پیش فرض خلق می کنیم.

آرزوهای ما نقطه شروع همه جاذبه هاست. آرزوی ما این است که در حالی که مشتاقانه بیشتر انتظار داریم، خوشبختی را در آنچه هستیم و آنچه داریم، پیدا کنیم. ما می‌توانیم احساس کنیم که آیا اجازه می‌دهیم ارتباط کامل خود با انرژی منبع را داشته باشیم یا خیر، و هر چه احساس بهتری داشته باشیم، بیشتر به آن اجازه می‌دهیم. هر چه احساس بدتر داشته باشیم کمتر اجازه می دهیم.

احساسات

پیچیده ترین مترجم ارتعاشی شما تا حد زیادی احساسات شما هستند.

درست مانند تنظیم کردن در یک فرکانس رادیویی خاص، همه چیز در جهان به یک فرکانس خاص ارتعاش می‌کند.

احساسات شما کلید دستیابی به هر حالتی از وجود، هر وضعیت سلامتی، هر وضعیت ثروت، یا هر چیزی است که می خواهید. شما با دانستن اینکه خالق واقعیت خود هستید به دنیا آمدید. با این حال، وقتی در جامعه ادغام می‌شوید، ممکن است همان تصویری را بپذیرید که دیگران از شیوه‌ای که زندگی شما باید بگذرد، بپذیرید. ایجاد تجربه زندگی شما کاملا به شما بستگی دارد.

شما موجودات ابدی هستید که به دلایل زیادی شرکت در این تجربه زندگی فیزیکی را انتخاب کرده اید. این واقعیت زمانی-فضایی در سیاره زمین به عنوان یک پلت فرم عمل می کند که در آن می توانید دیدگاه خود را برای هدف خلقت خاص متمرکز کنید.

اساس همه چیز

بهزیستی اساس همه چیز است و به سوی شما و از طریق شما جریان می یابد.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که باز کنید، استراحت کنید و مانند هوایی که تنفس می کنید، اجازه دهید آن وارد وجودتان شود.

دلیل اینکه شما قبلاً چیزی را که می خواهید دریافت نکرده اید این است که یک الگوی ارتعاشی در دست دارید که با ارتعاش خواسته شما مطابقت ندارد. شما می توانید اختلاف خود را با فکر کردن یا احساس کردن در مورد آن شناسایی کنید.

هر چیزی که تا به حال خواسته اید، چه گفته شده یا ناگفته، توسط شما به صورت ارتعاشی منتقل شده است. منبعی شنیده و فهمیده و پاسخ داده است. اکنون، باید به خود اجازه دهید که آن را در یک زمان دریافت کنید.

شما و منبع یکی هستید و نمی توانید از منبع جدا شوید. منبع همیشه به طور کامل در دسترس شما است و رفاه دائماً به شما تعمیم می یابد.

گاهی اوقات ممکن است در حالتی باشید که به این رفاه اجازه دهید، اما گاهی اوقات ممکن است ندهید. تنها شکل مقاومت یا مانع برای اتصال شما به منبع توسط شما از دیدگاه فیزیکی شما ارائه می شود.

واقعیت پیرامون ما

شما تنها کسی هستید که واقعیت خود را خلق می کنید، حتی اگر درک نکنید که این کار را می کنید. به همین دلیل، شما اغلب به صورت پیش فرض ایجاد می کنید.

شما می توانید واقعیت خود را بدون استفاده از کلمات خود بسازید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را در وجود خود احساس کنید. آن میل آغاز هر جاذبه است .

شما هرگز از بسط یا خلق خسته نمی شوید زیرا ایده ها و خواسته های جدیدی که در جریان هستند پایانی ندارد. آرزوی ما این است که با آنچه هستید و دارید خوشحال شوید در حالی که مشتاقانه بیشتر آرزو دارید.

کتاب بپرس و داده می شود

می توانید احساس کنید که آیا به اتصال کامل خود به منبع انرژی اجازه می دهید یا نه. هر چه احساس بهتری داشته باشید، بیشتر به ارتباط خود اجازه می دهید، و هر چه احساس بدتر داشته باشید، کمتر اجازه اتصال خود را می دهید.

بپرسید و خلاصه می شود

به هر چیزی که توجه خود را معطوف می کنید، باعث می شود که یک ارتعاش از خود ساطع کنید. ارتعاشاتی که ارائه می دهید برابر است با درخواست شما، که برابر است با نقطه جذب شما. اگر چیزی وجود دارد که آرزو دارید و ندارید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که توجه خود را به آن معطوف کنید.

قانون جذب

طبق قانون جذب ، به شما خواهد رسید. کلید وارد کردن چیزی به تجربه خود، رسیدن به هماهنگی ارتعاشی با آن است.

ساده ترین راه برای انجام این کار این است که تصور کنید که آن را دارید، وانمود کنید که قبلاً در تجربه شماست و افکار خود را به سمت لذت بردن از تجربه هدایت کنید.

همانطور که آن افکار را تمرین می کنید و شروع به ارائه مداوم آن ارتعاش می کنید، آنگاه در جایگاهی قرار می گیرید که به آن اجازه ورود به تجربه خود را می دهید.

هنگامی که افکار شما با خواسته شما مطابقت دارد، احساس خوبی خواهید داشت. دامنه عاطفی شما از رضایت تا انتظار و اشتیاق تا شادی خواهد بود .

با این حال، اگر به فقدان یا عدم تمایل خود توجه کنید، احساسات شما از احساس بدبینی تا نگرانی، دلسردی، عصبانیت، ناامنی و افسردگی متغیر است.

افکاری که ذهن شما را به خود مشغول می کنند مانند نقشه هایی برای تجربیات آینده شما عمل می کنند. وقتی قدردانی می کنید، زمینه را برای تجربیات مثبت فراهم می کنید. برعکس، وقتی نگران هستید، از تخیل خود برای تجسم چیزی ناخواسته استفاده می کنید.

افکار دعوت هستند

افکار شما مانند دعوت نامه هایی هستند که تجربیات را به زندگی شما جذب می کنند، چه مطلوب باشند و چه نباشند. وضعیت عاطفی شما معیاری را برای تجربیاتی که در راه است فراهم می کند.

وقتی احساس خوشبختی می‌کنید و انتظار چیزهای خوب را دارید ، این نشان‌دهنده سطح اجازه شماست. در مقابل، وقتی احساس خوشبختی نمی کنید و انتظار چیزهای خوب را ندارید، نشان دهنده مقاومت است. شما این قدرت را دارید که بر وضعیت عاطفی خود تأثیر بگذارید و در نتیجه تجربیاتی را که وارد زندگی شما می شود تغییر دهید.

برای برداشتن توجه خود از یک فکر، باید فکر دیگری را فعال کنید. شما می توانید آگاهانه افکار خود را با تمرکز بر آنهایی که احساسات مثبت را برای شما به ارمغان می آورند کنترل کنید. به این ترتیب، می توانید انتخاب کنید که افکار خود را از جهت منفی به سمت مثبت تغییر دهید.

احساسات شما بازتابی از رابطه شما با منبع شما هستند و به عنوان یک سیستم راهنمایی برای شما عمل می کنند. هنگامی که پیام هایی را که احساسات شما منتقل می کنند را درک کردید، می توانید آنها را به طور دقیق تفسیر کنید و در صورت لزوم اصلاحات دوره را انجام دهید. احساسات شما مانند قطب نمایی هستند که شما را در جهت تجربیات مورد نظرتان راهنمایی می کند.

ارتعاش غالبی که از خود ساطع می کنید چیزی است که تجربیات را به زندگی شما جذب می کند. اگر بیشتر روی ماشین زیبای جدید خود تمرکز کنید، این ماشین به سمت شما باز خواهد شد.

با این حال، اگر بیشتر بر روی خودروی فعلی غیرقابل اعتماد خود تمرکز کنید، به جذب تجربیاتی که منعکس کننده این ارتعاش هستند، ادامه خواهید داد. توجه متمرکز شما این قدرت را دارد که قانون جذب را فعال کند و تجربیات دلخواه یا ناخواسته را وارد زندگی شما کند.

به هر چیزی که توجه خود را معطوف کنید، طبق قانون جذب، همان چیزی است که به «حقیقت» شما تبدیل خواهد شد. هنگامی که ارتباط بین افکار، احساسات و تجربیات خود را درک کردید، کلیدهای نشان دادن خواسته های خود را در هر زمینه ای از زندگی خود در دست دارید.

احساسات شما نشان دهنده قدرت میل شماست، چه احساس خوب یا بد. آنها خلق نمی کنند، اما به شما نشان می دهند که در حال حاضر چه چیزی را به زندگی خود جذب می کنید.

همه جا را کنترل کنید

شما کنترل کاملی بر تجربه زندگی خود دارید. اگر چیزی غیر از آنچه می‌خواهید را تجربه می‌کنید، به این دلیل است که بیشتر روی چیزهایی که نمی‌خواهید تمرکز می‌کنید تا چیزی که می‌خواهید. قانون جذب ثابت است و هرگز شما را فریب نمی دهد.

به هر چیزی که فکر کنید، چه بخواهید چه نخواهید، به زندگی خود جذب خواهید کرد. وقتی چیزی را انتظار یا باور دارید، در راه است. وقتی از چیزی می ترسی، آن هم در راه است. تمركز بر افكار و باورهاي كنوني تجارب شما را بدون تغيير نگه مي دارد.

وقتی چیزی را درخواست می‌کنید، همیشه داده می‌شود، اما باید با آن هماهنگی ارتعاشی داشته باشید تا به آن اجازه ورود به تجربه‌تان را بدهید.

چیزهای ناخواسته نمی توانند بدون دعوت وارد زندگی شما شوند. قدردانی و عشق به خود برای پرورش دادن در زندگی شما بسیار مهم است.

اگرچه کلمات زیادی برای توصیف احساسات وجود دارد، اما اساسا فقط دو کلمه وجود دارد: خوب یا بد. به یاد داشته باشید که افکار، احساسات و تجربیات شما همگی به هم مرتبط هستند و شما این قدرت را دارید که با تمرکز بر آنچه می خواهید به جای آنچه که نمی خواهید، واقعیتی را که می خواهید ایجاد کنید.

فرآیندهایی که کمک می کنند

فرآیندهایی وجود دارند که می توانند به شما کمک کنند تا خواسته های خود را به راحتی نشان دهید، و با تمرین، در تشخیص اینکه آیا تجلی شما نزدیک است یا هنوز در مراحل اولیه است ماهرتر خواهید شد. اما قبل از اینکه بتوانید هر یک از این فرآیندها را به کار ببرید، مهم است که بپذیرید در حال حاضر چه احساسی دارید و دوست دارید در عوض چه احساسی داشته باشید.

قدردانی

بپرسید و انگلیسی داده می شود

یکی از فرآیندهای تجلی، فرآیند قدردانی است. هر زمان که احساس قدردانی، تمجید یا هر احساس مثبتی می کنید، سیگنالی به جهان می فرستید که بیشتر از آن می خواهید. نیازی نیست این قصد را به صورت شفاهی بیان کنید – اگر عمدتاً در حالت قدردانی هستید، طبیعتاً چیزهای خوبی به سمت شما سرازیر می شود.

جعبه خلقت جادویی

فرآیند دیگر جعبه خلقت جادویی است. تصور کنید که جعبه ای در کنار صندلی خود دارید و شما خالق قدرتمندی هستید که می توانید هر آنچه را که می خواهید با کندن آن از هوا و انداختن آن در جعبه آشکار کنید.

شما می توانید هر چیزی را که می خواهید مانند یک خانه زیبا یا وسیله ای برای درآمد در جعبه قرار دهید و تا زمانی که مقاومتی در برابر آن نداشته باشید، کائنات آن را برای شما به ارمغان می آورد . اگر چیزی را در جعبه بیندازید که در مقابل آن مقاومت دارید، ممکن است بیشتر طول بکشد تا ظاهر شود.

راه هایی برای آشکار ساختن خواسته های خود

افکار، احساسات و اعمال شما دارای نیروی مغناطیسی هستند که افراد، رویدادها و شرایط را به زندگی شما جذب می کند. اگر روی چیزی که هست تمرکز کنید، همان چیزهای بیشتری را جذب خواهید کرد.

اما اگر توجه خود را به آنچه می خواهید معطوف کنید، شروع به جذب آن به واقعیت خود خواهید کرد . به همین دلیل است که می گویند هر چه بهتر شود، بهتر می شود. و هر چه بدتر شود بدتر می شود.

کارگاه خلاقیت

خلاصه کتاب Ask and It Is Given

وقتی سناریوهایی ایجاد می کنید که احساس خوبی به شما می دهد، ارتعاشی را فعال می کنید که تجربیات مثبت بیشتری را جذب می کند. با تجسم آنچه می خواهید ، خود را با فرکانس خواسته های خود هماهنگ می کنید.

اینجاست که فرآیند کارگاه خلاقانه وارد می شود. تصور کنید کارگردانی هستید که می توانید یک نمایشنامه بنویسید و اجرا کنید. در مورد هر چیزی که می خواهید در زندگی خود ظاهر شود با جزئیات بنویسید و اطمینان داشته باشید که دقیقاً همانطور که نوشته اید اجرا می شود.

فرآیند اسکریپت نویسی

فرآیند فیلمنامه شامل نوشتن خواسته های شما به گونه ای است که انگار قبلاً محقق شده اند. با توصیف جزئیات زندگی ایده آل خود، پیامی واضح به جهان در مورد آنچه می خواهید نشان دهید ارسال می کنید . کائنات با همسو کردن شما با افراد، رویدادها و شرایطی که به شما در تحقق رویاهایتان کمک می کند پاسخ می دهد.

فرآیند قرار دادن

یکی دیگر از تکنیک‌های تجلی مؤثر، فرآیند جایگذاری است. یک تکه کاغذ بردارید و یک خط از وسط بنویسید. در سمت چپ، مواردی را که قصد دارید در آن روز انجام دهید، یادداشت کنید. در سمت راست، آنچه را که دوست دارید کائنات برای شما بیاورد را بنویسید.

با تمرکز هم بر اعمال خود و هم بر اعمال کائنات، تجلی خواسته های خود را تسریع خواهید کرد.

به یاد داشته باشید که لازم نیست مدام به کائنات بگویید که چه می خواهید. هنگامی که خواسته های خود را به وضوح بیان کردید ، جهان از جانب شما شروع به کار می کند.

با این حال، با صحبت در مورد خواسته های خود، آنها را در ذهن خود روشن می کنید، که می تواند به هماهنگ کردن افکار، احساسات و اعمال شما با نتایج دلخواه شما کمک کند. از این تکنیک های تجلی به طور مداوم استفاده کنید و مشاهده کنید که رویاهای خود به واقعیت تبدیل می شوند.

فرآیند برای Decluttering

اگر با کارهای ناتمام، نامه های بی پاسخ، پروژه های ناقص، صورت حساب های پرداخت نشده و موارد متفرقه احاطه شده اید، می توانند بر تجربه زندگی شما تأثیر منفی بگذارند.

هر چیزی ارتعاش خاص خود را دارد و شما با هر چیزی در زندگی خود یک رابطه ارتعاشی ایجاد می کنید. از این رو، وسایل شخصی شما بر احساس شما و نقطه جذب شما تأثیر می گذارد.

فرآیند کیف پول شما

بسیاری از افراد ناخودآگاه به جای حضور پول در تجربه خود، روی کمبود پول تمرکز می کنند . حتی با وجود اینکه ممکن است چیزهایی را که می خواهند تشخیص دهند، اما خود را از خواسته هایشان جدا نگه می دارند، زیرا بیشتر به فقدان پول عادت کرده اند.

با به دست آوردن روپیه شروع کنید. 2000 و نگه داشتن آن در کیف پول یا کیف خود. هر زمان که آن را نگه داشتید، به یاد داشته باشید که پول شما وجود دارد و از آن احساس رضایت کنید. اغلب احساس امنیت بیشتری را که برای شما به ارمغان می آورد به خود یادآوری کنید.

همانطور که در طول روز خود سپری می کنید، به بسیاری از چیزهایی که می توانید با آن روپیه خریداری کنید توجه داشته باشید. 2000. اگر از نظر ذهنی آن پول را 5-10 بار در روز خرج کنید، مزیت احساس ارتعاشی را دریافت خواهید کرد که 10-20 هزار روپیه خرج کرده اید.

همانطور که به قدرتی که برای خرید چیزها یا انجام کارها دارید، اذعان می کنید، احساس رفاه مالی شما رشد می کند و نقطه جذب شما تغییر می کند.

پیدا کردن مکان احساس

یافتن فرآیند احساس مکان تضمین می کند که شما ارتعاشی را منتشر می کنید که به شما خدمت می کند و به شما کمک می کند متوجه شوید که چه چیزی را جذب می کنید.

این شامل استفاده از تخیل شما می شود تا وانمود کنید که آرزوی شما قبلاً به وجود آمده است و اکنون در حال زندگی با جزئیات آن میل هستید.

فرآیند ارتقاء مقیاس عاطفی

پیدا کردن بهترین کلمه برای توصیف احساستان ضروری نیست.

آنچه مهم است احساس احساسات و یافتن راه هایی برای بهبود آن است. این فرآیند به شما کمک می کند تا افکاری را که به شما آرامش می دهند کشف کنید. به یاد داشته باشید، یک احساس بهبود یافته مقاومت را آزاد می کند و به شما امکان می دهد آنچه را که می خواهید جذب کنید.

نتیجه

این کتاب در واقع یک معدن طلا برای جذب خواسته های نزدیک به قلب شما است. همیشه به یاد داشته باشید، فرآیندهای تجلی ذکر شده در بالا تنها زمانی کار می‌کنند که همه چیز را در دست بگیرید.

بهترین آرزوها برای آینده ای روشن.

نقد و بررسی کتاب بپرسید و داده می شود

«بپرس و داده می‌شود» یک کتاب خودیاری نوشته استر و جری هیکس است که ادعا می‌کنند آموزه‌های گروهی از موجودات معنوی معروف به «ابراهام» را هدایت کرده‌اند.

این کتاب سیستمی را برای دستیابی به رشد و موفقیت شخصی بر اساس قانون جذب ارائه می‌کند که ادعا می‌کند افکار و احساسات فرد می‌توانند تجربیات مربوطه را به زندگی او جذب کنند.

به طور کلی، “Ask and It Is Given” نقدهای متفاوتی دریافت کرده است. برخی از خوانندگان کتاب را دگرگون‌کننده می‌دانند و ادعا می‌کنند که آموزه‌های آن به آنها در رسیدن به اهداف و بهبود زندگی‌شان کمک کرده است.

با این حال، برخی دیگر از این کتاب به عنوان بیش از حد ساده و فاقد شواهد علمی انتقاد کرده اند.

یکی از انتقادات احتمالی این کتاب این است که تأکید آن بر تفکر مثبت و تجسم ممکن است برخی از خوانندگان را وادار کند که اهمیت اقدام برای رسیدن به اهداف خود را نادیده بگیرند.

علاوه بر این، اتکای کتاب به مفاهیم معنوی ممکن است در میان همه خوانندگان، به ویژه کسانی که رویکرد سکولارتر را به رشد شخصی ترجیح می دهند، طنین انداز نشود.

با وجود این اشکالات احتمالی، «بپرس و داده می‌شود» همچنان یک کتاب محبوب و تأثیرگذار در ژانر خودیاری است. آموزه‌های آن افراد بی‌شماری را برانگیخته است تا بر افکار و احساسات خود کنترل داشته باشند و زندگی رضایت‌بخش‌تری برای خود ایجاد کنند.

خلاصه‌های ما نیز در تمام پلتفرم‌های پادکست با نام “Kitabein” در دسترس است که اخیراً جایزه بهترین پادکست آموزشی هند را دریافت کرده است. لینک درست در زیر است:

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 10 =