مدل ها

رالف والدو امرسون یک بار نوشت: “کاری که شما انجام می دهید بسیار بلند صحبت می کند، من نمی توانم آنچه را که می گویید بشنوم.” اغواگری اثر متقابل احساسات است. حرکت شما، یا عدم حرکت، احساسات را منعکس می کند و تغییر می دهد، نه کلمات. کلمات عوارض جانبی آن هستند. بازی احساسات است، احساسات از طریق حرکت. اگر از این خلاصه چیزی یاد گرفتید، بگذارید همین باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر بخوانید.

دوستان آیا تا به حال به این فکر کرده اید که در عصر امروز چرا افراد در یک رابطه خوب نمی شوند؟ چرا روابط اغلب به سمت فروپاشی پیش می رود؟ چرا ازدواج ها اغلب به سمت طلاق پیش می رود؟ چرا مردم برای یافتن شریک رویایی خود به کمک نیاز دارند؟ و چرا بسیاری از مردم زندگی خود را بدون عشق می گذرانند؟

بزرگترین دلیل این امر نیاز به درک رازهای پشت روابط است. خلاصه امروز تمام آن رازها را فاش می کند و پس از آن پاسخ همه این سؤالات و راه حل های همه مشکلات را خواهید گرفت.

معرفی

امروز در مورد مدل ها، کتابی از مارک منسون صحبت خواهیم کرد . مارک یک نویسنده آمریکایی است. او کتاب های پرفروش بسیاری مانند هنر ظریف لعنتی ، همه چیز لعنت شده است و اراده نوشته است .

علاقه مارک رشد شخصیت است، بنابراین او کتاب های زیادی در این زمینه نوشته است. او در این کتاب نکات بسیاری را برای نیکو شدن شخصیت خود بیان کرده است; بیایید آنها را درک کنیم انگیزه اصلی این کتاب جذب زنان است، اما صادقانه، نه فقط با پول .

مارک همچنین در این کتاب توضیح می دهد که چگونه می توان یک جنتلمن شد . برای درک سریع این نکات در شش فصل بحث خواهیم کرد.

چرا این خلاصه را بخوانید؟

اصیل بودن فضیلتی است که این روزها بسیار نادر است. و از آنجا که خود یک خواننده معتبر هستم، این کتاب را دوست داشتم.

بیشتر کتاب‌های دوستیابی از رفتارهای دستکاری حمایت می‌کنند، اما من شخصاً این کتاب را به دلیل اعتبار و احساس قوی از خود دوست داشتم.

شکی نیست که هزاران سایت و وبلاگ خلاصه کتاب وجود دارد، اما در اینجا بهترین توصیه ای را که این کتاب ارائه می دهد دریافت خواهید کرد.

من شخصاً راه هایی را که این کتاب پیشنهاد کرده است طی کرده ام و آنها را معنادار و واقعی یافته ام. مطابق با تقاضای خوانندگان، همین کار تنظیم و ساخته شده است.

فصل 1: اگر می‌خواهید زنان را جذب کنید، نیازمند نباشید

زندگی برای اکثر مردم چگونه خواهد بود، از طریق چهار چیز مهم شناخته شده است: عشق، سلامتی، ثروت و خوشبختی.

اگر هر یک از این چهار ستون فرو بریزد، مشکلات در زندگی افزایش می یابد و فرد دچار افسردگی می شود. از بین این چهار نفر، عشق سخت ترین است زیرا همه نمی دانند چگونه عشق را پیدا کنند.

اکثر مردم نمی توانند عشق را در زندگی خود پیدا کنند زیرا عشق چیزی است که نه می توانی از کسی ربوده و نه می توانی برنده شوی.

فقط می توان آن را احساس کرد و اگر برخی از افراد شریک زندگی خود را داشته باشند، حتی اگر جستجو کنید، نمی توانید برای مدت طولانی با آنها بمانید. همه اینها به این دلیل اتفاق می افتد که مردم نمی دانند بالاخره عشق چیست؟

مدل ها

اگر می‌خواهید یک شریک ایده‌آل پیدا کنید، ابتدا باید مهارت‌های دوستیابی خود را بهبود ببخشید و از نشان دادن خود به عنوان نیازمند دست بردارید. هرچه به عنوان یک مرد نیاز کمتری داشته باشید، برای یک زن جذاب تر هستید .

یک نیازمند برای نشان دادن دیگران یا خودنمایی دست به کارهایی می زند و طرف مقابل هم کاری می کند که خود را راضی نگه دارد. انسان نیازمند تسلیم نظر دیگران نمی شود، از کسی اجازه نمی گیرد، بلکه فقط برای لذت کار می کند.

در اینجا چند نمونه از رفتارهای نیازمند وجود دارد که باید از آنها اجتناب کنید:

 • خیلی وقت ها یا خیلی زود تماس می گیرند
 • ارسال ده ها ماساژ
 • بیش از حد به شوخی های آنها می خندند

اگر همین رفتار را برای زنی حفظ کنی، او تو را نیازمند و مستاصل می داند و طردت می کند. بنابراین اگر این کار را انجام می دهید، پس انجام ندهید. تنها راه غلبه بر نیاز، تغییر طرز فکر و احترام به خود است.

فقط در این صورت ظاهر، گفتار و کردار شما تغییر می کند و زنان شما را جذاب تر می یابند، زیرا تغییر ذهنیت شما به شدت بر نگرش و طبیعت شما تأثیر می گذارد. بنابراین تنها قانون جذب زنان این است که بیش از هر چیز دیگری روی خود سرمایه گذاری کنید. زیرا، اگر خود را برای چیزهای جدید و خوب تربیت کنیم، می توانیم خودمان را بیشتر ارتقا دهیم.

آن وقت مردم جذب ما می شوند، اما منظور از سرمایه گذاری روی خودمان این نیست که لباس گران قیمت بپوشیم یا ماشین گران قیمت بگیریم. در عوض، به این معناست که مهارت‌های جدید را به خود بیاموزیم و شخصیت خود را مناسب کنیم.

فصل 2: ​​خودتان را باز کنید

کتاب مدل ها

ضعیف بودن به معنای ضعیف بودن از نظر جسمی نیست، بلکه ضعیف بودن به معنای ضعیف بودن از نظر ذهنی است . یک فرد ضعیف از شکست می ترسد و مارک تمرین بسیار خوبی برای رفع این ضعف انجام می دهد. برای اینکه خود را از نظر ذهنی قوی کنید، خود را در موقعیتی قرار دهید که طرد شوید.

به عنوان مثال، اگر از دختری بخواهید که قرار ملاقات بگذارد، ممکن است رد شوید، اما می توانید این اشتباه را انجام دهید. از این موضوع چیزی یاد می گیرید و دفعه بعد به روشی دیگر یا بهتر سوال خواهید کرد.

انجام این کار ذهن شما را وادار می کند که فکر کند و شخصیت خود را بهبود بخشد تا ترس شما پایان یابد و با گذشت زمان در آن مهارت پیدا کنید.

نمونه هایی از یک فرد ضعیف عاطفی که باید از آنها دوری کنید عبارتند از:

 • گفتن یک جوک که شاید خنده دار نباشد
 • نظر دادن که ممکنه به دردتون بخوره
 • شما با دیگران موافق نیستید.

اگر با شخص دیگری موافق نیستید، مستقیماً او را رد نکنید . ابتدا نظر خود را به او بگویید و سپس از او بپرسید که چه چیزی درست و نادرست است، این نه شما را از نظر او بد می کند و نه می توانید بیشتر بگویید.

هویت آقایی که راست می ایستد و در حین صحبت به چشمان دیگران نگاه می کند، نه کسی که در آن لحظه کج می ایستد و به پایین نگاه می کند، مورد توجه قرار می گیرد. در حالی که صحبت کردن و نگاه کردن به چشمان دیگران اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد.

یک آقا هر وقت اشتباهی می کند قبول می کند، عذرخواهی می کند و قول می دهد که در آینده چنین اشتباهی را مرتکب نشود. او همیشه خودش را می پذیرد. او همیشه به قول ها و قول هایش پایبند است.

فصل 3: اصطکاک که از صاف شدن تاریخ جلوگیری می کند

اگر دختری را دوست دارید، مستقیماً به سمت او نروید و به او نزدیک شوید. او شما را ناامید خواهد دانست

ما کسانی را که دوست دارید به سه دسته تقسیم می کنیم. دسته اول غیر قابل قبول است. در این دسته، آن زنانی می آیند که شما به آنها مراجعه کرده بودید اما به هر دلیلی شما را رد کردند. پس حالا شما به آنها نزدیک شوید. لطفا وقت خود را برای انجام آن تلف نکنید و آنها را رها کنید.

اکثر زنانی که ملاقات می کنید (اگر مردی با ظاهر متوسط ​​هستید) خنثی یا غیر قابل پذیرش هستند. این حقیقت تلخ زندگی است که باید با آن زندگی کنید، و از آنجایی که اکثر پسرها متوسط ​​به نظر می رسند، این حقیقت در مورد اکثر جمعیت مرد صدق می کند.

دسته دوم زنان تقسیم کننده، دسته خنثی هستند. در این دسته، آن دسته از زنانی می آیند که جواب شما را نمی دهند، اما شما را هم رد نمی کنند. بنابراین، شانس شما را می توان در این دسته بندی زنان ایجاد کرد زیرا اگر در اینجا در مورد خود صحبت کنید، ممکن است او نظر شما را بپذیرد.

سومین و بهترین دسته برای تقسیم بندی زنان، مقوله پذیرا است. در این دسته، آن دسته از زنانی که به حرف های شما پاسخ می دهند و به شما علاقه نشان می دهند، شانس موفقیت زیادی در این دسته دارند.

خلاصه مدل ها

در دنیای دوستیابی بسیار طرد خواهید شد. شما باید اغلب طرد شوید زیرا این چیز خوبی است. طرد شدن یعنی جدا نگه داشتن شما از کسانی که برای شما خوب نیستند.

رد شدن به شما کمک می کند تا زنانی را که دوست ندارید شناسایی کنید و ادامه دهید. و شما همیشه توسط زنانی که لیاقت شما را ندارند طرد خواهید شد.

در این دسته، زنان نمی توانند در موقعیت بی طرف بمانند، زیرا مطالعه نشان می دهد که آنها نمی توانند چیزی را برای مدت طولانی طولانی کنند. آنها یا شما را طرد می کنند یا با شما رابطه برقرار می کنند. به همین دلیل است که زنان این دسته همه خوب هستند و می پرسند: شما کی هستید یا چه کار می کنید؟

پس از دانستن این دو مطلب در مورد شما، زنان این مقام در مورد شما قضاوت می کنند و اگر پاسخ این دو مورد برای آنها راضی کننده نباشد، شما را رد می کند. به همین دلیل است که ابتدا روی قوی و ارزشمند کردن خود تمرکز کنید.

فصل چهارم: سه ​​اصل برای جذب یک زن

سبک زندگی خوب، توانایی غلبه بر مشکلات اجتماعی، استاد بودن در ارتباطات و مهارت در بیان احساسات.

مدل های مارک منسون

به طور کلی، یک مرد متوسط ​​در هر یک از این سه چیز اساسی قوی و ضعیف است. اگر می خواهید شریک زندگی بهتری برای خود پیدا کنید، باید در هر سه چیز استاد باشید.

پول

اگر می خواهید یک سبک زندگی عالی به شریک زندگی خود بدهید، پس عنصر اصلی آن پول است . اگر پول خوبی کسب می کنید، پس سبک زندگی شما عالی است.

برای کسب درآمد خوب، باید روی شخصیت خود کار کنید، در یک شرکت خوب کار کنید یا کسب و کار خود را راه اندازی کنید.

اضطراب اجتماعی

شما باید بر اضطراب اجتماعی یعنی مشکلات اجتماعی غلبه کنید. برای غلبه بر این مسئله، باید از خود یک رهبر بسازید، فردی که بتواند کل تیم را رهبری کند.

حالا ممکن است به این فکر کنید که زن چه ربطی به مشکلات اجتماعی دارد. بعد با یک مثال بفهمیم، فرض کنید با یک نفر در ارتباط هستید و یک نفر او را اذیت می کند که یک مشکل اجتماعی است، پس به او چه می گویید؟

اگر از او بخواهید کاری انجام ندهد، به این معنی است که نمی توانید از پس مشکلات اجتماعی برآیید و رهبر نیستید. اما اگر در حل مشکلات اجتماعی مهارت دارید، اکنون باید از شریک زندگی خود حمایت کنید. و آن شخص باید بفهمد.

ارتباط

حال سومین و مهمترین نکته ارتباط خوب است . اگر ارتباط شما با مردم خوب نباشد، هیچ اتفاقی نمی افتد، زیرا اگر نتوانید به دیدگاه خود به مردم برسید، چگونه کسی حرف شما را می فهمد؟

بنابراین به همین دلیل است که در اینجا تمرینی برای بهبود ارتباطات شما ارائه شده است. شما درباره یک موضوع تحقیق می کنید، آن را روی کاغذ می نویسید و سپس آن را جلوی آینه صحبت می کنید. اشتباهات خود را پیدا کنید و آنها را بهبود بخشید. با این کار ارتباط شما خوب خواهد شد. 

فصل 5: برای یک دختر خیلی ترسناک نباشید

اگر معنای خزنده را به زبان ساده بفهمیم، لزوماً چسبیدن به یک شخص یا دخالت در زندگی او است. بنابراین اغلب، افراد هنگامی که ناامید از صحبت کردن یا ملاقات با یک دختر هستند، مرتکب این اشتباهات می شوند.

مهمترین چیز اینجا عزت نفس ماست که مردم آن را فراموش می کنند، اینکه وقتی برای یک دختر خزنده می شوید، حتی “نه” هم مهم است. چقدر نیت شما خوب است، او شروع به سوء تفاهم از شما می کند زیرا شما بیش از حد در زندگی او دخالت می کنید. اکثر پسرها در صحبت کردن با دختران همین اشتباه را انجام می دهند و سپس طرد می شوند.

برای جلوگیری از این امر، اول از همه، همیشه اولویت دادن به چیزهای او را متوقف کنید. اگر او بگوید من قهوه دوست دارم، فقط اگر قهوه دوست دارید، باید بگویید بله. در غیر این صورت، نام آنچه را که دوست دارید به او بگویید.

اگر این کار را نکنید، آن دختر احساس می کند که شما هیچ انتخابی ندارید و نمی توانید انتخاب خود را در مقابل دنیا نگه دارید ، به همین دلیل می توانید آن دختر را ترسناک کنید.

او فکر خواهد کرد که شما هیچ اولویتی در زندگی خود ندارید. هیچ جایگاهی وجود ندارد. بنابراین، در حین صحبت دفعه بعد، همیشه به یاد داشته باشید که حقیقت را بگویید و انتخاب خود را در مقابل دیگری نگه دارید.

مدل های انگلیسی

استراتژی دیگری که می توانید اتخاذ کنید این است که هر زمان با دختری صحبت می کنید، زیاد به او نزدیک نشوید. این باعث می شود او احساس ناامنی کند و شما را طرد کند. در عوض از دور با او صحبت می کنید و به او احساس راحتی می کنید.

با او در مورد آینده و خانه اش صحبت کنید، به او احساس خوبی بدهید و به یاد داشته باشید که تا زمانی که او به شما چیزی نگوید، به او دست نزنید.

اگر به این موارد توجه کنید، با موفقیت به او احساس خوبی خواهید داد. پس این شیوه ها را در زندگی خود بکار بگیرید.

فصل 6: پاسخی را که زن می خواهد بدهید

پس از ملاقات با دختر و صحبت با او، دانستن آخرین و بسیار مهم ترین چیز، یعنی خواسته های او بسیار مهم است. اگر ندانید که یک دختر از شما چه می خواهد، هرگز شریک زندگی خوبی نخواهید بود. بنابراین شناخت خواسته ها و اهداف یک زن بسیار مهم است.

در گزارشی آمده است که در چند سال اخیر آمار طلاق در هند رو به افزایش بوده و بیشتر طلاق ها توسط زنان صورت گرفته است. یک چیز در بیشتر موارد رایج است: زنان به دلیل خشونت خانگی یا به دلیل کار نکردن طلاق گرفته اند.

اگر به این معضل نگاه کنیم، متوجه می‌شویم که همسر و اعضای خانواده‌شان زنان را شکنجه کرده‌اند و اگر درست دیده شوند، همه اینها به دلیل عدم ارتباط بوده است .

قبل از ازدواج، دختر و پسر وقت زیادی را با هم نمی گذراندند و پسر سعی نمی کرد خواسته های دختر را بداند یا بفهمد. به همین دلیل هر دوی آنها مجبور شدند بعداً طلاق بگیرند، بنابراین برقراری ارتباط خوب بین آن دو بسیار مهم است.

خلاصه کتاب مدلها

نکاتی را که باید هنگام قرار ملاقات برای ارتباط خوب و شناخت بهتر یکدیگر به خاطر بسپاریم:

 • فقط در صورتی از یک زن شماره تلفنش را بخواهید که به شما علاقه و علاقه نشان دهد.
 • از هیچ دیالوگ فیلمی برای درخواست شماره استفاده نکنید. فقط مستقیماً شماره را بخواهید.
 • هر زمان که قصد ملاقات یا قرار ملاقات دارید، برای شام بروید، از ناهار و بعدازظهر خودداری کنید.
 • مکان مناسب برای قرار ملاقات شما اهمیت زیادی دارد. بنابراین برای قرار ملاقات، همیشه باید مکانی را انتخاب کنید که افراد بتوانند صحبت کنند و از برخی فعالیت ها لذت ببرند، زیرا صرف غذا خوردن و صحبت کردن، قرار ملاقات نیست.
 • به عنوان یک bSoy، شما همیشه هزینه خرما را متحمل می شوید. اما اگر دختر می‌گوید که می‌توانید از دادن پول خودداری کنید، آن را امتحان کنید.

و حالا، مهم ترین چیز، بالاخره این است که یک زن چه می خواهد ؟ اول از همه، یک زن می خواهد زندگی خود را با شریکی بگذراند که با او از نظر روحی و مالی احساس امنیت کند .

بسیاری از دختران ممکن است شما را رد کنند اگر درآمدی کسب نکنید یا دائماً کار خود را تغییر دهید. دوم، یک زن شریک زندگی می‌خواهد که احساس او را درک کند و از او حمایت کند و به او دیکته نکند. سوم، یک زن شریک زندگی می‌خواهد که از اهداف او حمایت کند و به او کمک کند تا بتواند به چیزی بزرگ دست یابد.

حالا اگر با کسی رابطه داشته باشید و همه این نکات را در نظر داشته باشید، رابطه شما خیلی پیش خواهد رفت.

نتیجه

دوستان از این کتاب یاد گرفتیم:

 • به پیشرفت خود ادامه دهید تا یک جنتلمن شوید.
 • هنگام صحبت با دختران، آنها را درک کنید و کمی فاصله بگیرید.
 • ارتباط خوب در دنیای دوستیابی بسیار مهم است.
 • ما باید برای دختران به فردی با ثبات مالی تبدیل شویم.
 • ما باید از دختران حمایت کنیم و به آنها کمک کنیم تا به اهداف آینده خود برسند.
 • ما نباید جلوی دخترها خزنده نشان دهیم.

بنابراین، امیدوارم این کتاب را به خوبی درک کرده باشید و اکنون روش های ذکر شده در اینجا را برای همیشه در زندگی عاشقانه خود به کار بگیرید.

بررسی کتاب مدل ها

«مدل‌ها: جذب زنان از طریق صداقت» نوشته مارک منسون برداشتی تازه و روشن‌تر از دنیای اغلب گیج‌کننده و خسته‌کننده دوست‌یابی و روابط است. منسون به جای ارائه توصیه‌های عمومی و تاکتیک‌های دستکاری، مردان را تشویق می‌کند تا اعتماد به نفس درونی، ارزش‌ها و سبک زندگی خود را توسعه دهند تا برای جنس مخالف جذاب‌تر شوند.

یکی از نقاط قوت کتاب تمرکز منسون بر صداقت و اصالت است. او استدلال می کند که بسیاری از مردان برای جذب زنان به ویژگی های سطحی یا تاکتیک های دستکاری تکیه می کنند، اما این در نهایت منجر به احساس ناامنی و اضطراب می شود.

در عوض، او پیشنهاد می‌کند که مردان باید بر رشد ارزش درونی خود و صادق بودن در مورد نیات و خواسته‌های خود تمرکز کنند.

منسون همچنین بر اهمیت ایجاد مرزهای سالم و احترام به استقلال زنان تأکید می کند. او مردان را تشویق می کند که آسیب پذیری را بپذیرند و به جای تلاش برای کنترل یا دستکاری آنها، ارتباطات معناداری با دیگران ایجاد کنند.

در سراسر کتاب، منسون توصیه های عملی و حکایات شخصی ارائه می دهد که درک و اجرای ایده های او را آسان می کند. او همچنین شامل تمرین‌ها و اطالعات ژورنالی است که می‌تواند به خوانندگان کمک کند تا در مورد ارزش‌ها، خواسته‌ها و رفتارهای خود فکر کنند.

به طور کلی، “مدل ها: جذب زنان از طریق صداقت” منبع ارزشمندی برای هر کسی است که به دنبال بهبود مهارت های دوستیابی و روابط خود است. این رویکردی تازه و معتبر برای جذب زنان ارائه می دهد، رویکردی که بر ایجاد حس قوی از خود و ایجاد ارتباطات معنادار با دیگران تمرکز دارد.

بدون نظر

پاسخ دهید

3 × یک =