3 طراحی وب سایت B2B بهترین روش برای تبدیل سرنخ ها

افتخار و فروتن: رتبه من به عنوان مربی شماره 2 در جهان

سازمان تحقیقاتی Global Gurus کارشناسان برجسته در سراسر جهان را در مقوله هایی مانند رهبری، ارتباطات، مدیریت، آموزش و خدمات مشتری رتبه بندی می کند و به رسمیت می شناسد. اخیراً این سازمان 30 مربی برتر حرفه‌ای جهان برای سال 2017 را بر اساس رای‌گیری کارشناسان صنعت معرفی کرد، و من افتخار و متواضع شدم که متوجه شدم رتبه دوم را در لیست کسب کرده‌ام، و بعد از مارشال گلداسمیت مشهور جهان در رتبه دوم قرار گرفتم.

سازمان تحقیقاتی Global Gurus اخیراً متخصصان کوچینگ جهانی را برای سال 2017 رتبه بندی کرده است.

همانطور که می توانید تصور کنید، حضور در جمع برخی از معتبرترین کارشناسان کوچینگ اجرایی جهان افتخار بزرگی است و این شناخت برای من عمیقاً معنادار است. من همچنین می دانم که بدون کمک و الهام گرفتن از افراد شگفت انگیزی که در طول سال ها فرصت همکاری با آنها را داشته ام به این مقام نمی رسم.

گوروس های جهانی چیست؟

Global Gurus یک سازمان تحقیقاتی است که کارشناسان برجسته در سراسر جهان را بر اساس رای متخصصان صنعت واجد شرایط و دانشگاهیان معتبر رتبه بندی می کند. آنها به سازمان هایی که در سایت های خود تبلیغ می کنند توجه نمی کنند، اما رهبران را بر اساس تعداد آرای واجد شرایطی که دریافت می کنند رتبه بندی می کنند. افرادی که متخصصان شناخته شده توسط گوروس های جهانی را انتخاب می کنند افرادی هستند که موضوع خود را می دانند. آنها افرادی هستند که فعالانه از دانش و توسعه شخصی یا سازمانی در زمینه های خود حمایت می کنند و باید درخواست دهند و به عنوان داور گورو پذیرفته شوند.

آنچه گوروس های جهانی برای گفتن دارند 

گوروس های گلوبال با مهربانی از کار من به عنوان سخنران اصلی و مربی اجرایی، و به ویژه کار من با استیو جابز فقید و راجر انریکو، مدیر عامل سابق پپسی، استقبال کردند. من به ویژه از این مفتخر شدم که گوروس جهانی اظهار داشت که من “به دلیل داشتن توانایی ویژه ای که عظمت رهبران را در همه سطوح باز می کند شهرت جهانی به دست آورده ام” زیرا این دقیقاً همان کاری است که من با هر سخنرانی کلیدی، هر کتاب جدید انجام می دهم. و هر رابطه مربیگری که در آن شرکت می کنم.

این فوق العاده است که می دانم افرادی که با آنها صحبت می کنم همگی توانایی بزرگی دارند.

این رتبه یک افتخار فوق العاده است

همانطور که من از این رای اعتماد فوق العاده خوشحالم، می دانم که اکنون زمان استراحت نیست. رهبری هیچ جدول زمانی ندارد و وقتی صحبت از کار با رهبران جهان امروز و فردا می شود، زمانی برای تلف کردن وجود ندارد. به عنوان مثال، من یک برنامه قدرتمند معتبر توسط فدراسیون بین المللی مربیان ارائه می دهم که ارزش 22.25 اعتبار را برای مربیان یا هر شخص دیگری که آماده گسترش مهارت ها و اعتبار خود است، ارائه می کنم. من مثل همیشه هیجان زده هستم که به آنچه در پیش است نگاه کنم و با کمک متخصصان حامی مانند شما به دنبال فرصت های جدید باشم.

من می خواهم به شما کمک کنم تا به 4 A’s دست یابید

در خاتمه، من مدت‌هاست که چهار تغییردهنده بازی را شناسایی کرده‌ام که برای حرفه‌ای‌ها در هر صنعتی، چه در کار و چه در زندگی شخصی‌شان، مفید است، و اینها عبارتند از:

  • نوع دوستی
  • وابستگی
  • دستاورد
  • فراوانی

این “4 A” برای دستیابی به عظمت نه تنها، بلکه عظمت پایدار و یک میراث ماندگار اساسی است.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =