10 مرحله کلیدی برای تبدیل شدن به یک اینفلوئنسر اینستاگرام

10 مرحله کلیدی برای تبدیل شدن به یک اینفلوئنسر اینستاگرام

10 مرحله کلیدی برای تبدیل شدن به یک اینفلوئنسر اینستاگرام

ملاقات با ونگاپالی

وقتی سفرم را در اینستاگرام شروع کردم، نمی‌دانستم که روزی به یک «اینفلوئنسر برتر» تبدیل خواهم شد. در ابتدا، شرکت‌ها برای بررسی محصولات خود به من مراجعه کردند، زیرا من مدیرعامل استارت‌آپ گارنیش بودم.

از آنجا، همه چیز زندگی خود را به خود گرفت و اکنون من بیش از 191000 دنبال کننده در اینستاگرام دارم و در حال افزایش است. بیش از 500 برند از جمله Target، Bumble Bizz، Amazon، Fresh Beauty و Sephora برای حمایت مالی و تبلیغات به من مراجعه کرده اند.

آیا دوست دارید 10 مرحله کلیدی من برای تبدیل شدن به یک اینفلوئنسر اینستاگرام را بدانید؟ ادامه مطلب

1. جایگاه اینستاگرام شما چیست؟

کلیشه ای به نظر می رسد، اما این حیاتی است. نه تنها باید بررسی کنید که به چه چیزهایی علاقه دارید، بلکه باید در مورد آنچه در آن مهارت دارید نیز با خودتان صادق باشید .

ورزش، آشپزی، زیبایی، هنر، دکوراسیون داخلی؟ آیا عاشق درست کردن غذاهای سوشی بد بو هستید؟ شاید بتوانید مدل موی بمبی بسازید که هیچ کس قبلاً ندیده باشد. هر چه که باشد، آن جایگاه شماست. برای من، زیبایی و تناسب اندام یک تناسب فوری بود، و مادر دو فرزند در صنعت سرگرمی فقط افق های من را گسترش داد.

در حالی که خود را به اینستاگرام پرتاب می کنید، ادامه دهید و یک وبلاگ ایجاد کنید. این باعث تقویت برند شما می شود.

2. تجزیه و تحلیل اینستاگرام (آه)

ممکن است خسته کننده به نظر برسد، اما برای خواندن آن تحلیل ها به یک حساب تجاری اینستاگرام نیاز دارید. درباره Instagram Insights بیاموزید. تمام اطلاعات جمعیت شناختی مورد نیاز در مورد افرادی که شما را دنبال می کنند در اختیار شما قرار می دهد. همچنین می توانید بازدیدهای نمایه و زمان فعالیت مخاطبان را ردیابی کنید.

از آنجایی که شما جایگاه خود را دارید، چیزها را به صورت تصادفی ارسال نمی کنید، بلکه به صورت استراتژیک ارسال می کنید. دنبال کنندگان شما چه پست هایی را دوست دارند؟ کدام یک علاقه کمتری ایجاد می کنند؟ همه اینها به شما کمک می کند تا استاتوس خود را در اینستاگرام بسازید.

باید صادق باشم، همه تجزیه و تحلیل را دوست ندارند – فکر می کنم جذاب است. در حین شروع کار، یادگیری این موضوع برای خود شما را در مزیت قرار می دهد.

3. روی بیو اینستاگرام خود تمرکز کنید

می‌دانید وقتی برای شغل جدید درخواست می‌دهید، رزومه و رزومه خود را تحت الشعاع قرار می‌دهید. این همان دقتی است که هنگام نوشتن بیو اینستاگرام خود به آن نیاز دارید.

نگران نباشید، شما فقط 150 کاراکتر برای کار با آنها دارید، اما این پاراگراف کوتاه حرف شماست. این معرفی برند شما، چیزی است که در مورد آن هستید، و آنچه را که می خواهید انجام دهید. بیوگرافی شما باید جوهر شخصیت شما را نشان دهد. اگر وب‌سایت یا وبلاگی دارید، حتماً پیوندی را در بیو خود وصل کنید.

4. همه چیز در مورد زیبایی شناسی اینستاگرام است

آیا توجه کرده اید که وقتی در حال گشت و گذار در اینستاگرام هستید، همیشه روی عکس ها با زیبایی شناسی جالب یا جالب ضربه می زنید؟ این حس می تواند به طرق مختلف دیده شود.

یاد بگیرید چگونه عکس های عالی بگیرید. اگر هنوز نمی دانید چگونه این کار را انجام دهید، شروع به یادگیری کنید! آیا پول نقد برای استخدام یک تیم خوب دارید؟ من پیشنهاد می کنم که این کار را انجام دهید. اکثر اینفلوئنسرها بر روی یک طرح رنگ تمرکز می کنند تا عکس هایشان منسجم باشد – این به کام امضای آنها تبدیل می شود. در حالی که لازم نیست این کار را انجام دهید، اما باعث می شود که پست های شما به راحتی قابل تشخیص باشند. همه پست‌های من یکسان به نظر نمی‌رسند، اما من احساس مشابهی را دنبال می‌کنم: پر زرق و برق اما سر به زیر. دیوانه اما همچنان معتبر

نگران کامل بودن یا به نظر رسیدن نباشید. روی حرفه ای بودن، کیفیت خوب و حال و هوای قوی تمرکز کنید.

5. کپشن اینستاگرام خود را فراموش نکنید

عکس ها طرفداران شما را درگیر می کنند، اما زیرنویس های کوتاه هزاران کلمه را بیان می کنند. این عنصر کوچک اما مهم را نادیده نگیرید. تو غزل نمی نویسی این هایکو است. زیرنویس ها باعث می شود که یک برند جالب و واقعی به نظر برسد. این صدای شماست که با فالوورهایتان صحبت می کند، پس کمی شخصیت خود را نشان دهید.

با این سوال شروع کنید که صدای برند من چیست؟ شما جایگاه خود را می شناسید، زیبایی شناسی خود را می دانید، اما چگونه صحبت می کنید؟ آیا شما خونسرد، سرحال، سرگرم کننده، شوخ طبع هستید؟ زبان و لحن شما به اندازه تصاویر شما جالب است. صدایی را انتخاب کنید که با شما صحبت کند و ثابت بماند.

 

6. هشتگ های عالی اینستاگرام را انتخاب کنید

#اینفلوئنسر زندگی اهداف. آیا می دانستید که هشتگ ها می توانند فالوورهای شما را در اینستاگرام افزایش دهند؟ پست های دارای هشتگ منجر به تعامل و بازدید بیشتر می شود.

فرض کنید در حال بررسی یک برند جدید مراقبت از پوست از Sephora هستید. آیا فکر می کنید آن پست با هشتگ #skincare پیدا می شود؟ نه! شما باید مشخص باشید و باید از هشتگ های زیادی برای اطمینان از دیده شدن پست استفاده کنید. به عنوان مثال: #SephoraWatermelonMask، #SplurgingAtSephora، #Best UnderEye Cream. شما اصل مطلب را متوجه شدید.

برای هر پست بین 5 تا 30 هشتگ را هدف قرار دهید – جایی در وسط برای من مفید است. همچنین باید از قرار دادن هشتگ های زیاد خودداری کنید. شماره جادویی خود را پیدا کنید همچنین هرگز از دیدن هشتگ هایی که اینفلوئنسرهای دیگر استفاده می کنند نترسید. Instagram Insights به شما می گوید که هشتگ های شما چگونه کار می کنند.

7. یک برنامه زمان بندی پست اینستاگرام ایجاد کنید

من نمی توانم به اندازه کافی روی این موضوع تأکید کنم: شما باید به طور مداوم محتوای جدید ارسال کنید و تعداد بهینه ارسال خود را تعیین کنید. اینفلوئنسرهای برتر 1.5 بار در روز پست می گذارند، مطالعات نشان می دهد. شما مجبور نیستید این کار را انجام دهید – من مطمئنا این کار را نمی کنم و هنوز هم موفق شده ام. هنگامی که اغلب درگیر می شوید، با فالوورهای خود مرتبط می مانند. بسیاری از اینها به الگوریتم اینستاگرام برمی گردد. اگر فرکانس هفتگی شما کاهش یابد، در الگوریتم رتبه پایین تری خواهید داشت، به این معنی که کمتر ظاهر می شوید.

بهترین راه برای سازماندهی زمان و برنامه‌ام این است که هر هفته یک روز داشته باشم که در آن چندین عکس می‌گیرم و با تیمم برنامه‌ریزی می‌کنم که این پست‌ها چه زمانی منتشر شوند. می‌توانید یک ابزار زمان‌بندی مانند Sked Social را امتحان کنید . مهم نیست که چگونه پست های خود را برنامه ریزی می کنید، در هر کاری که انجام می دهید ثابت قدم باشید.

8. فالوورهای اینستاگرام شما می خواهند از شما بشنوند

آیا تا به حال به یک اینفلوئنسر مورد علاقه خود دسترسی پیدا کرده اید و از آنها چیزی شنیده اید؟ اگر دارید، می دانید که چه حس شگفت انگیزی است.

در پایان روز، اینستاگرام یک پلت فرم اجتماعی است و تعامل با فالوورهای شما باعث ایجاد هیجان و وفاداری می شود. با سایر اینفلوئنسرها تماس بگیرید، در مورد پست هایی که مربوط به برند شما هستند نظر دهید و حضور خود را در اینستاگرام قوی نگه دارید. وقتی نظر می گذارید، روابط و مکالمات را به سرعت شروع می کنید. پاسخ دادن به نظراتی که دیگران روی پست های شما می گذارند می تواند سرگرم کننده و خوشحال کننده باشد.

وقت گذاشتن برای شبکه و برقراری ارتباط با فالوورهای خود در اینستاگرام برای اینفلوئنسر بودن ضروری است. همیشه از مردم برای حمایتشان تشکر کنید.

9. آیا با برندها تماس می گیرید یا آنها به سراغ شما می آیند؟

سوال خوبی است و بستگی دارد. من در موقعیت خوش شانسی قرار گرفتم. من از همان ابتدا برندهایی داشتم که به سراغم می آمدند و هنوز هم دارند. اگر مدیرعامل یک شرکت نیستید، ممکن است بخواهید تمام مراحلی را که ذکر کردم انجام دهید: انتخاب جایگاه خود، یافتن صدای خود، سازگاری با پست‌ها – تا زمانی که هزاران دنبال کننده در زیر کمربند خود داشته باشید.

پس از رسیدن به این هدف، می‌توانید با برندها تماس بگیرید. شما می خواهید حساب خود را در رادار آنها قرار دهید. برای آنها DM ارسال کنید یا از طریق ایمیل با آنها تماس بگیرید. از هشتگ های مرتبط با برند در پست های خود استفاده کنید. و از طرد شدن نترسید. زمانی که پای خود را پیدا می کنید اجتناب از آن غیرممکن است.

10. صاحب نفوذ خود باشید

آیا می دانستید که اینفلوئنسرهای برتر می توانند هزاران دلار در هر پست کسب کنند؟ اینفلوئنسر یک ترندست، یک متخصص قابل اعتماد و یک شخصیت آنلاین ارزشمند است. در واقع، در دنیای مدرن امروزی، برندهای بزرگ در واقع نمی توانند با اینفلوئنسرها رقابت کنند. به لطف رسانه های اجتماعی، تبلیغ CoverGirl با یک سلبریتی محبوب به اندازه گذشته قدرتمند نیست. مردم می خواهند چیزی واقعی را ببینند .

وقتی برندهای بزرگ یا حتی برندهای کوچکتر با اینفلوئنسرها شریک می شوند، شبکه بزرگتری ایجاد می کنند که به گونه ای به جامعه آنلاین می رسد که تبلیغات سنتی نمی تواند. این همچنین یک راه عالی برای برندها برای اطلاع رسانی در مورد محصولات جدید است.

حضور خود را در اینستاگرام به عنوان یک سرگرمی ننویسید. قدرت خود را در آغوش بگیرید

یادداشت پایانی

برای تبدیل شدن به یک اینفلوئنسر موفق اینستاگرام، به اشتیاق نیاز دارید. اشتیاق من به اینستاگرام از طریق پست‌هایم نشان داده می‌شود و در میان فالوورهایم و همچنین شرکت‌هایی که با آنها شریک هستم طنین‌انداز می‌شود. من به تنهایی اشتیاق خود را برای گرفتن عکس و سلفی گرفتم و آن را به تجارتی تبدیل کردم که اکنون برای انجام کاری که دوست دارم پول می گیرم.

سفر من در اینستاگرام به عنوان یک چالش فرعی شروع شد و اکنون به یک تجارت تمام عیار تبدیل شده است – چیزی که من به لیست دستاوردهای کارآفرینی خود اضافه کرده ام. محتوای من شخصی است و صرف چند دقیقه در صفحه من به شما یک ایده بسیار واضح از اینکه من به عنوان یک زن، مادر و مدیر عامل هستم، می دهد.

بدون نظر

پاسخ دهید