3 راه ساده برای بهینه سازی صفحه شرکت لینکدین

3 راه ساده برای بهینه سازی صفحه شرکت لینکدین

 

3 راه ساده برای بهینه سازی صفحه شرکت لینکدین

تلفن همراه با اپلیکیشن Linkedin بر روی صفحه نمایش.

برای کسب و کارهای کوچک و متوسط، لینکدین می تواند یک معدن طلا باشد. بزرگترین شبکه حرفه ای جهان مملو از داده های مفید، محتوای عالی و افراد باورنکردنی است. چه به دنبال استخدام بعدی خود باشید، چه به دنبال مشتریان جدید باشید یا فقط تصویر برند خود را اصلاح کنید، لینکدین ابزارهایی برای کمک به شما در رسیدن به آن دارد.

اگر قبلاً از کاربران دائمی لینکدین هستید، اهمیت داشتن یک نمایه صیقلی که حاوی اطلاعات فعلی، عناوین و توضیحات متمرکز بر SEO و یک تصویر نمایه به روز شده باشد را می دانید. با این حال، تعداد کمی از مشاغل همین کار را برای پروفایل های تجاری خود انجام می دهند.

این کوته بینانه است. بیایید به برخی از دلایل مفید بودن لینکدین برگردیم: استخدام، جستجو، تصویر برند. برای هر یک از اینها، داشتن یک نمایه تجاری به خوبی ارائه شده مهم است. داشتن مشتریان بالقوه و استخدام هایی که در یک نمایه تجاری نادیده گرفته شده و با عجله جمع شده اند، برای برند شما خوب نیست.

خوشبختانه، با کمی تلاش می توانید پیشرفت های بزرگی را مشاهده کنید. نکته اصلی این است که در مورد صفحه شرکت خود به همان روشی که در صفحه فرود فکر می کنید فکر کنید. هر اینچ از فضا مهم است، و شما می خواهید در عین مختصر بودن، به خوبی ارائه و آموزنده باشید.

شما همچنین زمان زیادی برای بیان دیدگاه خود ندارید، حداقل نه در ابتدا. به فرآیندی فکر کنید که طی آن یک نفر به صفحه شما می رسد، و سپس چگونه و چرا به صفحه شما می رسد. فرود اولیه آنها باید آنها را خاموش نکند – اینجاست که ارائه اولیه مهم است – و سپس همه چیز در مورد کپی جذاب و ارزش درک شده است.

با این اوصاف، بیایید به سه مرحله برای یک صفحه شرکت بهتر برویم. اگر این نکات را دنبال کنید، باید یک نمایه تجاری “همه ستاره” داشته باشید که به شرکت شما کمک می کند تا از سایرین متمایز شود.

چگونه صفحه شرکت لینکدین خود را بهینه کنیم

1. یک تصویر جلد جذاب بصری اضافه کنید

تصویر روی جلد بیشترین نادیده گرفته شدن نمایه های تجاری در لینکدین است. اغلب، شرکت‌ها اصلاً به خود زحمت نمی‌دهند که یکی از آن‌ها را بگذارند و صفحه‌شان را تنبل و غیرحرفه‌ای نشان می‌دهند. و برای بسیاری از صفحات شرکتی که دارای تصاویر هستند، آنها “خسته”، اندازه بد، یا فقط خسته کننده هستند. این جنایتکار است. شما نباید املاک و مستغلات دیجیتالی را به این شکل هدر دهید.

برای ایجاد یک تصویر خوب نیازی به طراح بودن ندارید. از یک ابزار ایجاد گرافیک رایگان مانند Adobe Creative Cloud Express  یا Canva استفاده کنید (اولی دارای اندازه های از پیش تعیین شده برای اکثر پلت فرم های رسانه های اجتماعی است)، رنگ ها، فونت ها و لوگوی برند خود را اضافه کنید. . . و voila! اگر واقعاً می‌خواهید فضا را به حداکثر برسانید، متن دیگری را که مرتباً به‌روزرسانی می‌کنید اضافه کنید: اطلاعیه‌های محصولات، پیشنهادات، به‌روزرسانی‌ها. این یک تکه بزرگ فضای آزاد است (تقریبا یک سوم صفحه در بالای تاشو)—پس از آن استفاده کنید!

اگر به دنبال الهام گرفتن هستید، به گوگل سر بزنید و «عکس‌های جلد صفحه شرکت بزرگ لینکدین» را جستجو کنید و یکی از پیوندهای متعدد را دنبال کنید. به یاد داشته باشید، لازم نیست که تصویر شما شایسته یک گالری هنری باشد، فقط باید تمیز و برند باشد.

2. با توضیحات شرکتی که به خوبی ساخته شده توجه را جلب کنید

خیلی آسان است که این فضا را با توضیحی خشک از تاریخچه شرکت مسدود کنید. این کار را نکن تاریخچه‌ای از کسب‌وکار شما می‌تواند در بخش «درباره من» وب‌سایت شما باشد—شما در اینجا به آن نیاز ندارید. قرار نیست کسی را درگیر کند، حداقل در ابتدا. تاریخچه شرکت شما می تواند برای مشتریان و کارمندان احتمالی مفید باشد، اما این پیام رسانی نیست که می خواهید با آن شروع کنید. این نوع اطلاعات را ذخیره کنید تا بعداً زمانی که آنها قبلاً درگیر هستند.

نکته من در اینجا این است که مستقیماً با مخاطبان هدف خود صحبت کنید، با آنها درگیر شوید، شاید اگر هدف شما این است یک تماس برای اقدام اضافه کنید (“برای تمام نیازهای X خود با ما تماس بگیرید” “بیایید و به بهترین فرهنگ شرکت در صنعت X بپیوندید” ).

عبارت اولیه در توضیحات شما مهمترین است. در ابتدا، بازدیدکنندگان فقط دو یا چند خط اول توضیحات شما را می بینند، بنابراین پس از جلب توجه آنها با تصویر جلد خود، باید آنها را با نسخه اولیه خود متصل کنید. با دادن چیزی که در مورد آن هیجان زده شوند، آنها را به خواندن مطالب بیشتر تشویق کنید. اگر برای رسیدن به این دو خط اولیه مشکل دارید، به این فکر کنید که چگونه و چرا یک بازدیدکننده صفحه شما را پیدا می کند و سپس آنچه را که می خواهد به آنها بدهید.

ممکن است توصیه‌ای کلیشه‌ای به نظر برسد، اما مردم اغلب فراموش می‌کنند که خود را به جای اهدافشان بگذارند. اگر در جستجوی شغل یا برای اندازه گیری یک تامین کننده بالقوه وارد این صفحه شوید، چه چیزی باعث می شود که مطالعه کنید؟

3. یک صفحه نمایش لینکدین ایجاد کنید

صفحات نمایشگاهی لینکدین صفحات دیگری هستند که برای نشان دادن چیزی طراحی شده اند. چه این یک محصول یا خدمات خاص باشد، یا شاید یک راه‌اندازی آتی، صفحات ویترینی راهی عالی برای قاب‌بندی یک اعلامیه هستند. آنها همچنین فرصتی هستند تا کسب و کار شما را در جهت اهداف مختلف قرار دهید. به جای محدود شدن به یک صفحه شرکت، می توانید چندین ویترین برای نمایش عمق و تنوع کسب و کارتان ایجاد کنید.

اگر لینکدین پلتفرمی است که می‌خواهید برای رشد و جستجو از آن استفاده کنید، از این صفحات برای تولید سرنخ B2B استفاده کنید: یک صفحه نمایشگاهی ایجاد کنید که مستقیماً با آن مخاطبان هدف صحبت کند و آنها را برای تبدیل آماده کند. و در اینجا می توانید واقعا خلاق باشید. برای مثال، اگر شما یک استخدام‌کننده هستید، شاید این صفحه می‌تواند یک مطالعه موردی برای نامزدی باشد که انتخاب کرده‌اید. شامل برخی از فراخوان‌ها برای اقدام، شاید چیزی در امتداد خطوط “بگذارید ما به شما کمک کنیم تا به آنجا نیز برسید!” اگر در تعقیب سرمایه گذاران هستید، محصول خود را همانطور که در سایت تامین مالی جمعی انجام می دهید به نمایش بگذارید. هر چیزی را که با ایجاد تبدیل مرتبط نیست حذف کنید.

نکته: نام صفحه ویترین را کوتاه نگه دارید، زیرا لینکدین نام های طولانی را قطع می کند!

 

 

بدون نظر

پاسخ دهید

بیست − 15 =