6 علامت هشدار دهنده که شما یک آژانس سئوی محلی بد استخدام کرده اید

 

6 علامت هشدار دهنده که شما یک آژانس سئوی محلی بد استخدام کرده اید

تاجر با ماسک

امروزه، بهینه‌سازی موتور جستجوی محلی (SEO) برای موفقیت بسیاری از کسب‌وکارها حیاتی شده است – تقریباً نیمی از جستجوهای گوگل (46 درصد) اطلاعات محلی را جستجو می‌کنند. از آنجایی که افراد بیشتری از دستگاه های تلفن همراه برای جستجوی خدمات و محصولات استفاده می کنند، صاحبان مشاغل محلی مجبور شدند وب سایت های خود را برای تمرکز بر رتبه بندی محلی تطبیق دهند. اما باید مراقب باشید که یک آژانس سئوی محلی بد را بدون اینکه متوجه شوید استخدام نکنید.

متأسفانه، به دلیل محبوبیت و اهمیت بهینه سازی موتورهای جستجوی محلی، کلاهبرداران سئوی ناصادق نیز «منافع» هستند. شرکت‌های محلی تقلبی متعددی وجود دارند که قصد دارند مشاغل کوچک را از بین ببرند.

اگر می خواهید از کسب و کار خود در برابر کلاهبرداری محافظت کنید، در اینجا علائم هشدار دهنده ای وجود دارد که باید مراقب آنها باشید.

علائم هشدار دهنده ای که شما یک آژانس سئوی محلی بد استخدام کرده اید

1. عدم ارتباط

یک شرکت سئوی محلی صادق می خواهد با شما همکاری کند و در عین حال استراتژی ای را ایجاد کند که می تواند نتیجه بگیرد. یک شرکت ناصادق دقیقا برعکس عمل خواهد کرد. اگر نمی توانید با کسی در آژانس سئوی محلی خود تماس بگیرید یا آنها مدام از سؤالات شما طفره می روند، این یک علامت هشدار است. دقیقاً همان چیزی را می توان گفت اگر مدام در مطب رد شوید و هر بار که با افراد مختلف تماس می گیرید صحبت کنید.

آژانس های غیر صادق می خواهند تا حد امکان کمتر با شما ارتباط برقرار کنند. آنها می دانند که هر چه بیشتر صحبت کنند، احتمال بیشتری وجود دارد که متوجه شوید آنها نمی دانند چه کار می کنند.

2. گزارشی ایجاد نشده است

یک شرکت سئو صادق گزارش هایی را برای شما ارسال می کند که تمام کارهایی که انجام داده اند را نشان می دهد. با این حال، اگر گزارش‌هایی دریافت نمی‌کنید و تنها زمانی که در مورد کارهای انجام شده سوال می‌پرسید بهانه می‌گیرید، احتمال بسیار خوبی وجود دارد که:

  • هیچ کاری انجام نشده است
  • کاری که انجام شد از شیوه های مشکوکی مانند استفاده از شبکه های وبلاگ خصوصی استفاده می کرد.

برای هر نوع سئو، باید داده های زیادی در دسترس برای گنجاندن در یک گزارش وجود داشته باشد. هرچه گزارش کامل تر باشد، احتمال اینکه آژانس قانونی باشد و کار بزرگی انجام دهد بیشتر است.

3. بدون کار سئوی محلی واقعی

بسیاری از آژانس های سئو خود را به عنوان آژانس های سئو محلی تغییر نام داده اند، اما همچنان به همان کاری که برای سئوی عمومی انجام می دهند، ادامه می دهند. آنها ممکن است گزارش تولید کنند، اما کار محلی خاصی در گزارش های آنها ارائه نشده است.

به عنوان مثال، بیایید به یک رستوران فکر کنیم. یک رستوران از مردم منطقه می خواهد که در محل خود غذا بخورند، که شامل استراتژی های سئوی محلی خاصی است. با این حال، اگر آژانس سئو کل کشور یا مناطقی را که رستوران خدماتی ندارد را هدف قرار دهد، کار نتیجه خوبی نخواهد داشت.

گزارش هایی که از شرکت سئوی خود دریافت می کنید را به دقت تجزیه و تحلیل کنید. بک لینک ها را بررسی کنید. اگر آنها بازار محلی شما را هدف قرار ندهند، این یک پرچم قرمز است.

 

4. شماره یک تضمین می کند

درست مانند کارهای سئوی معمولی، اگر تضمینی می بینید که سایت شما در جستجوی محلی برای هر کلمه کلیدی رتبه اول را کسب می کند، در واقع به دنبال یک تلاش کلاهبرداری هستید. این به این دلیل است که عملاً امکان این تضمین وجود ندارد.

الگوریتم جستجوی مورد استفاده گوگل بسیار روان است. به‌روزرسانی‌ها همیشه اتفاق می‌افتند و همیشه این احتمال وجود دارد که یکی از آنها روی مکان‌ها تأثیر بگذارد. همچنین، رتبه بندی برخی از کلمات کلیدی بسیار آسان تر از سایرین است.

اگرچه صحنه سئوی محلی هنوز نسبتاً جدید است، و بسیاری از خرده فروشان محلی ادعای فهرست کسب و کار من در Google را ارائه نکرده اند ، رقابت در حال حاضر بسیار زیاد است. هیچ کس نمی تواند رتبه یک را تضمین کند.

همیشه به استراتژی کمپین که توسط شرکت سئو محلی استفاده می شود نگاه کنید. هر گونه اشاره به رتبه یک نشان قرمز بزرگی است که آژانس بی صداقت است.

5. سرنخ های بد

شما یک وب سایت می سازید زیرا می خواهید سرنخ داشته باشید. با این حال، همه ترافیک برابر نیست. هنگامی که شما از یک منطقه خدماتی متفاوت از منطقه ای که در آن خدمت می کنید، سرنخ دریافت می کنید، شرکت سئو به احتمال زیاد کار وحشتناکی انجام می دهد.

بهینه‌سازی موتورهای جستجو می‌تواند برای به دست آوردن سرنخ بسیار مفید باشد، اما این تنها زمانی است که به درستی انجام شود.

به عنوان مثال، اگر شما یک کسب و کار تعمیر خودرو دارید، ممکن است یک آژانس مقاله ای با عنوان «علائم اصلی شکستگی ماشین شما» بنویسد. این مقاله می تواند ترافیک را از هر کجای دنیا جذب کند. برخی از افراد حتی ممکن است فرم تماس را پر کنند یا با شما تماس بگیرند، بدون اینکه حتی متوجه شوند که کسب و کار شما در منطقه آنها نیست.

در حالی که مطمئناً ممکن است سرنخ‌های بدی را از مکان دیگری غیر از جایی که سرویس می‌دهید دریافت کنید، بیشتر سرنخ‌ها باید از ناحیه خدمات ارائه شوند. وقتی این اتفاق نمی‌افتد، لزوماً به این معنی نیست که آژانس صادق نیست، اما می‌تواند هشداری باشد که آژانس در مورد سئوی محلی ناکارآمد است.

6. وعده تعداد مشخصی لینک

بک لینک های با کیفیت همیشه برای یک سایت مهم هستند. با این حال، این بدان معنا نیست که دریافت تعداد زیادی لینک چیز خوبی است. در واقع، معمولاً نشانه این است که چیزی اشتباه است.

به عنوان مثال، اگر به شما قول 100 بک لینک در یک هفته داده شود، ممکن است روش هایی که برای دریافت آنها استفاده می شود، مبهم باشد. بهترین آژانس های سئو تعداد خاصی از لینک ها را وعده نمی دهند. آنها سعی خواهند کرد تا هر تعداد مورد نیاز را به دست آورند و همیشه وضعیت فعلی وب سایت شما را در نظر می گیرند، با این هدف که تعداد زیادی از آنها ایجاد نشود.

اگر یک شرکت سئوی محلی به شما لینک های زیادی را وعده دهد، اما هرگز در مورد یک استراتژی صحبت نمی کند یا هرگز درباره انواع لینک صحبت نمی کند، به احتمال زیاد یک کلاهبرداری است.

از کسب و کار خود در برابر یک آژانس سئوی محلی بد محافظت کنید

بهترین کاری که می توانید هنگام کار با یک آژانس سئوی محلی انجام دهید این است که سؤال کنید. هر چه سوالات بیشتری بپرسید، راحت تر می توانید بفهمید که متخصصان صادق هستند یا خیر. به یاد داشته باشید که در نهایت این کار شماست و مسئولیت کارهایی که در وب سایت شما انجام می شود به عهده شماست.

 

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =