بازبینی رابطه خود با تغییر

بازبینی رابطه خود با تغییر

زنده بودن یعنی در یک حالت تکامل دائمی بودن. تغییر در حال حاضر

به عنوان مربیان متمرکز بر راه حل، ما از قبل می دانیم که تغییر اجتناب ناپذیر است. ما با این اصل که کاملاً جذب شده و به وجود ما تزریق شده است، در گفتگوهای مربیگری خود حاضر می شویم. پرسیدن سوالاتی که باعث می شود مشتریان ما به روش های جدیدی گسترش یافته باشند. چه مکان سرگرم کننده و قدرتمندی برای مربیگری!

بیاموزید که چگونه مهارت های کوچینگ متمرکز بر راه حل  به شما قدرت می دهد تا در خود و دیگران تغییرات تحول آفرین ایجاد کنید. 

در دنیای امروز، مشتریان ما در حال تجربه تغییر در سطح کاملاً جدیدی هستند و ما نیز همینطور. چگونه می توانیم از مشتریان امروزی با تغییر حمایت کنیم، اگر از رابطه فعلی خود با آن آگاه نباشیم؟ اینجاست که یکپارچگی مربیگری ما مطرح می شود. از خود بپرسید: چگونه این رابطه می تواند برای من قوی تر و مرتبط تر باشد؟ توسعه جدید من با تغییر چیست؟ شاید وقت آن رسیده است که دست تغییر را بگیریم، به پیاده روی برویم، و کمی تداوم داشته باشیم.

من اخیرا این کار را برای خودم انجام دادم. من با این سوال شروع کردم که گفتگوی فعلی من با تغییر چیست؟ مثل هر قرار دیگری، من با بازیگوشی نامزد کردم و واقعاً کنجکاو بودم: «هی، خوشحالم که دوباره تو را دیدم، تغییر کن، مدتی گذشت. در حال حاضر چگونه شما را تجربه می کنم؟ کجا باید بیشتر تلاش کنم تا از شما برای رشد خودم استفاده کنم؟ حالا نیت مثبت شما برای من چیست؟» من برای پاسخ‌ها باز ماندم و وقتی از قرار ملاقات برگشتم، قدردانی تازه‌ای برای تغییراتی که وارد زندگی‌ام شده بود احساس کردم. متوجه شدم که به جای هدایا موانع می بینم. هدایای شفافیت هدایای عمل الهام گرفته شده پس از آن می‌توانستم احساس کنم که سد نازک شده است و ما دوباره در یک تیم قرار گرفتیم. آشنایی دوست شد. می توان گفت تاریخ موفقی بود.

این تجربه من بود سوالاتی که ممکن است بخواهید بپرسید تغییر چیست؟ از آنها بپرسید و به پاسخ ها گوش دهید. آنها آنجا هستند. ذهن فراتر از خودآگاه شما شفافیتی را دارد که می خواهید. وضوح اعتماد به نفس می آورد. اعتماد به نفس آزادی و فضا می آورد. اکنون، یک مربی به‌روز و پیشرو ظاهر می‌شود، و مشتریان شما مربی‌ای دارند که شخصاً ارزش پذیرش تغییر را درک کرده و در آن زندگی می‌کند. وقتی بازی خودتان را بالا می برید، همه برنده می شوند.

بله، تغییر اجتناب ناپذیر است. و اکنون فرصتی است برای اجازه دادن به دیدگاه جدیدی که شما را به سمت حقیقت، ارزش های اصلی و دیدگاه الهام گرفته شما در پاسخ به آن سوق دهد. حالا، وقتی تغییر یک ضربه می آید (و خواهد شد)، می خواهید تشک شما چه بگوید؟

بدون نظر

پاسخ دهید