برای تبدیل شدن به یک رهبر بهتر، این 6 عادت را توسعه دهید

3 طراحی وب سایت B2B بهترین روش برای تبدیل سرنخ ها

برای تبدیل شدن به یک رهبر بهتر، این 6 عادت را توسعه دهید

مطمئناً، داشتن یک رهبر عالی مستلزم کار سخت است، اما همچنین مستلزم اشتیاق و اشتیاق است – رهبری از سر و قلب. رهبران واقعاً الهام بخش بیشتر از نظارت بر عملیات انجام می دهند. آن‌ها افراد تیم خود را درگیر می‌کنند و به آنها انگیزه می‌دهند تا به این دلیل که می‌خواهند، نه از روی احساس تعهد، برتری پیدا کنند.

برخی از رهبران با مهارت‌های رهبری برجسته به موقعیت خود می‌رسند، اما هر کسی که در موقعیت رهبری باشد می‌تواند پیشرفت کند. این نیاز به آموزش، مربیگری، تجربه، و درون نگری دارد. مهارت‌های کار با شخصیت‌های مختلف و ایجاد انگیزه و الهام بخشیدن به افراد، مهارت‌هایی هستند که نیاز به توسعه و تمرین دارند تا ریشه‌دار شوند. اگر می‌خواهید رهبر بهتری باشید، در اینجا 6 عادت مهم را به شما معرفی می‌کنیم.

1. عادت به تعامل منظم با اعضای تیم

دورانی که رئیس مثل خدای متعال (ناپیدا و قادر مطلق) بود به پایان رسیده است. رهبر برجسته امروزی به طور منظم با اعضای تیم تعامل دارد. اما باید مراقب باشید که ارتباط مداوم را با مدیریت خرد اشتباه بگیرید. تعامل با اعضای تیم به طور مداوم نشان می دهد که شما نه تنها به نتایج، بلکه به نحوه رسیدن به آن نیز علاقه مند هستید، و اینکه از ابتدا تا انتها بخشی از فرآیند هستید.

2. عادت وقت شناسی و احترام به زمان

موارد اضطراری اجتناب ناپذیر رخ می دهد. اما به طور کلی، رهبری که به زمان خود و دیگران احترام می گذارد، رهبر بهتری است. خروج از اتاقی پر از افرادی که پاشنه‌های خود را خنک می‌کنند در حالی که منتظر ورود شما هستند تا بتوانند سخنرانی کنند، می‌تواند منجر به عصبانیت شود. و احترام به وقت دیگران یک نمونه عالی برای بقیه اعضای تیم است.

3. عادت شفافیت، صداقت و تلاش برای مثال زدن

هنگامی که شما یک رهبر هستید، برای محافظت از حریم خصوصی خود و اعضای تیم خود، مقدار مشخصی از احتیاط لازم است. اما از پنهان نگه داشتن عمدی اطلاعات مهم، کمتر از صراحت در هنگام پرسیدن سوال، یا واداشتن کارکنان به این باور که شما فقط دستورات را از پشت درهای بسته صادر می کنید، چیزی به دست نمی آید. شفافیت بسیار مهم است .

4. عادت به یادگیری مستمر

هیچ رهبر برجسته ای هرگز با یادگیری “تمام” نمی شود. همگام بودن با وضعیت صنعت شما حیاتی است، همانطور که بهبود مستمر مهارت های بین فردی و ارتباطات ضروری است. درک فناوری مورد استفاده تیم شما مستلزم یادگیری مکرر است، اما شما را با آنچه در واقع در حال وقوع است در تماس نگه می دارد و شما را به جای جدایی و جدایی از تیم، یکپارچه با تیم می کند.

5. عادت سازماندهی

سازماندهی و احترام به زمان با هم پیش می روند. سازماندهی نیاز به کمی تلاش اضافی در قسمت جلویی دارد، اما بازده آن از نظر اتلاف نکردن زمان قابل توجه است. شیوه‌های سازمان شما باید با تغییر شرایط، فناوری و ضرب‌الاجل‌ها تکامل یابد، اما تلاش برای حفظ یک رویکرد سازمان‌یافته تنها می‌تواند به شما به‌عنوان یک رهبر (و تیم شما) به خوبی خدمت کند.

6. عادت درخواست کمک در زمانی که به آن نیاز دارید

هنگامی که از شما کمک می خواهد به عنوان “ضعیف” برخورد نمی کنید. بلکه شما به عنوان انسانی برخورد می کنید که می خواهد چیزی یاد بگیرد یا چیزی را بهبود بخشد. بهترین رهبران اعضای تیمی را می خواهند که بیشتر از آنها در مورد چیزهای خاص بدانند و با درخواست کمک یا آموزش به دانش و مهارت اعضای تیم احترام بگذارند که به نوبه خود الهام بخش اعضای تیم است.

عادات نیاز به یادگیری و تمرین دارند و بسته به مهارت ها و نقاط قوت منحصر به فرد شما، ایجاد عادات مثبت رهبری ممکن است نیاز به مربیگری داشته باشد تا زمانی که آن مهارت ها تسلط پیدا کنند. رهبری که از احترام و اعتماد تیم خود برخوردار است وانمود نمی کند که همه چیز را می داند و با صداقت و درایت با اعضای تیم درگیر می شود. رهبران باهوش می‌دانند که نمی‌توانند بر مهارت‌های موجود و دستاوردهای گذشته تکیه کنند، اما باید به تلاش خود برای بهتر شدن ادامه دهند – همانطور که از اعضای تیم خود انتظار دارند.

مانند هر مهارت دیگری، مهارت های رهبری را می توان به خوبی تنظیم کرد، به روز کرد و بهتر به کار برد. شما در موقعیت رهبری هستید. چرا از آن نهایت استفاده را نبرید، سازمان خود را فراتر از آنچه انتظار داشت انجام دهید، نبرید و به عنوان یکی از رهبران استثنایی و الهام بخش در سازمان خود به یاد بیاورید؟ مفتخرم که در انجام این کار به شما کمک کنم.

بدون نظر

پاسخ دهید

دوازده − 9 =