نکات تخصصی برای کمک به کسب و کارهای کوچک برای به حداکثر رساندن فروش خرده فروشی در تعطیلات

نکات تخصصی برای کمک به کسب و کارهای کوچک برای به حداکثر رساندن فروش خرده فروشی در تعطیلات

صحنه فروش تعطیلات خرید

جمعه سیاه، دوشنبه سایبری – واقعاً هر فروش – باید فرصتی برای افزایش فروش باشد. چه در تابستان شروع به برنامه ریزی برای فروش های بزرگ تعطیلات کرده باشید و چه هنوز کاری انجام نداده باشید، اگر همین الان اقدام کنید، هنوز زمان دارید تا درآمد بیشتری کسب کنید.

قبل از راه اندازی، در مورد آنچه ارائه می دهید فکر کنید. پیشنهادات با طراحی ضعیف می توانند با آزار دادن خریداران بالقوه شما به برند شما آسیب بزنند.

اول، همیشه از برند خود محافظت کنید

این زمانی است که شما نمی خواهید آنچه را که فروشگاه های شرکتی انجام می دهند کپی کنید. USAToday در مقاله اخیر خود  “4 واقعیت جمعه سیاه که خرده فروشان نمی خواهند شما بدانید ” تاکتیک هایی را که باید از آنها اجتناب کنید فهرست می کند.

همه این‌ها در فروشگاه‌های بزرگ شرکت‌های بزرگ در آخر هفته جمعه سیاه رایج هستند و اگر می‌خواهید مشتریانتان شما را دوست داشته باشند، قطعا ایده بدی هستند:

  1. معاملات Doorbuster بسیار اندک است.
  2. تخفیف ها اغلب متورم هستند.
  3. تطبیق قیمت ممکن است معاف باشد.
  4. چاپ ریز همه جا هست.

خریداران در نهایت احتمالاً زودتر به این ترفندها خواهند رسید. این نزدیکی به جمعه سیاه و دوشنبه سایبری، ممکن است برای پیدا کردن نسخه خود از یک درب خانه برای ارائه خیلی دیر باشد. و احتمالاً هیچ تخفیف 70 ​​درصدی نخواهید داشت.

با این حال، نمونه‌هایی از کسب‌وکارهای کوچک وجود دارد که تخفیف‌های معمولی و گاهی اوقات فقط قیمت‌های معمولی ارائه می‌دهند، اما همچنان از شرکت در این روزهای فروش بزرگ سود می‌برند. حتی اگر به آن علاقه ای ندارید، ادامه دهید زیرا این استراتژی های خرده فروشی را می توان در تمام طول سال اجرا کرد.

هزینه های تجارت الکترونیک شکرگزاری در چشم انداز
منبع: https://www.statista.com/chart/7045/thanksgiving-weekend-e-commerce-roundup/

فعال باشید: بخواهید به سایت های حمل و نقل و پست های مربوط به معاملات فروش اضافه شود

با شرکت‌های ارسال بسته در کشورهایی که به آن‌ها ارسال می‌کنید تماس بگیرید و بخواهید در سایت‌های آنها و در تبلیغات جمعه سیاه و دوشنبه سایبری آنها نمایش داده شوند. آنها در حال حاضر یک مخاطب هدف دارند که شما می خواهید به آنها برسید.

برای مثال، اگر به بریتانیا ارسال می‌کنید، با MyUKMailbox ارتباط برقرار کنید و بخواهید به بهترین تخفیف‌های جمعه سیاه بریتانیا در سال 2017 اضافه شود. برای یافتن تعداد بیشتری از آنها، “شرکت های حمل و نقل بسته” + کشور مورد علاقه خود را جستجو کنید.

همچنین، عناوین پست های مربوط به رویدادهای فروش را تماشا کنید. بسیاری از سایت ها مایلند شما را به محتوای موجود اضافه کنند، زمانی که این کار به نفع خوانندگان باشد.

این ارائه نمایش اسلاید  “7 بهترین ایده بازاریابی جمعه سیاه”  از Beeketing را بررسی کنید.

پایگاه مشتریان خود را در سطح بین المللی گسترش دهید

80 درصد از کسب و کارهای کوچکی که در سطح جهانی می فروشند شاهد افزایش فروش در سال 2016 بوده اند. کسب و کارهایی که در کشورهای کوچکتر واقع شده اند، می توانند با گسترش به کشورهای دیگر، مخاطبان هدف خود را افزایش دهند. برای ساده نگه داشتن آن، از این نکات برای فروش از طریق eBay یا Amazon استفاده کنید.

حمل و نقل بین المللی می تواند به سرعت پیچیده شود. در یک زمان روی یک کشور تمرکز کنید. یا با اطلاع رسانی به خریداران خود در مورد روش های خرید بین المللی، از پیچیدگی به طور کلی صرف نظر کنید.

به عنوان مثال، شرکت هایی وجود دارند که آدرس های حمل و نقل را ارائه می دهند که خریداران می توانند برای سفارش از کشورهای دیگر استفاده کنند. آنها خریداران را قادر می سازند تا از هر جایی که به یک کشور خاص ارسال می شود، خرید کنند و بسته های خود را بسته بندی کرده و برای آنها ارسال کنند. دقت خود را انجام دهید زیرا خدمات حمل و نقل بسته بسیار زیادی وجود دارد که نمی توان در این پست به آنها اشاره کرد.

ارسال بسته عمدتاً توسط خریداران خارج از ایالات متحده استفاده می شود که توسط فروشگاه های تجارت الکترونیک بسیار کمتری ارائه می شود. اکثر فروشگاه های آنلاین کوچک مستقر در ایالات متحده فقط در داخل کشور ارسال می کنند. اما موارد بیشتری در حال گسترش هستند، بنابراین همیشه ابتدا سایت های آنها را برای اطلاعات کشور جستجو کنید.

اطمینان حاصل کنید که کشورهایی که حمل می کنید در صفحه اطلاعات حمل و نقل شما مشخص شده است. اگر فقط در یک کشور می فروشید، آن را در صفحه قرار دهید. اینترنت در سراسر جهان است و حتی اگر آنها خریداران شما نباشند، اگر این اطلاعات را واضح و آسان کنید، در وقت همه صرفه جویی می کند.

با موفقیت بدون تخفیف تبلیغ کنید

کرت الستر از پادکست Shopify در ویدیوی زیر توضیح می دهد که چگونه در تعطیلات حتی بدون تخفیف تبلیغ کنید. برای بهره مندی از نکات او لازم نیست از Shopify استفاده کنید.

[Shopify] برنامه بازاریابی ایمیلی جمعه سیاه پولساز شما

[Shopify] برنامه بازاریابی ایمیلی جمعه سیاه پولساز شما

او روی ایمیل تمرکز می کند که اولین استراتژی برای پیاده سازی است. حتی افرادی که معمولاً اکثر ایمیل‌ها را در زمان‌های دیگر سال نادیده می‌گیرند یا حذف می‌کنند، احتمالاً هنگام خرید تعطیلات، پیام‌های ایمیل را باز می‌کنند.

به یاد داشته باشید که در طول تعطیلات، ترافیک ارگانیک و پولی ممکن است سخت تر و گران تر باشد. بنابراین با هر روشی که از قبل برای دستیابی به مشتریان فعلی دارید، شروع کنید. محصولات مورد نظر خود را در یک صفحه سفارشی قرار دهید و آن صفحه را از طریق ایمیل و رسانه های اجتماعی برای مشتریان خود ارسال کنید.

هنگام ارسال ایمیل، به مشتریان پیشنهاد دهید شما را در حساب های اجتماعی دنبال کنند. هنگامی که در حساب های اجتماعی پست می کنید، آنها را تشویق کنید تا برای دریافت پیشنهادهای ویژه از طریق ایمیل مشترک شوند. توجه داشته باشید که استفاده از برگه اشتراک ایمیل در فیس بوک برای این کار بهتر از فرستادن افرادی از فیس بوک به سایت شما برای اشتراک است.

یک راه خلاقانه برای به اشتراک گذاشتن و علاقه پیدا کنید و آن را در صفحه فیس بوک خود پین کنید. موضوعاتی که از دیگران می خواهند داستان های خود را به اشتراک بگذارند، می تواند تعاملات را افزایش دهد. درخواست از فالوورها برای ارسال عکس یا ویدیو حتی بهتر عمل می کند. مردم بیشتر احتمال دارد آنچه را که خودشان ارائه کرده اند به اشتراک بگذارند، که می تواند به گسترش پیشنهادات شما کمک کند.

چه چیزی بر اساس فصل مشخص شود

به تاریخچه فروشگاه خود نگاه کنید و ببینید چه چیزی در این زمان در سال گذشته و در طول فصل تعطیلات فروش خوبی داشت. مرتب سازی بر اساس بالاترین ارزش دلار و سپس بر اساس مقادیر فروخته شده. اینها محصولات یا خدماتی هستند که باید تبلیغ شوند، بنابراین آنها را در لیستی قرار دهید. (عادت کنید این کار را در تمام طول سال انجام دهید تا شاهد فروش چشمگیر باشید.)

موجودی خود را بررسی کنید یا با تامین کننده خود تماس بگیرید تا از موجود بودن محصولاتی که می خواهید به آنها استفاده کنید، اطمینان حاصل کنید. حتی ممکن است بر اساس مقداری که فکر می‌کنید می‌توانید بفروشید، برای اقلام ویژه درخواست قیمت ویژه کنید. با ارائه یک تخفیف بهتر (در صورت امکان) یک مورد تجاری برای افزایش حجم فروش ایجاد کنید.

تصویر زیر را در مورد آنچه که به خریداران فوری فروش خوبی دارد، ببینید:

Statista جمعه سیاه Impulse خرید
منبع: https://www.statista.com/chart/6887/black-friday-impulse-buys/

اکنون که محصولات دارید، در مورد قیمت تصمیم بگیرید. حتی اگر تخفیف های عمیق به شدت تبلیغ می شود، این بدان معنا نیست که فقط اقلام با تخفیف به فروش می رسند. ابتدا روی ارائه محصولات انتخابی خود در مقابل افرادی که در گذشته از شما خرید کرده اند، تمرکز کنید، زیرا آنها بیشترین احتمال را دارند که تبدیل شوند.

تبلیغات PPC به ازای هر کلیک (CPC) را در هفته قبل از شکرگزاری مقرون به صرفه کنید

طبق تحقیقات Holiday CPC توسط HYFN ، «هفته منتهی به روز شکرگزاری، جمعه سیاه و دوشنبه سایبری دارای دومین پایین‌ترین CPC در هر هفته بود. دلیل این امر می‌تواند به این دلیل باشد که تبلیغ‌کنندگان تا یک یا دو روز قبل از تعطیلات خرید واقعی، تبلیغات خود را متوقف می‌کنند، که منجر به یک هفته مرده می‌شود زیرا تبلیغ‌کنندگان هزینه‌های خود را برای روزهای بزرگ پس‌انداز می‌کنند.»

در حالی که بسیاری از کسب‌وکارهای کوچک نمی‌توانند با هزینه بالای هر کلیک تبلیغاتی که در روز شکرگزاری و پس از آن اجرا می‌شوند رقابت کنند، اگر همین الان اقدام کنند، ممکن است فرصتی برای جذب مشتریان جدید در این هفته داشته باشند. مطمئن شوید که سایت خود را برای دریافت آدرس ایمیل آنها بهینه کنید و آنها را تشویق کنید تا با شما در فیس بوک و جاهای دیگر ارتباط برقرار کنند.

راه های رایگان برای برجسته شدن پیدا کنید

همه و برادرشان صفحات معامله جمعه سیاه و دوشنبه سایبری، ایمیل ها و پست های اجتماعی را منتشر خواهند کرد. برای یافتن مواردی که در جستجو بسیار قابل مشاهده هستند یا رتبه بندی می شوند و مخصوصاً به آنچه ارائه می دهید مرتبط هستند، تحقیق کنید.

با ناشران فروش مربوطه تماس بگیرید و بخواهید به لیست ها و صفحات آنها اضافه شود. (این کار را برای سایر تعطیلات و فرصت های فصلی انجام دهید.)

بهینه سازی در سایت برای افزایش تبدیل

راه های زیادی برای افزایش تبدیل در سایت شما وجود دارد. در اینجا لیستی از نکات این ویدیو آمده است :

  • از نوار تبلیغاتی یا سلام در بالای صفحه استفاده کنید و پیام ها را مرتباً تغییر دهید.
  • مجموعه ایده‌های هدیه را با مقدار دلار مشخصی ایجاد کنید—پلتفرم تجارت الکترونیکی شما ممکن است گزینه مجموعه هوشمندی برای مرتب‌سازی خودکار بر اساس محدوده قیمت، اقلام موجود در انبار و پرفروش‌ها داشته باشد.
  • بنرهای راهنمای هدیه را برای پیوند به مجموعه ایده های هدیه خود منبع یا ایجاد کنید.
  • روش های بیشتری را برای پرداخت اضافه کنید، به خصوص روش های سازگار با موبایل: ApplePay، PayPal، Amazon.
  • برای سرعت بهینه سازی کنید، از جمله حذف نصب سرویس هایی که ممکن است ترافیک و فشرده سازی تصویر را افزایش ندهند.

مطالب مرتبط: آیا مشتریان پنهانی از وب سایت تجارت الکترونیک شما متنفرند؟

بسیار واضح بودن در مورد محل ارسال و هزینه آن بسیار مهم است. تقریباً در هر نظرسنجی، شکایت شماره 1 خریداران آنلاین هزینه حمل و نقل است. در صورت امکان، برای حداقل خرید 50 دلاری، 75 دلاری یا هر عددی که از نظر مالی برای شما منطقی است، ارسال رایگان ارائه دهید. (شما می توانید محصولات مخصوصا سنگین را حذف کنید، اما مطمئن شوید که صفحه محصول این موضوع را فاش می کند.)

قرار دادن نمادها برای روش‌های پرداختی که می‌پذیرید، فروش را افزایش می‌دهد و خریدارانی که از کارت‌های اعتباری استفاده نمی‌کنند (یا فقط کارت خود را ندارند) از آن استقبال می‌کنند. شما نمی خواهید مشتری را مجبور کنید که تمام مراحل پرداخت را انجام دهد تا متوجه شود که PayPal یا هر فرم پرداختی را که استفاده می کند قبول نمی کنید.

خلاصه تجارت الکترونیک آخر هفته Statista شکرگزاری
منبع: https://www.statista.com/chart/7045/thanksgiving-weekend-e-commerce-roundup/

آیا خریداران خود را عصبانی می کنید؟

به بازخورد در مورد تخفیف ها و پیشنهادات ویژه خود توجه کنید. ایجاد حس فوریت یک روش رایج برای افزایش تبدیل است، اما کوتاه کردن پنجره خرید به حدی که مشتریان علاقه مند از آن غافل شوند، تأثیر مطلوبی نخواهد داشت.

شما می خواهید فروش داشته باشید بدون اینکه خریداران خود را به اندازه کافی عصبانی کنید تا شکایات خود را به صورت آنلاین بیان کنند. اغلب آنها را ناامید کنید و حتی ممکن است از شما خرید نکنند. به این فکر کنید که پیشنهادات چگونه بر احساس مردم نسبت به برند شما تأثیر می گذارد.

من پیشنهادهای ویژه eBay را بسیار خسته کننده می دانم. آنها اغلب پیام می دهند، و زمانی که من پیشنهادات را می بینم آنها قبلاً منقضی شده اند. وقتی خیلی زیاد پیام می‌دهید، آن پیام‌ها نادیده گرفته می‌شوند یا برای مدتی باقی می‌مانند که بندرت ارسال می‌شود.

یک فروشگاه آنلاین حیوانات خانگی که من از آن بازدید می کنم یک بنر بزرگ با تخفیف 30 درصدی در صفحه اصلی خود دارد. اما این معامله هرگز در مورد غذای حیوانات خانگی صدق نمی کند، به همین دلیل است که من از سایت آنها بازدید می کنم. پس از صرف ساعت‌ها تلاش برای یافتن غذای مناسب برای سگ، تا زمانی که بررسی کردن، سایت را به یاد ماندنی نکند، متوجه نشدن تخفیف اعمال نمی‌شود. پیشنهادات خود را تغییر دهید تا خریداران را علاقه مند نگه دارید.

مراقب باشید معاملاتتان سود شما را خدشه دار نکند

من اخیراً یک پیراهن از eBay خریدم. فروشنده هوشمندانه یک کوپن به قیمت 10 دلار تخفیف خرید بعدی من درج کرد. این یک روش عالی برای افزایش فروش تکراری است. با این حال، آنها کوپن را فقط به قیمت محصول و نه حمل و نقل محدود نکردند، و نیازی به حداقل خرید نداشتند.

معنای نهایی آنها این است که آنها نه تنها محصولات را به صورت رایگان تحویل می دهند، بلکه هزینه حمل و نقل را نیز از سود خود می پردازند. شاید این یک استراتژی باشد که برای آنها کارآمد باشد زیرا آنها می خواهند وفاداری ایجاد کنند یا خریداران به ندرت فقط 10 دلار را برای سفارش دوم خود خرج می کنند.

در مورد من، زمانی که یک محصول رایگان با ارسال رایگان دریافت کردم، با کوپن 10 دلاری دیگر نیز همراه بود. امیدوارم، شما می توانید ببینید که من با این به کجا می روم. مشتریان آنها تا زمانی که کوپن های 10 دلاری ارسال می کنند می توانند به دریافت محصولات رایگان ادامه دهند.

تنها راهی که می‌تواند منطقی باشد این است که مشتریان آنقدر در مورد دریافت محصولات کاملا رایگان هیجان‌زده باشند که تصمیم بگیرند سفارش‌های بزرگ‌تری را ثبت کنند، زمانی که بدانند محصولات همانطور که به شیوه‌ای سریع توضیح داده شده به دست خواهند رسید.

برای جلوگیری از این موضوع و افزایش میانگین فروش خود، حداقل خرید را برای استفاده از کوپن ها و سایر معاملات ویژه الزامی کنید. معمول تر است که کوپن برای هزینه های حمل و نقل اعمال نشود.

اجتناب از مسائل حقوقی مربوط به پیشنهادات معامله

چاپ ریز ذکر شده در ابتدا را به خاطر دارید؟ برای محافظت از فروشندگان وجود دارد. بنرها و آگهی‌های فروش اغلب فضای محدودی دارند، بنابراین بسیار مهم است که هرگونه محدودیت و چاپ دقیق در جایی که خریداران بتوانند آن‌ها را پیدا کنند، در دسترس باشد.

یک ستاره در کنار پیشنهاد قرار دهید و محدودیت ها را در جایی در همان صفحه توضیح دهید، در غیر این صورت خطری بیش از عصبانی کردن مشتریان خود دارید. حتی ممکن است از شما شکایت کنند. هرگز پیشنهاد عمومی را بدون ذکر جزئیات برای محافظت از خود ارائه ندهید. مثلاً «تا زمانی که ذخایر تمام می‌شود» فکر کنید.

این توصیه در مورد وعده های شفاهی نیز صدق می کند. اطمینان حاصل کنید که به هر کسی که چت شما را مدیریت می کند یا به تلفن های شما پاسخ می دهد آموزش می دهید تا قولی را که نمی توانید ارائه دهید را ندهند. جان آرتیمز، وکیل دادگستری، بیان می‌کند که برخلاف تصور رایج، « قرارداد برای قابل اجرا بودن لازم نیست کتبی باشد». همچنین، اگر تصمیم به گسترش جهانی دارید، مطمئن شوید که تمام مبانی قانونی خود را تحت پوشش دارید.

برنامه ریزی از قبل برای فصل های تعطیلات آینده

اکنون که چند استراتژی برای افزایش درآمد حاصل از فروش فصلی دارید، از قبل برنامه ریزی کنید. در طول سال ارتباط بیشتری با مشتریان خود ایجاد کنید. از اواسط تابستان در جمعه سیاه/دوشنبه سایبری خود شروع کنید.

جمعه سیاه را فراموش کنید - بیشترین خرید تعطیلات در دسامبر اتفاق می افتد!
منبع: https://www.statista.com/chart/6851/most-holiday-shopping-happens-in-december/

حتی می‌توانید به این فکر کنید که یک یا دو محصول خود را برای سال آینده آماده کنید. می توانید با یک باربری که می تواند مقادیر زیادی را ذخیره کند کار کنید. جایگزین دیگر دریافت وام خرد کوتاه مدت با پشتوانه SBA برای پوشش هزینه های موجودی فصلی است.

تعلل را متوقف کنید – برای افزایش درآمد همین حالا اقدام کنید

مهم نیست چقدر مشغله دارید، زمانی برای تلف کردن وجود ندارد. حداقل، برای مشترکین ایمیل خود یک پیشنهاد ارسال کنید. مطمئن نیستید چه چیزی بفرستید؟ HubSpot را بخوانید ” برنامه های بازاریابی ایمیلی شما برای تعطیلات چیست؟ ”

بنابراین بسیاری از کسب‌وکارها از هر ایمیلی که ارسال می‌کنند، 10، 20 یا حتی 30 درصد افزایش می‌یابد، اما به طور مداوم از فهرست‌های پستی خود استفاده نمی‌کنند. اگر هیچ چیز دیگری نیست، حداقل این کار را انجام دهید. بهتر از این، راهنمای و چک لیست « 10 کاری که باید در بازاریابی قبل از دوشنبه سایبری انجام دهید » را دانلود کنید.

10 کاری که باید قبل از Cyber ​​Monday Hubspot انجام دهید

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =