ایجاد برنامه حمله جمعه سیاه

ایجاد برنامه حمله جمعه سیاه

ایجاد برنامه حمله جمعه سیاه

جمعه سیاه

 

آیا کسب و کار شما برای جمعه سیاه آماده است؟ ممکن است قفسه های شما انبار شده باشد، اما بازاریابی هوشمندانه برای فصل خرید تعطیلات خیلی قبل از آن روز پر کردن و خرج کردن شروع می شود.

خرده فروشان، چه آنلاین و چه غیر آنلاین، برای تأمین مالی کسب و کار خود در بقیه سال به اعداد فروش تعطیلات متکی هستند. بنابراین بسیار مهم است که شرکت ها قبل از جمعه سیاه یک استراتژی بازاریابی و تبلیغات موثر اجرا کنند.

همه ما متوجه شده ایم که فصل خرید تعطیلات هر سال زودتر شروع می شود. اما لازم نیست کمپین شما طولانی‌ترین یا بلندترین باشد تا موفق شود. اگر روندها را درک کنید، به مشتریان خود گوش دهید و یک استراتژی تبلیغاتی مبتنی بر نتایج بسازید، روزهای شما شاد و روشن خواهد بود.

طرح حمله

پس از کجا شروع می کنید؟ با نزدیک شدن به فصل تعطیلات، زمانی برای هدر دادن برای فعالیت هایی که منجر به فروش بهتر نمی شوند، وجود ندارد. مطمئن شوید که متوجه شده اید چگونه یک فعالیت به عنوان پایه و پله برای فعالیت بعدی عمل می کند. یک ساختار واضح، استراتژی های شما را از لغزش یا سقوط جلوگیری می کند، زیرا چیزی برای حفظ آنها وجود ندارد.

فلوچارت ها، نقشه های ذهنی و سایر نمودارها ابزارهای سازمانی عالی برای ترسیم پیشرفت شما و ایجاد چارچوبی برای انتظارات هستند. از یک نمودار – یا چند – برای تقسیم و غلبه استفاده کنید.

استراتژی آنلاین شما چگونه پایدار است؟

دوشنبه سایبری به عنوان یک نسخه آرام تر از جمعه سیاه شناخته می شود، روزی که خریداران به دلیل خسته شدن از یک تعطیلات آخر هفته از خرید، سرمایه گذاری آنلاین می کنند. حقیقت این است که مشتریان تمام آخر هفته آنلاین هستند و ده ها میلیارد دلار خرج می کنند. یک وب سایت موثر، جذاب و کاربر پسند به کسب و کار شما کمک می کند تا تکه ای از کیک خود را به دست آورد.

وب سایت – استراتژی تبلیغات خود را از اینجا شروع کنید. در حالی که ممکن است وسوسه شوید مستقیماً به تبلیغات آنلاین بپرید، باید یک وب سایت قوی داشته باشید که برای ایجاد تبدیل طراحی شده باشد. موفقیت آنلاین شما به وب سایت شما بستگی دارد، بنابراین تا زمانی که برای یک تجربه کاربری عالی بهینه نشده است، ادامه ندهید.

رسانه های اجتماعی – هنگامی که وب سایت شما آماده شد، می توانید به مرحله تعامل بروید. از کانال های رسانه های اجتماعی خود برای اطلاع رسانی استفاده کنید—هر چه زودتر شروع کنید، بهتر است. این تبلیغات شفاهی دیجیتالی است و در حالی که گهگاه مانند آتش‌سوزی گسترده می‌شود، یک استراتژی بهتر این است که زمان زیادی را برای ایجاد حرکت اختصاص دهید. این روزها غیرمعمول نیست که برندهای بزرگ هفته ها یا حتی ماه ها قبل به تبلیغات تعطیلات اشاره کنند.

فقط به یاد داشته باشید که در اینجا باید به تعادل رسید. شما باید با مشتریان بالقوه خود بدون آزار دادن آنها تعامل داشته باشید. چند نکته:

  • ثابت قدم باشید، اما بیش از حد تبلیغ نکنید.
  • از یک تقویم محتوا برای برنامه ریزی استراتژی رسانه های اجتماعی خود استفاده کنید.
  • در روزهای خاصی پست کنید و فقط در صورتی که چیزی قابل ذکر دارید. یادآوری‌های روزانه ثابت تنها زمانی باید اتفاق بیفتد که بخواهید آن خریداران لحظه آخری را جذب کنید.
  • مطمئن شوید که پیام های خود را با پلتفرم تنظیم می کنید. در حالی که توییتر به تبلیغات و معاملات تک خطی نیاز دارد، کاربران Pinterest از نکات، ترفندها و راهنماهای تعطیلات در قالب تصاویر با کیفیت بالا قدردانی خواهند کرد.

ایمیل – چه زمانی ایمیلی ارسال می کنید تا به طرفداران خود اطلاع دهید که اتفاق خاصی در حال رخ دادن است؟ یک برنامه پستی ایجاد کنید، لیست مخاطبین خود را سازماندهی کنید و پیام مناسب را در زمان مناسب ارسال کنید. شاید شما فقط می خواهید مردم را به فکر کردن در مورد کسب و کار خود بیاندازید، یا شاید در حال ارائه یک معامله لحظه آخری هستید. در هر صورت، از ایمیل در برنامه خود غافل نشوید.

تبلیغات – موتورهای جستجو و شبکه‌های اجتماعی فرصت‌های خوبی برای حتی شرکت‌های کوچک هستند تا مورد توجه قرار گیرند. با زمان‌بندی و هماهنگی دقیق، فهرست‌های شما می‌تواند به مخاطبان قابل توجهی برسد. آماده باشید مقداری پول در این زمینه خرج کنید— ارزش آن را دارد که توجه مصرف کنندگانی را که آماده خرید هستند به خود جلب کنید.

چند کلمه در مورد گزینه های آفلاین

کوپن های تعطیلات – اینها یک سنت قدیمی هستند، اما ممکن است برای کسب و کار شما قابل اجرا نباشند. تصمیم بگیرید که آیا مشتریان شما از یک کوپن قدردانی می کنند یا خیر، و اینکه آیا کوپن باید فیزیکی، دیجیتالی یا هر دو باشد. اگر تصمیم به ارسال کوپن های کاغذی دارید، از طریق کانال های رسانه های اجتماعی به طرفداران خود اطلاع دهید تا بدانند چه انتظاری دارند.

تبلیغات فیزیکی – یادآوری وجود شما به مردم هرگز ضرری ندارد! مصرف کنندگان در این فصل با گزینه‌هایی بمباران می‌شوند – شرکت خود را با تبلیغات در فضای باز به خوبی در ذهن خود نگه دارید.

تمرکز بر خدمات مشتری – تعطیلات می تواند زمان استرس زا برای همه باشد. کارمندانی که مستقیماً با مشتریان کار می کنند باید نگرش درست، تجربه لازم و عزم راسخ برای کمک داشته باشند. و برای کارکنان پشتیبانی خود اسکروج نباشید – یافتن کمک خوب سخت است.

حالا که این راهنما را در دست دارید، بیرون بروید و کمی پول در بیاورید! فونداسیون مناسب نتایج خیره کننده ای به همراه خواهد داشت.

بدون نظر

پاسخ دهید

بیست − دو =