هنگام ارسال کارت های تعطیلات تجاری چه کاری نباید انجام داد

هنگام ارسال کارت های تعطیلات تجاری چه کاری نباید انجام داد

هنگام ارسال کارت های تعطیلات تجاری چه کاری نباید انجام داد

تعطیلات-کارت-کسب و کار

با ورود به فصل تعطیلات، زمان تصمیم گیری نهایی در مورد اینکه کسب و کار شما در مورد کارت های تبریک تعطیلات چه خواهد کرد، فرا رسیده است. چه این یک سنت قدیمی در شرکت شما باشد و چه برای اولین بار است که به آن فکر می کنید، باید مطمئن شوید که همه موافق هستند و به اشتباهاتی که شرکت های دیگر اغلب مرتکب می شوند نمی افتید.

قبل از بررسی برخی از گاف ها و اشتباهات رایج، مهم است که اساس کمپین کارت تعطیلات خود را ایمن داشته باشید. آیا هدف مشخصی از ارسال کارت دارید؟ در بیشتر مواقع، کارت‌ها را به یک یا چند دسته از دسته‌های زیر ارسال می‌کنید:

 • مشتریان و مشتریان. این احتمالاً بزرگترین و محبوب ترین بخش است – به ویژه در مشاغل B2B. ارسال کارت های تبریک تعطیلات به پایگاه مشتریان شما می تواند راهی عالی برای نشان دادن اهمیت خود به آنها باشد. همچنین وقتی سال نو شروع می شود و زمان شروع دوباره تجارت فرا رسیده است، شما را در ذهن آنها تازه نگه می دارد.
 • شرکای تجاری. همچنین برای بسیاری از شرکت ها، ارسال کارت تعطیلات برای شرکای تجاری خود به عنوان نشانه قدردانی و احترام، یک روش رایج است. این کارت‌ها بیشتر شخصی‌سازی می‌شوند، اما همان هدفی را دارند که کارت‌هایی که برای مشتریان ارسال می‌کنید. تمرکز اصلی این است که مرتبط باقی بماند و قابل مشاهده باشد.
 • سرمایه گذاران. همیشه باید در پایان سال به سرمایه گذاران شما یک نشان قدردانی داده شود. یک کارت تعطیلات شخصی می‌تواند با ذکر میزان قدردانی از حمایت مالی و عاطفی آنها، به تقویت و تعمیق روابط شما ادامه دهد.
 • کارمندان قدرت ارسال کارت تعطیلات برای کارمندان را دست کم نگیرید. این نشان دهنده قدردانی است و می تواند آنها را تشویق کند تا در سال جدید سرحال و آماده برای کار سخت برگردند.

هنگام ارسال کارت تعطیلات تجاری چه کاری نباید انجام داد

در حالی که ایده ارسال کارت های تعطیلات در تئوری عالی به نظر می رسد، حقیقت این است که بسیاری از شرکت ها هنگام اجرا اشتباه می کنند. در نتیجه، ژست ساده قدردانی و قدردانی شما می تواند به یک کابوس ناگوار تبدیل شود. بیایید نگاهی به برخی از اشتباهات عمده کسب‌وکارها بیندازیم و به شما کمک کنیم بفهمید در این فصل تعطیلات چه کارهایی را نباید انجام دهید.

 • اصول را فراموش نکنید . شگفت انگیز است که چگونه بسیاری از شرکت ها برای اطمینان از به روز بودن و فعال بودن اطلاعات تماس خود وقت نمی گذارند. اگر می‌خواهید ده‌ها، صدها یا هزاران کارت ارسال کنید، مطمئن شوید که نام‌ها به درستی نوشته شده‌اند، آدرس‌ها درست هستند و ورودی‌های تکراری وجود ندارد.
 • معطل نکنید بسته به مقدار کارتی که نیاز دارید، آماده شدن سفارش شما ممکن است زمان ببرد. از به تعویق انداختن کار خودداری کنید و در صورت امکان کارت های تبریک تعطیلات را زودتر از موعد خریداری کنید. نه تنها تضمین می کند که آنها را به موقع دریافت می کنید، بلکه زمان اضافی به شما امکان می دهد در صورت تمایل یادداشت های شخصی بنویسید. هنگامی که کارت ها را دریافت کردید، ارسال آنها را به تعویق نیندازید. ایده آل است که کارت های خود را بلافاصله بعد از روز شکرگزاری یا در اوایل دسامبر ارسال کنید.
 • برای فروش اقدام نکنید. کارت های تعطیلات یکی از تنها فرصت هایی است که کسب و کار شما برای انجام کاری که بر فروش متمرکز نیست، دارد. هنگام ارسال کارت، از مرزهای خود تجاوز نکنید. در حالی که می خواهید مطمئن شوید که نام و کسب و کار شما به وضوح قابل مشاهده است، این باید باشد. بقیه کارت نباید هیچ اشاره ای به کسب و کار شما داشته باشد و فقط باید یک تبریک تعطیلات باشد.
 • دروازه بان ها را کنار نگذارید در حالی که ممکن است با یک فرد تجارت کنید، چه کسی واقعاً رابطه شما را کنترل می کند؟ در بسیاری از موارد، دستیار مشتری یا شریک شماست. ارسال یک کارت برای هر دو طرف ایده خوبی است. این نشانه کوچک قدردانی می تواند در آینده راه درازی داشته باشد.
 • دنبال جمعیت نرو شانس این است که شما یک کارت تعطیلات را به سادگی برای ترکیب کردن ارسال نمی کنید. در بازار هدف خود وارد شوید و کارت تعطیلات را انتخاب کنید که برجسته باشد و بیانیه ای ارائه دهد. به عنوان مثال، اگر افرادی را که کارت می‌فرستید برای داشتن وابستگی مذهبی و جشن کریسمس می‌شناسید، از ارسال کارت کریسمس نترسید. بیشتر کسب و کارها از ارجاعات مذهبی می ترسند، اما زمانی که بدانید چه کسی طرف مقابل است، می تواند بسیار مؤثر و صمیمانه باشد.
 • شخصی سازی را نادیده نگیرید. در حالی که این یک الزام نیست، لمس شخصی مطمئنا مهم است. حتی نوشتن چیزی به سادگی “متشکرم” یا “بهترین آرزوها” می تواند به شما نشان دهد که به اندازه کافی برای صحبت کردن با گیرنده وقت بگذارید. در صورت امکان، نام آنها را با دست روی کارت بنویسید و به یک حکایت شخصی اشاره کنید.
 • بقیه سال را فراموش نکنید. در حالی که کارت‌های تبریک در ماه‌های نوامبر و دسامبر مطمئناً محبوب هستند، اجازه ندهید که شما را از تماس در سایر تعطیلات باز دارد. ارسال کارت در زمان هایی که هیچ کس دیگری این کار را نمی کند واقعاً می تواند شما را متمایز کند.

اجازه ندهید این لیست شما را تحت تأثیر قرار دهد، اما اجازه دهید به عنوان یادآوری باشد که ارسال کارت های تعطیلات زمان و تلاش زیادی را می طلبد. با انجام درست کارها ، در آینده از مزایای آن بهره مند خواهید شد.

 

بدون نظر

پاسخ دهید

یازده + نه =