چگونه کسب و کار کوچک شما می تواند آنلاین پیدا شود، با وجود تسلط برند بزرگ در جستجوهای گوگل

چگونه کسب و کار کوچک شما می تواند آنلاین پیدا شود، با وجود تسلط برند بزرگ در جستجوهای گوگل

Online shopping isometric concept. Vector illustration.


چگونه کسب و کار کوچک شما می تواند آنلاین پیدا شود، با وجود تسلط برند بزرگ در جستجوهای گوگل

خرید آنلاین

 

آنچه که مشتریان واقعاً هنگام خرید می خواهند، تنوع گزینه های کسب و کار محلی و کوچک است. تقریباً  67٪ از مصرف کنندگان می گویند که حتی بیشتر از قبل از شروع همه گیری کووید-19 به خرید با مشاغل کوچک متعهد هستند و 91٪ ترجیح می دهند که در محل خرید کنند. کنند زیرا به کسب‌وکارهای کوچک اعتماد دارند تا با آنها منصفانه رفتار کنند.

با این حال، اغلب اوقات، ادغام و انحصار منجر به SERP (صفحات نتایج موتور جستجو) می شود که فقط مارک های بزرگ مشابه را بارها و بارها نشان می دهند. چرا این هست؟ در نظر بگیرید که آمازون 51.2 درصد از کل فروش تجارت الکترونیک در ایالات متحده را در سال 2020 کنترل کرد. این برند به همراه تنها سه برند دیگر اکنون 65 درصد از بازار خرده فروشی مواد غذایی ایالات متحده را در اختیار دارند. در همین حال، گوگل با کنترل 92.47 درصد از سهم بازار جستجو ، کاهش انتخاب مصرف کننده را با تثبیت یا ناپدید شدن برندهای مختلف منعکس می کند.

SERP ها می توانند ظاهر دشمنی برای صاحبان مشاغل کوچک به خود بگیرند، اما به طرز عجیبی می توان از انحصار گوگل در واقع به نفع شما استفاده کرد. اگر تقریباً همه جستجوها در رابط Google انجام می شود، محیط ما اغلب قابل پیش بینی است. در اینجا می توان مسیرهای مفید اما باریکی را بین اکثر مشتریانی که می خواهند خریدهای کوچک انجام دهند و دارایی هایی که توسط صاحبان مشاغل محلی و کوچک کنترل می شود، قطع کرد. ما فقط باید مستند کنیم که گزینه های ما برای شعله ور کردن این مسیرها در یک چشم انداز نسبتا مسطح که تقریباً به طور جهانی توسط Google اداره می شود، چیست.

چگونه کسب و کار کوچک محلی شما می تواند آنلاین پیدا شود

به مشتریان خود فکر کنید که در هنگام جستجوی آنلاین در کنار جاده ایستاده‌اند: یک جهت آنها را مستقیماً در رابط‌های Google به کسب و کار شما می‌آورد و جهت دیگر آنها را از طریق پیوندی در SERP به وب‌سایت خودتان یا به سمت سوم می‌برد. -رابط حزبی که در آن پایگاهی ایجاد کرده اید. ما می توانیم فرصت های شما را به این صورت دسته بندی کنیم:

مستقیماً در گوگل

مشتریانی که می‌خواهند کوچک خرید کنند یا به دنبال ویژگی‌های خاصی از یک کسب‌وکار هستند تا از آن حمایت کنند، می‌توانند از طریق:

 • فهرست‌بندی نمایه کسب‌وکار Google (GBP)— اگر مدل کسب‌وکار شما واجد شرایط فهرست است، پس مطمئن شوید که اطلاعات تماس شما کامل و دقیق است.
 • محصولات GBP — نحوه آپلود محصولات را بیاموزید تا فهرست شما به عنوان یک ویژگی خرید ویترین مجازی عمل کند.
 • پرسش و پاسخ GBP – پرسش‌ها و پاسخ‌هایی که می‌توانید ایجاد کنید یا عموم مردم می‌توانند به‌عنوان پرسش‌هایی پست کنند که می‌توانید به آنها پاسخ دهید که دقیقاً در فهرست شما هستند.
 • GBP Messaging – به شما امکان می‌دهد از طریق فهرست خود با مشتریان چت کنید.
 • ویژگی‌های GBP— اگر به دنبال خرید از شرکتی هستند که متعلق به سیاهپوستان، تحت رهبری زنان، قابل دسترسی با صندلی چرخدار، مناسب LGBTQ+، نیاز به ماسک یا مزایای دیگری دارد، به مشتریان اطلاع می‌دهد که کسب‌وکار مناسبی را پیدا کرده‌اند.
 • فهرست‌های خرید Google— این فهرست‌ها را می‌توان با «فروشگاه‌های کوچک‌تر» و «در نزدیکی موجود» فیلتر کرد، که می‌تواند به کسب‌وکارهای کوچک کمک کند تا از فروشگاه‌های بزرگ مانند آمازون انتخاب شوند.

غیر مستقیم از طریق گوگل

فراتر از رابط‌های مبتنی بر Google که می‌توانند مشتریان را به کسب و کار شما متصل کنند، نتایج موتورهای جستجو شامل بسیاری از گزینه‌های کشف دیگر از جمله پیوندهایی به:

 • وب سایت شما – اگر سئو سایت خود را به درستی انجام دهید، پیوندها به مهمترین صفحات وب سایت شما می روند.
 • سایت‌های شخص ثالث- درباره بسیاری از فهرست‌های کسب‌وکارهای محلی اطلاعات کسب کنید و پلتفرم‌هایی را بررسی کنید که کسب‌وکارها را فهرست یا ذکر می‌کنند. همچنین در مورد استنادهای بدون ساختار پیوندی، زمانی که یک شرکت یک اشاره آنلاین در یک سایت شخص ثالث همراه با یک پیوند دریافت می کند، بیاموزید.
 • پلتفرم‌های خرید شخص ثالث- این پلتفرم‌ها شامل سایت‌های خرید مانند Etsy هستند که می‌توانند بر اساس شهر یا منطقه فیلتر شوند.
 • هاب های همسایگی – پلتفرم هایی مانند Nextdoor که رقابت را تا سطح هایپرمحلی فیلتر می کند و دارای فهرست های تجاری بسیار ساده است.
 • نمایه‌های رسانه‌های اجتماعی شما – اگر به خوبی مدیریت شوند، پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی مکانی ایده‌آل را برای مردم به وجود می‌آورند تا پاسخگویی خدمات مشتریان شما را تجربه کنند.

 

دادن آنچه به مشتریان می خواهد معنای جدیدی پیدا می کند

در نهایت، شما امیدوارید که برندی بسازید که آنقدر قابل تشخیص باشد که اکثر خریداران مستقیماً به سراغ شما بیایند، بدون نیاز به واسطه – اما این احتمالاً کار سالهای زیادی خواهد بود. تا آن زمان، به یک استراتژی نیاز دارید که به کسب و کار کوچک محلی خود کمک کند تا آنلاین پیدا شود.

ما به دنبال قوانینی هستیم که زمینه بازی اقتصادی را در سال‌های آینده هموار کند. در حالی که کسب و کارهای کوچک یک چشم بر نتایج افزایش تحقیقات ضد انحصار دارند  در غول‌های فناوری، جستجو و تجارت نگاه می‌کنند، بخش عمده‌ای از دیدگاه آنها باید بر روی مشتری باقی بماند.

با توجه به اینکه مطالعات نشان می‌دهد که اکثر خریداران تا چه اندازه می‌خواهند کسب‌وکارهای محلی در کنارشان باشد، مزایای برندهای کوچک از قابل کشف بودن در میان چشم‌انداز انحصاری واضح است. برای مثال، در جامعه خود من، آتش‌سوزی‌ها و سیل‌های ناشی از تغییرات آب و هوایی مکرراً به مناطق تجاری مجاور آسیب رسانده است و ارزشی را که ما برای انتخاب محلی قائل هستیم و همچنین آگاهی روزافزون ما از اقتصاددانانی که انحصارات را مسدودکننده‌های اصلی اقدامات اقلیمی می‌دانند افزایش داده است.  می‌دانیم افزایش داده است. نیاز داریم.

در سراسر کشور، پس از هر فاجعه معمولاً  حمایت محلی از مشاغل کوچک سرازیر می شود  که پس از زنده ماندن از پدیده جعبه بزرگ، مبارزه با اثر آمازون و حتی ادامه خدمت به مردم در سراسر همه‌گیری آسیب دیده‌اند، سرازیر می‌شود.

همسایگان در همه جا صمیمانه می‌خواهند به صورت محلی خرید کنند، و مهارت‌های شما در سئو، سئوی محلی، و بازاریابی برخی از قوی‌ترین دارایی‌های کسب‌وکار کوچک شما برای کمک به یافتن کسب‌وکار کوچک شما به صورت آنلاین و باز کردن مسیر خوش‌آمدگویی به درب ورودی شما برای کشف، بحث و گفتگو هستند. و معاملات

 

بدون نظر

پاسخ دهید