پادکست ها فقط وبلاگ جدید نیستند - آنها بهتر هستند

پادکست ها فقط وبلاگ جدید نیستند – آنها بهتر هستند

گوش دادن به پادکست

 

در حال حاضر، زمانی که شما در حال خواندن این مقاله هستید، تیمی از بازاریابان محتوا و استراتژیست ها در حال برنامه ریزی محتوایی هستند که فکر می کنند شما عاشق آن خواهید شد. آنها متقاعد شده اند که این قسمت از محتوا شما را در جستجوی اطلاعات بیشتر می فرستد. شاید حتی فرمی را پر کنید یا با یک ربات چت کنید.

آنها آخرین بار خواندن آن را در وردپرس دارند. آنها انتشار را فشار می دهند. آنها فقط می دانند که شما آن را دوست خواهید داشت.

و شما؟ تو رفته ای. سوار ماشین شدی که بری خونه

همه ما ترجیحات شخصی در مورد محتوایی که مصرف می کنیم داریم. و این ترجیحات فراتر از علاقه ها و ناپسندهای اولیه ما است. آنها شامل مکان ما و دستگاه هایی هستند که وقتی محتوایی را پیدا می کنیم از آنها استفاده می کنیم.

پنج دقیقه پیش، شما پشت میز خود بودید و به صفحه کامپیوتر نگاه می کردید. این یک مکان عالی برای مصرف یک پست وبلاگ است. دستگاه تلفن همراه شما نیز معمولاً تجربه خوبی از پست وبلاگ را ارائه می دهد. اما نه در ماشین شما (چون، قوانین)، و این جایی است که شما هستید.

اگر فقط آن استراتژیست های محتوا قالب محتوایی داشتند که تجربه کامل را روی میز، ماشین و خانه شما ارائه می کرد. این می تواند به همان اندازه روی رایانه شخصی، تلفن و بلندگوی هوشمند شما در خانه مؤثر باشد. به شما این امکان را می دهد که آن را مصرف کنید در حالی که کارهای دیگری انجام می دهید، زیرا، اجازه دهید با آن روبرو شویم، اکثر ما برای مصرف محتوا پولی دریافت نمی کنیم. و آن دسته از ما که برای مصرف محتوا پول می گیریم، هنوز کارهای دیگری داریم که باید انجام دهیم.

وارد پادکست شوید

اگر کسب و کار شما به طور مرتب پست های وبلاگ را برای سرگرمی، اطلاع رسانی و به اشتراک گذاری ایده ها با مخاطبان خود منتشر می کند، سرمایه گذاری در ایجاد پادکست ارزش زمان و تلاش را دارد. علاوه بر قابلیت حمل پادکست ها در دستگاه ها و مکان ها، پادکست ها به دلایلی ارتباط قوی تری با مخاطبان ایجاد می کنند، از جمله:

افراد چند وظیفه ای عاشق پادکست هستند

آیا می دانید به فردی که می گوید چندوظیفه ای انجام نمی دهد چه می گویید؟ دروغگو. همه ما در تلاش هستیم چندین کار را همزمان انجام دهیم، و یک قالب محتوای غیرفعال مانند یک پادکست بیش از این است که … کار را انجام دهیم (با عرض پوزش).

دیدگاه های بیشتر

اکثریت قریب به اتفاق پست های وبلاگ افکار یک یا شاید دو مشارکت کننده را نشان می دهد. پادکست ها فرصتی برای گرد هم آوردن افراد از جمله کارمندان، مشتریان و شرکا فراهم می کنند. بیایید آن ایده های خوب و نظرات قوی را بشنویم.

مکالمات معتبر

آنچه امروزه در بسیاری از محتوای ایجاد شده توسط سازمان های بازاریابی وجود ندارد، اصالت است. وقتی مردم را در یک پادکست قرار می دهید و آنها را وادار به صحبت می کنید، نمی توان گفت به کجا می رود. این ممکن است برخی از رهبران بازاریابی را بترساند، اما مخاطبان خواهان اصالت هستند.

من اخیرا پادکستی را با یک بازاریاب ضبط کردم که برای کمک به بچه ها برای غلبه بر اضطراب اجتماعی که در کودکی با آن دست و پنجه نرم می کرد، کتاب های کودکان نوشت. وقتی اپیزود طولانی شد، آن مکان طبیعی برای قطع کردن آن بود. من این کار را نکردم. خیلی معتبر بود.

هنوز وبلاگ را حذف نکنید

قبل از اینکه بروید و وبلاگ خود را به نفع پادکست حذف کنید، اجازه دهید یک دقیقه وقت بگذاریم تا تشخیص دهیم این دو قالب با هم بهتر هستند. به یاد داشته باشید، شما می خواهید در قالب های محتوای خود تنوع داشته باشید تا به مخاطبان خود بر اساس شرایط آنها دسترسی پیدا کنید. اما ایده خوبی است که پادکست ها را در درجه اول در استراتژی محتوای خود قرار دهید و از قطعه صوتی استفاده کنید.

رهبری استراتژی محتوای خود با پادکست به این معنی نیست که خود را از تجارت وبلاگ خارج کنید. می توانید از محتوای پادکست خود پست های وبلاگ ایجاد کنید. به عنوان مثال، هر قسمت از پادکست من دارای یک پست وبلاگ با توضیحات کوتاه، راهنمای قسمت و یک پخش کننده تعبیه شده است.

وبلاگ ها هنوز هم ارزش سئوی فوق العاده ای دارند، اما فرصت های کمتری برای ایجاد محتوا در قالب های دیگر ارائه می دهند. ایده‌هایی که در پادکست شما ارائه می‌شوند می‌توانند قسمت‌های آینده یا انواع دیگر محتوا را تولید کنند. پادکست شما مکانی عالی برای یافتن صداها و قطعاتی است که به عنوان مثال در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

موانع کمتری برای ورود به پادکست نسبت به قبل وجود دارد. میکروفون های با کیفیت نسبتاً مقرون به صرفه هستند. گاهی اوقات نرم افزار ویرایش صدا در دستگاه شما گنجانده می شود. اگر اینطور نیست، ویرایشگر صوتی منبع باز Audacity با نیازهای شما مطابقت دارد. با وجود محیط های کاری ترکیبی در بسیاری از شرکت ها، یافتن یک مکان آرام – چه در خانه و چه در دفتر – آسان تر از همیشه است.

با مخاطبان خود مطابق شرایط آنها ملاقات کنید

مخاطبان امروزی محتوای بیشتری نسبت به قبل برای انتخاب دارند. وقتی محتوای خود را به قالب‌هایی محدود می‌کنید که برای ارائه تجربه‌ای با کیفیت در مکان‌های خاص یا دستگاه‌های خاص تلاش می‌کنند، دور زدن محتوای شما را برای افراد آسان می‌کنید و انتخاب می‌کنند که با پیام شخص دیگری درگیر شوند.

کسب‌وکارها باید به این فکر کنند که چگونه می‌خواهند با مخاطبان خود مطابق شرایط خود ملاقات کنند، و پادکست‌ها راهی آسان و مؤثر برای انجام این کار هستند.

 

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + سه =