برای فروش به مشتریان در سال جاری، آن را ساده نگه دارید

برای فروش به مشتریان در سال جاری، آن را ساده نگه دارید

 

مفهوم ساده را حفظ کنید

شما احتمالاً “Covided” شده اید. پیگیری گزارش‌های مربوط به محدودیت‌ها و توصیه‌های همیشه در حال تغییر، خسته‌کننده است. امیدوارم شما، خانواده و دوستانتان مریض نشده باشید و اگر مریض شده اید، با علائم خفیف بوده است. در هر صورت، در حال حاضر ممکن است هوس کمی سادگی در زندگی خود داشته باشید. برای فروش به مشتریان در سال جاری، توصیه من این است که آن را ساده نگه دارید.

3 نکته ساده برای فروش به مشتریان در سال جاری

1. در مورد اینکه چه چیزی موثر است و چه چیزی کار نمی کند، با خودتان صادق باشید

اگر می خواهید امسال به مشتریان بفروشید، دست از شوخی بردارید. معاملاتی که بارها و بارها به مدیر خود می‌گفتید احتمالا بسته نمی‌شوند. چرا وقت خود را برای آنها تلف می کنید؟

درعوض، مجدداً با چه کسی تماس بگیرید و کدام یک از مشتریان احتمالی فروش با شما تجارت خواهند کرد. تصمیم بگیرید که زمان بیشتری را برای آن حساب‌ها و زمان کمتری را برای آنهایی که احتمال خرید از شما کمتر است، صرف کنید. به مشتریان بالقوه با چرخه‌های فروش کوتاه‌تر نگاه کنید، که سودآورتر هستند و خدمات رسانی برای شما آسان‌تر خواهد بود.

مدیران فروش نیز باید در صورت عدم تمرکز، مسئولیت را بپذیرند، و باید سؤالات خاصی بپرسند تا دریابند چرا فروشندگان آنها فکر می‌کنند که برخی معاملات ممکن است بسته شوند. آنها باید بپرسند،  چه کسی می تواند به این معامله بله بگوید؟ چه کسی می تواند نه بگوید؟ مشکل موجود چیست که می توانید حل کنید؟ هزینه انجام هیچ کاری برای مشتری چقدر است؟ وقتی هزینه انجام هیچ کاری کم باشد، مشتری بعید است که بخرد.

پاسخ به این سؤالات هم به مدیران و هم برای فروشندگان نشان می دهد که آیا در واقع معامله بسته می شود. و این امر فروش شما را ساده نگه می دارد.

اولین گام برای تمرکز بر آنچه کار می کند این است که ببینید چه چیزی کار نمی کند. بهش فکر کن. سال گذشته چه چیزی شما را ناامید کرد؟ چه چیزی بیشترین مشکلات را برای شما ایجاد کرد؟ سخت ترینش چی بود؟ امسال تصمیم بگیرید که این مشکلات را برطرف کنید یا آنها را متوقف کنید.

2. مدیریت احساسات خود را در مورد معاملات از دست رفته و سایر مشکلات بهتر انجام دهید

مکتب فلسفی رواقی تشخیص می دهد که آنچه وجود دارد قرار است اتفاق بیفتد، چه خوب و چه بد. من معتقدم که همه چیز به بهترین شکل اتفاق می افتد، حتی اگر در آن زمان آنطور به نظر نرسد. شکست ها و موفقیت های گذشته شما در فروش، شما را به آنچه امروز هستید تبدیل می کند. آیا می دانید که احتمالاً چیزهای ارزشمندی از تجربیات خود آموخته اید؟

امسال وقتی همه چیز آنطور که شما می خواهید پیش نمی رود با خودتان مهربان تر باشید. آنچه را که نمی توانید تغییر دهید بپذیرید. خود را به چالش بکشید تا به جای عصبانیت یا افسردگی، شکست را با آرامش بررسی کنید. بله، از دست دادن یک معامله بزرگ ناامید کننده است، اما پایان زندگی شما نیست. دفعه بعد که وقتی چیزی آنطور که می خواهید پیش نمی رود، خودتان یا دیگران را سرزنش کردید، به این فکر کنید.

 

3. خود را در یک ذهنیت مثبت در مورد حرفه فروش خود قرار دهید

اگر می خواهید امسال به مشتریان بفروشید و احساس موفقیت کنید، مهم است که با ذهنیت مثبت به کار نزدیک شوید. به یاد داشته باشید که هیچ چیز برای همیشه ماندگار نیست و متأسفانه شامل چیزهای خوب نیز می شود. با این حال، به یاد داشته باشید که این چیزهای خوب هستند (چه در حرفه شما و چه در زندگی شخصی) که در تضاد با چیزهای بد هستند، بنابراین شما سعی می کنید بیشتر از چیزهای خوب قدردانی کنید. سعی کنید برای چیزهایی که داشته اید و خواهید داشت سپاسگزار باشید.

به یاد داشته باشید، زندگی واقعا ساده است

همانطور که کنفوسیوس گفت: “زندگی واقعا ساده است، اما مردان اصرار دارند که آن را پیچیده کنند.” فروش خود را در سال جاری ساده نگه دارید و در برابر تمایل به پیچیده تر کردن آن از آنچه نیاز است مقاومت کنید.

 

 

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 14 =