مدیریت کسب و کارهای کوچک
مدیریت کسب و کارهای کوچک

دوره های آموزش مدیریت کسب و کارهای کوچک

بیزینس کوچینگ
بیزینس کوچینگ

جهانی شدن این دنیا را به مکانی بسیار کوچکتر تبدیل کرده است. با معرفی فناوری، رسانه‌های اجتماعی و روابط تجاری دیپلماتیک، فعالیت شرکت‌ها در فراسوی مرزهای بین‌المللی و حتی دسترسی به پایگاه مشتریان گسترده‌تر آسان‌تر شده است. با این حال، شرکت ها برای گام نهادن در بازارهای خارجی باید استراتژی های خود را با توجه به مناسبت بازارهای بین المللی اتخاذ کنند. آنها باید قبل از ارائه استراتژی مناسب برای مصرف کنندگان بین المللی، زبان، فرهنگ، ساختار اقتصادی و عوامل سیاسی موجود در بازار را مطالعه کنند. استراتژی‌ها باید مناسب و رضایت‌بخش باشند تا شرکت جهانی در رقابتی که سازمان‌های محلی با آن مواجه می‌شوند، زنده بماند. در عین حال، آنها باید از تناسب استراتژی ها با بودجه شرکت اطمینان حاصل کنند.

کوچینگ رهبری
کوچینگ رهبری

تجارت الکترونیک به تبادل پول از طریق اینترنت اشاره دارد. معمولاً از طریق بانک ها انجام می شود و در پنج سال گذشته یک مفهوم بسیار پرطرفدار بوده است. حضور سازمان‌های آنلاین بزرگ مفهوم تجارت الکترونیک را مطرح کرده است و اکنون نیز شامل انتقال وجوه و حقوق از طریق اینترنت می‌شود. تجارت الکترونیک از سیستم بدون نقد پشتیبانی می کند. با این حال، مدیریت صحیح تجارت الکترونیک بسیار مهم است. صاحبان یا مدیران کسب و کار باید مطمئن شوند که آیا مالی را به حساب های درستی منتقل کرده اند یا خیر، و همچنین باید ردیابی روزانه مبادله پول از طریق اینترنت را داشته باشند. آنها همچنین باید مراقب هک یا ویروس های احتمالی باشند که می تواند منجر به سرقت وجوه شود و شرکت را به شدت تحت تأثیر قرار دهد.این دوره بر تخصص های مختلفی تمرکز خواهد کرد که برای اجرای مدیریت تجارت الکترونیک موثر ضروری است.

کوچینگ فروش
کوچینگ فروش

کسب و کار آنلاین نوعی از کسب و کار است که به طور کامل از طریق اینترنت فعالیت می کند. آنها همچنین به عنوان کسب و کار الکترونیکی شناخته می شوند و با استفاده از پلتفرم های تجارت الکترونیکی از طریق اینترنت تجارت می کنند. در چند سال گذشته، با گسترش روزافزون اینترنت، کسب و کارهای آنلاین متعددی گسترش یافته اند. صاحبان شرکت‌های آنلاین تقریباً همه چیز را از طریق اینترنت انجام می‌دهند، با استفاده از بهینه‌سازی موتور جستجو، فعالیت‌های رسانه‌های اجتماعی و در برخی موارد Google AdWords برای اقدامات تبلیغاتی. برای موفقیت یک تجارت آنلاین، باید دانش کاملی در مورد فناوری مدرن و اینترنت داشته باشید. راه اندازی یک کسب و کار آنلاین گاهی اوقات می تواند پیچیده شود زیرا چندین مسئله مانند هک یا ویروس ها ممکن است تصویر و حریم خصوصی شرکت را از بین ببرد.این دوره شامل برخی از دانش های اساسی است که کارآفرینان باید قبل از راه اندازی یک تجارت آنلاین داشته باشند.

کوچینگ موفقیت
کوچینگ موفقیت

فرستنده باید یک پیام واضح طراحی کند و از یک رسانه مناسب استفاده کند تا گیرنده آن را بلافاصله و بدون مشکل درک کند. در طول فرآیند ارتباط، "صداها" معمولا رخ می دهند. این نویزها می تواند یک اتصال اینترنتی یا شبکه ضعیف باشد که صدای فرستنده را در حین برقراری ارتباط تلفنی می شکند. به همین ترتیب، روابط مشترک بین فرستنده و گیرنده نقش مهمی در شکل دادن به نحوه درک پیام مورد نظر دارد. برای نشان دادن، کارمندی که از یکی دیگر خوشش نمی‌آید، هرگز واقعاً سعی نمی‌کند پیامی را که طرف مقابل در تلاش برای برقراری ارتباط است، درک کند. این نویزها می تواند یک اتصال اینترنتی یا شبکه ضعیف باشد که صدای فرستنده را در حین برقراری ارتباط تلفنی می شکند. به همین ترتیب، روابط مشترک بین فرستنده و گیرنده نقش مهمی در شکل دادن به نحوه درک پیام مورد نظر دارد. برای نشان دادن، کارمندی که از یکی دیگر خوشش نمی‌آید، هرگز واقعاً سعی نمی‌کند پیامی را که طرف مقابل در تلاش برای برقراری ارتباط است، درک کند.

کوچینگ نوآوری
کوچینگ نوآوری

کارآفرینی درون سازمانی را می توان به عنوان فعالیتی تعریف کرد که در آن از کارکنان شاغل در یک سازمان انتظار می رود که مانند کارآفرینان عمل کنند. این کارمندان وظیفه ترسیم ایده های جدید و نوآورانه ای را دارند که برای اجرای یک پروژه خاص اجرا می شوند. در کنار تفکر خلاق، سرمایه گذاری تلاش و مالی نیز دخیل است. در عین حال، درست مانند یک کارآفرین، یک کارآفرین داخلی برای نوآوری ها و مشارکت های خود پاداش هایی را در قالب افزایش فروش، ارتقاء یا دریافت سایر ابزارهای انگیزشی انتظار دارد. مفهوم پاداش خود از ایده کارآفرینی سرچشمه می گیرد. Intrapreneurship یک مفهوم نسبتاً جدید است، اما در صورت موفقیت آمیز بودن، مفهومی کاملاً تأثیرگذار است. این به کارکنان اجازه می دهد تا عمیق ترین تلاش ها و برداشت های خود را انجام دهند،که می تواند به نفع کل سازمان و بهره وری آن باشد. این دوره آموزشی کارآفرینی بر مهارت های مختلفی تمرکز خواهد کرد که فرد باید برای تبدیل شدن به یک کارآفرین داخلی موفق اتخاذ کند.

کوچینگ دیجیتال
کوچینگ دیجیتال

Crowdsourcing را می توان به عنوان فرآیند انباشت کار یا بودجه مالی از انبوهی از مردم نام برد. بیشتر از طریق شبکه های اجتماعی انجام می شود. بر اساس اصل جمع سپاری، اعتقاد بر این است که اگر ایده ها و نوآوری ها از طیف وسیع تری از افراد استخراج شود، می توان یک استراتژی جامع و منحصر به فرد طراحی کرد. جمع‌سپاری از جریان و تبادل ایده‌ها پشتیبانی می‌کند و ابزاری است که کسب‌وکارها باید از آن استفاده کنند تا نه تنها به درک تازه‌ای دست یابند، بلکه خود را نیز به‌روز نگه دارند.

کوچینگ تحصیلی
کوچینگ تحصیلی

یک طرح کسب و کار را می توان به عنوان یک بیانیه تجاری رسمی نام برد که شامل فهرست اهداف سازمان و استراتژی هایی است که برای تحقق آنها برنامه ریزی می کند. همچنین شامل جزئیات مربوط به پیشینه سازمان است و مسئولیت های محول شده به هر تیم نیز در طرح تجاری بیان شده است. برای شرکت ها مهم است که یک طرح کسب و کار داشته باشند، زیرا به کارکنان احساس جهت می دهد. یک هدف فهرست شده آنها را از آنچه باید به دست آورد آگاه می کند، بنابراین آنها را تحریک می کند تا تلاش های خود را بر این اساس هدایت کنند. در عین حال، یک طرح تجاری سازمان را قادر می سازد تا اهداف خود را پیگیری کند و اطمینان حاصل کند که در محدوده الزامات اهداف عمل می کند.این به این معنی است که کارمندان را از هدر دادن وقت خود برای چیزی که حتی یک رشته ضروری برای اهداف موجود در طرح تجاری نیست، باز می دارد. با این حال، نوشتن یک طرح تجاری مختصر و تاثیرگذار ضروری است. یک طرح تجاری باید روان، دقیق و به وضوح قابل درک باشد. همچنین باید اهداف سازمانی را با تاکید خاص بیان کند. به این ترتیب می توان با اطمینان از آن برای رشد کسب و کار استفاده کرد.

کوچینگ توسعه فردی
کوچینگ توسعه فردی

کارآفرینی به فرآیند راه اندازی یک کسب و کار جدید با یک ایده یا مفهوم تازه اشاره دارد. یک کارآفرین اغلب ریسک سرمایه‌گذاری در سرمایه‌گذاری جدید را می‌پذیرد، با این انتظار که از بازدهی سودآور سرمایه‌گذاری خود برخوردار شود. کارآفرینی شامل مقدار زیادی از نوآوری و اشتیاق است. با این حال، کارآفرین بودن خیلی آسان نیست. او باید در مورد هر گوشه و کنار کارکردهای کسب و کار خود بداند و همچنین دارای دانش بالایی در مورد عملیات های مختلفی باشد که باید انجام شود. این دوره با دقت برای کارآفرینانی طراحی شده است که قصد راه اندازی کسب و کار مشاوره خود را دارند. مشاوره در چند سال گذشته صاحب سریع ترین صنایع در حال رشد بوده است و ورود به این صنعت با دانش مناسب مطمئناً می تواند سود زیادی داشته باشد.

کوچینگ مکانی
کوچینگ مکانی

نظارت به فرآیندی اطلاق می شود که در آن از سرپرستان فردی انتظار می رود که به طور انتقادی فعالیت های زیردستان و همکاران خود را مشاهده و بررسی کنند تا اطمینان حاصل کنند که هدف تعیین شده به طور سازنده محقق شده است. داشتن مهارت‌های سرپرست پایه بسیار مهم است، اما مهارت‌های مدیریت نظارتی واقعی اغلب منجر به ایجاد کارگران مؤثر و با انگیزه می‌شود که نه تنها بهره‌وری در انجام وظایف خود ایجاد می‌کنند، بلکه این اشتیاق را نیز حفظ می‌کنند. به این ترتیب پاداش شرکت و فرد در طول زمان افزایش می یابد.