افتخار ما

تربیت هزاران کوچینگ است

9200

کوچینگ

800

نیروی بازار کار

160000

ساعت آموزش

4200

مقاله تخصصی

رهبران بهتر، دنیای بهتر.

مشتریان ما طیف وسیعی از صنایع را در بر می گیرند، اما همه آنها یک چیز مشترک دارند: تمایل به دستیابی به سطح بالاتر عملکرد فردی و شرکتی. در اینجا بینش هایی در مورد اینکه ما چه کسی هستیم، مردم در مورد ما چه می گویند و نمونه ای از شرکت هایی که با آنها کار کرده ایم آورده شده است.

 

پرشور

ما مشتاق کاری هستیم که انجام می دهیم و  به آن افتخار می کنیم و به پیروزی شما فکر می کنیم — تک تک ما.

مبتکران

ما هرگز به وضعیت موجود راضی نیستیم. ما همیشه در حال اصلاح فناوری عملکرد رهبری هستیم.

کنجکاو

ما شرکتی هستیم که از همکاری با آن لذت خواهید برد. ما به خود افتخار می کنیم که فراتر از انتظارات به مشتریان خود خدمت می کنیم.

 

موفقیت

ما موفقیت خود را بر اساس نتایج شما می سنجیم. شما نتیجه می خواهید، و این چیزی است که ما ارائه می دهیم.

 

مبتکران

ارتباط با فرهنگ شما نیاز به “لمس بالا” دارد. به حداکثر رساندن نتایج و مقیاس پذیری به “فناوری بالا” نیاز دارد.

 

کنجکاو

مرکز کوچینگ ایران  بیش از 20 سال پیش با هدف کمک به سازمان ها، رهبران و کارمندان برای پیشرفت تاسیس شد.

اعضا مرکز کوچینگ

دکتر سعید جوی زاده

سعید جوی زاده، یک نویسنده، مولف، و مترجم برجسته در ایران است. او بیش از ۳۰ کتاب در زمینه های پژوهشی، بازاریابی، فروش و کوچینگ تحصیلی را به زبان فارسی نوشته و بیش از ۱۰۰ کتاب را از زبانهای دیگر به فارسی ترجمه کرده است. سعید جوی زاده مولف،مترجم و استراتژیست نوآوری و کوچینگ تحصیلی است.عضو تیم پژوهشی گروه بین المللی آکادمیک است. وی معتقد است که دشمنان اصلی بشریت ترس، شک ، بی هدفی و تنبلی هستند. و همه بدبختی ها ریشه در اهمال کاری انسان دارند.اهمال کاری یعنی وظیفه ای بر دوش شماست و شما در انجام دادن آن کوتاهی می کنید. سعید جوی زاده علاقه شدیدی به مباحث ایده پردازی، خلاقیت و کار گروهی دارد و به عنوان یک کوچ تحصیلی با دانشجویان بسیاری فعالیت دارد. او به دانشجویان کمک می کند تا در دوران دانشجویی و پس از آن موفق شوند و با ایجاد همکاری و هماهنگی در کار کردن با دیگران، بهبود عملکرد خود را در تمامی جنبه های زندگی تجربه کنند.سعید جوی زاده به عنوان یک سخنران انگیزشی در بیش از ۳۰۰ دانشگاه، سازمان های دولتی، و شرکت های خصوصی سخنرانی کرده است و با تجربه های خود به دانشجویان، کارمندان، و کارآفرینان کمک می کند تا به بهترین نحو ممکن در شغل و زندگی خود پیشرفت کنند.از جمله کتاب های بسیار موفق او می توان به “نوآوری اجتماعی در مدیریت شهری”، “مقدمه ای بر خشکسالی ، “قوانین روزانه”، “فروخته شد” و “21 قانون رهبری” اشاره کرد. 

 
سولماز اختر

سولماز اختر

سولماز اختر، متولد اسفند سال ۱۳۵۵، معتقد است که پژوهش می‌تواند بهبود جهان را برای زندگی ما فراهم کند. او با اعتقاد به قدرت علم و دانش، به تلاش برای ایجاد تغییرات مثبت در جامعه می‌پردازد.

سولماز اختر در سال ۱۳۷۸ از دانشگاه واحد اردبیل فارغ‌التحصیل شد. سپس بیش از بیست سال، از سال ۸۰ تا سال ۱۴۰۱، در بیمارستان آموزشی درمانی پورسینا رشت مشغول به کار بوده است. در ده سال آخر خدمت خود، با پست معاونت در واحد آموزشی پژوهشی و کنترل عفونت بیمارستان، به ویژه در اتاق عمل، فعالیت می‌کرد.

علاوه بر این، سولماز اختر به فیلم‌ها و کتاب‌هایی با موضوعات خودشناسی، روانشناسی و توسعه فردی علاقه مند است. این علاقه به او کمک می‌کند تا افکار و دیدگاه‌های نوآورانه را در ارتقاء شخصیت خود و دیگران به کار بگیرد.

در حال حاضر، سولماز اختر در سمت معاونت پژوهشی موسسه هوش پژوهشی مشغول به فعالیت است. او تحقیقات زیادی را بر روی رازهای پژوهشی انجام داده است و به فناوری‌های نوین در سرعت بخشیدن به پژوهش‌های کاربردی اعتقاد راسخ دارد.

یکی از آرزوهای سولماز اختر، جهانی شاد و خوشبخت برای همه انسان‌ها در کره خاکی است. او به ارمغان آوردن این آرزو از طریق تلاش در پژوهش‌ها و ایجاد تغییرات مثبت در جامعه می‌پردازد.

کارآفرینی دانشجویی

اهداف و چشم انداز

مرکز کوچینگ ایران ، برگزارکننده دورههای آموزشی آنلاین برنامه ریزی کوچینگ و بیزینس کوچینگ ، با 20 سال سابقه، از شروع یادگیری تا کسب درآمد در بازار کار در کنار شما هموطنان عزیز است.