کوچینگ مکانی

بیزینس کوچینگ مکانی

امروزه وب سایت های زیادی را می بینید و مشاهده می کنید و یا از طریق دوستان به شما معرفی شده است که ادعا می کنند که می توانند کسب و کار شما را ارتقا دهند و باعث رونق و شکوفایی کسب و کار شما شوند ولی باید به چند نکته در این زمینه توجه کنید:

اول اینکه آنها آن ها راه کارهایی ارائه می دهند که بیش از حد کلی نگر و عمومی هستند و دوم اینکه آنها از علوم مکانی سر در نمی آورند و از این حوضه بی اطلاع هستند.چون ما در فضای کسب و کار ایران مشاوره کسب و کار مکانی نداریم و شاید ما اولین موسسه تحقیقاتی و پژوهشی هستیم که به شما مشاوره های کارآمد در زمینه کسب و کارهای مکانی می دهیم.

به عبارت دیگر منحصراً برای کسب و کارهای مکانی(سیستم اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور ) و نیاز هایی که علوم مکانی و شرکت های مکانی دارند نوشته نشده اند، به همین دلیل اصلا تاثیر و کارایی چندانی را نخواهند داشت.

چون شرایط کسب و کارهای مکانی (Geo-bussines) با دیگر کسب و کارهای موجودی که می بینید تفاوت بسیاری دارد ، پس امکان ندارد که بشود یک فرمول غیر مکانی برای شرکت های مکانی نوشت و آن را به آن ها تزریق کرد و ادعا کرد که این فرمول غیر مکانی می تواند افزایش حجم فروش و سوددهی قابل ملاحضه ای را در پی داشته باشد.

با ایجاد فرهنگ کوچینگ مکانی در کسب و کارمکانی خودتان می توانید پتانسیل رشد مکانی خود و کارکنان‌تان را به حداکثر برسانید تا عملکردشان بهبود یابد و در نتیجه راندمان کسب و کارتان مکانی شما بیش از پیش شود.

آشنایی با دوره های کوچینگ موسسه چشم انداز (تیم تحقیقاتی دکتر سعید جوی زاده) 

دوره‌های جامع کوچینگ (Coaching) موسسه چشم انداز هزاره سوم ملل شامل مجموعه‌ای گسترده و کامل از دوره‌ها شامل دوره های بیزنس کوچینگ،کوچینگ رهبری ،کوچینگ تحصیلی،کوچینگ توسعه فردی،کوچینگ فروش و بازاریابی،بیزنس کوچینگ مکانی،کوچینگ موفقیت،کوچینگ نوآوری ،کوچینگ دیجیتال ، کوچینگ سازمانی ،کوچینگ سلامتی،کوچینگ مهارت و… می‌شود.دپارتمان‌ کوچینگ موسسه چشم انداز به گونه‌ای است که تمامی نیازهای شما را پوشش دهد. تمامی دوره‌ها کاملاً عملی و کاربردی بوده و بر اساس سرفصل های بین المللی تنظیم و ایرانیزه شده است. تمامی دوره‌ها زیر دکتر سعید جوی زاده  آموزش داده خواهد شد. هر کدام از دوره های کوچینگ شامل کتاب،فیلم های آموزشی،فایل های صوتی وکتاب کار می باشد.  چنانچه در مورد هر یک از دوره‌ها سوالی دارید همواره آماده پاسخگویی به شما هستیم. با ما در تماس باشید و سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

با روش های زیر می توانید دوره را درخواست بدهید

ثبت نام برنامه یکساله ک بیزینس کوچینگ

 • قیمت: ۳۰ میلیون تومان
 • زبان دوره: فارسی
 • مدت زمان دوره: ۱۲ برنامه آموزشی یک روزه حضوری + ۲ جلسه کوچینگ خصوصی
 • سطح دوره: از پایه تا پیشرفته
 • نوع دوره: حضوری
 • آیدی اینستاگرام: drjavizadeh
مرکز کوچینگ ایران

هر هفته دو ساعت ویدئوی آموزشی

جهت پیگیری روند رشد شما، هر هفته دو ساعت ویدئوی آموزشی برای شما ارسال می‌شود و میزان مطالعه شما ارزیابی می‌شود.
مرکز کوچینگ ایران
مرکز کوچینگ ایران
مرکز کوچینگ ایران
مرکز کوچینگ ایران
مرکز کوچینگ ایران

کلاس حضوری و آنلاین رفع اشکال

هر دو الی سه هفته یکبار، یک کلاس حضوری و آنلاین رفع اشکال برگزار می‌گردد تا دانشجویان بتوانند سوالات خود را مستقیماً از اساتید بپرسند.
مرکز کوچینگ ایران

پشتیبانی تلگرام و واتس‌اپ

علاوه بر کلاس حضوری و آنلاین رفع اشکال، با حضور در گروه تلگرامی یا واتس‌اپی می‌توانید سوالات روزانه خود را نیز بپرسید.
مرکز کوچینگ ایران
مرکز کوچینگ ایران
مرکز کوچینگ ایران

مشاوره و معرفی به بازار کار

افرادی که دوره را تکمیل کنند، علاوه بر مشاوره ورود به بازار کار، ضمانت ورود به بازار کار را خواهند داشت.

 افزایش رشد شخصی و  کسب و کار با یک مربی با تجربه

تیم ما کسب کار شما را ارزیابی کرده تا شما بتوانید تصمیمات تجاری هوشمندانه تری بگیرید و با خیالی آسوده به اهداف خود برسید

مزایای کار با مربی کسب و کار

از ورزشکاران المپیکی گرفته تا رهبران تجاری و سیاسی ، بهترین ها دارای مربی هستند. یک مربی فقط برای کمک به شما در دستیابی به اهداف اولیه شما وجود ندارد – مربی شما در این راه با شماست و دائماً شما و تیم خود را برای دستیابی به نتایج بیشتر ترغیب می کند. با مربی کسب و کار خود ، هر محدودیتی را که شما و کسب و کار شما را عقب می اندازد ، کشف کرده و از بین خواهید برد.

مربیگری کسب و کار برای چه کسانی است؟

 این که آیا کسب و کار شما به تازگی شروع به کار کرده است و نیاز به کمک در جهت گیری درست دارد ، یا نام تجاری شما تاسیس شده اما به سطح عالی رسیده است ، با بیزنس کوچینگ مکانی دکتر سعید جوی زاده ، نگران پیشرفت شخصی و سازمانی خود نباشید . وی با راهنمایی های شخصی به شما کمک می کند تا به اهداف بزرگ خود برسید و نیازهای خاص سازمان خود را برآورده کنید. با مربیگری دکتر سعید جوی زاده ، موفقیت بیشتر و بیشتری را تجربه خواهید کرد و ترکیب مربیگری تجاری برای هر یک از اعضای تیم اجرایی شما می تواند منجر به رشد انفجاری و نمایی شود.

بیزینس کوچینگ مکانی همان چیزی است ، که همیشه به دنبالش بوده‌اید!فرصت‌ها می‌گذرند، رقبا آموزش می‌بینند، و شما به مباحث به روز، مدل‌های جدید درآمدی و بازاریابی و توسعه نیاز دارید! ما یک برنامه بی‌نظیر تمام تجارب خودمان و همتاهای خودمان در سراسر جهان با شما به اشتراک می گذاریم..

تاریخچه بیزینس کوچینگ

درباره تاریخچه بیزینس کوچینگ باید گفت که نویسنده ای آمریکایی به نام تیموتی گالوی در دهه 70 میلادی، کتاب هایی را با نام سری درونی (Inner Series) به رشته تحریر در آورد که بسیار جالب و خواندنی بودند.البته این کتاب ها درباره سری درونی (Inner Series) بودند و د راوایل این کتاب ها ایده ای بود برای کوچینگ (مربیگری) ورزشی و تیم های قهرمانی ورزشی،و تا حدودی هم برای موسیقی و کسانی که اهل موسقی بودند.و ایده هایش بیشتر درباره نظم و انظباط فردی بود و پشتکار و استقامت فردی .ولی ایده این نویسنده آنقدر در بین مردم محبوبیت پیدا کرد که همه توانستند در زندگی روزمره و کسب و کار خودشان بکار بگیرند.و کم کم این ایده در زندگی حرفه ای ها راه پیدا کرد و وارد کسب و کارهای حرفه ای شد.و بعد از آن بود که نویسندگان و آدم های مشهور جهان این ایده را بسط و گسترش دادند .

چرا بیزینس کوچینگ مکانی اینقدر اهمیت دارد ؟

فرقی نمی کند که دانشجو،فارغ التحصیل ، صاحب کسب و کاری هستید که مشکلات زیادی دارد یا یک کسب و کار موفق که قرار است از این هم موفق تر شود، مهم نیست که کارتان را تازه شروع کرده اید یا در میانه راه هستید و چندان هم بی تجربه نیستید، یک شرکت کوچک و نوپا هستید یا یک برند بزرگ و خوش آوازه، بیزینس کوچینگ کانی به رشد و ارتقای روز افزون شما و کسب و کار شما کمک خواهد کرد.

جک دنگر موند مدیرعامل شرکت ESRI معتقد است که ؛ استخدام بیزینس کوچ مکانی بهترین بهترین تصمیم حرفه ای در شرکت ما بوده است، البته در روز های اول شرکت اعتراف می کنم که کار بسیار دشوار و چالش برانگیزی بود چرا که به عنوان مدیرعامل یک شرکت موفق که روز به روز در حال پیشرفت و بزرگ تر شدن بود، نیازی نمی دیدم که یک بیزنس کوچ مکانی را استخدام کنم تا این که یکی از اعضای هیئت مدیرۀ شرکت مرا متقاعد کرد و در نهایت از نتیجه شگفت انگیز بیزینس کوچینگ مکانی کسب و کار مرا شگفت زده کرد.و اگر این کار را نمی کردیم شاید الان اینقدر موفق نبودیم و در حد یک شرکت کوچک باقی می ماندیم.

جوزف کرسی مدیر پژوهش شرکت ESRI می گوید ؛ همه شرکت های مکانی به یک کوچ نیاز دارند. شرکت های بسیار موفق مکانی شرکت هایی هستند که از خدمات بیزنس کوچینگ مکانی بهره گرفته اند،به آن اعتماد داشته اند و با باور و ایمان به سمت جلو حرکت کرده اند.

شاید تا به حال به این فکر کرده اید که برای رشد و توسعه فردی و کسب و کار مکانی خودتان به یک بیزنس کوچ مکانی نیاز دارید؟

بیزینس کوچ مکانی تنها یک مشاوره کسب و کار نیست!

یک مربی فوتبال هیچ گاه همراه بازیکنان دور زمین نمیدود همین مورد در کوچینگ کسب و کارمکانی هم صدق می کند. اما یکی از تفاوت های عمده کوچینگ کسب و کار مکانی با سایر شاخه های کوچینگ در این است که بیزینس کوچ باید در زمینه تجارت و رهبری کسب و کار مکانی چندین و چند سال تجربه داشته باشد و تمام حوزه های مزتبط با کسب و کار مکانی را بداند .با تمام مفاهیم بنیادی،نرم افزار ها ،سخت افزار ها و مشتریان این حوزه آشنایی کامل داشته باشد.باید سالیان زیادی در علوم مکانی فعالیت داشته باشد تا مشکلات و تنگناهای این حوزه را بداند و باید از ایده ها و خلاقیت ها و نوآوری های زیادی در این زمینه برخوردار باشد .

به علاوه بیزینس کوچ مکانی می تواند توصیه هایی کاملاً اختصاصی برای کسب و کار مکانی شما ارئه دهد؛ توصیه هایی مختص کسانی که در علوم کانی کار می کنند،مشتریان مکانی ، محصولات مکانی، خدمات مکانی و موقعیت تجاری شما. در واقع بیزینس کوچ مکانی یک منبع اطلاعاتی و غنی از تجربه و شخصی است که آنقدر تجربه دارد که به شما بگوید چه کاری باید انجام بدهی و چه کاری را نباید انجام بدهی.چون این کارهایی که باید انجام بدهی نیست که شما را به موفقیت می رساند بلکه کارهایی که نباید انجام بدهی شما را به موفقیت می رساند.

بیزنس کوچ مکانی به مانند سایر کوچ ها باید به شما کمک می کند تا استعدادها و قابلیت های پنهانی که تا کنون آن را کشف نکرده اید و از آن بی خبرید مطلع کند و باعث شود که پله های ترقی خود را طی کنید.

بیزینس کوچ مکانی به شما و کسب و کار شما کمک می کند تا اهداف مشخص داشته باشید ، به اهداف خود پایبند باشید، و بتوانید تصمیم های درست بگیرید آنهم تصمیماتی که سرنوشت شما را تغییر خواهد داد.

بیزینس کوچ مکانی همواره در تلاش است تا موفقیت کسب و کار مکانی شما را مخصوصاً از لحاظ مالی و اعتباری تضمین کند. بیزنس کوچ مکانی تمام اطلاعات مربوط به کسب و کار مکانی شما را به دست می آورد،تحلیل می کند،بررسی می کند و در نهایت باعث می شود که چشم انداز نهایی خود را درک کنید و آینده ای درخشان داشته باشید.

برنامه بیزینس کوچینگ شامل چه قسمت هایی میباشد ؟

کوچینگ مکانی

کوچینگ اختصاصی فردی

در طول یکسال برنامه بیزینس کوچینگ مکانی هر شخص هر چقدر که دوست داشته باشد می تواند جلسه خصوصی با مربی خود دکتر سعید جوی زاده  خواهد داشت.

ایجاد گروه مستر مایند

برای کمک به شبکه سازی و همراهی موفقیت، توسط اعضای گروه با تکنیک‌های جهانی گروه مغز متفکر Master Mind ایجاد می‌شود.

ایجاد پرونده کوچینگ فردی

ارائه ابزارها و دستور العمل‌ها برای الگوگیری شما از روند کوچینگ ، تا بتوانید بعد از موفقیت شخصیتان ، در صورت تمایل کوچ افراد دیگر بشوید.

نظارت بر پیشرفت و فعالیت

نظارت بر پیشرفت و فعالیت بیزینس کوچینگی‌ها به‌صورت ماهیانه و توسط منتورها انجام می‌شود.

بعضی از سرفصل‌های دوره آموزشی یک ساله “بیزینس کوچینگ مکانی”

 • مفاهیم بنیادی واساسی
 • تسلط بر نرم افزار های کاربردی
 • انجام پروژه های کاربردی
 • تکنیک های کسب و کار
 • تولید محتوا
 • تالیف کتاب
 • چاپ مقالات کاربردی
 • برنامه نویسی حرفه ای
 • تسلط بر سخنرانی
 • برگزاری وبینارهای کاربردی
 • هنر ارتباطات و مذاکره برای موفقیت در کسب و کار
 • ساخت شبکه های ارتباطی تاثیرگذار
 • رسیدن بی چون و چرا به ثروت و درآمد بالا
 • تبدیل شدن به مدیر مکانی
 • اصول سرمایه گذاری موفق

مخاطبان دوره بیزینس کوچینگ مکانی

برای چه کسانی مناسب است؟

برای چه کسانی مناسب نیست؟

چرا بیزینس کوچینگ مکانی اینقدر اهمیت دارد ؟

فرقی نمی کند که دانشجو،فارغ التحصیل ، صاحب کسب و کاری هستید که مشکلات زیادی دارد یا یک کسب و کار موفق که قرار است از این هم موفق تر شود، مهم نیست که کارتان را تازه شروع کرده اید یا در میانه راه هستید و چندان هم بی تجربه نیستید، یک شرکت کوچک و نوپا هستید یا یک برند بزرگ و خوش آوازه، بیزینس کوچینگ کانی به رشد و ارتقای روز افزون شما و کسب و کار شما کمک خواهد کرد.

جک دنگر موند مدیرعامل شرکت ESRI معتقد است که ؛ استخدام بیزینس کوچ مکانی بهترین بهترین تصمیم حرفه ای در شرکت ما بوده است، البته در روز های اول شرکت اعتراف می کنم که کار بسیار دشوار و چالش برانگیزی بود چرا که به عنوان مدیرعامل یک شرکت موفق که روز به روز در حال پیشرفت و بزرگ تر شدن بود، نیازی نمی دیدم که یک بیزنس کوچ مکانی را استخدام کنم تا این که یکی از اعضای هیئت مدیرۀ شرکت مرا متقاعد کرد و در نهایت از نتیجه شگفت انگیز بیزینس کوچینگ مکانی کسب و کار مرا شگفت زده کرد.و اگر این کار را نمی کردیم شاید الان اینقدر موفق نبودیم و در حد یک شرکت کوچک باقی می ماندیم.

جوزف کرسی مدیر پژوهش شرکت ESRI می گوید ؛ همه شرکت های مکانی به یک کوچ نیاز دارند. شرکت های بسیار موفق مکانی شرکت هایی هستند که از خدمات بیزنس کوچینگ مکانی بهره گرفته اند،به آن اعتماد داشته اند و با باور و ایمان به سمت جلو حرکت کرده اند.

شاید تا به حال به این فکر کرده اید که برای رشد و توسعه فردی و کسب و کار مکانی خودتان به یک بیزنس کوچ مکانی نیاز دارید؟

بیزینس کوچینگ مکانی چه مزایایی دارد؟

از اینکه بیزینس کوچینگ مکانی چه مزایایی دارد نم یتوان حد و مرزی قائل شد.نمی توان بیزنس کوچینگ مکانی را فقط در مشخص کردن و رسیدن به اهداف مکانی خلاصه کرد، کوچینگ کسب و کارمکانی شما را در مسیر رسیدن به اهداف مکانی شما یاری می کند، انگیزه دادن و تشویق از مهم ترین عناصر بیزینس کوچینگ مکانی به شمار می رود.اما تنها انگیزه برای رسیدن به اهداف شما کافی نمی باشد. بیزینس کوچینگ مکانی به شما کمک می کند تا نقشه راه موفقیت مکانی خود را ترسیم کنید.بهترین نخبه ها را استخدام کنید و چگونه رهبری مکانی را در دست بگیرید.بیزینس کوچینگ مکانی به شما یاد م یدهد که چگونه

یک محیط ایده آل برای رشد و ترقی کارکنان تان مهیا کنید.

بیزنس کوچینک مکانی به شما یاد می دهد که چگونه باورهای غلط خود را به بوته فراموشی بسپارید و به شما یاد می دهد که چگونه دست به تغییراتی عمده بزنید که هر چند دردناک ولی برای شما مفید و کارآمد است .

بیزینس کوچینگ مکانی باید قادر باشد که به شما یاد بدهد که چگونه باورهای محدود خود را فراموش کنید.بیزنس کوچینگ مکانی به شما یاد م یدهد که چگونه متناسب با فرصت هایی که پیش رو دارید یک برنامه استراتژیک مکانی را تنظیم و چگونه آن را اجرا کنید.بیزنس کوچینگ مکانی به شما یاد می دهد که چگونه مدیریت را فراموش و وارد جاده رهبری مکانی شوید و به دیدگاه های عالی تر و متعالی تری از کسب و کار مکانی خود برسید.بیزنس کوچینگ مکانی باید قادر باشد که کسب و کار مکانی خود را مطابق با ارزش ها و اهداف شخصی‌تان پیش ببرید.بیزنس کوچینگ مکانی به شما آموزش و یاد می دهد که چگونه استعدادهایی را پروش دهید که عملکرد و بازدهی بالایی داشته باشند و مانند یک ژنرال جنگی در خدمت کسب و کار مکانی شما باشند، مسئولیت پذیر و پاسخگو باشند و به تعهدات سازمانی پایبند باشند و لحظه ای شما را ترک نکنند.بیزینس کوچینگ مکانی به شما کمک می کند تا ببینید امروز در چه جایگاهی از کسب و کارهای فعلی قرار دارید، و به شما کمک می کند که در آینده به جایگاهی برسید که حق شماست و لیاقتش را دارید.

فرایند بیزنس کوچینگ مکانی

هر بیزنس کوچینگ مکانی دارای پنج مرحله است:

نقل قول های الهام بخش از دکتر سعید جوی زاده

 • از چهار دشمن اصلی بشریت فرار کنید و آن چیزی نیست جز ترس،شک،بی هدفی و تنبلی .
 • با نقد تاریکی نمی توانید به روشنایی برسید.
 • عجیب ترین راز جهان که افرادمعمولی را به ابر موفق تبدیل کرده است:درک مداوم ،پیوسته و به روز در جهت ایده آل شدن خودشان .
 • بهترین بازی بازی در سرزمین خودی است .در سرزمین بیگانگان بازی کردن دیوانگی محض است .
 • اگر چند کتاب بخوانی دانشجو هستی.اگر صد کتاب بخوانی استاد هستی .اگر هزار کتاب بخوانی به آن درک و آگاهی می رسی که وظیفه شما واکس زدن کفش مردم است .
 • موفقیت یعنی اینکه وقتی به پایان عمر برسی به خودت بگی آفرین بر خودم که راه را اشتباه نیامدم.
 • زندگی همانند بازی فوتبال است.اکر در نیمه اول گل خوردی نگران نباشی می تونی در رختکن بین دو نیمه تصمیمات حیاتی بگیری و پیروز از میدان خارج شوی.به شرط اینکه مربی خوبی داشته باشی.
 • کوچ یا مربی کسی است که با تو زندگی کند تا بتواند استعدادی که خدا به شما داده را کشف کند.
 • برای پیروز شدن در هر بازی سخت نیست .تنها داشتن اراده کافی است.اراده یعنی تصمیمی بگیری و هرگز تسلیم نشوی.