چرا نتایج جستجوی برند شما مهمترین دارایی دیجیتال شماست؟

Sankt-Petersburg, Russia, November 8, 2017: A woman's hand is touching screen on tablet computer iPad Pro at night for searching on Google search engine. Google is the most popular Internet search engine in the world.


 

3 بهترین کانال تبلیغات آنلاین برای رشد کسب و کار کوچک شما

جستجوی گوگل

 

پس از یک سال و نیم سخت، بسیاری از کسب‌وکارهای کوچک مشتاق به راه‌اندازی مجدد کسب‌وکار خود در پی همه‌گیری بوده‌اند. در یک نظرسنجی اخیر ، 58 درصد از صاحبان مشاغل کوچک گفتند که به دنبال افزایش فرکانس پیام بازاریابی خود در سه ماهه دوم سال 2021 هستند، در حالی که تقریباً نیمی از آنها گفتند که اکنون در مقایسه با یک سال گذشته اوضاع برای آنها بهتر است.

نکته جالب این است که 70 درصد از صاحبان مشاغل کوچک گفته اند که به دنبال افزودن انواع رسانه های بیشتری به آمیخته بازاریابی خود هستند و 36 درصد نیز می گویند که برای مقابله با رقابت، انواع بیشتری از رسانه ها را به استراتژی های پولی خود اضافه خواهند کرد.

اگرچه اکثر صاحبان مشاغل کوچک می‌دانند که کمپین‌های تبلیغاتی دیجیتال راه مهمی برای جذب مشتریان بیشتر است، اما گاهی اوقات تشخیص بهترین کانال‌های تبلیغات آنلاین برای شروع کار دشواری است. در این مقاله، ما به سه پلتفرم رسانه‌ای پولی که باید استفاده کنید و اینکه چرا آنها راهی مؤثر برای رشد کسب‌وکار کوچک شما هستند، می‌پردازیم.

3 بهترین کانال تبلیغات آنلاین برای مشاغل کوچک

1. تبلیغات فیس بوک

زمانی بود که فیس بوک توسط بسیاری از بازاریابان بو داده شد. اگر مردم فقط برای بازی کردن و گپ زدن با دوستان خود روی پلت فرم بودند، چرا به تبلیغ ماشین لباسشویی یک شرکت علاقه مند می شدند؟

با این حال، امروز فیس بوک یک جانور بسیار متفاوت است و به یک کانال بازاریابی پولی موثر برای SMB ها تبدیل شده است. دیگر کاربران در فیس بوک صرفاً در این پلتفرم «به هم نمی ریزند». آن‌ها در بحث‌های شدید شرکت می‌کنند، بازار را مرور می‌کنند، و با برندهای مورد علاقه (و کمتر مورد علاقه‌شان) تعامل دارند.

به عبارت ساده، قصد خرید کاربران فیس بوک واقعی است. و همینطور اعداد:

  • فیسبوک بیش از 2.8 میلیارد کاربر فعال در سراسر جهان دارد.
  • 18.3 درصد از بزرگسالان آمریکایی در سال گذشته از طریق فیس بوک خرید کرده اند.
  • میانگین بازگشت سرمایه تبلیغات فیسبوک بین 400 تا 450 درصد است.

تبلیغات در فیس بوک کار بیهوده ای است— مدل قیمت گذاری مدلی است که در آن هر بار که شخصی روی تبلیغ شما کلیک می کند هزینه پرداخت می کنید. در مقایسه با گوگل، کلیک‌ها نسبتاً ارزان هستند و بسته به صنعت شما به طور متوسط ​​حدود 0.50 تا 3.50 دلار هستند.

فیس‌بوک همچنین گزینه‌های هدف‌گیری گرانول را ارائه می‌دهد که به شما امکان می‌دهد انواع مختلفی از مخاطبان را حذف کرده و شامل آن‌ها شوید. در واقع، هدف گذاری مخاطب بدون شک بزرگترین نقطه قوت فیس بوک است، چیزی که هیچ پلتفرم بازاریابی دیگری حتی گوگل نمی تواند با آن برابری کند. از هدف قرار دادن مصرف‌کنندگانی که قبلاً خرید کرده‌اند تا هدف قرار دادن کسانی که به چیزی به اندازه مواد غذایی ارگانیک علاقه‌مند هستند، فیس‌بوک گزینه‌های زیادی را به یک تجارت کوچک ارائه می‌کند.

چگونه آن را جلوتر ببریم

تبلیغات اجتماعی پولی چهارمین راه محبوب برای مشتریان برای یافتن محصولات جدید، آفلاین یا آنلاین است. اما این فقط فیس بوک نیست – شامل اسنپ چت، تیک تاک، توییتر، لینکدین، پینترست و غیره است. فیس‌بوک ممکن است «پدر بزرگ» باشد، اما مهم است که به سایر حوزه‌های رسانه‌های اجتماعی نیز راه پیدا کند.

  • اینستاگرام مکانی عالی برای شروع برای شرکت های B2C است، با توجه به اینکه فعال کردن تبلیغات اینستاگرام به طور مستقیم در پلت فرم فیس بوک بسیار آسان است، به علاوه 40 درصد از جمعیت ایالات متحده در اینستاگرام هستند.
  • یوتیوب یکی دیگر از گزینه های عالی است که 81 درصد از بزرگسالان آمریکایی گزارش داده اند که از آن استفاده کرده اند. اگر بتوانید استراتژی ویدیویی خود را درست انجام دهید، با YouTube، به مخاطبان گسترده و درگیر دسترسی دارید.
  • کسب و کارهای B2B حتما باید نگاهی به لینکدین بیندازند . بیست و هشت درصد از بزرگسالان ایالات متحده می گویند که از LinkedIn استفاده می کنند. این یک مرکز پر رونق از متخصصان متعهد است که اخیراً فعالیت آن افزایش یافته است.
  • اگر محتوایی برای اشتراک گذاری دارید، توییتر یک پلت فرم عالی است. تقریباً یک چهارم بزرگسالان ایالات متحده می گویند که از توییتر استفاده می کنند و از دیدگاه تبلیغاتی، تبلیغات توییتر واقعاً ارزان هستند.
  • اگر مخاطبان شما نسل هزاره و ژنرال Z هستند، اسنپ چت یا TikTok را نادیده نگیرید . 25٪ و 21٪ از بزرگسالان ایالات متحده به ترتیب در این دو سیستم عامل هستند. پیام های بازاریابی ممکن است نیاز به خلاقیت بیشتری داشته باشند، اما تلاش باید ارزش آن را داشته باشد.

2. تبلیغات گوگل

گوگل یکی دیگر از بهترین کانال های تبلیغات آنلاین برای هر کسب و کار کوچک است. گوگل بیش از 87 درصد از بازار جستجوی جهانی را در اختیار دارد و روزانه بیش از 3.5 میلیارد جستجو را پردازش می کند. در حالی که فیس بوک بهترین گزینه های هدف گذاری در بازاریابی را دارد، گوگل بی شک قابل توجه ترین ابزار هدف بازاریابی است. کلمات و عباراتی که شخصی هنگام جستجو در گوگل تایپ می کند می تواند دقیقاً به شما بگوید که یک شخص چه می خواهد و چه زمانی آن را می خواهد.

به عنوان مثال، شخصی که برای «قیمت دیگ‌ها در تورنتو» جستجو می‌کند، می‌خواهد قیمت دیگ‌های بخار در تورنتو را ببیند – و این همان چیزی است که در صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) مشاهده خواهد کرد. شما آن را در هیچ شکل دیگری از تبلیغات دریافت نخواهید کرد. گوگل از این نظر انقلابی در بازی بازاریابی ایجاد کرد.

گوگل همچنین تبلیغات نمایشی را ارائه می دهد که در وب سایت های شخص ثالث ظاهر می شوند و به طور خاص بر اساس عادات مرور به کاربران نشان داده می شوند. این تبلیغات گزینه‌های هدف‌گیری مخاطب را ارائه می‌دهند که شبیه به فیس‌بوک است، اما نه چندان گسترده.

از نظر قیمت، درست مانند فیس بوک، هر بار که شخصی روی تبلیغ شما کلیک می کند، هزینه پرداخت می کنید. چیزها در گوگل کمی گرانتر از فیس بوک هستند، با میانگین هزینه هر کلیک (CPC) بین 1 تا 6 دلار، بسته به صنعت شما. اگرچه این ممکن است زیاد به نظر برسد، به ازای هر 1 دلاری که در تبلیغات گوگل خرج می شود ، به طور متوسط ​​8 دلار درآمد حاصل می شود.

چگونه آن را جلوتر ببریم

هنگامی که Google Ads خود را راه اندازی کردید، یک حساب Microsoft Advertising راه اندازی کنید و Google Ads خود را به حساب وارد کنید. شما به راحتی می توانید دو کمپین یکسان در دو پلتفرم مجزا به طور همزمان اجرا کنید.

مایکروسافت به خودی خود میزبان مخاطبان زیادی است که به 63 میلیون کاربر می رسد که گوگل نمی کند. همچنین مخاطبان بسیار متفاوتی را جذب می کند، مخاطبی که از گوگل مرفه تر و تحصیل کرده تر است. هزینه کلیک روی تبلیغات مایکروسافت حدود یک پنجم قیمت گوگل ادز است. همچنین شبکه جستجوی مایکروسافت وجود دارد، به این معنی که تبلیغات شما در Bing، MSN، AOL و Yahoo نمایش داده می شود. همچنین گزینه ای برای تبلیغات در لینکدین وجود دارد.

جدا از مایکروسافت و گوگل، ارزش نگاهی به Taboola و Outbrain را دارد که مشابه تبلیغات نمایشی گوگل کار می کنند. هر دو پلتفرم دارای کادرهای «توصیه شده برای شما» هستند که در پایین مقاله‌ها در سایت‌هایی مانند BBC، CNN، The Guardian و غیره یافت می‌شوند، و بر اساس دستیابی به مخاطبان هدف مناسب در لحظه‌ای مناسب و زمانی که بیشتر هستند، هستند. پذیرای پیام های جدید

 

3. تبلیغات آمازون

پیش بینی می شود که سهم بازار آمازون از بازار تجارت الکترونیک ایالات متحده در سال جاری به 50٪ برسد و 49٪ از کاربران اینترنت ایالات متحده معمولاً هنگام جستجوی دیجیتالی یک محصول، جستجوی خود را در آمازون شروع می کنند. اگر در حال حاضر در آمازون نمی فروشید، قطعا زمان آن رسیده است که فروشگاه خود را راه اندازی کنید و به مخاطبان عظیم آمازون دسترسی داشته باشید.

بیش از 50 درصد از کل فروش آمازون توسط فروشندگان شخص ثالث انجام می شود و 225000 کسب و کار کوچک در سراسر جهان بیش از 100000 دلار فروش در فروشگاه های آمازون در سال 2019 فروختند. فرصت ها بسیار زیاد است.

اگر به دنبال تبلیغ در آمازون هستید ، این شرکت همچنین از سیستم CPC مانند فیس بوک و گوگل استفاده می کند. به طور متوسط، تبلیغ کنندگان آمازون برای هر کلیک 0.81 دلار می پردازند که ارزان تر از فیس بوک و گوگل است.

چگونه آن را جلوتر ببریم

مهم است که همه تخم مرغ های خود را در یک سبد با آمازون قرار ندهید. اگرچه آمازون دارای چنین سهم بازار بالایی است، شما همچنان باید وب سایت خود را داشته باشید و همچنین در جاهای دیگر تبلیغ کنید. حدود 80 درصد از فروشندگان آمازون در پلتفرم های دیگر به فروش می پردازند.

اگر قبلاً این کار را نکرده اید، یک وب سایت و یک صفحه فیس بوک راه اندازی کنید و در سایت هایی مانند Etsy، eBay، Pinterest و غیره تبلیغ کنید. خود را به یک بازاریاب چند بعدی تبدیل کنید. بازاریابی چند کاناله ضروری است.

یک بازاریاب چند بعدی شوید

اکنون ما بهترین کانال های تبلیغات آنلاین در دنیای بازاریابی دیجیتال را بررسی کرده ایم، بیایید ارزش بازاریابی چند کاناله را بررسی کنیم.

لازم نیست هر یک از پلتفرم‌هایی که در این مقاله به آن‌ها پرداخته‌ایم به صورت مجزا استفاده شوند. در واقع، برای اینکه بیشترین بهره را از تلاش‌های بازاریابی خود ببرید، می‌خواهید تا جایی که ممکن است در مکان‌های مختلف ظاهر شوید، بنابراین مخاطبان مختلف را تحت تأثیر قرار می‌دهید، برند خود را ایجاد می‌کنید، به شرکت‌های خارجی تکیه نمی‌کنید، و به‌طور کاملاً ساده، به دست می‌آورید. فروش بیشتر

این چیزی نیست که شما باید فورا انجام دهید. به طور پیوسته خود را بسازید. اگر فکر می کنید تبلیغات فیس بوک بهترین کانال تبلیغاتی آنلاین است که می توانید با آن شروع کنید، آن را به کار بگیرید و سپس به پلتفرم دیگری بروید. گزینه های بسیار خوبی وجود دارد که به شما کمک می کند تا به جلو بروید. این زیبایی دیجیتال مارکتینگ است — فرصت های بی پایانی برای کمک به رشد شما وجود دارد.

 

 

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 20 =