4 نکته مبتدی SEO برای شرکت های حقوقی: یاد بگیرید چگونه دید آنلاین خود را افزایش دهید

4 نکته مبتدی SEO برای شرکت های حقوقی: یاد بگیرید چگونه دید آنلاین خود را افزایش دهید

Keyword seo content website tags search


 

4 نکته مبتدی SEO برای شرکت های حقوقی: یاد بگیرید چگونه دید آنلاین خود را افزایش دهید

توسعه دهنده سئو

تقریباً برای هر صنعت امروزی، تکنیک‌های سئو وجود دارد که می‌توانند دید یک شرکت را در گوگل بهبود بخشند، البته تا زمانی که به روشی خاص برای صنعت اعمال شوند. در اینجا نحوه اعمال این تکنیک ها برای وب سایت شرکت حقوقی خود به منظور افزایش دید آنلاین شرکت خود آورده شده است.

4 نکته سئو برای شرکت های حقوقی

1. تحقیقات کلمات کلیدی را برای وب سایت شرکت حقوقی خود انجام دهید

به طور کلی، شما باید کلمات کلیدی مرتبط، ایجاد ترافیک ثابت و سطوح رقابتی قابل دستیابی را پیدا کنید. ابزارهای حرفه ای که می توانید استفاده کنید عبارتند از:

  • اهرفس
  • Google Keyword Planner
  • KWFinder
  • SEMrush
  • SpyFu
  • کلمه ردیاب

توجه: معمولاً برای استفاده از این ابزارها باید اشتراک پولی داشته باشید، اگرچه برخی از شرکت‌ها ممکن است آزمایش‌های رایگان ارائه دهند.

سپس، به جای اینکه صرفاً تلاش کنید برای «وکیل» رتبه بندی کنید، که بسیار چالش برانگیز است، می خواهید برای عبارات دقیق تری رتبه بندی کنید که به طور خاص خدماتی را که ارائه می دهید توصیف می کند. به عبارت دیگر، شما به  کلمات کلیدی مرتبط و هدفمند با هدف تجاری نیاز دارید .

فرض کنید شما یک وکیل املاک هستید، در بسته شدن امانت تخصص دارید و در نیوجرسی تمرین می کنید. از طریق تحقیقات کلمات کلیدی، متوجه می شوید که 22000 نفر در ماه در گوگل با عنوان “وکیل املاک” جستجو می کنند، بنابراین منطقی است که سایت خود را برای آن عبارت همراه با “وکیل املاک نیوجرسی” بهینه کنید.

عبارات هدفمند بیشتر و عمیق تر عبارتند از: «وکیل بسته شدن املاک و مستغلات» با 590 جستجو ماهانه، و «وکیل بسته شدن املاک نیوجرسی» با 50 جستجو. (اگرچه ممکن است 50 جستجو در مقایسه با 22000 جستجو کوچک به نظر برسد، این کلمه کلیدی دقیقاً آنچه را که انجام می دهید هدف قرار می دهد. جایی که شما آن را انجام می دهید، بنابراین می تواند ارزشمند باشد.)

همچنین، به دنبال کلیدواژه‌هایی باشید که سؤالاتی مبنی بر نیاز به خدمات می‌پرسند، مانند «هزینه یک وکیل ملکی چقدر است؟» با 320 جستجوی ماهانه و برای پست‌های وبلاگ، مقالات سفید، مطالعات موردی و غیره، کلمات کلیدی مرتبط با  هدف تحقیق را پیدا کنید . اینها اغلب با «چرا» یا «چگونه» شروع می‌شوند، یا مانند این مثال واقعی، با «انجام کن»: «آیا برای بستن خانه به وکیل نیاز دارید؟»

2. به طور منظم برای وب سایت شرکت حقوقی خود محتوای تازه ایجاد کنید

شما باید مرتباً محتوای تازه و مرتبط با مخاطب ایجاد کنید که از استراتژی کلمه کلیدی شما پشتیبانی کند. هم محتوای خود و هم تگ های باطن مربوطه را در صفحات وب و پست های وبلاگ خود بهینه کنید.

صفحات وب شامل صفحه اصلی شما هستند، اما بسیار فراتر از آن هستند. اطمینان حاصل کنید که برای هر سرویسی که ارائه می‌دهید، صفحات خدماتی با کیفیت و بهینه ایجاد می‌کنید، و همچنین یک صفحه فرود خدمات کلی ایجاد می‌کنید که به هر یک از صفحات خدمات خاص‌تر شما پیوند می‌دهد. همچنین یک صفحه “درباره ما” ایجاد کنید که توجه بازدیدکنندگان سایت را به خود جلب کند و در هر صفحه باید اطلاعات تماس وجود داشته باشد تا ارتباط با شما بسیار آسان شود.

از آنجایی که گوگل سیگنال رتبه‌بندی «تازه» دارد، به سایت‌هایی با محتوای به‌روزرسانی‌شده اغلب پاداش داده می‌شود و وبلاگ‌نویسی وسیله‌ای ایده‌آل برای این کار است. علاوه بر این، پست های وبلاگ به شما این امکان را می دهد که کلمات کلیدی مبتنی بر تحقیق بیشتری را هدف قرار دهید.

برای مثال وکیل املاک نیوجرسی ما، موضوعات پست وبلاگ ممکن است شامل موارد زیر باشد:

  • وکیل املاک چه می کند؟ (320 جستجوی ماهانه)
  • هزینه های بسته شدن خانه چقدر است؟ (2400 جستجوی ماهانه)
  • هزینه یک وکیل ملکی چقدر است؟ (320 جستجوی ماهانه)

پست های طولانی (2000 کلمه و بیشتر) به طور کلی در گوگل بهتر عمل می کنند، بنابراین پست های عمیق را به عنوان بخشی از ترکیب وبلاگ نویسی خود بگنجانید. در پایان هر پست، می توانید یک تماس برای اقدام در مورد تماس با شما برای خدمات خود قرار دهید.

3. تکنیک های SEO محلی را برای جذب مخاطب محلی بیاموزید

وقتی در سئوی محلی موفق‌تر از رقبای خود هستید، این بدان معناست که شرکت حقوقی شما در بسته 3 محلی مورد علاقه Google برای جغرافیای شما ظاهر می‌شود. فرض کنید دفتر مرکزی شما در شهر جرسی، نیوجرسی است. اگر چنین است، پس می‌خواهید فهرست شما به‌طور واضح همراه با Google Map که هنگام جستجوی افراد در «وکلای املاک جرسی سیتی» ظاهر می‌شود، ظاهر شود. به عبارت دیگر، شما می خواهید در بسته 3 تایی گوگل ظاهر شوید.

با سئوی محلی، باید صفحات را برای هر یک از مکان های خاص خود بهینه کنید. همچنین باید  فهرست دقیق و کاملی در «Google برای کسب‌وکار من» (GMB) ایجاد کنید و سپس آن را مطابق  این دستورالعمل‌ها تأیید کنید . همچنین بررسی کنید که فهرست های شرکت حقوقی شما در سایر فهرست های آنلاین، به ویژه نام، آدرس، و شماره تلفن (NAP) شرکت شما دقیق باشد.  و ارائه نظرات گوگل و همچنین نظرات سایر سایت های آنلاین مرتبط را برای مشتریان راضی آسان کنید.

 

4. بر روی لینک بیلدینگ تمرکز کنید

به عنوان بخشی از کمپین سئوی خود، باید تعداد لینک های ورودی با کیفیت خود را افزایش دهید، به این معنی که در یک سایت وجود دارند و به سایت شما اشاره می کنند. وقتی پروفایل لینک سالمی دارید، گوگل سایت شما را یک سایت قابل اعتماد می داند و بر این اساس به شما پاداش می دهد. شما نیاز دارید که این پیوندها از سایت های مرتبط از مجموعه های متنوع دامنه باشند.

یکی از راه‌های افزایش لینک، اشتراک‌گذاری محتوای خود است: چه در رسانه‌های اجتماعی، چه از طریق ایمیل مارکتینگ ، یا سایر روش‌هایی که برای شما مفید است. درصدی از افرادی که مطالب را می خوانند به شما لینک می دهند. راه دیگر این است که سایت خود را در فهرست راهنماهای باکیفیت، رایگان یا مبتنی بر هزینه، که به طور خاص برای شرکت های حقوقی ایجاد شده است، فهرست کنید. اگر قبلاً در فهرستی فهرست شده‌اید، NAP خود را برای دقت بررسی کنید. همچنین سازمان‌های عضوی را که به آنها تعلق دارید – خواه محلی، ایالتی یا ملی – که شرکت حقوقی شما را در وب‌سایت‌های خود فهرست کرده و به شما پیوند می‌دهند، در نظر بگیرید.

و در نهایت، یکی دیگر از راه های دریافت لینک های با کیفیت، نقل قول در منابع آنلاین است. می‌توانید درخواست‌های گزارشگر برای اطلاعات را در  HelpAReporter.com  (اغلب به عنوان HARO نامیده می‌شود)،  ProfNet و موارد مشابه نظارت کنید. همچنین می‌توانید پیشنهاد کنید که پست‌های مهمان برای سایت‌های مرتبط بنویسید، پست‌هایی که شامل لینک بازگشت به سایت شما هستند.

تسلط بر این نکات سئو برای شرکت های حقوقی یک شروع خوب است

چهار بلوک ساختمانی سئو که توضیح دادیم – تحقیق کلمات کلیدی، ایجاد محتوا، سئوی محلی و ساخت لینک – یک پایه عالی برای دیده شدن آنلاین شرکت حقوقی شما فراهم می کند. مهم است که نتایج خود را اندازه گیری کنید و آنچه را که برای بهبود دید لازم است تغییر دهید. با این حال، خیلی سریع دستکاری نکنید، زیرا برخی از استراتژی ها فقط به زمان نیاز دارند تا موثر واقع شوند. در صورت نیاز، برای کمک به سئو حرفه ای، آژانسی با موفقیت ثابت شده در شرکت های حقوقی انتخاب کنید.

به یاد داشته باشید: پشتکار نتیجه می دهد!

 

 

بدون نظر

پاسخ دهید

یک × 3 =