5 مزیت برون سپاری تولید محتوای شما

 

5 مزیت برون سپاری تولید محتوای شما

برون سپاری کار

من 14 سال است که در بازی بازاریابی محتوا هستم و در بیشتر آنها تمرکز من ارائه خدمات محتوا برای مشاغل کوچک بود. اما در چند سال گذشته، من کار خود را با برندهای بزرگتر آغاز کرده ام. این در ابتدا من را شگفت زده کرد. به هر حال، شرکت‌ها تیم‌های بازاریابی خود را دارند – چرا محتوا را برون‌سپاری می‌کنند؟

اما پس از کار با شرکت های بزرگ، مزایای آنها را می بینم. چه شما یک نمایش یک نفره را اجرا کنید یا برای یک سازمان چند ملیتی بازاریابی کنید، در اینجا مزایای برون سپاری توسعه محتوای شما وجود دارد.

1. یک مشاور بیرونی دیدگاه تازه ای به ارمغان می آورد

به عنوان یک کارمند، گاهی اوقات در پیام رسانی غرق می شوید. منظور من این است که شما آنقدر به برند نزدیک هستید که نمی توانید آن را از دید مشتری ببینید. شما فکر می کنید نام تجاری شما به دلایل X، Y و Z شگفت انگیز است، اما ممکن است شخص دیگری آن را بسیار متفاوت ببیند.

وقتی با فردی خارج از شرکت خود کار کنید، دیدگاه متفاوتی خواهید داشت. آن‌ها ممکن است ایده‌هایی برای محتوایی داشته باشند که شما نمی‌توانید آن‌ها را ببینید زیرا روی پیام‌هایی که به صورت داخلی دریافت کرده‌اید تمرکز کرده‌اید. و همانطور که می گویند، داشتن یک جفت چشم تازه همیشه عالی است.

2. آنها دیده اند که چه چیزی برای شرکت های دیگر کار می کند (و چه چیزی نمی کند ).

حتی اگر یک تیم بازاریابی قوی دارید، اغلب کارکنان شما فقط می دانند که برای شرکت شما چه کرده اند. دنیای کاملی از سئو (بهینه سازی موتور جستجو) و استراتژی محتوا در خارج از دیوارهای دفتر شما وجود دارد.

اغلب در یک سازمان، فرآیندها ارثی هستند و به ندرت مورد سوال قرار می گیرند. اگر شخصی که قبلاً نقشی را بر عهده داشته این کار را انجام داده است، شما چه کسی هستید که آن را تغییر می دهید؟ با یک مشاور محتوای شخص ثالث، از مزایای هر کاری که آنها برای سایر مشتریان انجام داده اند و همه چیزهایی که در طول مسیر یاد گرفته اند بهره مند می شوید.

3. شما از تخصص گسترده و عمیقی که ممکن است فاقد آن باشید بهره می برید

من از ترکیدن حباب شما متنفرم، اما صنعت فوق العاده پیچیده شما در واقع آنقدرها هم پیچیده نیست. یک فرد خارجی – مسلماً یک تولید کننده محتوای باتجربه – می تواند آنچه را که شرکت شما انجام می دهد و عوامل متمایز کننده آن سریعتر از آنچه شما تصور می کنید بررسی کند. مشاوران خود را در صنعت شما غوطه ور می کنند تا بتوانند هوشمندانه با صدای برند شما صحبت کنند.

 

چیزی که شما نیاز دارید یک متخصص محتوا است، و گاهی اوقات شما به سادگی آن را در کارکنان ندارید. استخدام یک همکار بازاریابی، یا حتی یک مدیر بازاریابی، به این معنا نیست که فرد در استراتژی محتوا مهارت دارد. بازاریابی یک چتر گسترده است و باید اطمینان حاصل کنید که در هر کاری که انجام می‌دهید – از ایمیل گرفته تا رسانه‌های اجتماعی و تبلیغات و تولید محتوا، متخصصان دارید.

4. تیم خود را آزاد می کنید تا روی کاری که بهترین انجام می دهند تمرکز کنند

دلیل برون سپاری این است که وقت خود را برای انجام کاری که در نقش خود به بهترین شکل انجام می دهید، آزاد کنید. برای یک عملیات تک نفره، ممکن است اداره کسب و کار یا جذب مشتریان جدید باشد. برای یک شرکت، این ممکن است به معنای تمرکز بر تصویر بازاریابی بزرگتر باشد در حالی که یک مشاور محتوا را مدیریت می کند.

5. در پول و زمان صرفه جویی می کنید

این بهترین بخش برای شماست: به جای پرداخت حقوق تمام وقت به اضافه مزایا، با یک نویسنده خارجی فقط برای آنچه نیاز دارید پرداخت می کنید. این ممکن است یک پست وبلاگ اینجا و آنجا یا یک نگهدارنده برای مقدار مشخصی از کار در هر ماه باشد.

همچنین لازم نیست منابع انسانی را در اختیار داشته باشید و نیازی نیست که آنها به تمام جلسات استراتژی شما بیایند. رابطه شما با نویسنده محتوا می تواند به همان اندازه که شما نیاز دارید درگیر باشد. یک مقاله اختصاص دهید. یک ضرب الاجل تعیین کنید. مقاله را منتشر کنید. ساده است.

نکاتی برای استخدام یک تولید کننده محتوا

اوه، از کجا شروع کنم؟ بیایید با این شروع کنیم: به سرمایه گذاری خود ایمان داشته باشید. منظور من از آن این است که شما باید درک کنید که محتوا یک سرویس ضروری است و اگر بخواهید 50 دلار برای یک مقاله بپردازید، از نتایج آن راضی نخواهید بود. شما می‌خواهید نویسنده‌ای را استخدام کنید که در ایجاد محتوایی مهارت داشته باشد که مخاطب خاص شما را درگیر کند و ارزان نباشد . اما در مورد آن فکر کنید. شما یک حسابدار ساعتی 10 دلاری استخدام نمی کنید زیرا می خواهید مالیات هایتان به درستی انجام شود. پس چرا به دنبال نویسنده محتوای تخفیف هستید؟

بعد، به دنبال نویسنده ای با تجربه در صنعت باشید. این کاملاً ضروری نیست، اما اگر دانش پایه ای از صنعت شما داشته باشند به شما کمک می کند. وبلاگ های صنعتی را بخوانید و بیوگرافی نویسندگانی را که دوست دارید جستجو کنید. تماس بگیرید و ببینید که آیا آنها علاقه مند به نوشتن برای شما هستند. اینگونه است که من بخش قابل توجهی از کسب و کارم را بدست آورده ام.

پارامترها و فرآیندها را تنظیم کنید. هر چه در مورد آنچه می خواهید دقیق تر باشید، احتمال بیشتری برای رسیدن به آن وجود دارد. آیا می خواهید موضوعاتی را به نویسنده ارائه دهید تا آنها را پوشش دهد یا دوست دارید آنها موضوعات و ایده های داستانی را برای شما ایجاد کنند؟ فرآیند و زمان تحویل مقاله، بررسی و انتشار مقاله چگونه است؟

نویسندگان بازخورد را دوست دارند (به هر حال، نویسندگان خوب هستند)، بنابراین آنچه را که دوست دارید و نمی پسندید به شیوه ای سازنده بیان کنید. این به نویسنده کمک می کند تا آن را حل کند.

برون سپاری محتوا می تواند به شما کمک کند وبلاگ خود را با مقالات مرتبط و خوش نوشته ای که کسب و کار جدید را جذب می کند تقویت کنید.

 

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + پانزده =