4 کاری که می توانید برای تقویت حفظ استعداد انجام دهید

4 کاری که می توانید برای تقویت حفظ استعداد انجام دهید

برای ادامه رشد و موفقیت یک تجارت، داشتن کارمندان مناسب در تیم خود بسیار مهم است که بتوانید به آنها اعتماد کنید و اطمینان حاصل کنید که آنها را به عنوان بخشی از تیم در حال رشد خود حفظ می کنید.

هنگامی که نرخ نگهداری بالایی در بین اعضای تیم داشته باشید، باعث می‌شود که کارکنان شما از کار کردن برای شرکت مربوطه خوشحال باشند – و بنابراین، منجر به منابع و هزینه‌های کمتری می‌شود که معمولاً برای ادامه استخدام کارمندان جدید انجام می‌شود.

اگر دائماً مجبور به جایگزینی اعضای تیم هستید، استخدام و آموزش کارکنان جدید یک فرآیند خسته کننده و تکراری است. داشتن کارکنان بلندمدت که همه جنبه های کسب و کار را می دانند و دارایی هایی هستند که باید در تیم خود داشته باشید، برای موفقیت سازمان شما مهم است.

علاوه بر این، اگر نرخ حفظ کارمندان شما پایین باشد، کسب‌وکار شما می‌تواند به طرق مختلف آسیب ببیند – به خصوص اگر در حال استخدام هستید و نامزدهای احتمالی در حال بررسی رتبه‌بندی قبلی کارمندانی هستند که دیگر در شرکت شما کار نمی‌کنند.

در اینجا چند مرحله برای حفظ ماندگاری در بین کارکنان خود آورده شده است:

مطمئن شوید که افراد مناسب را برای کار استخدام می کنید

هنگام استخدام اعضای تیم جدید، استخدام افراد مناسب برای موقعیت های مناسب بسیار مهم است. شما کارمندانی را می خواهید که در درازمدت در آنجا باشند تا از صرف زمان، هزینه ها و سایر منابع برای آموزش مکرر کارمندان جدید اجتناب کنند.

این بدان معناست که شما باید فرآیند استخدام را جدی بگیرید و مطمئن شوید که سوالات درستی می‌پرسید، نمونه‌های کار را بررسی می‌کنید و با مراجع تماس می‌گیرید تا از استخدام فردی که مناسب موقعیت شغلی مورد نظر شما نیست، جلوگیری کنید.

اطمینان حاصل کنید که فرهنگ شرکت شما فرهنگی است که کارکنان از آن قدردانی می کنند

علاوه بر اطمینان از استخدام کارکنان مناسب، حفظ یک محیط کاری مثبت و با ارزش و فرهنگ شرکت برای کمک به حفظ کارکنان نیز مهم است.

زمانی که کارمندان احساس ارزشمندی کنند، به تلاش خود ادامه خواهند داد تا به رشد و توسعه در نقش خود ادامه دهند تا به همکاران بلندمدت سازمان شما تبدیل شوند.

به یاد داشته باشید که ارتباطات کلید رشد و توسعه است

بسیاری از کسب و کارها موانع و چالش ها را در نتیجه ارتباطات ضعیف در محیط کار می بینند. مهم است که رهبران در یک شرکت همیشه در مورد آنچه از کارمندان انتظار می رود به وضوح با هم ارتباط برقرار کنند، و همچنین می توانند به صحبت های همکاران گوش دهند که به دلایلی با یک رهبر تیم صحبت می کنند.

محیطی ایجاد کنید که به کارمندان اجازه می دهد ایده ها را رشد دهند و به اشتراک بگذارند

حفظ کارکنان تقریباً تضمین شده است که زمانی که به کارکنان فرصت هایی برای آموزش و رشد در جنبه های مختلف کسب و کار خود ارائه می دهید، افزایش می یابد. این باعث می شود کیفیت کار و تمایل آنها برای کار طولانی مدت و رشد در سازمان شما به حداکثر برسد. تمرین‌های تیم‌سازی یا جلسات مربیگری اجرایی دو روشی است که بسیاری از شرکت‌ها در حال اجرای فضای کاری شکوفا هستند.

 

اگر به دنبال راه‌های مؤثری برای حفظ کارمندان با استعداد خود هستید، راه‌های مختلفی را که می‌توانید انتخاب کنید، مانند مربیگری اجرایی، آموزش رهبری، یا راهنمایی فردی با یک مربی حرفه‌ای با تجربه، تحقیق کنید.

بدون نظر

پاسخ دهید