5 راز برای تبدیل شدن به یک اینفلوئنسر اینستاگرام و کسب درآمد از این طریق!

5 راز برای تبدیل شدن به یک اینفلوئنسر اینستاگرام و کسب درآمد از این طریق!

Woman with curly hair wearing sunglasses holding a empty social networking photo frame. Social media influencer standing against yellow looking through at blank photo frame.


5 راز برای تبدیل شدن به یک اینفلوئنسر اینستاگرام و کسب درآمد از این طریق!

اینفلوئنسر رسانه های اجتماعی

توسط سوفی جافه

من همیشه روحیه کارآفرینی داشته ام. بیش از 10 سال پیش، من کسب و کار سوپر غذای خود را راه اندازی کردم، و این واقعاً حرفه من را به عنوان یک تأثیرگذار آغاز کرد. از طریق نمایش محصولات، رویدادها، و کلاس‌های یوگا که دوست داشتم در کنارش تدریس کنم، در معرض جامعه بزرگی از انسان‌ها قرار گرفتم که به برخی از چیزهایی که من دوست داشتم و به اشتراک می‌گذاشتم اشتیاق داشتند.

مردم از من می‌پرسیدند که از چه چیزی روی پوستم استفاده کرده‌ام، چه محصولاتی را دوست دارم، یا دستور العمل‌های مختلف و نکات مادری. من یک حساب اینستاگرامی با نام PhilosophieMama راه اندازی کردم و همه چیز را در مورد مادر شدن، غذاهای خام، دستور العمل ها، نکات یوگا و زندگی شهودی به اشتراک گذاشتم.

وقتی برای اولین بار شروع به کار کردم احساس ترسناک و هیجان انگیزی داشتم. از خودم می‌پرسم: «من کی هستم که محصولات را تبلیغ کنم؟» “آیا این کار را درست انجام می دهم؟” “آیا کسی گوش می دهد؟” اما در دل خود احساس کردم که چیزی منحصر به فرد برای به اشتراک گذاشتن دارم، و با اعتماد به خودم و کار بسیار، توانستم به سادگی با به اشتراک گذاشتن کاری که دوست دارم انجام دهم، پلتفرمی موفق بسازم.

اکنون که به عنوان یک اینفلوئنسر رازهای موفقیت را می‌دانم، می‌خواهم تعدادی از این رازها را در مورد اینکه چگونه هر کسی می‌تواند یک اینفلوئنسر اینستاگرام شود و با انجام این کار درآمد کسب کند، به اشتراک بگذارم!

راز اینفلوئنسر اینستاگرام شماره 1: جایگاه خود را پیدا کنید

هنگامی که به عنوان یک اینفلوئنسر اینستاگرام شروع به کار می کنید، به آنچه دوست دارید و به آن علاقه دارید توجه کنید و مهمتر از آن، بفهمید که در چه چیزی مهارت دارید. چه اکانت های اینستاگرام دیگری الهام بخش شما هستند؟ به کی توجه میکنی؟ چه چیزی شما را روشن می کند؟ چه چیزی اوقات فراغت شما را پر می کند؟

پیام‌های شخصی من در طول سال‌ها تغییر کرده است، اما مردم مرا به خاطر تمرین روزانه‌ام یوگا، اشتیاق من به زندگی کامل و غذاهای فوق‌العاده، عشق من به زندگی در کنار ماه و ستاره‌ها می‌شناسند، اما مهم‌تر از همه آنها می‌دانند که من یک مادر هستم. از سه، یک زن، و یک زن. بنابراین برای من، تندرستی و یوگا چیزی بود که من را شروع کرد، اما واقعی زندگی کردن، مادر بودن و به اشتراک گذاشتن چیزهای خام و واقعی مرا ارتقا داد.

راز اینفلوئنسر اینستاگرام شماره 2: برند خود را برای خود واقعی خود ایجاد کنید

می‌خواهید مطمئن شوید که هر زمان که شخصی به صفحه اینستاگرام شما می‌آید، اولین تأثیر قدرتمندی را از خود به جای می‌گذارید. بیوگرافی شما اولین چیزی است که شخصی هنگام بازدید از نمایه شما می بیند و بخش مهمی از دریافت اولین برداشت است. این مقدمه ای است برای برند شما، چیزی که در مورد آن هستید و “چرا” شما. مانند صدای خود بنویسید و عکس پروفایلی را انتخاب کنید که نماینده شما باشد.

اینستاگرام تماماً در مورد زیبایی‌شناسی است و شما می‌خواهید کسی فوراً شما را فقط از روی حال و هوای شما درک کند. این بدان معنا نیست که شما همیشه باید کامل باشید. بدانید که چه زمانی باید نامرتب و واقعی باشید در مقابل سرپرست، زیرا مردم همیشه می توانند تشخیص دهند که چه زمانی شما غیر معتبر هستید.

راز اینفلوئنسر اینستاگرام شماره 3: یک برنامه منظم برای ارسال پست ها داشته باشید و درگیر باشید

شما باید به طور مداوم و اغلب پست کنید. این کار است. همیشه محصولات و عکاسی رایگان نیست. این تحقیق، ارتباط مداوم، تولید محتوا، داستان سرایی و خیلی چیزهای دیگر است. اگرچه ممکن است هر روز پست نگذارم، اما همیشه درگیر هستم – چه با دنبال کنندگانم باشد و چه با سایر جوامعی که در اینستاگرام فعال هستم. الگوریتم متوجه می شود که شما درگیر نمی شوید و شما را به خاطر آن جریمه می کند.

راستش، اگر یک میلیون دنبال کننده دارید که درگیر نیستند، حساب شما هیچ ارزشی ندارد. شما جامعه ای می خواهید که در حالی که شما آنها را بالا می برید، شما را بالا ببرد. وقتی به طور مکرر با جامعه خود درگیر هستید که شما را دوست دارند و از شما حمایت می کنند، مرتبط باقی می مانند.

راز شماره ۴ اینفلوئنسر اینستاگرام: برای شلوغی ارزش قائل شوید

برای شروع کار با برندها، باید روابط درست را تقویت کرد. درباره برندهایی که دوست دارید تحقیق کنید و خودتان را به یک تجارت تبدیل کنید. شما کسب و کار خود هستید و مهم است که بدون زحمت از نقشی به نقش دیگر بپردازید تا شغل را به دست آورید.

برای برندها یک DM بفرستید یا آنها را در یک ایمیل مطرح کنید. از هشتگ های مرتبط با برند در پست های خود استفاده کنید، با سایر اینفلوئنسرها همکاری کنید، روی پست هایی که مربوط به برند شما هستند نظر دهید و حضور خود را در اینستاگرام قوی نگه دارید. مهمتر از همه، از طرد شدن نترسید. مهم نیست که در چه شغلی هستید، این اتفاق می افتد، اما مهم این است که ادامه دهید.

راز اینفلوئنسر اینستاگرام شماره 5: صاحب صدا و پلتفرم خود باشید

روش جدید بازاریابی استفاده از اینفلوئنسرها و پلتفرم های رسانه های اجتماعی آنهاست. در مورد آن فکر کنید: شما عکاس، کپی رایتر، ویرایشگر و بازاریاب همه کاره هستید—یک بسته خلاقانه منحصر به فرد. ناگفته نماند، شما انجمن خود را دارید و از آن پیروی می کنید که پایگاه طرفداران مشتری شما حتی ممکن است به آن نرسد. هنگامی که برندهای بزرگ یا کوچکتر با یک اینفلوئنسر کار می کنند، شبکه بزرگتری ایجاد می کند، به گونه ای که آژانس های تبلیغاتی سنتی نمی توانند.

این یک سرگرمی نیست – پلتفرم خود را داشته باشید! در کارم برایم مهم است که همانطور که هستم ظاهر شوم. من به هر همکاری که با برند من همسو نباشد نه می گویم زیرا ارزش خود را می دانم.

آخرین راز برای تبدیل شدن به یک اینفلوئنسر اینستاگرام

در اینجا یک راز وجود دارد: می توانید اشتیاق خود را برای به اشتراک گذاشتن آنچه دوست دارید و ایجاد محتوا داشته باشید و آن را به یک تجارت واقعی و سودآور تبدیل کنید. وظیفه شما این است که شما را بفروشید. از همان ابتدا سیستم‌های کسب‌وکار را راه‌اندازی کنید که به شما کمک می‌کند حس حرفه‌ای بودن را حفظ کنید، کار بیشتر (و دستمزد بیشتر) و موفقیت کسب‌وکارتان را بالا ببرید.

شما در حال انجام هر نقشی (مدیر، وکیل، حسابدار، حسابدار) هستید، و در حالی که این امر می تواند طاقت فرسا باشد، نکته مهمی که باید به خاطر بسپارید این است که چقدر آزادی اجازه می دهد. اگر منظم بمانید، از سیستم‌های قوی استفاده کنید و به کار خود اعتماد کنید، برندهایی برای کار به سراغ شما می‌آیند.

عشق به کاری که انجام می دهید و اشتیاق انجام آن را هر روز برای امرار معاش در آغوش بگیرید. طرد خواهید شد و اشتباهات زیادی مرتکب خواهید شد (هنوز هر روز در حال یادگیری هستم)، اما هر چه بیشتر در ناراحتی بنشینید، بیشتر رشد خواهید کرد.

و در نهایت، از سرمایه گذاری روی کار خود نترسید تا کار بیشتری به دست آورید. همه از کاری که شما انجام می دهید حمایت نخواهند کرد، اما افرادی هستند که می خواهند شما رشد کنید و موفق شوید (مثل من!) و این به شما بستگی دارد که به کار خود متعهد باشید.

 

بدون نظر

پاسخ دهید

هفده + 19 =