6 نکته برای ایجاد ویدیوهای رسانه های اجتماعی که مردم نمی توانند روی آن کلیک کنند

6 نکته برای ایجاد ویدیوهای رسانه های اجتماعی که مردم نمی توانند روی آن کلیک کنند

6 نکته برای ایجاد ویدیوهای رسانه های اجتماعی که مردم نمی توانند روی آن کلیک کنند

ویدئوی اینترنتی

بر کسی پوشیده نیست که ویدیوی آنلاین یک محرک قدرتمند برای کلیک ها و تعامل برای برندها در رسانه های اجتماعی است. متأسفانه، بسیاری از برندها اشتباهات ویدیویی ساده و در عین حال قابل اجتناب را مرتکب می شوند که باعث می شود محتوای آنها تأثیر معناداری نداشته باشد.

برای رشد واقعی مخاطبان آنلاین خود، فقط اجتناب از اشتباه کافی نیست. شما باید محتوایی با کیفیت بالا ایجاد کنید که کاربران رسانه های اجتماعی را وادار به کلیک کردن کند.

اگرچه این ممکن است ترسناک به نظر برسد، پیروی از چند دستورالعمل و نکته اساسی برای ایجاد ویدیوهای رسانه های اجتماعی شما را در مسیر دستیابی به رشد آنلاین واقعی قرار می دهد.

6 نکته برای ایجاد ویدیوهای رسانه های اجتماعی که باعث جلب توجه می شود

1. ابتدا مخاطب خود را بشناسید

قبل از شروع به تولید ویدیو برای رسانه های اجتماعی، باید یک استراتژی جامع برای کمپین خود ارائه دهید. در نهایت، اگر می‌خواهید محتوایتان مؤثر باشد، باید مخاطبان خود و نوع محتوای ویدیویی را که می‌خواهند در شبکه‌های اجتماعی ببینند، درک کنید.

تحقیقات شما به طور طبیعی باید بر روی علایق مخاطبان هدف تمرکز کند شما متمرکز باشد. به   خاطر داشته باشید که آنها چگونه از پلتفرم های رسانه های اجتماعی مختلف استفاده می کنند تا اطمینان حاصل کنید که ویدیوهای شما با نوع محتوایی که قبلاً با آن درگیر هستند مطابقت دارد.

هرچه مخاطبان خود را بهتر بشناسید، تعیین لحن، تصاویر و موضوع مناسب برای ویدیوهایتان آسان تر خواهد بود.

2. تولید را با ابزارهای ایجاد ویدیو ساده کنید

رسانه‌های اجتماعی با سرعتی سریع حرکت می‌کنند، به این معنی که شما باید خیلی سریع‌تر از تبلیغات تلویزیونی محتوای ویدیویی ایجاد کنید. ابزار خلاقیت مناسب این فرآیند را ساده می کند تا محتوای شما همچنان با برند شما مطابقت داشته باشد و ظاهری حرفه ای داشته باشد.

Boosted یک ابزار عالی برای ویدیوهای رسانه های اجتماعی به لطف قالب های آماده و ابزارهای آسان برای تغییر اندازه ویدیو است. این به کاربران اجازه می دهد تا به سرعت محتوای ویدیویی خود را برای چندین پلتفرم رسانه اجتماعی بهینه کنند.

اگر می‌خواهید یک ویدیوی متحرک بسازید، Animaker منبع ارزشمندی است که به دانش برنامه‌نویسی یا انیمیشن نیاز ندارد. یک شخصیت‌ساز سفارشی با همگام‌سازی خودکار لب، کارهای سنگین انیمیشن را برای تولید کلیپ‌های جذاب انجام می‌دهد.

مشاغلی که به دنبال ادغام ویدیو با پادکست هستند باید به Anchor نگاه کنند . این ابزار پادکست به رونویسی کلیپ های پادکست برای ایجاد یک ویدیوی کوتاه که می تواند از طریق رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شود، کمک می کند.

3. ثانیه های اول را حساب کنید

کاربران رسانه‌های اجتماعی اغلب در فید خبری خود حرکت می‌کنند تا زمانی که به چیزی بر می‌خورند که مورد علاقه آنهاست. به همین دلیل، پنج ثانیه اول هر ویدیو بسیار مهم است.

چند ثانیه اول شانس ویدیوی شما برای ایجاد لحن شما، ارائه یک مشکل و ارائه راه حل، یا حتی مبهوت کردن بیننده با چیزی کاملاً غیرمنتظره است. در نهایت، هدف باید برانگیختن کنجکاوی بیننده باشد. به جای ادامه دادن به پیمایش، دلیل قانع کننده ای برای ادامه تماشا به آنها بدهید.

 

4. از طریق داستان گویی ارتباط عاطفی برقرار کنید

جلب توجه به احساسات بینندگان رسانه های اجتماعی می تواند یک پیشنهاد دشوار باشد، اما اگر می خواهید کلیک ایجاد کنید و بازدیدها را تکرار کنید، کاملا ضروری است.

در حالی که احساسات مناسب می تواند بر اساس موضوع ویدیوی شما متفاوت باشد، زمانی که محتوای خود را به عنوان یک داستان قاب می کنید، به احتمال زیاد پاسخ احساسی دریافت خواهید کرد. تحقیقات هاروارد بیزینس ریویو نشان می‌دهد که مغز ما با شنیدن داستان‌های عالی، اکسی توسین ترشح می‌کند که به ایجاد یک تجربه پیوند بین شنونده و داستان‌گو کمک می‌کند – در این مورد، برند شما.

فقط حقایق برش خورده را در مورد محصولات یا خدمات برند خود ارائه نکنید. از ویدیو برای قرار دادن آنها در چارچوب یک داستان جذاب و جذاب استفاده کنید، و مخاطبان شما به مراتب بیشتر درگیر خواهند شد.

5- چیز ارزشمندی را آموزش دهید

محتوای ویدیویی که کاربران را وادار به توقف و توجه می کند، به سمت آموزش و اطلاع رسانی به کاربران گرایش پیدا می کند. در واقع MediaKix گزارش می دهد که بررسی ها و آموزش های محصول دومین و سومین دسته بندی ویدیویی محبوب در یوتیوب هستند. پرسش و پاسخ، مستندات و مصاحبه ها نیز در میان 10 مورد برتر قرار دارند.

این امر به ویژه برای برندهایی ارزشمند است که بعید است محتوای زیادی در سایر دسته‌های محبوب تولید کنند، مانند وبلاگ‌ها، ویدیوهای «واکنشی» یا چالش‌ها.

محتوای آموزشی به عنوان ارزش واقعی برای کاربران رسانه های اجتماعی دیده می شود. وقتی محتوای ویدیوی شما اطلاعات مفیدی را ارائه می‌کند، برای محتوای بیشتر شما بازمی‌گردند و شما خود را به عنوان یک مرجع خاص معرفی خواهید کرد.

6. با پلت فرم سازگار شوید

امروزه، راه‌های بیشتری برای مخاطبان شما برای استفاده از ویدئوهای رسانه‌های اجتماعی نسبت به قبل وجود دارد. در حالی که برخی از پلتفرم ها مشابه هستند، اما هر کدام ویژگی ها و تنظیمات متمایز خود را دارند که ویدیوها باید به آنها پایبند باشند.

به بیان ساده، بین ویدیویی که در TikTok پست می شود و ویدیویی که در صفحه فیس بوک شما قرار می گیرد، تفاوت زیادی وجود دارد. حتی زمانی که شما جمعیت‌شناسی یکسانی را هدف قرار می‌دهید، مخاطبان هنگام استفاده از هر پلتفرم انتظار انواع مختلفی از ویدیوها را دارند.

به عنوان بخشی از استراتژی کمپین خود، در نظر بگیرید که چگونه می توانید محتوای مشابه را با هر پلتفرم مناسب تر تطبیق دهید. شاید TikTok مکان مناسبی برای یک ویدیو آموزشی یا اطلاعاتی به نظر نرسد، اما محتوای آموزشی میلیاردها بازدید در این پلتفرم را به خود اختصاص داده است. این به تطبیق با فرمت ترجیحی پلت فرم بستگی دارد.

کلیک بر روی ویدیوهای رسانه های اجتماعی شما باعث افزایش درآمد می شود

در حالی که تولید ویدیوی با کیفیت یک الزام مطلق است، چیزی که در نهایت باعث ایجاد یا شکست محتوای ویدیوی شما می شود، توانایی آن در برقراری ارتباط با مخاطبان هدف شما است. با پیروی از این نکات برای ایجاد ویدیوهای رسانه های اجتماعی، از جمله متناسب کردن محتوای خود با علایق مخاطبان و انطباق بر اساس پلتفرم های مختلف رسانه های اجتماعی موجود، کلیک و درآمد خواهید داشت.

بدون نظر

پاسخ دهید