9 ویژگی سوپراستار که هر فروشنده ای برای شکست دادن ترس و بلند شدن به آن نیاز دارد

9 ویژگی سوپراستار که هر فروشنده ای برای شکست دادن ترس و بلند شدن به آن نیاز دارد

 

9 ویژگی سوپراستار که هر فروشنده ای برای شکست دادن ترس و بلند شدن به آن نیاز دارد

تاجر سوار یک پیکان آماری می شود

 

احساس ترس به عنوان یک فروشنده معمول است، اما این چیزی است که 100% باید برای موفقیت بر آن غلبه کنید. اگر مراقب نباشید، ترس می تواند زندگی شما را کنترل کند و پتانسیل شما را هدر دهد. فروش برای افراد ترسو شغلی نیست، و بسیاری از فروشندگان متوسط ​​به دلیل فرصت‌هایی که استفاده نمی‌شوند و رویاهایی که دنبال نمی‌شوند، پر از پشیمانی می‌شوند. اگر یاد نگیرید که چگونه بر ترس های خود غلبه کنید و برخیزید، در خطر زندگی با پشیمانی هستید.

غلبه بر ترس های خود اولین گام در سفر شما برای تبدیل شدن به یک فرد عمل است. شما شخصیت اصلی داستان خود هستید و مهم است که مانند آن رفتار کنید. فروشندگان متوسط ​​می دانند چه کاری باید انجام دهند، اما بهانه ای برای عدم پیگیری آن می آورند. برای اینکه یک فروشنده فوق‌العاده باشید، باید زمانی اقدام کنید که دیگران تسلیم شوند.

در اینجا 9 ویژگی ضروری است که شما برای کنترل حرفه و آینده خود به آنها نیاز دارید. این ویژگی‌ها را توسعه دهید که هر فروشنده‌ای به آن نیاز دارد، و شما آماده خواهید بود تا هر روز برخیزید.

9 ویژگی ضروری که هر فروشنده ای برای غلبه بر ترس به آن نیاز دارد

1. نگرش مثبت

نگرش شما ارتفاع شما را تعیین می کند. یک ضرب المثل بومی آمریکایی از ما می خواهد که از هر روز بهترین استفاده را ببریم زیرا “وقتی خورشید غروب می کند، بخشی از زندگی شما را با خود می برد.”

شما باید از هر روز نهایت استفاده را ببرید و این با نگرش مثبت شروع می شود. آیا قرار است فردی باشید که روحیه خود و دیگران را بالا ببرد؟ یا می‌خواهید قهوه‌تان را بخورید و سپس در طول روز شکایت کنید؟ انتخاب کاملاً با شماست، اما به یاد داشته باشید که هر نفسی که بازدم می شود برای همیشه از بین می رود. نگرش اکتان موجود در مخزن شما برای حرکت شما است و کاملاً تحت کنترل شما است.

پدرم به من می گفت که از کلمه “نمی توانم” متنفر است. وقتی با کلاس‌های اسپانیایی‌ام مشکل داشتم، او می‌گفت: «به خود بگویید اسپانیایی سخت است، اما اگر خودتان استفاده می‌کنید، از معلمان کمک بگیرید و تمرین کنید، و می‌توانید آن را یاد بگیرید.» این یک ترفند مفید برای بهبود نگرش من بود.

در اینجا چند ایده در مورد چگونگی ایجاد نگرش بهتر وجود دارد:

  • اطراف خود را با افرادی احاطه کنید که می خواهید از آنها تقلید کنید.
  • به خودت تغذیه مثبت بده آنچه می خوانید و گوش می دهید باید به شما روحیه دهد و الهام بخشد، نه اینکه شما را پایین بیاورد.
  • مراقب خودگویی خود باشید آیا به خود می گویید نمی توانید کاری انجام دهید؟ مراقب آنچه به خود می گویید باشید. شاید باورتان شود.
  • از همان ابتدا متعهد شوید که یک روز مثبت داشته باشید. با قدردانی و عزم از خواب بیدار شوید و این طرز فکرها را در طول روز ادامه دهید.

2. همدلی

باور کنید یا نه، همدلی بخش مهمی از شغل شما و یکی از ویژگی های کلیدی هر فروشنده است. شما باید در هر کاری که انجام می دهید یک رویکرد مشتری محور ایجاد کنید. اگر در حال ایجاد یک پیشنهاد فروش هستید، به خواندن آن از دیدگاه گیرنده فکر کنید.

یکی از اولین مدیران فروش من با من در میان گذاشت که مردم اهمیتی نمی‌دهند که شما چقدر می‌دانید تا زمانی که بدانند چقدر برایتان اهمیت دارد. مردم از افرادی که به آنها اهمیت می دهند خرید می کنند. به شرکت ها و متخصصان فروش فکر کنید که مکرراً از آنها خرید می کنید. این احتمالاً نه تنها به دلیل قیمت ها یا محصولات آنها است، بلکه به این دلیل است که آنها اهمیت می دهند که تجربه خرید را بیشتر در مورد شما نسبت به خودشان ایجاد کنند.

در اوایل کار فروش، پیشنهادی برای راه حل اتوماسیون فروش ارائه کردم و مشتری من دچار حمله قلبی شد. مردم اغلب به شوخی می گویند که مشتریانشان به معاملات عالی چنین واکنشی نشان می دهند، اما این مشتری یک اورژانس پزشکی واقعی داشت، درست در میانه فروش من. البته ما احیای قلبی ریوی را شروع کردیم و تحت مراقبت های پزشکی فوری او قرار گرفتیم. از آنجایی که او برای این دیدار به خارج از کشورش سفر کرده بود، ما هم در بیمارستان به ملاقاتش رفتیم و برایش گل آوردیم تا خیالش راحت شود. این یک موقعیت منحصر به فرد بود، اما نشان دادن همدلی واقعی برای مشتریان بخش مهمی از ایجاد احساس راحتی در آنها با شما است.

همدلی چیزی است که باید هر روز تمرین کرد. مردم در نبردهای خودشان می‌جنگند، و اندکی دلسوزی راه طولانی را در پی دارد. فقط به یاد داشته باشید که هر تعامل فروش شامل یک انسان زنده است که دارای احساسات، رویاها و آرزوهاست. می‌توانید همدلی خود را در یک ایمیل ابراز کنید—لازم نیست مشکل بزرگی باشد. تنها شرط این است که خودت را به جای دیگران بگذاری. همدل بودن یعنی تعلیق قضاوت و ملاقات با مردم در جایی که هستند.

مردم شاین یکدیگر را نصیحت می‌کردند که تا زمانی که دو ماه را در مقرنس‌هایشان قدم نزنید، دیگران را قضاوت نکنید. وقتی یاد می گیرید با همدلی بیشتری زندگی کنید، مقابله با چالش ها و آنچه با آن روبرو هستید معنادارتر می شود.

3. انعطاف پذیری

زندگی پر از شکست است؛ اگر می‌خواهید از پس چالش‌های فروش برآیید، باید بتوانید به سرعت به عقب برگردید.

وقتی فروش خوب پیش نمی رود، بهترین رویکرد این است که به دنبال بازخورد باشید، آنچه را که می توانید اصلاح کنید و دوباره تلاش کنید. یکی از مدیرانم می‌گفت: «بیایید بیش از 20 پله از ورودی اصلی خارج نشویم، قبل از اینکه بازخوردمان را در مورد اینکه چه کار کرده و چه کار کرده است، به اشتراک بگذاریم.» من این را “قانون 20 قدم” می نامم و هنوز هم از آن پیروی می کنم.

جستجوی مداوم برای یافتن چیزهایی که موثر بوده و چه چیزی مفید نیست، شما را با شکست های کوچک راحت تر می کند و به ایجاد فرهنگ بهبود مستمر کمک می کند. این نوع خود انعکاس، شما را انعطاف پذیرتر می کند، یکی از مهمترین ویژگی هایی که هر فروشنده ای به آن نیاز دارد.

4. اصالت

یافتن و تجسم خود واقعی خود، اعتماد به نفس بالا رفتن را در شما تقویت می کند. اصالت یکی از ویژگی های کلیدی است که هر فروشنده ای به آن نیاز دارد زیرا در فروش اصالت شما را مجبور می کند آسیب پذیرتر باشید که به شما کمک می کند با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید.

اما معتبر بودن در دنیای امروز سخت است. ما دائماً با تصاویر و پیشنهادهایی در مورد چگونگی ظاهر، لباس پوشیدن و رفتارمان بمباران می‌شویم. برای معتبرتر شدن، باید بسیاری از «آشغال‌های درونی» را که مهم نیستند رها کنید و روی ایجاد بهترین نسخه از خودتان کار کنید.

به این واقعیت توجه کنید که همه ما افراد ناقصی هستیم که در دنیایی ناقص زندگی می کنیم. معتبر بودن به این معنی است که متواضعانه اعتراف کنید که علامت نامرئی که می پوشید همیشه می گوید “در حال ساخت” – در حالی که ممکن است در زمینه های مختلف تسلط داشته باشید، هنوز جای پیشرفت وجود دارد.

مسئولیت پذیری و مربیگری نیز به شما کمک می کند اصالت بیشتری داشته باشید. پیدا کردن شریکی که برای کمک به رشد شما سرمایه گذاری می کنند و شما را در قبال کاستی هایتان مسئول می دانند، دستور العملی برای رشد معنادار است. اطراف خود را با افرادی احاطه کنید که با احترام شما را در مورد BS و نقاط کور صدا می کنند. به اشتراک گذاشتن بازخورد صادقانه و منفی با افرادی که به آنها اهمیت می دهیم می تواند چالش برانگیز باشد، اما بسیار مهم است. پیشینه ای از صداقت و مسئولیت پذیری با افراد اطراف خود ایجاد کنید. به آنها اجازه دهید بدانند که برای کمک آنها ارزش قائل هستید و اگر حقیقت را بیان کنند، هیچ انتقامی علیه آنها انجام نخواهید داد.

همچنین مهم است که با خودتان معتبر باشید. آیا خودتان را می‌بینید که می‌گویید: «من ورزش می‌کنم، بهتر غذا می‌خورم، غیبت نمی‌کنم»، اما بعد دقیقاً همین کارها را انجام دهید؟ وقتی با خودتان صادق‌تر شوید، در نتیجه با اطرافیانتان بازتر خواهید شد و در مسیر زندگی‌تان با اصالت بیشتری خواهید بود.

5. اشتیاق

اشتیاق در مورد بهره بردن از چیزی است که شما را به حرکت در می آورد و از احساساتی که برای برانگیختن شما ایجاد می کند سرمایه گذاری کنید. نویسنده پرفروش سایمون سینک می نویسد: «کار سخت برای چیزی که به آن اهمیت نمی دهیم استرس نامیده می شود. سخت کار کردن برای چیزی که دوستش داریم، اشتیاق نامیده می شود.»

وقتی تلاش خود را برای چیزی که دوست دارید می‌ریزید، اشتیاق خود را نشان می‌دهد. کار بی دردسر به نظر می رسد. صبح ها شما را از خواب بیدار می کند و دلیلی است که شب ها و ساعات طولانی را تحمل می کنید. اشتیاق در درون رشد می کند و در ظاهر ظاهر می شود. چرا به فروش علاقه دارید؟ نیروی محرک را شناسایی کنید و از آن برای ایجاد انگیزه در خود استفاده کنید.

 

6. اعتماد به نفس

وقتی زمان بلند شدن شما فرا رسیده است، اعتماد به نفس ضروری است. هر چند این یک تعادل ظریف است. اعتماد به نفس بیش از حد می تواند شما را بی پروا کند، که می تواند به اندازه ترسو مضر باشد. به یاد دارم که از یک مقیاس پروفایل برای استخدام‌های جدید استفاده می‌کردم که در یک طرف خود نفس و در طرف دیگر عقل داشتند. هرکسی که بیش از حد به سمت یکی از افراط ها منحرف می شد، نامزد نامطلوبی بود.

اعتماد به نفس بیش از حد و نفس شما، اعمال شما را هدایت می کند. کافی نیست، و برای برقراری ارتباط با دیگران دچار مشکل خواهید شد. تعادل صحیح اعتماد به نفس به شما این امکان را می دهد که در هر شرایطی برتر باشید و در مواجهه با چالش ها قیام کنید.

7. تعهد

اگر می‌خواهید با چالش‌هایی روبرو شوید، باید خودتان را کاملاً متعهد کنید. تعهد یکی از ویژگی های کلیدی هر فروشنده برای موفقیت است. تعهد با وعده‌های کوچک شروع می‌شود، اما اگر مردم به شما اعتماد کنند که به قول خود در مورد چیزهای کوچک پایبند باشید، به زودی برای مقابله با چیزهای بزرگ‌تر به شما اعتماد خواهند شد. توسعه تعهد به این معناست که هر روز حاضر شوید و آنچه را که گفته اید انجام دهید، حتی زمانی که هیچ کس به آن نگاه نمی کند. تبدیل به فردی شوید که می توان روی آن حساب کرد.

در تجارت، عدم تعهد می تواند تیم فروش را فلج کند و روحیه را از بین ببرد. زمانی برای شرکتی کار می‌کردم که در آن همه اعضای تیم بی‌رحمانه با یکدیگر رقابت می‌کردند، حتی تا حدی که سرنخ‌ها را سرقت می‌کردند. در روز اول، مدیر دفتر به من گفت که در پایان روز مطمئن شوم که میز کارم را قفل کرده ام. وقتی پرسیدم که آیا در ساختمان مشکل جرم و جنایت وجود دارد، او پاسخ داد که نباید به کسی امتیاز بدهم. مردم هر زمان که می توانستند سرنخ ها و انعام ها را از یکدیگر می دزدیدند. محیطی سخت بود و نمی شد روی کسی حساب کرد. من یک ماه با آنها ماندم، سپس تصمیم گرفتم در جایی کار کنم که همکاران به تیم متعهد باشند، نه فقط به خودشان.

محیطی را بیابید که حس تعهد مشترک را تقویت کند و هر روز الهام گرفته می‌شوید.

8. تمرکز کنید

تمرکز گاز موجود در مخزن شماست. به موفقیت کمک می کند و به شما امکان می دهد نویز را تنظیم کنید. افراد ثروتمند و موفق تمرکز بالایی دارند و به آنها اجازه می‌دهد تا در برابر هر چالشی که برایشان پیش می‌آید غلبه کنند.

افراد متمرکز بر اساس تقویم خود زندگی می کنند و قرارهای خود را حفظ می کنند و این نوع رفتار هدفمند است که آنها را موفق می کند. متمرکز ماندن به شما کمک می کند 100% از توجه خود را به اهداف خود اختصاص دهید و به شما امکان می دهد هوشمندتر و کارآمدتر کار کنید.

9. نظم و انضباط

در نهایت، نظم و انضباط به شما کمک می کند تا بلند شوید. نظم و انضباط هنر انجام دادن کارهای ضروری است، حتی زمانی که هیچ حرکتی برای شما باقی نمانده است. این تمرین پایبندی به عادات و اهداف خود است، حتی زمانی که هیچ کس به شما نگاه نمی کند. این در مورد قرار دادن کار به جای انتخاب راه آسان است.

روزهایی خواهند بود که باید باسن خود را از رختخواب بلند کنید و برای رسیدن به اهدافتان سخت تلاش کنید. اگر می خواهید در فروش خوب شوید، باید با نظم و انضباط دوست شوید.

9 ویژگی که هر فروشنده ای به آن نیاز دارد: چگونه اندازه گیری می کنید؟

اکنون که این ویژگی‌ها را مطالعه کردید که هر فروشنده به آن نیاز دارد، ببینید چگونه مقایسه می‌کنید. با استفاده از سه خصیصه اصلی که در آنها بیشتر احساس اطمینان می کنید و قرار دادن آنها در یک گروه شروع کنید. در مرحله بعد، آنها را به ترتیب رتبه بندی کنید، با بالاترین رتبه صفتی که در زندگی خود کاملاً از آن مطمئن هستید.

اکنون، همین کار را برای سه ویژگی که فکر می کنید باید بیشترین کار را انجام دهید، انجام دهید. و در نهایت سه صفت میانی باقیمانده را گروه بندی کنید. وقتی کارتان تمام شد، سه گروه از صفات خواهید داشت که همگی از بالاترین به پایین‌ترین رتبه‌بندی شده‌اند. آیا متوجه چیزی می شوید؟

اکنون، هر یک از ویژگی‌ها را مرور کنید و مثال‌هایی بیاورید که چه زمانی بهترین بوده‌اید و چه زمانی بدترین بوده‌اید. این چگونه به نظر میرسد؟ زمانی که محدوده رفتار خود و نقاط قوت خود را بدانید، آنگاه می توانید کار خودسازی را شروع کنید.

برخی از این ویژگی‌ها که هر فروشنده‌ای به آن نیاز دارد، ممکن است به‌طور باورنکردنی سخت باشد – انتظار این را داشته باشید. شما هرگز در تمام 9 ویژگی خوب نخواهید بود. روی چند مورد تمرکز کنید که بتوانید روی آنها تمرین کنید و در آنها مربی شوید. اگر متعهد به رشد شخصی باشید و برای ایجاد بهترین ها در خود تلاش کنید، در صورت نیاز قیام خواهید کرد. سوپراستار درونی شما منتظر است تا به مشتریان و مشتریان احتمالی شما معرفی شود.

 

بدون نظر

پاسخ دهید

17 − 6 =