استراتژی های پیشرفته سئوی محلی برای افزایش دید موتورهای جستجو

استراتژی های پیشرفته سئوی محلی برای افزایش دید موتورهای جستجو

استراتژی های پیشرفته سئوی محلی برای افزایش دید موتورهای جستجو

سئو

 

درست مانند تمام بخش‌های بهینه‌سازی موتور جستجو، سئوی محلی همچنان در حال تکامل است. این امر به ویژه در حال حاضر صادق است زیرا تکامل ابزارهای هوشمند به ما این امکان را داده است که به راحتی از طریق دستگاه های مختلف تلفن همراه به اینترنت دسترسی داشته باشیم.

متأسفانه، به دلیل سرعت بسیار زیاد رشد فناوری که در حال حاضر شاهد آن هستیم، اکثر متخصصان سئو با تمام کارهایی که می توانید برای رتبه بندی موتورهای جستجوی محلی انجام دهید، به روز نیستند. آنها فقط از استراتژی‌های رایج استفاده می‌کنند، مانند دریافت فهرست‌ها در «Google برای کسب‌وکار من» یا دایرکتوری‌های مشابه. اگر این تمام کاری است که شما انجام می دهید، رتبه بندی شما به آن اندازه که می تواند بالا نخواهد بود.

آیا می خواهید در جستجوهای محلی رتبه بالاتری کسب کنید؟ اگر چنین است، استفاده از این استراتژی های پیشرفته سئو محلی را شروع کنید.

1. بر روی دید تمرکز کنید، نه بر رتبه بندی

طبیعی است که بخواهید در جستجوهای محلی رتبه بالاتری داشته باشید، اما اگر این تنها هدف شما باشد، برای رسیدن به رتبه اول با مشکل مواجه خواهید شد. همچنین، تنها رتبه‌ها و فهرست‌های برتر نیستند که ترافیک زیادی دریافت می‌کنند، و این همان چیزی است که سئوی محلی را بسیار منحصر به فرد می‌کند.

وقتی می‌گویم روی دید تمرکز کنید، منظورم تسلط و کنترل بر املاک جستجو است. اگر رقابت شما با استراتژی رهبری بصری رتبه بندی شود، یک رتبه بالا کافی نیست. سئوی محلی خوب مانند بهینه سازی موتورهای جستجوی معمولی فقط بر روی دریافت لینک ها و نقل قول ها تمرکز نمی کند. همچنین شامل یک جنبه بصری است که معمولاً توسط صاحبان مشاغل فراموش می شود.

به عنوان یک مثال بسیار ساده، اگر کسب و کار شما در Google My Business رتبه بالایی دارد، اما از نظر بصری جذاب نیست، رقبای لیست شده پس از شما ممکن است ترافیک بیشتری را صرفاً به این دلیل که جذاب تر به نظر می رسند، دریافت کنند. به یاد داشته باشید که بیشتر جستجوهای محلی در صفحه نمایش های کوچکتر انجام می شود، بنابراین تصاویر و ویدیوها حتی از جستجوهای معمولی دسکتاپ اهمیت بیشتری پیدا می کنند.

2. از تحقیقات کلیدواژه SEO محلی استفاده کنید

در سئو، می دانید که به تحقیق در مورد کلمات کلیدی نیاز دارید. اما تعداد کمی از مردم می دانند که تحقیق در مورد کلمات کلیدی سئو محلی با تحقیقات کلمات کلیدی معمولی متفاوت است. به طور معمول، این فرآیند ساده تر است، حتی اگر اشتباه گرفتن آن بسیار آسان تر باشد.

خبر خوب این است که رقابت برای کلمات کلیدی محلی کوچکتر است. به همین دلیل است که باید موارد مناسب را انتخاب کنید، زیرا در بازه زمانی کوتاه تری نتایج بهتری را برای شما به ارمغان می آورند.

با طوفان فکری کلمات کلیدی اولیه خود شروع کنید. فرمول این بسیار ساده است: “[خدمات شما] در [محل].” مثلا:

  • باشگاه بدنسازی در نیویورک
  • دوچرخه فروشی در ملبورن
  • هتل در بروکلین
  • فروشگاه مواد غذایی در سانفرانسیسکو

همه خدمات و محصولات را با تمام مکان‌هایی که دارید یا خدمات ارائه می‌کنید ترکیب کنید. این فهرستی جامع از کلیدواژه‌های بذر محلی برای استفاده در اختیار شما قرار می‌دهد.

با استفاده از تطابق دقیق خود را خسته نکنید زیرا گوگل در شناسایی شاخص های مربوط به مکان بسیار خوب است. به عنوان مثال، شخصی در بروکلین ممکن است فقط «هتل» را تایپ کند و فهرستی از هتل‌های نزدیک به مکان فیزیکی که جستجو از آنجا انجام شده است را دریافت می‌کند.

3. رقابت خود را تجزیه و تحلیل کنید

در هر نوع تلاش بازاریابی ، تجزیه و تحلیل رقابت برای موفقیت کمپین حیاتی است. همین امر را می توان در مورد سئوی محلی نیز گفت. رقبای خود را شناسایی کنید و آنها را وارد ابزارهای تحقیقاتی مانند SpyFu ، Ahrefs یا SEMRush کنید. سپس رتبه های رقابت برای کلمات کلیدی مختلف محلی را مشاهده خواهید کرد. اینها همه کلمات کلیدی بالقوه ای هستند که می توانید هدف قرار دهید.

همچنین می توانید پروفایل بک لینک رقبای محلی را تجزیه و تحلیل کنید. این به شما کمک می‌کند رسانه‌ها، وبلاگ‌ها و منابع محلی را پیدا کنید که از آنجا می‌توانید بک لینک‌های ارزشمندی دریافت کنید.

4. همه نقل قول های خود را با دقت بهینه کنید

اکثر مردم می دانند که نقل قول های محلی سیگنال های رتبه بندی محلی بسیار مهمی هستند. نقل‌قول‌های محلی اشاره‌ای به کسب و کار/شرکت شما در یک محیط آنلاین هستند. این شامل ذکر در وب‌سایت‌های خاص صنعت، فهرست راهنمای کسب‌وکار، وبلاگ‌ها یا وب‌سایت‌های محلی مرتبط می‌شود. با این حال، چیزی که آنها اغلب متوجه نمی شوند این است که اشتباه کردن آنها چقدر آسان است. برای رتبه‌بندی محلی بالاتر، دریافت استناد کافی نیست. آنها همچنین باید سازگار باشند.

مشکل بزرگ این است که شما اغلب استنادهایی دریافت می کنید بدون اینکه حتی از آنها آگاه باشید. اگر آنها سازگار نباشند، رتبه شما پایین تر از آنچه می تواند باشد خواهد بود. به عنوان مثال، ممکن است برخی از تفاوت های جزئی در آدرس ضبط شده وجود داشته باشد، که بخش مهمی از NAP (نام، آدرس و شماره تلفن) است که در یک نقل قول گنجانده شده است.

هر زمان که نقل قول نادرستی را پیدا کردید، تمام تلاش خود را برای رفع آن انجام دهید. این اغلب به آسانی ارسال یک ایمیل و اطلاع دادن به مدیر وب سایت از خطا است. و هنگامی که نقل قول های اضافی ایجاد می کنید، از همان NAP ثابت استفاده کنید.

 

5. بهینه سازی روی صفحه محلی خود را بهبود بخشید

پس از اتمام تحقیقات کلیدواژه محلی خود، زمان بهینه سازی محتوای وب سایت خود فرا رسیده است. خوشبختانه، این عمدتاً به این معنی است که شما دقیقاً از همان شیوه‌های بهینه‌سازی که در همه استراتژی‌های رتبه‌بندی استفاده می‌کنید، استفاده می‌کنید. با این حال، برخی از استراتژی های پیشرفته سئو محلی می تواند به شما کمک کند:

ابتدا صفحه اصلی را بهینه کنید

برخلاف تصور بسیاری از افراد، شما نباید صفحه اصلی را برای کلمات کلیدی محلی بهینه کنید. به جای آن باید بر روی آن دسته از کلمات کلیدی تمرکز کنید که برای کل پایگاه مشتری قابل استفاده هستند. از آن کلمات کلیدی با بالاترین فرصت استفاده کنید.

اگر کسب و کار شما به مکان بستگی دارد، مانند یک هتل، یک ابزار صفحه اصلی اضافه کنید که به بازدیدکنندگان امکان می دهد بر اساس موقعیت مکانی جستجو کنند. هر چیز دیگری می تواند مانند سئوی معمولی باشد. بعد، به صفحات فرود محلی بروید.

صفحات فرود محلی را بهینه کنید

شما باید برای هر مکانی که دارید یک صفحه فرود متفاوت ایجاد کنید و هر یک از این صفحات باید کلمات کلیدی محلی خود را داشته باشد. داده های NAP باید به محتوا اضافه شود.

همچنین، برای هر صفحه فرود، محتوایی با هدف جغرافیایی ایجاد کنید. این کار را با شناسایی ویژگی هایی که مکان را منحصر به فرد می کند انجام دهید. شامل داستان های موفقیت آمیز نوشته شده توسط مشتریان محلی و برجسته کردن هر گونه بررسی مثبت. همچنین می توانید دستورالعمل های خاص پارکینگ و حمل و نقل را به همراه سایر جزئیات مربوط به مکان خاص اضافه کنید.

نکته ای که باید به خاطر بسپارید این است که هر صفحه فرود محلی منفرد باید تا حد امکان مفید و منحصر به فرد باشد.

از نشانه گذاری طرحواره استفاده کنید

نشانه گذاری طرحواره در سئوی محلی اهمیت بیشتری پیدا می کند. این یک فرم داده ساختار یافته است که به وب سایت اضافه شده است. هدف آن کمک به موتورهای جستجو برای نمایش نتایج آموزنده بیشتر است.

برای مکان‌های فیزیکی، می‌توان از انواع مختلف نشانه‌گذاری مکان برای نمایش سریع جزئیات مکان، ساعت‌ها و موارد دیگر استفاده کرد. راهنمای نشانه‌گذاری داده‌های ساختاریافته از Google را بررسی کنید تا نشانه‌هایی در مورد نحوه انجام صحیح آن بیابید. فقط مطمئن شوید که NAP شما سازگار است.

از استراتژی های پیشرفته SEO محلی نتیجه بگیرید

سئوی محلی همچنان در حال تکامل است. هر ماه پیچیده تر می شود و حتی با خواندن این کلمات استراتژی های جدیدی ایجاد می شود. این استراتژی‌های پیشرفته سئو محلی به شما کمک می‌کند تا در رتبه‌بندی محلی بالاتر بشوید، اما باید همیشه مراقب صنعت باشید و ببینید متخصصان چه می‌گویند. آخرین مطالعات موردی را بررسی کنید و اغلب استراتژی سئوی محلی خود را برای بهترین نتایج ممکن تطبیق دهید.

بدون نظر

پاسخ دهید

هفده + 13 =