برای یک شغل جدید در فروش آماده هستید؟ چگونه به مصاحبه شغلی خود در فروش بپردازیم

برای یک شغل جدید در فروش آماده هستید؟ چگونه به مصاحبه شغلی خود در فروش بپردازیم

 

برای یک شغل جدید در فروش آماده هستید؟ چگونه به مصاحبه شغلی خود در فروش بپردازیم

زن فروشنده در را می زند

اخراج، مرخصی، و تعدیل. ممکن است به این فکر کنید که اکنون زمان بسیار خوبی برای در نظر گرفتن یک حرفه جدید در فروش است – و باید.

آیا می توانید آن را در فروش انجام دهید؟ در حالی که همه برای حرفه فروش مناسب نیستند ، اما این امکان وجود دارد – حتی اگر مجبور باشید از یک حرفه متفاوت عبور کنید. در اینجا نحوه مصاحبه موفقیت آمیز و ایجاد اولین شغل خود در فروش آورده شده است.

آن را اولین فروش خود در نظر بگیرید

شاید فکر کنید فقط افرادی که تجربه فروش دارند برای موقعیت فروش در نظر گرفته می شوند. این ممکن است درست باشد. اما کار شما، اگر هرگز چیزی نفروخته اید، شروع به فروش خود برای این موقعیت فروش کنید.

مصاحبه شغلی خود را به عنوان اولین فروش خود در نظر بگیرید. شما محصول هستید وظایفی که افراد در مشاغل دیگر انجام می دهند نیز در فروش مورد نیاز است: توانایی کار با دیگران. توانایی انتقال اطلاعات جدید. سازماندهی و کنترل فعالیت ها در طول روز کاری.

برای مصاحبه شغلی آماده شوید

در مورد نحوه آماده شدن برای مصاحبه فروش قضاوت خواهید شد. میزان آمادگی ای که در مصاحبه خود انجام می دهید رویکرد شما را به فروش نشان می دهد. نامزدهای ناآماده استخدام نمی شوند. نامزدهای آگاه و آماده به احتمال زیاد دارای مهارت هایی هستند که می توانند به فروش موفق تبدیل شوند.

درباره هر چیزی که می توانید درباره شرکت تحقیق کنید – محصولات، مشتریان و رقابت آن. بدانید که آیا صنعت آن در حال نزول است یا در حال افزایش است. اگر در جستجوی اطلاعات در گوگل هستید، آن را عمیقاً بررسی کنید و 10 صفحه از نتایج Google را مرور کنید. سوالات خود را آماده کنید. فقط مطمئن شوید که آنچه می پرسید چیزی است که قبل از جلسه نمی توانستید یاد بگیرید.

بتوانید ثابت کنید که مهارت های فروش دارید

یک سوالی که می توانید بپرسید این است که شرکت به دنبال چه نوع مهارت هایی در یک نامزد است. ممکن است چیزهایی مانند انعطاف پذیری، انرژی بالا، تمایل به یادگیری، فردی که خود شروع کننده است بشنوید. هنگامی که بدانید شرکت چه می خواهد، کار شما شروع می شود.

اکنون وظیفه شما این است که نشان دهید چگونه تجربیات مرتبطی که ممکن است داشته باشید به مهارت هایی که آنها به دنبال آن هستند تبدیل شود. یک مثال می تواند این باشد که چگونه در یک کلاس آنلاین ثبت نام کردید تا مهارتی را بیاموزید که عملکرد شغلی شما را در آن زمان افزایش دهد. شرکت در کلاس الزامی نبود، اما شما نیاز به بهبود را تشخیص دادید و مهارت های افزایش یافته شما را به کارگر بهتری تبدیل می کند. شما همچنین با تنظیم مجدد برنامه خود در کلاس شبانه شرکت کردید. ثبت نام در کلاس نشان دهنده انرژی بالای شما، شروع کننده بودن شما و انعطاف پذیری شما از زمانی است که برنامه خود را مجددا تنظیم کرده اید. برای اینکه بتوانید برای فروش در نظر گرفته شوید ، لازم نیست تجربه فروش داشته باشید – فقط باید بتوانید ثابت کنید که مهارت های فروش دارید .

مانند یک فروشنده موفق عمل کنید

فروشندگان موفق شنوندگان خوبی هستند، بنابراین در طول مصاحبه خود نشان دهید که شنونده خوبی هستید. درخواست برای توضیح یک سوال این را نشان می دهد. تصور نکنید که می دانید منظور مصاحبه کننده از سؤالات خاص چیست. “درباره خودت به من بگو” را می توان به روش های مختلف پاسخ داد. در پاسخ با «آیا می‌خواهید درباره موفقیت تجاری من یا چیز دیگری بیشتر بدانید؟» نشان می دهد که می خواهید پاسخی هدفمند بدهید. این نشان می دهد که شما در حال گوش دادن هستید.

15 دقیقه زودتر از موعد مقرر، راه دیگری برای نشان دادن این است که مهارت های لازم برای فروشندگی موفق را دارید. یک پوشه، نمونه کار، یا چیزی که به نظر تمیز می رسد برای نگهداری لیست سوالات خود بیاورید. همچنین می توانید سوالات خود را در تبلت یا تلفن همراه داشته باشید. با لیستی از سوالات آماده شده خود، می خواهید نشان دهید که سازماندهی شده اید و می توانید به طور موثر و موثری تماس فروش را مدیریت کنید.

من همچنین دوست دارم هر جلسه فروش را با این سوال به پایان برسانم: “آیا سوالی وجود داشت که باید می پرسیدم که نکردم؟” در اینجا شما گاهی اوقات برخی از اطلاعات مفید را یاد خواهید گرفت. مواقع دیگر، خواهید شنید، “نه، شما تمام آنچه را که فکر می کنم پرسیده اید.” در هر صورت، این نشان می دهد که شما آماده بودید.

آیا باید در فروش باشید؟

فروش حرفه ای شگفت انگیز است. بسیاری از مردم تصورات اشتباهی در مورد فروش دارند، بنابراین آن را به عنوان یک انتخاب شغلی محتمل در نظر نمی گیرند. فروش به معنای کمک به مشتریان برای تصمیم‌گیری عالی برای خرید است – این در مورد دستکاری و اجبار افراد نیست. و می توانید خود را برای حرفه فروش آماده کنید. حالا چه چیزی مانع شما می شود؟

 

 

بدون نظر

پاسخ دهید

5 × پنج =