3 طراحی وب سایت B2B بهترین روش برای تبدیل سرنخ ها

ارزیابی های رهبری

آیا شما یک “رهبر” هستید؟ آیا شما “رهبری را تمرین می کنید؟” تفاوت در چیست؟ آیا ممکن است هر دو را انجام دهید؟ اگر شما و سازمانتان هیچ کدام را انجام ندهید چه؟ دیو اولریچ، استاد بازرگانی رنسیس لیکرت در دانشگاه میشیگان و شریک گروه RBL، می‌گوید که این دو اصطلاح متفاوت هستند – و حتی ممکن است یکی از دیگری مهم‌تر باشد. جان ماتون اخیراً برای کسب اطلاعات بیشتر با دیو صحبت کرد.

هنگام کار با رهبران بر چه مواردی تاکید دارید؟

 1. رهبران با رهبری متفاوت هستند. رهبران افراد کلیدی هستند. رهبری مجموعه‌ای از افرادی است که در یک سازمان توانایی ایجاد می‌کنند. رهبران مهم هستند رهبری اهمیت بیشتری دارد.
 2. رهبران و رهبری برای کارمندان داخل یک شرکت مهم هستند، اما همچنین (حتی بیشتر) برای سرمایه گذاران خارج از آن. سرمایه گذاران می توانند به یک شاخص سرمایه رهبری دسترسی پیدا کنند که ارزش رهبری را برای ارزش گذاری بازار آنها کدگذاری می کند.
 3. رهبری مؤثر کمتر به آنچه رهبران می دانند و بیشتر به ارزشی که برای دیگران ایجاد می کنند مربوط می شود. رهبران رهبری را می سازند.
 4. در حالی که 50 درصد رهبری مستعد است، 50 درصد دیگر را می توان پرورش داد. افراد می توانند رهبران بهتری شوند و سازمان ها می توانند رهبری بهتری ایجاد کنند. این امر مستلزم نظم و انضباط یک برند رهبری است، که در آن اصول رهبری (کد رهبری) با رفتارهای رهبری هماهنگ با مشتریان تکمیل می شود و سپس در طول زمان پایدار می شود (پایداری رهبری).

چگونه این حوزه ها به رهبران کمک می کنند تا ارزشی را به سازمان خود ارائه دهند؟

وقتی رهبران چیزهای درست را بدانند و انجام دهند (کد رهبری)، کمک می کنند:

 • کارکنان بهره وری بیشتری داشته باشند
 • سازمان ها رقابتی تر باشند
 • مشتریان ارتباط بیشتری برقرار کنند
 • سرمایه گذاران اعتماد بیشتری داشته باشند و
 • جوامع تا نتایج پایدارتری داشته باشند

رویکرد شما چه تفاوتی با سایر مشاوران سازمانی دارد؟ چرا این مهم است؟

 1. من/ما تمایل داریم بیشتر بر ارزش ایجاد شده تمرکز کنیم تا فعالیت (برند رهبری). برای مثال، «اصالت» رهبری بدون ایجاد ارزش برای دیگران واقعاً خودشیفتگی است. رهبران باید بر روی نقاط قوت خود برای تقویت دیگران ایجاد کنند.
 2. ما همچنین بر رهبران فردی و رهبری سازمان تمرکز می کنیم.
 3. ما همچنین نظم و انضباط و دقت را برای ارزیابی رهبری (شاخص سرمایه رهبری) به ارمغان می آوریم.
 4. در نهایت، ما می دانیم که به طور مداوم بیشتر و بیشتر در مورد رهبران و رهبری و نحوه ارائه ارزش آنها می آموزیم.

چگونه روابط مشتری شما به رشد و موفقیت منجر شده است؟

ما به ده ها مشتری کمک کرده ایم تا توانایی رهبری خود را ایجاد کنند. این شامل ارزیابی‌های فردی و سازمانی، برنامه‌های آموزشی، مربیگری شخصی، و تنظیم مجدد سیستم‌های منابع انسانی برای حفظ تغییرات می‌شود. ما از تحقیقات لذت می بریم و در بسیاری از مطالعات مقیاس بزرگ در مورد رهبری مؤثر شریک شده ایم، بنابراین اینها فقط هوس ها و نظرات ما نیستند.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − چهارده =