اینفلوئنسر اینستاگرام با تقاضای بالا: چگونه به آنجا رسید

اینفلوئنسر اینستاگرام با تقاضای بالا: چگونه به آنجا رسید

 

اینفلوئنسر اینستاگرام با تقاضای بالا: چگونه به آنجا رسید

کمان meeta vengapally

Meeta Vengapally یک اینفلوئنسر برتر اینستاگرام و همچنین بنیانگذار و مدیر عامل Garnysh است، یک شرکت تناسب اندام و فناوری مستقر در سیلیکون ولی که از ردیابی و تجزیه و تحلیل بلادرنگ برای حمایت از اهداف تناسب اندام و تغذیه استفاده می کند. صفحه نمایه اینستاگرام میتا که به خاطر عکس‌های پر زرق و برق و تأییدات محصولات پر زرق و برقش معروف است ، @meetamoment است ، جایی که او بیش از 182000 فالوور دارد و تعداد زیادی دنبال کننده دارد.

بیش از 500 برند از جمله Target، Bumble Bizz، Amazon، Fresh Beauty، Frigidaire و Sephora برای حمایت و تبلیغات به Meeta مراجعه کرده اند. او همچنین جلد مجلات بسیاری را به عنوان یک تأثیرگذار برتر از جمله Gmaro، Moevir Paris، و Rich & Beautiful جلب کرده است.

ما برای مصاحبه با Meeta نشستیم تا بدانیم او چگونه برای اولین بار شروع به کار کرد، رویکرد او در بازاریابی تأثیرگذار چیست و توصیه های او برای اینکه دیگران چگونه می توانند مشاغل اینفلوئنسر خود را راه اندازی کنند.

AllBusiness: چگونه به عنوان یک تأثیرگذار در اینستاگرام شروع به کار کردید؟

Meeta Vengapally: زمانی که برای اولین بار استارتاپ فناوری و تناسب اندام خود را تأسیس کردم، یک شرکت تناسب اندام با من تماس گرفت تا محصولات جدید آنها را آزمایش کنم و بازخورد ارائه کنم. من در آن زمان کمتر از 5000 فالوور اینستاگرام داشتم. ارائه این نوع بازخورد مناسب به نظر می رسید. من عاشق انجام آن بودم و بقیه آن تاریخ بود. یک همکاری منجر به دیگری شد و اکنون من تیمی دارم که تمام کارش بررسی حمایت‌ها و معاملات روزانه است. با نگاهی به گذشته، کل فرآیند طبیعی و ارگانیک بود.

آل بیزنس: اینفلوئنسر بودن برای شما به چه معناست؟

Vengapally: این سوال خوبی است. وقتی داشتم شروع می کردم، نمی دانستم این چیزی است که هستم. وقتی این چیز شروع به رشد کرد، شنیدم که خودم را یک تأثیرگذار می نامند و در واقع باید معنی آن را جستجو می کردم. این زمانی بود که مفهوم بسیار جدید بود.

meeta vengapally hair

معنای اینفلوئنسر بودن برای من هر روز تغییر می کند. در این لحظه، اینفلوئنسر بودن به معنای به اشتراک گذاشتن و ارتقاء سطح افراد با محتوای من است. من به هر محصول زمان و تمرکزی را که شایسته آن است می دهم، سپس مراقبت می کنم تا محصولاتی را که واقعاً با من و دنبال کنندگانم طنین انداز می شوند به اشتراک بگذارم. من تمام تلاشم این است که مثبت اندیشی کنم و صدایم را به گوش دیگران برسانم. تنها محصولاتی که من آنها را تأیید می کنم، آنهایی هستند که این دیدگاه را حفظ می کنند.

آل بیزنس: “صدای” شما چیست و چه تفاوتی با آن دارد؟

Vengapally: برای من، همه چیز در مورد اصالت است. آنچه در عکس های من می بینید این است که من واقعا هستم. آنچه من به اشتراک می گذارم محصولاتی هستند که واقعا از آنها لذت می برم. من به فالوورهایم احترام می گذارم و می خواهم که من واقعی را تجربه کنند، مهم نیست که چه باشد. تیم من همیشه مرا مسخره می‌کند، زیرا زمان زیادی را صرف می‌کنم تا مطمئن شوم که زیرنویس‌ها بی‌نقص هستند و نظرات من برای هر محصول واقعی و کامل است. تمام موفقیتی که در زندگی از آن برخوردار بوده ام از پذیرش نگرش و حال و هوای خود و وارد کردن آن به هر کاری که به شیوه ای مثبت انجام می دهم حاصل می شود.

آل بیزنس: برندهای زیادی در مورد تبلیغات به شما نزدیک شده اند. چگونه به شما نزدیک می شوند؟ چگونه تصمیم می گیرید که چه کمپین هایی را اجرا کنید؟

Vengapally: اکثر شرکت‌ها از طریق ایمیل یا پیام‌های مستقیم در اینستاگرام با من ارتباط برقرار می‌کنند. وقتی یک درخواست جدید وجود دارد سرگرم کننده است زیرا از آشنایی با آن برند و چیزهایی که آنها ارائه می دهند لذت می برم. اما من باید انتخابی باشم چون فقط در روز زمان زیادی دارم! تصمیم من در مورد اینکه چه کسی را به عهده می‌گیرم بر اساس ارزیابی مناسب بودن آن، تعیین ارزشی است که بتوانم به عنوان تأثیرگذار اضافه کنم یا خیر، و اینکه ببینم آیا محصول با برند شخصی من مطابقت دارد یا خیر. به خاطر داشته باشید که من همسر و مادر دو فرزند هستم، بنابراین برای من مهم است که کمپینی را پیدا کنم که واقعاً متناسب با سبک زندگی من باشد.

 

آل بیزنس: رویکرد شما برای ترویج مشاغلی که به آنها اعتقاد دارید و جلب توجه آنها چیست؟

Vengapally: این قسمت مورد علاقه من است. احساس می‌کنم با شرکت‌هایی که محصولاتی را عرضه می‌کنند که دوست دارم و به آن‌ها اعتقاد دارم، ارتباط واقعی دارم. وقتی صحبت از محصولات زیبایی به میان می‌آید، منطقه‌ای که بیشترین تأییدیه‌ها را دریافت می‌کنم، پیدا کردن چیزی که به من احساس زیبا، ناز و سلامت می‌دهد بسیار نشاط‌آور است. و جوان شد. وقتی این نوع محصولات را با فالوورهایم به اشتراک می‌گذارم، نهایت دقت را به خرج می‌دهم تا به آنها کمک کنم مزایای فوق‌العاده‌ای را که محصول به من می‌دهد درک کنند. شما می توانید بگویید که این مانند بازاریابی است، اما برای من، به اشتراک گذاشتن اشتیاق واقعی من است. من این برندها را مورد توجه قرار می‌دهم زیرا برخلاف آگهی‌های بازرگانی یا مجلات، من یک شخص واقعی هستم که چیزی برای پنهان کردن ندارم. مشترکین من می دانند که عشق من به چیزهای خاصی واقعی است.

آل بیزنس: رویکرد شما برای برندسازی چیست؟

Vengapally: من فکر می کنم این همیشه در حال تغییر است. ما به عنوان انسان همیشه در حال تغییر هستیم. اما از ابتدا، برند من همیشه جسور، توانمند، فراگیر و مبتنی بر مثبت بودن بوده است. من می توانم چیزها را از زوایای مختلف ببینم. این فقط در مورد زنان، مادران، یا تاجران نیست. مخاطبان من مرد و زن هستند، با هر اندازه و رنگ و از اقشار مختلف. صادقانه بگویم، من روی برندسازی تمرکز نمی کنم. من صرفاً به آنچه هستم و جهان را چگونه می بینم صادق هستم. این به طور طبیعی برای من یک برند ایجاد می کند. باز هم، اصالت راه طولانی را طی می کند.

ابزار صورت meeta vengapally

AllBusiness: چرا بسیاری از کسب و کارها از بازاریابی تأثیرگذار استفاده می کنند؟ چه فوایدی می بینند؟

Vengapally: من از صمیم قلب معتقدم که بازاریابی تأثیرگذار آینده است. دوران تبلیغات تلویزیونی روی صحنه رفته است. دیگر کسی به این چیزها اعتقاد ندارد. از نگاه کردن به تبلیغات مجلات براق با مدل هایی که به هیچ وجه با آنها ارتباطی ندارم خسته شده ام. من می‌خواهم افراد واقعی با زندگی واقعی را ببینم که محصولات معنی‌دار و مفید را به نمایش می‌گذارند. منحصربه‌فردترین چیز در مورد اینفلوئنسر مارکتینگ این است که اینفلوئنسر در زندگی روزمره خود با استفاده از محصول دیده می‌شود. این واقعیت است، و من معتقدم مردم به احتمال زیاد پولی را که به سختی به دست آورده‌اند را صرف چیزی ملموس مانند آن می‌کنند. آنها محصول را می خرند زیرا مشاهده کرده اند که توسط شخصی مورد اعتماد و تحسینش بررسی شده است. شرکت هایی که اینفلوئنسرها را پذیرفته اند، شرکت های پیشرو هستند.

AllBusiness: چگونه توانستید این همه فالوور جمع کنید؟

Vengapally: محتوا پادشاه است. ارائه بهترین محتوا به طور مداوم با مردم طنین انداز می شود و ارائه آن با استفاده از خود واقعی شما حتی قدرتمندتر است. برای من، این یک اثر موج دار بود. از آنجایی که من محتوای با کیفیتی را که مردم دوست دارند منتشر می کنم، آنها آن محتوا را به اشتراک می گذارند و این برای من فالوورهای بیشتری به ارمغان می آورد. اساساً با اشتراک گذاری فالوورهای خود را در اینستاگرام افزایش می دهید.

ارائه هدایا توسط برندهای مختلف نیز ارزشمند است. این یکی از راه‌های مورد علاقه من برای رشد به‌عنوان یک تأثیرگذار است، زیرا چیزی سرگرم‌کننده و تعاملی برای فالوورهایم ارائه می‌کنم. آنها یک لگد از آن دریافت می کنند.

نکات مهم من این است: مخاطبان و خودتان را بشناسید، محتوای خود را مرتبط و قابل اشتراک گذاری کنید و همیشه آن را سرگرم کننده نگه دارید.

AllBusiness: چه چیزی را به کسی که می خواهد یک تأثیرگذار شود توصیه می کنید؟

Vengapally: مراقب کیفیت محتوای خود باشید. هرگز تنبل نباش قلب و ذهن خود را باز کنید، دید روشنی داشته باشید و مطمئن شوید که محصولات را به بهترین شکل به نمایش می گذارید. من و تیمم در مورد هر محصولی که بر عهده می گیریم کاملاً دقیق هستیم. ما طوفان فکری می‌کنیم، ایده‌های منحصربه‌فردی ارائه می‌کنیم و مطمئن می‌شویم که همه چیز به بهترین شکل ممکن انجام شود.

وقتی به طور مداوم محتوای باکیفیت منتشر می کنید، علاقه را برانگیخته می کنید، مردم شروع به اشتراک گذاری مطالبی می کنند که شما پست می کنید، و شاهد رشد وضعیت خود به عنوان یک تأثیرگذار خواهید بود، زیرا چیزی واقعاً الهام بخش برای ارائه دارید. اگر در کاری که انجام می‌دهید اوقات خوبی را سپری می‌کنید، شانس موفقیت شما بسیار زیاد است.

AllBusiness: هر هفته چقدر زمان به پست های رسانه های اجتماعی خود اختصاص می دهید؟ یک هفته معمولی برای شما چگونه به نظر می رسد؟

Vengapally: من یک یا دو بار در هفته عکاسی می کنم. من دوست دارم چندین محصول را همزمان فیلمبرداری کنم زیرا در منطقه قرار می‌گیرم و تمرکزم قوی است. این همچنین من را برای لیست لباسشویی از چیزهای دیگر در زندگی ام آزاد می کند. من حساب های بچه هایم را مدیریت می کنم و محتوای آنها بیشتر ویدیو است. آنها برترین سازندگان ویدیو در IGTV هستند. هنگامی که تمام محتوا فیلمبرداری شد، باید با زیرنویس تهیه شود. من دوست دارم آنها را خط داستانی بنامم . آنها شکاف بین من، محصول و عکس من را پر می کنند. وقتی همه چیز تنظیم شد، تیم من به آینده نگاه می کند. ما معمولاً همه پست‌های آینده را ۲ تا ۳ هفته قبل در زمان‌بندی دریافت می‌کنیم. این روش من را منظم نگه می دارد.

براق کننده لب meeta vengapally

AllBusiness: اگر اکنون شروع می کردید چه کاری متفاوت انجام می دادید؟

Vengapally: روشی را برای ذخیره همه محصولاتی که می خواهم مرور کنم، بیابید. در نهایت، من یک سیستم در خانه‌ام ایجاد کردم، اما بچه‌هایم گاهی به شوخی می‌گویند که در نیمان مارکوس زندگی می‌کنند. این مهم است که برای موفقیت آماده شوید و سیستمی را زودتر ایجاد کنید تا همه چیز را سازماندهی، فهرست بندی و آماده به کار نگه دارید.

چیزی که اکثر اینفلوئنسرها متوجه نمی شوند این است که عکاسی از محصولات نه تنها به زمان زیادی نیاز دارد، بلکه آزمایش آنها و گنجاندن آنها در زندگی شما به همان اندازه زمان می برد تا بتوانید یک بررسی صادقانه ارائه دهید. . به محض اینکه شما به تعداد شرکت هایی که من با آنها شریک هستم را انتخاب کنید، به راحتی می توانید به یک شغل تمام وقت تبدیل شوید.

AllBusiness: چه نوع پست ها و محتوایی در اینستاگرام بهتر کار می کنند؟

Vengapally: اینستاگرام همه چیز درباره افراد است. اگر سعی می کنید چیزی باشید که نیستید، پست های شما طنین انداز نمی شوند. این مرا به پایه و اساس خود بازمی گرداند: اصالت. من عاشق عکاسی در خانه، در تعطیلات و غیره هستم. وقتی با یک محصول مراقبت از پوست عکس می‌گیرم، در حمام من انجام می‌شود. من می خواهم مردم دنیای من را ببینند و واقعاً چه کسی هستم. از آنجایی که من از همان ابتدا این کار را انجام داده ام، محتوای من همیشه در بین مردم طنین انداز بوده است. انسان ها تمایل ذاتی به دیدن یکدیگر دارند و من به پیروانم اجازه می دهم که من واقعی را ببینند.

آل بیزنس: برخی از مارک های مورد علاقه ای که با آنها کار کرده اید کدامند؟

Vengapally:خیلی زیاد هستند. من خیلی خوش شانس هستم که با بهترین شرکت ها کار می کنم. بامبل بیز از من می خواهد که برای اولین بار مدیران اجرایی و کارآفرینانشان را راهنمایی کنم، که بسیار ارزشمند است. Chi Hair، زیرا محصولات آنها موهای من را شگفت انگیز می کند. تارگت شریک فوق‌العاده‌ای است و خانواده من از نظر مذهبی در آنجا خرید می‌کنند. Fresh Beauty هر چیزی است که از نام آن پیداست. رنگ های لب آنها فوق العاده است و بوی خوبی دارد. Spa Sciences من را با ابزارهای شگفت انگیز مراقبت از پوست جذب می کند. برند جهانی مد، شین، چنین قطعات زیبا و نمادینی دارد. Betsey & Adam یکی دیگر از موارد مورد علاقه مد است. Clarins یک برند فرانسوی لوکس مراقبت از پوست است و من نمی توانم یک روز بدون کرم دور چشم آنها بمانم. من عاشق Wine Insiders هستم، به دلایل واضح. Pixi جایگاه ویژه ای در قلب من دارد زیرا آنها اولین برندی بودند که به من ایمان داشتند.

عکسبرداری مدلینگ meeta vengapally

آل بیزنس: چه کارآفرینانی الهام بخش شما هستند؟

Vengapally: من از طرفداران بزرگ مارک کوبان هستم و نه فقط به خاطر تانک کوسه. سرمایه گذاری او در استارتاپ ها الهام بخش است. کارآفرینان واقعی بر آنچه در گذشته کارآمد بوده تمرکز نمی کنند، بلکه به چیزهای هیجان انگیزی که در افق وجود دارد، تمرکز می کنند. این یک تن جرات می خواهد. استیو جابز یکی دیگر است. او تمام دنیا را تغییر داد. من شنیده ام که مردم می گویند کارآفرینی موفق، دیدن یک هدف نامرئی و ضربه زدن به آن است. من از آن در فعالیت های کارآفرینی خودم الهام می گیرم. آریانا هافینگتون برای من الهام بخش است. او نه تنها هافینگتون پست را پیدا کرد، بلکه یک نویسنده برجسته و الگوی باورنکردنی است. و من عکس بیانسه را در دفترم نگه می دارم.

آل بیزینس: آیا نقل قول مورد علاقه؟

  • “اگر صدایی را از درون خود بشنوید که می گوید “نمی توانی نقاشی کنی”، به هر طریقی نقاشی کن، و آن صدا خاموش خواهد شد.” – ونسان ون گوگ
  • “کسانی که آنقدر دیوانه هستند که فکر می کنند می توانند دنیا را تغییر دهند، همان هایی هستند که این کار را می کنند.” -استیو جابز
  • “قهرمانان تا زمانی که به درستی برسند به بازی ادامه می دهند.” – بیلی جین کینگ

 

بدون نظر

پاسخ دهید