3 طراحی وب سایت B2B بهترین روش برای تبدیل سرنخ ها

چگونه مردم می توانند از نقاط قوت خود برای رهبران بهتر استفاده کنند

شبکه توسعه مردم

آیا تا به حال این جمله را شنیده اید که “با نقاط قوت خود بازی کنید؟” به نظر می رسد که انجام این کار می تواند ابزار قابل توجهی در رهبری باشد. تمرکز بر بهترین مناطق خود و تشویق دیگران به انجام همین کار به شما امکان می دهد تیمی از ستاره ها بسازید. اما چگونه می توان شروع کرد؟ آسان است! بهترین مکان برای شروع با شماست. برای کسب اطلاعات بیشتر، جان ماتون با کریستینا لاتیمر، موسس شبکه توسعه مردم صحبت کرد .

چگونه مردم می توانند از نقاط قوت خود برای رهبران بهتر استفاده کنند؟

یک رهبر از نقاط قوت خود برای تأثیرگذاری بر تیم خود استفاده می کند:

  1. الگوی خوبی بودن نشان دادن نقاط قوت خود به دنبال کنندگان شما نقشه راهی برای دنبال کردن می دهد. همچنین بینشی در مورد ظاهر خوب ارائه می دهد. به آنها چیزی می دهد که آرزو داشته باشند.
  2. تعیین استاندارد. رهبران دائماً به چالش کشیده می‌شوند تا پیاده روی کنند. و با این کار بازی را برای فالوورهای خود بالا می برند. شما باید به آنها نشان دهید که از آنها چه انتظاری می رود.
  3. مهار حسن نیت این به این معنی است که از طریق نقاط قوتی که نشان می‌دهید، احترام پیروان، ذینفعان و مشتریان خود را مهار کنید. اگر به درستی انجام شود، نشان دادن نقاط قوت می تواند به شما کمک کند تا اعتماد ارزشمندی به دست آورید.

مردم از چه راه هایی می توانند از نقاط ضعف خود برای رهبری بهتری استفاده کنند؟

در تجربه من، بهترین رهبران یادگیرندگان مادام العمر هستند. اگر می دانید که یک پاشنه آشیل برای مبارزه دارید، همچنان می توانید از تجربیاتی که از ضعف شما به دست آمده است برای افزایش آگاهی از خود استفاده کنید. انجام این کار به شما کمک می کند تا بپذیرید و به خاطر بسپارید که لازم نیست دیگران کامل باشند. رهبران خوب از نقاط ضعف خود برای کمک به رشد استفاده می کنند. باید بدانید که اگر همه چیز عالی بود، تلاش برای رسیدن به آن بسیار کم بود. درس گرفتن از نقاط ضعف به شما کمک می کند نگرش فروتنانه خود را حفظ کنید. همه ما خطاپذیر هستیم دانستن آن مفید است.

آیا می توانید یک تجربه شخصی را که در آن مجبور به انجام هر یک از آنها بوده اید، توضیح دهید؟

من یک بار به تیمم قول دادم که در مورد هر تصمیمی که بر آنها تأثیر بگذارد با آنها مشورت خواهم کرد. سپس، مدتی بعد، موفق شدم قراردادی درخشان در زمینه آموزش برای آنها به دست بیاورم. حدس می‌زدم که آنها هم مثل من خوشحال خواهند شد. البته من طبق قولی که داده بودم با آنها مشورت نکرده بودم و برای این موضوع مرا به تکلیف بردند. سپس متوجه شدم که در زندگی، شما به اندازه وعده هایی که به آنها عمل می کنید خوب هستید. و در حالی که آموزش موفقیت غیرقابل انکاری بود، من از یک قول مهم سرپیچی کرده بودم. نقطه ضعف من این بود که از آنچه به عنوان یک فرصت عالی می دیدم کور شدم و در نتیجه ارزش هایم را به باد پرتاب کردم. قدرت من این بود که اشتباهم را پذیرفتم، توانستم عذرخواهی کنم و دوباره توانستم اوضاع را درست کنم.

چه کاری می توانید انجام دهید تا رهبران را تشویق کنید تا صحبت های خود را باز کنند و به خود اجازه دهند از توصیه های شما استفاده کنند؟

به عنوان یک رهبر، شما باید چندین چیز را در مورد خودتان درک کنید. رهبران نیاز دارند:

  1. این تواضع را داشته باشید که وقتی اشتباه می کنید عذرخواهی کنید.
  2. برای درک اینکه ممکن است همه پاسخ ها را نداشته باشند.
  3. برای خودآگاه بودن و دیدن اینکه همیشه نیاز به ادامه یادگیری و رشد وجود دارد.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 18 =