چگونه فروش خود را در طول تعطیلات حفظ کنید

چگونه فروش خود را در طول تعطیلات حفظ کنید

تیم تجاری سازنده

فصل تعطیلات فرا رسیده است و بسیاری از فروشندگان تمایل دارند پای خود را از روی پدال گاز بردارند. و در حالی که این زمان از سال شلوغ و پر از تعطیلات و هزینه های عمده و هرج و مرج است، با برنامه ریزی دقیق می توانید اهداف فروش خود را در تعطیلات و بعد از آن ادامه دهید. در اینجا چند نکته در مورد چگونگی حفظ فروش خود در طول فصل تعطیلات آورده شده است.

حفظ فروش خود در تعطیلات

حدس و گمان نزنید

اولین کاری که باید انجام دهید این است که در مورد کاری که مشتریان بالقوه شما انجام می دهند فرضیات نداشته باشید. این یک فرض رایج است که خریداران خیلی سرشان شلوغ است یا خارج از دفتر هستند و در این زمان نمی توانند با خرید کنار بیایند. این کاملاً ممکن است که در طول فصل تعطیلات مشتریان احتمالی شما بیشتر از حد معمول آماده خرید باشند!

پایان سال راهی برای ایجاد فوریت در خریداران دارد، زیرا آنها نیازهای سه ماهه چهارم و بودجه پایان سال خود را ارزیابی می کنند و شروع به برنامه ریزی برای شروع سال جدید می کنند. تغییر فرصت های جدیدی را برای همه ما به ارمغان می آورد. با آن افراد بالقوه قدیمی تماس بگیرید و ببینید که چگونه کار می کنند، به چه فکر می کنند. دوباره پایتان را روی گاز بگذارید.

بررسی کنید و با مشتریان گذشته تماس بگیرید

اگر برای فروش به مشتریان جدید مشکل دارید، همیشه می توانید تلاش خود را بر روی مشتریان فعلی خود متمرکز کنید. این امر مخصوصاً اگر در حال فروش یک محصول در حال تغییر هستید، مهم است. اکنون زمان مناسبی است که با مشتریان قدیمی تماس بگیرید و فقط به آنها بگویید که به آنها فکر می کنید. به احتمال زیاد، آنها وضعیت سه ماهه چهارم خود را نیز ارزیابی می کنند، و شما اکنون می توانید در بالای لیست آنها برای تمدید قرارداد یا ارتقاء محصول قرار بگیرید، همه اینها به دلیل یک تماس تلفنی ساده است.

 

به دنبال سرنخ های جدید با روشی خلاقانه باشید

بسیاری از افراد بالقوه جدید شامل صحبت کردن با تلفن است، که در این زمان از سال که همه در تعطیلات هستند و اجتناب از تماس‌های کاری آسان نیست، بنابراین زمان خلاقیت فرا رسیده است!

یک روز را به بررسی سایت های خبری اختصاص دهید و شرکت هایی را در صنعت یا بازار هدف خود پیدا کنید که اخیراً سرمایه زیادی جذب کرده اند یا کارمندان جدید زیادی را استخدام کرده اند. این شرکت های در حال رشد ممکن است به خدمات شما نیاز داشته باشند. همچنین، سایر وب سایت ها و انجمن های اجتماعی را جستجو کنید. فقط به این دلیل که هیچ کس تلفن را بر نمی دارد به این معنی نیست که نمی توانید سرنخ های جدیدی به دست آورید.

جلسات فروش را برای بعد از تعطیلات ترتیب دهید

اگر انگیزه خود را حفظ کرده اید، از فرضیات خودداری کرده اید و خلاق بوده اید، احتمالاً سرنخ های جدیدی به دست آورده اید، به این معنی که وقت آن رسیده است که آنها را با تلفن یا Zoom برای جلسات و دموها دریافت کنید. از آنجایی که تعطیلات معمولاً مملو از رویدادهای کاری و شخصی است، ممکن است در یافتن زمان مناسب برای ملاقات با مشکل مواجه شوید.

جای نگرانی نیست فقط مطمئن شوید که بعد از تعطیلات در یک زمان معقول ملاقات کنید. دقیقاً مشخص کنید که مشتریان شما چه زمانی به دفتر باز می گردند و جلسات خود را در آن زمان برنامه ریزی کنید.

سال فروش خود را با پای راست به پایان برسانید

به عنوان یک فروشنده، غرق شدن بیش از حد در فروش آسان است، و به راحتی می توانید به چیزی که همیشه برای شما کار می کرد بچسبید. این زمان از سال به ما یادآوری می کند که تغییر اجتناب ناپذیر است. از این فصل برای ارزیابی مجدد و تجدید رویکرد خود استفاده کنید—شاید به بهترین سال خود رسیده باشید.

 

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + سیزده =