چگونه از محتوای رهبری فکری برای رشد کسب و کار خود استفاده کنید

چگونه از محتوای رهبری فکری برای رشد کسب و کار خود استفاده کنید

Business coach. Audience clapping hands to speaker after informative seminar


 

چگونه از محتوای رهبری فکری برای رشد کسب و کار خود استفاده کنید

تماشاگران پس از سمینار تجاری به سخنران دست می زنند

اگر صاحب کسب و کار خود هستید، می دانید که یک کوکی هوشمند هستید. مهم نیست که چه مدت کسب و کار خود را اداره می کنید، مطمئناً دانشی در مورد صنعت خود به دست آورده اید که دیگران می توانند از آن بهره ببرند. این دانش از نظر کمک به جذب کسب و کار جدید طلایی است. همه چیز این است که بدانید چگونه دانش خود را به محتوای رهبری فکری تبدیل کنید که بتوانید از آن برای جذب مشتریان و مشتریان جدید استفاده کنید.

گام‌هایی برای استفاده از محتوای رهبری فکری

1. مخاطبان خود را پیدا کنید

فرقی نمی کند که مخاطبان شما دانشجویان، مدیران اجرایی یا جایی در این بین باشند. این افراد محتوا را به صورت آنلاین مصرف می کنند. نکته کلیدی این است که آنها برای یادگیری به کجا می روند.

با نگاه کردن به مجلات، وب‌سایت‌ها، وبلاگ‌ها و پادکست‌هایی که این جمعیت را برآورده می‌کنند، شروع کنید. برای ارتباط با دیگران در حوزه کاری خود به چه منابعی مراجعه می کنید؟ شما احتمالاً می توانید نویسندگان برتر یا صاحبان پادکست در صنعت خود را ناراحت کنید. به جای اینکه به آنها به عنوان رقیب نگاه کنید، آنها را همکاران بالقوه در نظر بگیرید.

وقتی صحبت از محتوا می شود، مطمئن نیستید که مخاطبان شما چه چیزی مصرف می کنند؟ از آنها بخواهید. می‌توانید مستقیماً با مشتریان صحبت کنید یا در شبکه‌های اجتماعی نظرسنجی بگذارید تا متوجه شوید.

هدف ایجاد لیستی از 10 وبلاگ، پادکست و وب سایتی است که می توانید در آنها مشارکت داشته باشید.

2. زاویه خود را مشخص کنید

شما احتمالاً منبعی از خرد هستید، اما محدود کردن تمرکز خود در زمینه موضوعاتی که می خواهید با دیگران به اشتراک بگذارید می تواند مفید باشد.

در نظر بگیرید که در حال حاضر چه محصولات یا خدماتی را می خواهید بفروشید. آیا موضوعاتی وجود دارد که می تواند خوانندگان را به این نتیجه برساند که شما بهترین راه حل هستید؟ به عنوان مثال، من پست های وبلاگ را برای استخدام می نویسم. بنابراین نوشتن در مورد اهمیت بازاریابی محتوا ممکن است باعث شود یکی دو خواننده بخواهند من را برای نوشتن محتوا برای وبلاگشان استخدام کنند.

فرض کنید شما یک مربی سلامت شخصی هستید و یک برنامه سه ماهه بزرگ مربیگری همهجانبه دارید. قرار است در آن برنامه به چه نوع مسائلی بپردازید؟ شاید این باشد که چگونه خوردن احساسی را متوقف کنید، یاد بگیرید چگونه از انرژی استفاده کنید تا احساس بهتری داشته باشید، یا چگونه هنگام آسیب دیدگی ورزش کنید. همه اینها موضوعات عالی هستند که می توانید برای تلاش های رهبری فکری خود استفاده کنید.

3. موضوع خود را مطرح کنید

من همیشه پیشنهاد می‌کنم با کمپین رهبری فکری خود از نشریات کوچک‌تر و کم‌محبوب‌تر شروع کنید و با دریافت لینک‌های بیشتر به مقالات و مصاحبه‌ها، هدفتان را بالاتر ببرید.

با ساختن یک حرف گام شروع کنید . این مقدمه شما برای ویرایشگر یا نقطه تماس است که علاقه شما را به مشارکت بیان می کند. یک مقدمه کوتاه (2 تا 3 جمله بالا) در مورد اینکه چه کسی هستید و تجربیات خود را وارد کنید، و توضیح دهید که چرا آنچه می خواهید به اشتراک بگذارید به آن مخاطب مرتبط است.

من توصیه می کنم یک الگوی نامه ایجاد کنید که سپس برای هر سایتی که مطرح می کنید سفارشی کنید. سفارشی سازی را نادیده نگیرید! ارسال نامه به “ویرایشگر عزیز” راهی مطمئن برای قرار گرفتن در پوشه هرزنامه است. نشان دهید که برای کاوش در سایت تلاش می‌کنید و دستورالعمل‌های نوشتنی که ممکن است سایت داشته باشد را درک می‌کنید.

 

4. محتوای رهبری فکری خود را با دقت بسازید

اگر پاسخ مثبت دریافت کردید، احتمالاً هر پارامتری که برای نوشتن محتوا نیاز دارید، از جمله تعداد کلمات، مجاز بودن پیوند به سایت شما و نحوه جریان محتوا به شما داده می شود.

اگر پاسخی دریافت نکردید، نگران نباشید. من شخصا هر روز ده ها درخواست برای وبلاگ نویسی مهمان دریافت می کنم، بنابراین برخی از درخواست های شما (در واقع اکثر آنها) احتمالا هرگز پاسخی دریافت نخواهند کرد. ناامید نباش به تحقیق در مورد سایر نشریات ادامه دهید و به ارائه مطالب ادامه دهید. هنگامی که شروع به پیوند به محتوای منتشر کردید، ویرایشگرهای بیشتری را خواهید دید که پاسخ می دهند.

در مورد تنظیم یک مصاحبه برای یک پادکست، مخاطب شما دستورالعمل هایی را به شما می دهد، اما در صورت تمایل سؤال بپرسید. آیا ساده‌ترین سؤالی است که بتوانید به راحتی به آن‌ها پاسخ دهید، بدون اینکه در افکار خود دست و پنجه نرم کنید، یا ترجیح می‌دهند به شکل آزادتر باشند؟ آیا می توانید چیزی را تبلیغ کنید و پیوندی در صفحه پادکست دریافت کنید؟ چگونه پادکست را تبلیغ خواهند کرد؟

5. ایجاد روابط طولانی مدت را هدف قرار دهید

من همیشه به مشتریانم می گویم که رویکرد یک و دو انجام شده هرگز سودمند نیست. بله، شما یک پیوند به سایت خود دریافت خواهید کرد، اما این موضوع در مورد وبلاگ نویسی مهمان و رهبری فکری کمتر است. در عوض، شما می‌خواهید با مخاطبان یک سایت ارتباط برقرار کنید تا آنها انتظار اطلاعات عالی از شما داشته باشند. پیشنهاد می‌کنم اگر وقت دارید، ماهی یک‌بار در تعداد کمی از سایت‌ها مشارکت کنید. (و اگر این کار را نکنید، همیشه می توانید وبلاگ نویسی مهمان خود را برون سپاری کنید .)

با به اشتراک گذاری مطالبی که در سایت های دیگر منتشر کرده اید سهم خود را انجام دهید. این نشان می دهد که شما مشتاق حمایت از رابطه در آینده هستید.

مردم به دنبال محتوای رهبری فکری شما هستند

برخی از مردم نگرانند که اگر مزرعه را با به اشتراک گذاشتن تمام دانش خود واگذار کنند، مردم آنها را استخدام نکنند. من به این میگم که خیلی خوبه مردم به دنبال اطلاعات هستند، و اغلب، تصمیم می‌گیرند که نمی‌خواهند آن «کار» را خودشان انجام دهند. وقتی آنها می خوانند که شما چقدر در آن موضوع مسلط هستید، ممکن است آنقدر تحت تأثیر قرار بگیرند که شما را استخدام کنند تا کار را برای آنها انجام دهید. بارها و بارها برای من اتفاق افتاده است.

بنابراین من می گویم، تا جایی که می توانید اطلاعات رایگان بدهید. مردم از ژست حسن نیت قدردانی می کنند. تمام این دانش شگفت انگیز در مغز شما هیچ فایده ای برای شما ندارد، اما اگر آن را با جهان به اشتراک بگذارید، می توانید به راحتی تجارت خود را توسعه دهید.

 

بدون نظر

پاسخ دهید

1 + دوازده =