3 طراحی وب سایت B2B بهترین روش برای تبدیل سرنخ ها

مدیریت پویایی محیط کار به عنوان یک رهبر – رهبران بالقوه

پویایی محل کار

رهبران کسب و کار باید در طول هر روز کاری با طیف گسترده ای از مسئولیت ها و وظایف دست و پنجه نرم کنند. شعبده بازی و برقراری ارتباط موثر با همسالان و کارمندان می تواند هر رهبر را تحت فشار قرار دهد. با این حال، این امکان وجود دارد که یک نفس عمیق بکشید و کنترل کنید. در واقع، نیازی نیست که فرد فقط با فرهنگ فعلی یک مکان سازگار شود. می توان آن را تغییر داد و برای بهتر شدن تحت تأثیر قرار داد. جنیفر وی. میلر، بنیانگذار The People Equation ، با ما در مورد مدیریت پویایی محیط کار به عنوان یک رهبر و داشتن نفوذ با صداقت صحبت کرد.

آیا می توانید کمی در مورد سفر خود به جایی که در حال حاضر به عنوان بنیانگذار The People Equation به صورت حرفه ای هستید، به ما بگویید؟

من کارم را سال ها پیش به عنوان کارشناس منابع انسانی آغاز کردم. از آن زمان، من ناظر خط مقدم، مدیر آموزش و مشاور عملکرد سازمان های بزرگ بوده ام. پروژه های من شامل مدیریت برنامه توسعه رهبری برای رهبران نوظهور و با پتانسیل بالا بود. از سال 1995 تا 2015، من شریک مدیریت یک شرکت مشاوره توسعه نیروی کار بودم. در سال 2009، وبلاگ معادله افراد را راه اندازی کردم. در سال 2016، The People Equation، LLC، درهای خود را با تمرکز بر ارائه منابع آنلاین و مواد آموزشی دیجیتال برای کمک به متخصصان در “تسلط بر معادله افراد” باز خواهد کرد.

آیا فکر می‌کنید همه پتانسیل رهبری شدن را دارند؟ اگر نه، چگونه رهبران بالقوه را شناسایی می کنید؟

این بستگی به این دارد که شخص «رهبری» را چگونه تعریف کند. اگر به تعریف سنتی رهبر به عنوان فردی با عنوان یا نقش رسمی شناخته شده پایبند باشید، احتمالاً همه برای رهبری مناسب نیستند. با این حال، اگر به رهبری به طور گسترده‌تری نگاه کنید – به عنوان فرصتی برای کسی که نیازی را تشخیص دهد و برای کمک به رفع آن نیاز قدم بردارد – بله، هر کسی در مقطعی از زندگی خود فرصت رهبری را دارد.

چه چیزی در مدیریت پویایی محیط کار به عنوان یک رهبر مهم است؟

رهبران باید آگاه باشند که “دینامیک محل کار” وجود دارد. برای من شگفت انگیز است که چگونه بسیاری از رهبران به سادگی معادله افراد را در تصمیم گیری در مورد نحوه برخورد با اعضای تیم خود در نظر نمی گیرند. من همیشه به رهبران می گویم که هر زمان که در یک اتاق بیش از یک نفر در هر زمان وجود داشته باشد، فرصتی برای پویایی بین فردی به وجود می آید.

چگونه یک رهبر به بهبود پویایی محیط کار کمک می کند؟

ابتدا توجه کنید. به اطراف نگاه کنید که پیام شما چگونه دریافت می شود. اگر چشمان خود را باز نگه دارید، زبان بدن چیزهای زیادی به شما می گوید. دوم، وقتی پیام‌های مهمی را می‌سازید – پیام‌هایی که پتانسیل بارگیری عاطفی دارند – به این فکر کنید که انتظار دارید گیرندگان پیام چگونه پاسخ دهند. برای رسیدگی به نگرانی ها، شفاف سازی ها و عقب نشینی آماده باشید.

آیا یک رهبر جدید می‌تواند پویایی محل کار را هنگام پیوستن به یک تیم تغییر دهد، یا اینکه صرفاً سازگاری و رهبری با پویایی‌های موجود ضروری است؟

کاملا. بله، یک رهبر جدید می تواند پویایی یک تیم را شکل دهد، اما این یک شبه اتفاق نمی افتد. به عنوان مثال، اگر رهبر تیم قبلی برای جزئیات بیشتر به کتاب چسبیده باشد و رهبر ورودی آزادتر باشد، مدتی طول می کشد تا تیم خود را با سبک رهبر وفق دهد (و بالعکس).

آیا فکر می کنید مثبت اندیشی بخش مهمی از دستیابی به موفقیت است؟

بی شک. یکی از بهترین کتاب هایی که در مورد مثبت اندیشی خوانده ام، دکتر کاترین کرامر Lead Positive است. مثبت اندیشی فقط درباره «آفتاب و گل رز» نیست. این در مورد یافتن آنچه “درست و چه چیزی کار می کند” (به گفته کرامر) در موقعیت های چالش برانگیز است.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =