3 طراحی وب سایت B2B بهترین روش برای تبدیل سرنخ ها

سنجش موفقیت برنامه های رهبری اجرایی

جوئل گارفینکل

آیا تیم شما تا به حال به استخدام یک مربی حرفه ای رهبری فکر کرده است؟ شاید ارزشش را داشته باشد. به هر حال، هر چیزی که تیم شما را ارتقا دهد، کسب و کار شما را ارتقا می دهد. اما چگونه موفقیت یک برنامه رهبری اجرایی را پس از گذراندن آن اندازه گیری می کنید؟ اخیراً، جان ماتون با جوئل گارفینکل، رئیس کوچینگ اجرایی Garfinkle صحبت کرد تا دقیقاً آن را بیابد.

چگونه موفقیت برنامه های رهبری اجرایی را اندازه گیری می کنید؟

  1. من به عملکرد بهبود یافته نگاه می کنم. به استانداردهای فعلی خود نگاهی بیندازید. کجا می خواهید شاهد بهبود عملکرد کارگران خود باشید؟ از ابتدایی ترین کارمند شما تا بالاترین مدیر اجرایی شما، مربیگری می تواند این تفاوت را ایجاد کند. یک کوچ به شما کمک می کند معیارهای ارزیابی را تعیین کنید که به وضوح اثرات برنامه مربیگری شما را اندازه گیری می کند. برنامه شما رهبرانی را که برای تکمیل برنامه جانشینی خود به آنها نیاز دارید، ایجاد می کند. آنها مهارت های ضروری را به دست خواهند آورد و عملکرد شخصی را افزایش خواهند داد.
  2. من به افزایش بهره وری نگاه می کنم. ارزش یک کوچ با این موضوع تعیین می‌شود که کوچینگ آن‌ها چقدر بازده شرکت را بهبود می‌بخشد. از آنجایی که کوچینگ به مدیران کمک می کند تا تکنیک های رهبری را اجرا کنند، باید بهره وری بیشتری را مشاهده کنید.
  3. من به استعدادهای تقویت شده نگاه می کنم. اگر مدیران فقط کارهایی را انجام دهند که قبلاً انجام شده است، ممکن است تجارت متوقف شود. شرکت ها با دید بیرون از جعبه گسترش می یابند، بنابراین آنها نیاز به تزریق ایده ها و خلاقیت دارند. کوچینگ به رهبران کمک می کند متفاوت فکر کنند.

هنگام کار با تیم های رهبری چه اقداماتی انجام می دهید؟

  1. انتظارات روشنی را تعیین کنید. آیا در تلاش برای ایجاد محیطی هستید که در آن همه احساس کنند بخشی از یک تیم بزرگ هستند که با هم برای رسیدن به یک هدف مشترک کار می کنند، یا می خواهید یک گروه کوچکتر برای کار روی یک پروژه خاص ایجاد کنید؟ دانستن اینکه به کجا می روید به شما کمک می کند تا با سردردها و مشکلات کمتری به آنجا برسید.
  2. دانش خود را به اشتراک بگذارید اگر کسی مشکلی دارد که می توانید به آن کمک کنید، صحبت کنید. با به اشتراک گذاشتن تخصص خود، نه تنها در زمان و دردسر جستجوی راه حل صرفه جویی می کنید، بلکه احترام و اعتماد او را نیز جلب می کنید. از طرف دیگر، از آنها راهنمایی بخواهید و مایل به گوش دادن به ایده های آنها باشید.
  3. در مورد دیگران چیزهای خوب بگویید. شنیدن اینکه شما پشت سرشان از آنها تمجید می کنید احساس خوبی به مردم می دهد. اغلب اوقات، تنها چیزهایی که مردم در زمان حضور ندارند می گویند منفی است. آن را برگردانید تا به تیم خود نشان دهید که واقعاً در کنار آنها هستید و از تلاش های آنها حمایت می کنید.
  4. تشویق به همکاری کارکنان را تشویق کنید تا تیم های کوچکتری را برای یک پروژه، وظیفه یا هدف خاص تشکیل دهند. همکاری با یکدیگر در پروژه ها راهی عالی برای افراد برای شناخت بهتر یکدیگر است.
  5. سوالات خود را بپرسید. وقتی سوال می‌پرسید، شخصی که با او صحبت می‌کنید احساس می‌کند که واقعاً به آنچه که او می‌گوید علاقه‌مند هستید – که باعث می‌شود رابطه شما قوی‌تر شود.

چگونه مطمئن می شوید که تغییرات مثبت بعد از رفتن شما باقی می مانند؟ آیا این کاملا به رهبران تیم بستگی دارد یا برای اطمینان از اینکه همه چیز طبق برنامه پیش می رود بررسی می کنید؟

من همیشه پس از تکمیل برنامه خود با رهبران تیم پیگیری می کنم تا مطمئن شوم که اهداف به دست می آیند. من همچنین یک مینی برنامه برای رهبران تیم ایجاد می کنم که شرکای مسئولیت پذیری ایجاد می کند، گفتگوی گروهی را ادامه می دهد و در مورد پیگیری و پاسخگویی با مدیران بحث می کند.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 4 =