نشانه های یک برنامه برتر رهبری آنلاین

4 کاری که می توانید برای تقویت حفظ استعداد انجام دهید

آیا برنامه های توسعه رهبری ارزش سرمایه گذاری را دارند؟ در مورد برنامه های رهبری آنلاین چطور؟

برای برخی از مدیران، آموزش رهبری مزایای بسیار خوبی به همراه داشته است. بر اساس مقاله Careerbuilder.com منتشر شده توسط  CNN ، دیگران احساس می کنند که بازده رضایت بخشی از سرمایه گذاری های توسعه رهبری خود دریافت نکرده اند.

شکایات و بازخوردهای مثبت این را روشن می کند: برنامه های توسعه رهبری تا زمانی کار می کنند که به خوبی طراحی شده، عملی، مقیاس پذیر، کارآمد، مرتبط و مقرون به صرفه باشند.

برنامه های آموزش رهبری برتر کار می کنند. 

ویژگی های برنامه توسعه رهبری آنلاین نخبگان چیست؟ برای برآوردن حداقل الزامات در این زمینه، یک برنامه توسعه رهبری باید به شرح زیر باشد:

  • مربوط
  • به موقع
  • کاربردی
  • مقیاس پذیر
  • مبتنی بر عمل

برای صعود به دسته برتر، این برنامه همچنین باید به طور مؤثر با رایج ترین کاستی های تلاش های توسعه رهبری مقابله کند. بنابراین باید:

  • هدف درست بگیرید
  • از یک رویکرد مؤثر و عملی برای انتقال دانش استفاده کنید
  • روی کاربرد فوری مفاهیم تازه آموخته شده تمرکز کنید
  • پاسخگویی ارائه دهید

مرتبط بودن و به موقع بودن

برنامه های آموزشی رهبری بیسکویت به یک سوپ به ظاهر تصادفی از مهارت های رهبری می پردازد. چنین راه حل های انبوه کار نمی کند. سفر رهبری هر کس منحصر به فرد و شخصی است.

در این عصر VUCA (بی ثباتی، عدم قطعیت، پیچیدگی و ابهام)، برخی از مهارت های رهبری ارزش پیدا کرده اند. نوآوری، چابکی، تمایل به استفاده از فناوری های پیشرفته، و پاسخگویی به تغییر، همگی پادزهرهایی برای VUCA شده اند. با این حال، هیچ چیز بهتر از رهبری قوی، همراه با توانایی برانگیختن اشتیاق در کارکنان و مدیران نیست.

عملی بودن و مقیاس پذیری

برنامه های آموزشی رهبری عملی مقیاس پذیر هستند. آنها از نظر عملکرد و هزینه انعطاف پذیر هستند، بنابراین یادگیرندگان می توانند آنها را با نیازهای خود تطبیق دهند.

ما ILOA (آکادمی آنلاین رهبری هوشمند) را با مقیاس پذیری و کاربردی طراحی کرده ایم.

ILOA با داشتن نقشه راه بسیار عملی یادگیری، به تعهدات زمانی طاقت فرسا، کلاس های درس مجازی یا وبینارها نیاز ندارد.

یادگیری مبتنی بر عمل

شکل گیری عادت در نتیجه تمرین یک مهارت در موقعیت های زندگی واقعی اتفاق می افتد. در ILOA، یادگیری مبتنی بر عمل  نقش اساسی دارد. یادگیری تئوری، به شکل دوره‌های کوتاه محتوای قانع‌کننده، تنها 10 درصد از برنامه را تشکیل می‌دهد. هفتاد درصد از یادگیری در نتیجه کاربرد واقعی مفاهیم رخ می دهد. این برنامه از شرکت کنندگان می خواهد که مفاهیم تازه آموخته شده را فوراً در عمل پیاده کنند.

گرفتن هدف مناسب

در حالی که برنامه‌های آموزشی کلاسیک رهبری با تمرکز بر مهارت‌های رهبری بیرونی، علامت خود را از دست می‌دهند، ILOA به عادات و طرز فکر مورد نیاز برای برافروختن  هسته بیرونی می‌پردازد.

 

هدف برنامه های رهبری نخبگان هسته درونی است.

رویکردی عملی به آموزش

یادگیری الکترونیکی و تجربیات کلاس درس آنلاین در سال گذشته به طور فزاینده ای کهنه شده است.

یک برنامه آموزشی رهبری نخبه مانند ILOA، دانش را بر اساس تقاضا ارائه می‌کند، به شرکت‌کنندگان اجازه می‌دهد مفاهیم خاص را به راحتی پیدا کنند، و سپس اطلاعات مورد نیاز را در بخش‌هایی سریع و آسان برای هضم ارائه می‌دهند.

درخواست فوری و بازخورد

برنامه های آموزشی نخبگان فرصت هایی را برای زبان آموزان فراهم می کند تا مفاهیم تازه آموخته شده را بلافاصله در موقعیت های زندگی واقعی به کار گیرند. آنها سپس بازخورد فوری در مورد برنامه‌ها ارائه می‌دهند، در نوعی حلقه رضایت فوری که نتایج درخشانی را از نظر آموزش ارائه می‌دهد. شرکت‌کنندگان ILOA دسترسی آنلاین مداوم به یکی از مربیان اجرایی معتبر ما دارند، بنابراین بر اساس پاسخ‌هایشان به چالش‌های مبتنی بر عمل که در طول سفر ۱۰ هفته‌ای توسعه ILOA تعبیه شده‌اند، بینش و بازخورد فوری کسب می‌کنند.

اندازه گیری نتایج

اکثر برنامه های آموزش رهبری آنلاین از نظر مسئولیت پذیری بسیار کوتاه هستند. بهترین برنامه‌ها تلاش زیادی می‌کنند تا ابزارهای مختلفی را برای دانش‌آموزان فراهم کنند تا پیشرفت و ROI خود را ارزیابی کنند.

ILOA گزارش‌های پیشرفت و اندازه‌گیری‌های پس از برنامه را با گیمیفیکیشن افزایش می‌دهد و یک پیچ و تاب جالب و بازیگوش به مسئولیت‌پذیری اضافه می‌کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر:  آکادمی آنلاین رهبری هوشمند (ILOA) و آینده توسعه رهبری، اکنون.

بدون نظر

پاسخ دهید