3 طراحی وب سایت B2B بهترین روش برای تبدیل سرنخ ها

آنچه برای یک رهبر بزرگ لازم است – چستر التون

فرهنگ کار می کند

وقتی از چستر التون، بنیانگذار The Culture Works و نویسنده پرفروش The Carrot Principle، All In and What Motivates Me در نیویورک تایمز پرسیدیم که در مورد کدام رهبران بیشتر به دنبال آنها بوده است، او به هیچ رهبر یا رئیسی اشاره نکرد. از شرکت های بزرگ در عوض، شخصی که بیشتر از همه به او الهام گرفته است، به خانه نزدیکتر است: پدرش. چستر می‌گوید که پدرش تأثیر فوق‌العاده‌ای بر زندگی او و اینکه چگونه یک رهبر خوب باشد، داشت و به پسرش نشان داد که چگونه یک رهبر دلسوز و شخصی باشد که با همه با وقار و احترام رفتار می‌کند.

چستر می‌گوید: «یکی از جملات مورد علاقه‌ام از پدرم این است که «شس، تو با همه خوب باش، همه روزهای سختی را سپری می‌کنند». او با متصدی پارکینگ به همان شیوه ای صحبت می کرد که با کاپیتان های صنعت صحبت می کرد. همه ارزش داشتند، همه مهم بودند.» این فلسفه، کاری را که چستر و تیمش در The Culture Works انجام می‌دهند، هدایت می‌کند، یک شرکت آموزشی و مشاوره بین‌المللی که متخصص در تعامل با کارکنان است. چستر می گوید که برای تعامل واقعی با افراد خود، باید آنها را به صورت شخصی و حرفه ای بشناسید. شما باید بدانید که چه چیزی آنها را تشویق می کند تا زمانی که آنها کار می کنند، بدانید که چگونه به آنها پاداش دهید و آنها را بشناسید. او اخیراً به چند سؤال دیگر درباره رهبری بزرگ، چالش‌های پیش روی رهبران امروزی و اینکه سازمان‌ها چگونه می‌توانند بر آنها غلبه کنند، پاسخ داد. این چیزی است که او باید بگوید:

می توانید در مورد سوابق حرفه ای خود بگویید؟

من در فروش بزرگ شدم و به مدت 10 سال در دیترویت و نیویورک وقت رسانه ای فروختم. من به مدت 19 سال یک مدیر ارشد در یک شرکت شناسایی بودم و در پنج سال گذشته با The Culture Works همکاری داشتم. سفری فوق‌العاده که من را به سرتاسر جهان برد تا با برخی از شگفت‌انگیزترین افراد و سازمان‌ها آشنا شوم.

بزرگترین چالش های پیش روی رهبران در فضای کسب و کار امروز چیست؟

رهبری و فرهنگ تنها دو عامل تمایز واقعی در تجارت هستند. همه چیز آنقدر سریع کالایی می شود که چالش این است که چگونه فرهنگی ایجاد کنید که شما را از رقبا متمایز کند و دور بعدی رهبران را در سازمان خود توسعه دهید.

چه چیزی رهبران بزرگ را از رهبران ضعیف جدا می کند؟

اشتیاق و آگاهی از نحوه مشارکت و ایجاد انگیزه در افراد. مدرسه قدیمی این است که شما با همه یکسان رفتار می کنید. مدرسه جدید این است که تیم خود را بشناسید. با تنوع بسیار زیاد در محل کار، تفاوت های نسلی، تفاوت های بین المللی و فرهنگی، زبان ها و زنان بیشتر در محل کار. شما باید خیلی سریع متوجه شوید که بهترین رهبران می دانند که افراد با چیزهای مختلف انگیزه می گیرند. رهبران بزرگ می دانند که با این اطلاعات چه کنند.

عادات هوشمندانه ای که هر رهبر بزرگ باید ایجاد کند چیست؟

من عاشق “قاعده سه” هستم که توسط یک رهبر تماشایی اسکات اونیل به من آموخت. این بسیار ساده و بسیار قدرتمند است و به این صورت است:

1. در سطح جهانی باشید. در هر کاری که انجام می دهید، آن را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

2. بدون غافلگیری. یا، گاهی اوقات دوست دارم بگویم “بدون بهانه!” با افراد خود زود و اغلب ارتباط برقرار کنید. غافلگیری در تجارت به ندرت مثبت است.

3. برای یکدیگر تشویق کنید! موفقیت من موفقیت شماست. و وقتی همه در کنار هم باشیم و همدیگر را تشویق کنیم، اتفاقات بزرگی ممکن است رخ دهد.

در سادگی خود درخشان و در نتایجی که می دهد فوق العاده است.

خطرات سازمانی با رهبری ناکارآمد چیست؟

خطرات فروپاشی کامل است! یک رهبر ناکارآمد می تواند یک سازمان و یک شرکت را نابود کند. مطالعات موردی در بهترین دانشگاه ها مملو از خرابه های رهبران ضعیف است.

کسب و کارها برای رشد رهبران در سازمان خود چه باید بکنند؟

پیدا کردن رهبران بعدی یک کار روزمره است. برای هر کسب‌وکاری که می‌خواهد موفق شود، باید دائماً مربیگری و به چالش کشیدن بهترین‌ها و باهوش‌ترین‌هایتان باشد. من سازمان‌هایی را دوست دارم که «دانشگاه‌های رهبری» مانند MARS، AT&T و بسیاری دیگر را دارند. آنها دائماً به دنبال ساختن نسل بعدی رهبران خود هستند. و فراتر از هوشمندی است!

راه‌های آسانی که رهبران می‌توانند فرهنگ محل کار خود را تغییر دهند چیست؟

ساده ترین و سریع ترین راه برای تغییر فرهنگ، تغییر مردم است. تغییر فرهنگ با همان رهبران سخت است. خیلی اوقات پیش نمی آید که یک رهبر فعلی بتواند چنین تحولی را ایجاد کند. وقتی رهبران تغییر می کنند، برای کل سازمان بسیار سخت است، اما بدون شک سریع ترین و ساده ترین راه برای تغییر فرهنگ است.

برخی از کارهای نه چندان آسان مدیران باید برای تغییر فرهنگ کاری خود انجام دهند؟

به خاطر داشته باشید که ایجاد فرهنگ صحیح تمرینی تک به تک است. تغییر فرهنگ زمان می برد و سخت ترین چیز در مورد تغییر فرهنگ همان زمان دگرگونی است. جذب افراد مناسب در مشاغل مناسب. انطباق با ماموریت، چشم انداز و قوانین جدید. طول می کشد.

به نظر شما چه برندهایی امروزه رهبران بسیار خوبی دارند؟ چه چیزی می توانیم از آنها یاد بگیریم؟

تگزاس رودهاوس یک رهبر فوق‌العاده دارد که اهمیت می‌دهد و از طریق ارزش‌گذاری و پاداش دادن به افرادش، نتایج شگفت‌انگیزی به دست می‌آورد. کنت تیلور نه تنها نتایج خیره کننده ای ارائه کرده است، بلکه محبوب مردمش نیز هست. برای او روی زغال های داغ راه خواهند رفت. او هر سال تمام مدیران رستوران و دستیاران را به همراه همسرانشان برای جشن گرفتن سال به هاوایی می آورد. این یک رویداد شگفت‌انگیز است که من در آن شرکت کرده‌ام، و دوستی‌هایی که ایجاد می‌شود و انتقال دانش باورنکردنی است. باید بگویم که او یکی از رهبران مورد علاقه من است.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − دو =